» »

Gokart dirkališča po sloveniji?

Gokart dirkališča po sloveniji?

1
...
3 4
5
»

J.McLane ::

Nas se je dobilo 10 in smo vozili po 5 na stezi, vsak 3 vožnje po 10 min, cena 31,5 eur/osebo.

Map ::

No evo, pa sem se še jaz prvič preizkusil na kartih, in sicer na Racelandu.

V prvi vožnji sem naredil veliko napak. Ker še nisem naštudiral karta me je večkrat zavrtelo in vrglo iz proge, še posebej preden so bile gume ogrete, tako da sem imel čas malenkost pod 56 sekund.
V drugi rundi mi je šlo precej bolje. Nikoli nisem zletel iz proge, čas pa sem izbolšal za okrog 3 sekunde, na 52.8 sekunde. Imel sem veliko boljši občutek tako za gokart kot tudi za progo, a vem, da je še ogromno prostora za napredek.

Kart je hitro zdrsel, če si preveč zabremzal in na to sem se moral navadit. Pravzaprav je kart tudi sicer zelo drsel, tudi po desetih krogih. Vozili smo pa zvečer, tako da je bilo že malo hladneje in ni tolko limalo. Seveda, takšni so bili moji občutki ob prvi vožnji, mogoče pa samo jaz nisem znal dobro peljat in kontrolirat gasa.

So pa kolegi, ki so že večrat vozili tam, dosegali od 0.4 pa do 0.7s hitrejše čase.

Kaj pa vi, še vozite kaj, pa mi lahko kdo da kak nasvet, kje se da na tej progi največ pridobit? :)

Skyman ::

Zadne ko sm biv na racelandu sm vozil 51,8s seveda rotax 125 ne renta!...nasvet? je boljse da tam kaksnega prasas kot pa tukaj :)

innerspace ::

Evo, danes bil na prvi voznji ever, super dozivetje.
Steza pro karting na brniku, imajo precej dobre stroje s skoraj enakim performansom a dovolj razlik za pol sekunde do sekundo na krog. Od oka.
Overall krasna izkusnja, moram letos se vsaj enkrat morda kam drugam a na pro kart se ziher veckrat vrnem. Gazda je car :)
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Sc0ut ::

Na Rudniku vceraj smo se na zacetku skoraj vsi zaleteli v zadnjem ovinku, ker so ga zozali:)
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Twixz ::

Drugo leto bi pa lahko se organiziral Slo-Tech sezona dirkanja z dirkanjem v Celju, Ljubljani, Mariboru :D

bambam20 ::

Twixz je izjavil:

Drugo leto bi pa lahko se organiziral Slo-Tech sezona dirkanja z dirkanjem v Celju, Ljubljani, Mariboru :D


Če se nas bo zbralo dovolj sem zraven.

Map ::

Je karting še aktualen? Hodi kdo v Krško?

Skylord ::

Karting je aktualen tudi na Brniku zraven letališča Jožeta Pučnika.

dxx ::

Krško je žalost od steze. Za rento celo ok, s svojim pa... ga rajš z macolo stolčem kot pa se tam po skakalnicah vozim.

MacGyver141 ::

Skylord je izjavil:

Karting je aktualen tudi na Brniku zraven letališča Jožeta Pučnika.


Nič več.
https://www.facebook.com/ProKartingslo/...

Buggy ::

Druzba se super evolva..boljse imet rand v fortintu s placanimi skini kot pa mpgoce v realnoasti volan prijet is se borit najpej s fiziko, potem pa se z ostalimi detalkli pa poslusat dece, ki so dal to ze cez....

Skylord ::

MacGyver141 je izjavil:

Skylord je izjavil:

Karting je aktualen tudi na Brniku zraven letališča Jožeta Pučnika.


Nič več.
https://www.facebook.com/ProKartingslo/...

Aja pa ravno v soboto 22.6. sem bil dol pa nobeden ni nič rekel. A kr zaprli bodo sred sezone. Kam pa gredo? Bo kaj podobnega kje na gorenjskem.

Okapi ::

Nekam na Vrhniko se selijo.

;-) ::

Glede gokarda ce se bi rad navozil se ti splaca zapeljat cez mejo na novi marof. Najlepsa steza v evropi, stari dobri neomejeni gokardi, sicer dirkalisce rabi preplastitev ampak izkusnja je pestra. Ne gnjavijo ce ste z kolegi agresivni itd. gre cenkat.

V glavnem nikjer pri nas ni niti priblizek tega.

Map ::

S kolegi kar redno hodimo v Krško in ja, je res, da je nekaj grbin na stezi, se nam pa vseeno zdi super in je zaenkrat to najboljše blizu nas, tut karti kar letijo. Sploh v primerjavi s kakim Celjem in podobnimi.

Je pa zanimivo, kako misliš, da je teh deset minut nič, pravzaprav pa po nekaj rundah že skoraj prosiš, da bo konec, ker hitro pade koncentracija. Tut časi so dost odvisni od temperature, za linije naštudirat in da obvladaš kart pa je potrebnega ogromno časa.

Razmišljamo pa, da bo treba it še kam drugam pogledat.

dxx ::

Map je izjavil:

S kolegi kar redno hodimo v Krško in ja, je res, da je nekaj grbin na stezi

Če vozite "rente" potem so te grbine super za malo popestritve. Mene moti to, da tam s svojim kartom dobesedno skočim na vstopu na štartno-ciljno ravnino, slišiš kako se motor zavrti ko so kolesa v zraku.... Cena za cel dan pa je taka kot v marofu ali cividale. Če mi posodijo svoj kart(125ccm,6 prestav), pa se z veseljem še kdaj zapeljem. To glede grbin pa sem povedal tudi šefu-Domnu, pa se ne sekira preveč. Je bilo rečeno, da rente toliko € prinesejo, da se z novim asfaltom, primernim za dirkalne karte, še ne bo ukvarjal...

Priporočam ti cividale- pista alberone.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dxx ()

Siddh ::

V krškem z navadnim rent kartom itak lahko tiščiš gas do podna celo progo.


1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Manjši poskočen avto za na stezo. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
17425854 (9166) krneki0001
»

Napredni simulator vožnje za izboljšanje varnosti v cestnem prometu (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6913077 (11490) solatko
»

kje v SI so gokarti

Oddelek: Loža
439412 (6077) amigo_no1
»

karting-rekreativni (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
779674 (5760) mastah

Več podobnih tem