» »

GTR

GTR

1 2
3
4

njok ::

P|P|: minuta burnouta. :D


Z 20-literskim tankom in mehkimi gumami dobim 2:13.7.
Se replay ce hoce kdo komentirat, vsak nasvet dobrodosel. ;)


Malo sem se igral z nastavitvami in sem veliko pridobil na koncni hitrosti in oprijemu v prvem ovinku, zadnji sikani je pa skoraj nemogoce zdelat. Bom mogel poiskat kak kompromis. :)

njok ::

First official GTR demo

Nekaj se le premika. Ocitno si bom mogel spet sposodit volan. :>

rotom ::

ej kilergas ali lahko prosim das replay tvoje voznje, da vidim kje delam napake. Tud kak namig glede nastavitev nebi blo slabo.
LP

kilergas ::

rotom: nevem a mislim da sm igro ze zdavnaj zbrisal.Za nastavitve pa:kaj naj rece,cim vec vozit pa vozit pa vozit pa stimat nastavitve,.gume,,razmerje marc,..nekako inproviziraj.Nekaj spremeni in probaj kako se odnese in tako dalje.Kaj pa je novega v tem offical demo ?razen da mas lahko nasprotnike..,multiplayer se da nazigat?

njok ::

Jah, nic posebnega. MP nisem se testiral, grafika sem mel obcutek da je malo pohitrena.

Hux ::

Mah Kilergasu nena verjamem. Onemu pa se majn ko trdi 2:03 al kolko. Z Joysticom bos ti 2.08 pelo ves da. Brez pomoci? Ma ja ziher. Mogoce v arkade modu.
Ne trdim da sem najhitrejsi ampak tebi neverjamem da si najbolsi in se z joystikom povrhu lol. Uber joke.

Drugace pa 2.10.773 moj rekord v PRess demotu. PRO mode brez pomagal. Da nena ki v kaki arkadi vozite.

V tanovem pa je semipro fizika pa tudi malo pocasneje je menda tak da pod 2:13.500 menda se nisem priso samo tudi nisem probavo qualify pravil. Se mi nesplaca navadit na noob fiziko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

Hux ::

Jah, nic posebnega. MP nisem se testiral, grafika sem mel obcutek da je malo pohitrena.


MPja nisi testiral ker MPja ni.

PEK- ::

Tale official demo je slab ker ni simulacije... Sicer v 1. demotu sm mel 2:09.2 :D

Spil pa dele enkat pride u nemciji vn... pr nam pa vrjetno sele 2005 ;(

kilergas ::

Hux:kaj mislis da se na jojstick sloh neda igrat gtr?si ze sploh probal igrat na jojstick?ocitno ne.Ob prvem delujocim multiplayerjem se dobiva na startu in ti pokazem kaj delal moj logitech extreme 3d.Ne misli da je vse v volanu,naredim zmer bols cas z jojpadom,.nekako sm se ze navadil in mi bol ustreza.
In vsa pomagala so na OFF da smo na jasnem,cene ni filinga vozit.

Hux ::

Feeling vozit z joysticom ja right plus kak uporablas istocasno bremzo in gas z stickom.

Btw. Vse nemsko govorece drzave dobijo baje spil torej tudi Avstrija ki ni tak dalec. Tak neverjamem da bo izsel Novembra tudi za nemce ne. Ni logike.

Tattoo- ::

Tak neverjamem da bo izsel Novembra tudi za nemce ne. Ni logike.

Kar verjemi...v Nemčiji bo izšel prej, ker je za Nemčijo drug založnik, kot pa za ostali svet :O
Racing is in my blood - Ayrton Senna

kilergas ::

Hux:seveda se levo pa desno uporabljam istocasno,..kje pa pise da moram uporabljat gas pa bremzo iztocasno?mislis da se brez tega neda vozit kot je treba?kaj vozis mogoce rally po progi ti ?

Hux ::

To kar sem dozaj vido od spila mi sploh nic ni fsec po pravici povedano. AI me sploh ne zanima. Multiplayera pa se nisem vido tak da zaenkrat mi nic ni prevec fsec na GTRju. Rabim prvo preizskusno kopijo predno sploh pomislim na nakup.
Sicer pa pride GTP mod za Nascar 2003 ki ze zaj zgleda bolse, multiplayer iiiiiiii :8)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

Hux ::

kilergas: ne ampak Nascar 2003 in ce neuporablas obeh istocasno zgubis rit kr hitro ker treba balanso drzat pri fstopu v ovinek.

kilergas ::

ja pri nascar nevem kako je ta,..a pri gtr tega ocitno ni,da bi bilo treba uporabljat gas/bremza..Push gas to the top and do the best.

.smidge. ::

:\ Ne vem zakaj je ratalo tako moderno stalno ponavljat to hkratno stiskanje gasa in zlajfa kot nujno, ker to je kar se rwd avtov tice bs. Ce ti odnasa zadek med zaviranjem da si moras z gasom pomagat pomeni da imas narobe nastavljen bias in/ali rebound zadaj.
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

PrimozR ::

Kdor bo pr FR avtu gas pohodu k mu b rit odnašal, se ne bo poravnov ampk samo lepo zavrtel...

.smidge. ::

Hmm handling je prekomplocirana zadeva da bi se dalo tako posplosit.

Ampak tukaj je govora odnasanju med zaviranjem. In pri rwd avtu se da s hkratnim stiskanjem gasa "premikati" brake bias naprej. Pri fwd pa nazaj. Phun razlicica EBD ali kaj je ze tisti dodatek k ABS-u.
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

njok ::

Nemska verzija je zunaj.

Hux ::

na netu mislis :D. Starforce 3 may fat ass lol.

njok ::

Zunaj, v divjini sem mislil. :) Zgleda, da je nemska verzija.

Hux ::

Ja ziher je nemska. Nic zato bolse kot demo da vidim ce se splaca kupit za online igranje

Hux ::

language pack so izdali :D

PEK- ::

Jo ze mam ... spil rula... :D dons sm dobu z nemcije pa me ze kr mau roke bolijo k ko momota vrtim sm pa ke

:) nasploh ql za online ... 1 uro po tem k sm dobu cd u roke.. sm ze bil 3. na nekem serverju (5 krogov na brno racetrack) ... na serverju je blo pa 20 folka.. delal pa ko sus :D

jap.. pa mam language pack.. k ni official ampak ga je en mofel naredu :)

Hux ::

Ko .ebe GTR. Rfactor Multiplayer Stres Test demo so lih izdali.
Verjetno ga niti kupo nebom tak pride cez kake 4do 6 mescev GTR 2 lol.
Mam ga ze na disku sicer samo se nisem sprobal ker so navodila za instalacijo predolga lol. Prvo Rfactor in pol GTR da ga lahko primerjam z novejsim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

PrimozR ::

Hm... rFactor bo baje hud...
Sam men je LFS še zmer über alles, čeprov še ni S2 uzun.. k pa bo, bojo pa GTR pa rFactor sam gor loh gledal Victorja, Scawena pa Erika pa gledal ko se stvari streže :D

kilergas ::

Hux: kje si pa dobil info za gtr 2 ?sele prvi del se nebom nafural pa bo ze 2ka pred vrati,.doh
P|P| - neda se primerjat gtr pa lfs,..vsaka je poglavje zase.Gtr je bol "formula" style, temvec lfs bol "rally" style.,..rFactor je pa se v razvoju tko da loh preseneti na celi crti,nikol neves.

frenk ::

precej cajta sm vozu gtr in lfs...lfs zgubi na celi črti...gtr je najboljša simulacija nasploh>:D

Slide ::

Tale GTR suva... in mislim da je poleg TOCA Race Driver-ja eden tistih špilov k so najbolj optimizirani... Kljub detajlni grafiki in vse nabito do konca, noro leti na GF4 Ti4200...

Se pa strinnjam z vsemi, k pravjo da je najboljša simulacija vožnje - sploh. Če bo cew špil tko nor kot DEMO potem me ne bo nkol več uzuni, joke.:D
Veste kva manka, ForceFeedBack stol :D, v tem šppilu bi nas PA zrukal...
forever 200 MPH ...

njok ::

Eh, ja, to bi pa blo. Ko sedis v tisti 575-ki in ti ritka malo zaplese ko pobozas gas. :)

Ta spil trga!

PrimozR ::

LFS da je rally??? Človk, ke maš ti kej rejlija (tiste proge nč ne pomenjo ker ni Rally avtomobilov, sam neki se govori da bo add-on za S2 tko k se je dobu v S1 MRT5 pa Autocross field pa to)

kilergas ::

Doro jst nism mislu dobesedno rally kok si ti stekal zato sm navednice uporabil,..pri lfs tko receno skoraj vsak ovink drsis skoz njega,.cvili na vseh koncih pa tko,lepo prletis v ovink ce zanese pac z rocno malo uravnas pa tko,..da bi kaj takega pomislu pri gtr se na pamet ne pride da bi kako rocno ači kaj podobnega uspicu.

PrimozR ::

Hm... Pr LFSju majo avti max. 250 konov (od 100 gor, razen MRT ma mn), pr GTRju pa bl okol 500-700

njok ::

450 za NGT in 600 za GT

Hux ::

kilergas: Sami so rekli da pride nasledno leto nekje sredina ze GTR2. Ludi so se razburjali da je izid GTR1 tak premakjen in da se sploh nesplaca vec kupit spila ce izide novi tak hitro. To je isti Style kot F1, Nascar spili. Vsako leto novi.

Anyway Jaz cakam na LFS S2. Ta Rfactor sem sprobal in moram rect da se mi ne dopade. Noja moram videt kak so drugi avti. Btw. Ce hoces hostat server za GTR ali Rfactor mora server masina meti graficno karto z texture compresijo ;((. To se izkaze da so pravi debili delali ta spil oz graficni pogon.

MAm 3 racunalnike v londonu ki sem mislo postavit server gor pa negre. Sem pa mel F1 Challange server gor sicer kot pognana igra a je vseeno delalo. Nascar 2003 pa tak laufajo brez problema.

Bom si se dans malo cas vzel za RFactor samo ti serveri ki so online so za en drek. Al passwordan, al te kikne al ga kr zapre. Brezveze skratka. Netkoda se tak nemore testirat lol.

PrimozR ::

Dj nared LFS S1 server. PLIIIIIIIIIIIIIIIIIIS. Dedija :D

Hux ::

Nimam LFS S1. Ko izide S2 bom oboje skup naroco verjetno oz mislim da je tak pogoj.

Rfactor so se znebili join laga z nekim default avtom ko ga vidis na cesti dokler ne gres v garazo in se nalozi pravi avto. Moram rect da je ta resitev 100% bolsa kot join lag tudi ce avto oz. lahko temu avto sploh recemo? Neka skatla na 4 kolah. Mislim prav skatla crne barve lol. Noja vseeno bolse kot F1C gnili join lag.

No zanima me kaj GTR ma tudi join lag se vedno al podobno finto?

Neda se mi niti usposobit GTRja zaradi odklopa CDromov itd. Noja.

PrimozR ::

Sj dedi je free. Drgač za S2 bo pa treba S1 met. No pa ne več smetit, ta tema je GTR :)

Hux ::

dedi stoji vendar pod demo serveri :D Jolt Online Gaming 100Mbit

Slide ::

Folk kje ste pa zasledil novico o izidu GTR2?? Če bi blo kje, bi moral tud na www.bhmotorsports.com kej pisat, al ne?
forever 200 MPH ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Slide ()

PrimozR ::

Wrong Topic. IMHO je brezveze tko hitr delat GTR2, bolš da nardijo prej še kkšn popravk, pol pa počas začet delat GTR2. Če bojo tko hit GTR2 izdal, bo polomija...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Hux ::

na race sim central forumu. 100% pride GTR2 nasledno leto na novi ISI masini ki je se konckoncu isti klump kot prejsne.

Hux ::

Je probo kiri starfuk_de? trenutno na suprnovi hostan. Jaz bom verjetno dans GTR kupo tak da pa z diska sem tudi zbriso tak da nemorem sprobat vec.

Slide ::

Ta vikend so mi po pošti poslali iz Mantisa, GTR Racing... So meli samo enega in zato je zadovoljstvo še tako večje... Moram pa reči da je špil vreden več ko 10.000 ker tko the best simulacije pa še nism furaw.. OK se sm probaw demo, sam demo ne pokaže vsega. V DEMO sploh nimaš vertex damage kokr jz vem in se avtu tud maw ni razbil ko si se zaletel...
V original špilu pa, ej to kosi letijo iz avta... Edina stvar k me je najbolj presenetila je strojna zahtevnost, ki je verjetno zaradi večjega števila textur nekoliko bolj požrešna glede pomnilnika ampak se najde kompromis, tako da med dirkanjem ni zatikanja in praskanja po disku... Zelo spominja na DOOM 3, ko se odprejo vrata, pri zelo velikih texturah.
Na Geforce Ti4200, teče ko urca... Tako da več ko bo takih špilow, dlje časa bo ta moj Geforce v moji škatli, ok dokler ne bo izdihnil :D morm potrkat knock knock :D
Vožnja avtomobila je res prava... Kako se drži ceste, pred in pod krmarjenje, nastavitve avtomobila.. Za začetek sm dobil občutek da je AI nekoliko prezahteven tako, da sm moral znižat zahtevnost :D

Tako da vsem navdušencem dirkanja, povem tole kr piše na škatli... citiram "Must Buy" :)

Edina stvar, ki pa sux.. je to da doma nimam hitre internet povezave in ne morem sodelovati na online racing, kajti če postaviš dobre čase, si lahko privoziš VIP karto na eni od pravih GTR dirk :) Ful zakon...

LP race fans
forever 200 MPH ...

paps ::

a ma kdo kakšno novico, kdaj bi GTR lahko dobil pri nas?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: paps ()

paps ::

novico even

PrimozR ::

Ja 2 posta nad tabo je eden naroču v Mantisu. Drugače pa kkšna bolše založena trgovina (BOF al pa kej podobnga). Če ne druzga se lohk naroči.

lalan ::

GTR (nov iz Mantisa) sem instaliral na DVD pogonu, igram pa lahko na CD-RW pogonu.Verjetno imam na za DVD pogon kakšne narobne nastavitve ali kaj?
ATHLON 64 3200, 939DUAL,Ram DDR 2X 512 MB,gf 7600 gt,(120 GB, 7200 RPM),fiaGTR

DominusSLO ::

manc poberi si crack, da lahko igraš brez ruženja original cd-ja...

PrimozR ::

Dominus če bo crack dobil, pol mu sploh ne bi blo treba kupovat, ane? Špil je un-crackable, Starfrce 3 zaščita.
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Live for Speed (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
746414 (3530) __Devil__
»

GTR2

Oddelek: Igre
402705 (1496) Blinder
»

gtr2 slovenija

Oddelek: Igre
322500 (1631) mmmato
»

simulacija vožnje avta (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10013912 (11286) Loki
»

rFactor

Oddelek: Igre
472755 (1990) PrimozR

Več podobnih tem