» »

mati županja krade!!!

mati županja krade!!!

smash ::

če še niste dobil na dom glasila o tem kaj se dogaja v mestni občini Ljubljana, si oglejte tale link

http://www.forumzaljubljano.net/

lopovi vsi po vrst!

iration ::

ej fuck!

thanx za link
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

leonius ::

Se pač bližajo volitve :PP

Ziga Dolhar ::

Iz koga se delajo norca? In predvsem, KDO?

Brez zamere, nisem Ljubljančan, ampak imam pomisleke, da bi kaj takegale vaša županja "odobrila". Too lame.

Zgodovina sprememb…

smash ::

norca se delajo predvsem iz ljudi..

kokr sm jest dojel...je to vse ena velka mafija

vika potočnik + gradbena firma ZIL + odvetnik Senica....so nepremagljivi

baje gradbena firma ZIL dobi vse posle v ljubljan in to brez kakršnih koli razpisov....poleg tega spreminjajo namembnosti zemljišč kar čez noč itd...

vika gradi gondolo na grad za nevem kolk miljonov tolarjev, a men se zdi da bi blo bolj pomembno zgradit že zdavnej obljubljeno ter tisočkrat bolj potrebno pediatrično kliniko....pa kje je stadion?!? mogoce bodo spet obljube v predvolilnem boju iste?!?

seveda pa vika zna pridobiti ljudi na svojo stran:
1.) ljubljančani dobimo vsak mesec nov časopis Ljubljana, ki ma je ful debel pa še papir je en izmed boljših ..le od kje ves ta denar za ta časopis...jest časopisa res ne rabm
2.) vika vsak mesec priredi neki koncertov da se folk zabava
3.) ognjemeti so resnicno lepi..mati županja že zna
4.) aja..prefarbal so plocnike z rdeco za kolesarje..huraaa :)

itd..

u resnic pa...take svinjarije

v glasilu, ki smo ga dobil med drugim piše....da so glih zaradi tega stanovanja tako draga...., ker gradbenih podjetij je ful velik, delovna sila najcenej v evropi , a gradi se čisto nič .....nobenih naselij, blokov..oz. zelo malo v primerjavi s potrebami...to pa zato, ker gradbene firme ne pridejo zraven, ker je vse rezervirano za ZIL...

mene zanima kako nej si jest kupm stanovanje po takih cenah?!?? nemogoce...kolk let nej delam?!? 100?


mogoče se še dotaknem osebne zadeve:

živim na glavarjevi ulici za bežigradom in pred časom se nam je zgodilo to, da so na našem parkirišču zgradili stavbo VOKA (vodovod al neki tazga)...sedaj nimamo vec kje parkirati ter parkiramo na plocnikih seveda......seveda avtomobile veselo odvazajo pajki ter redarji pisejo listke.....GRDO

da ne govorim, kako pobera vika denar študentom na viču okoli jamove ulice, kjer so parkirani avtomobili študentov...do leta nazaj smo imeli z akinom vič peščeno parkirišče....sedaj so ga asfaltirali ter postavili rampo...seveda je prazno....avtomobili so drugje, a zato spet več keša za viko.....

po tanovem ne smeš več niti na svojem avtu pustiti odprte šipe sem slišal...

denar se pa nabira in nabira... pol pa gondole pa zastonj časopisi itd....pa mamo dobro županjo kot še nikoli, ki baje ni niti iz Ljubljane, ampak sem slišal da je iz nekih Bukovcec pri Ljutomeru....hmmm

res vsakomur, ki je dobil glasilo foruma za ljubljano na dom, svetujem, da ga da nekomu naprej, da si se drugi preberejo ter sami ustvarijo mnenje o tej stvari

Ljubljana - mesto kulture....MESTO KULTURE MY ASS >:D

smash ::

kaj vas je strah kaj povedat?!? mene prou nc...z Viko dol na naslednjih volitvah!!!!!

jetam ::

Ne, ni nas strah povedat... Mi razmišljamo s svojo glavo. Predvsem pa se z veliko stvarmi ne strinjam (npr. studentarija z avtomobili. ok ce so stirje v enem... ampak vsak v svojem... to je pa malo prevec... naj placajo kot drugi)
Sploh pa v svoj "sestavek" mešaš preveč različnih informacij. In to brez repa in glave. Pa še ne veš kaj pišeš...

Ziga Dolhar ::

"Študent je car". Le, da nekateri to jemljejo preveč dobesedno.

Predator ::

in delijo karte za pijančevanja; študent ni car, car je študentov denar in mnogi ga hočejo (še) več;

se pa strinjam o stvari z avtomobilom, samo nekaj sem opazil, z avtomobili hodijo večinom ljubljančani ali bližnja okolica, ostali smo se vsi vozili z vlaki/avtobusi :) ( aka trola rox )

smash ::

mogoce sem jest opisu svoje probleme brez repa in glave...

ce bi pa rd rep pa glavo..si pa oglej stran www.forumzaljubljano.net ...se boljs bi pa blo ce bi dubu na dom glasilo od forum za ljubljano v katerem mas vse lepo opisan kako je kdo s kom povezan ter kdo kaj dela in kaj ne....

tam mas vse z repom in glavo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj žabarji mislijo/mislite da je Ljubljana središče sveta! (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26150693 (45585) Mehmed
»

200 € za napačno parkiranje (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
50944998 (33263) Mehmed
»

Nepravilno parkiranje - napačen naslov na listku (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6111868 (7083) krho
»

Vlada napoveduje velike omejitve prometa v mestih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18210566 (10566) kekz

Več podobnih tem