» »

Mafia '6.03 Fairplay - Before the race

Mafia '6.03 Fairplay - Before the race

StratOS ::

Kako to zvoziti, da boš prvi ?
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

blabla ::

Mene je vedno rdeči prasec prehitel. Nato sem ga taktično izločil. >:D Takoj po štartu sem se v prvem ovinku vanj zaletel in tipa je odbilo v pesek. Ostali so bolj počasni in jih ni problema prehitet.
Skozi ovinke vozi počasi, da te ne vrže ven. Parkrat se zapelji čez celo progo in si zapomni hitrosti, pri katerih spelješ ovinek.

Thanatos ::

ah moram se mal pohvalt:

men je v prvem poskusu ratal z 10s prednostjo. Ja verjtno pomagajo tisti colini, toce in needforspeedi + sevceda FF volan :D

ali3n ::

men pa ne gre in ne gre... vozim na "knofe"... sm probal pomojem že 50x ;( mi kdo naredi uslugo in mi pošlje savegame - po zmagi... prosm... res...:D
mail
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

teac ::

Ti se samo v prvem ovinku zaleti v tistega zraven tebe (pazi pa, da ne boš še ti zraven ven letel), potem pa naprej nebi smelo bit problema!

webcreator ::

čez šikano pejd po pesku s polovico gasa (da te ne prevrne), pa čez zadnja 2 nagnjena ovinka gas do daske, k skor ni šans da bi te obrnl, tvoj avto pa je ja tok jači, da jih prehitiš ...
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

ali3n ::

bom probal... k se mi živci pomirijo>:D
hvala za nasvete...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Thanatos ::

eh šikano se pa ja spele s polnim gasom :D

The-B ::

Ti sam pogasu upali...
V ovinkih pa ne sploh prtisnt na gas k te brž zanese!!
Še eno mojo vprašanje...sm v tisti misiji k morš ubit sergiota, k morš za nemu z avtom šponat...pol pa pride ke v mesto, pa kr not v asfalt pade-zgleda da neki zalom grafiko...pol pa mission failed napiše...a se da kj narest?

Dj-Prah ::

Jest tud zdej spilam mafijo.Sem ze v 15 levelu.Tiste avte pa sploh ni blo problem zvozit.Jest sem ze navajen ka so mi najbols rallyi:D .No drgac jest sem hitro vozil,na ovinkih sem pa pazil da se nisem hitro pripeljal,ker te drugace ven vrze.Ce me je pa kdo hotel prehitet sem mu pa zaprl pot(beri-zrinil sem ga s ceste):\

LP
Intel Celeron 1000Mhz@1400Mhz-Vulcano 9,Hercules 3D Prophet 8500LE 128MB DDR TV/DVI,512MB SDRAM,Asus CUSL2-C Black Pearl

jRk0 ::

Jaz sem tudi zdaj pri sergiotu. To dirkanje pa sem zmago po par startih. samo vazno je kak startas pa je:) v tisti prvi sikani si pol ze na prvem mestu in po lsi celi cas lepo prvi.prednost pa si itak naberes tako, da te nisce ne more vec dobit.mene je celo enrkat se obrnlo pa sem se mogo rikverc obracat pa sem po lse vedno bil prvi ko sem spet zapeljal na progo:)
You fuck up once, you loose two teeth.

StratOS ::

Heh, opcije občutljivosti treba nastavt, na volanu pa dela zellllooo boljše.
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

ali3n ::

ratal mi je:D :D :D
hehehehehe... hvala za nasvete - sicer ga nism zrinu s ceste, sem pa dobil malo vzpodbude... in lepo (pošteno) zmagal...
Sam s knofi tole vozit je pa res hudič>:D .
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

andrej1986 ::

Kok mate kej rekord po lapu...jez sem vozu 1.30 pa še neki :D :D
BEAT ME!

Thanatos ::

1:29 pa še neki :D

jlpktnst ::

ja, tud okol 1,29 min:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gokart dirkališča po sloveniji? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
21751376 (14533) Siddh
»

Formula 1 2008 (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Na cesti
72255217 (34371) PrimozR
»

F1 2006 (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Loža
186878522 (36060) Alexius Heristalski
»

GTR (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19210895 (7151) frenk
»

F1 - sezona 2005 (strani: 1 2 3 449 50 51 52 )

Oddelek: Loža
257683746 (42661) Alexius Heristalski

Več podobnih tem