» »

0,0 promila alkohola v krvi med vožnjo?

0,0 promila alkohola v krvi med vožnjo?

««
6 / 6
»
»»

šernk ::

za alkohol imamo že dobro porihtano zadevo, problem je le da policajev ni nikjer. me zanima, če me bodo jutri ustavili...po izkušnjah bi rekel, da je to malo verjetno, čeprav je martinovo
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Aston_11 ::

Policaji so izgovor. Skozi desetletja družbenega napora (šole, vrtci..) bi bilo potrebno zrihtati naslednje generacije, da bi se držale ZVCP-ja zaradi zakona samega, ne pa zaradi morebitnih sankcij.

ABX ::

za alkohol imamo že dobro porihtano zadevo, problem je le da policajev ni nikjer. me zanima, če me bodo jutri ustavili...po izkušnjah bi rekel, da je to malo verjetno, čeprav je martinovo


Da bi lahko vsakega preverili bi bilo verjetno 2 uri čakalne vrste na vsakem odseku. Poleg tega je sobota zvečer in zakaj bi morali imeti vsi policaji delavni vikend? Če prodajalke ne morejo delat v soboto in nedeljo popoldan zakaj naj bi policaji delali ponoči iz sobote na nedeljo?

Če te skrbi varnost ostani doma. Ziher je ziher.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

krneki0001 ::

Evo primer debilizma:
Pridem k vulkanizerju menjat gume. Tip pred mano sprašuje, če bodo 4 leta stare zimske gume s tremi ali manj milimetri profila še dobre za policaje???

Pa sej ne kupiješ gum za policaje!!! Kupuješ jih za svojo varnost in varnost drugih soudeležencev v prometu!!!


In dokler bo tako razmišljanje, se ne bomo nikamor premaknili.

šernk ::

za alkohol imamo že dobro porihtano zadevo, problem je le da policajev ni nikjer. me zanima, če me bodo jutri ustavili...po izkušnjah bi rekel, da je to malo verjetno, čeprav je martinovo


Da bi lahko vsakega preverili bi bilo verjetno 2 uri čakalne vrste na vsakem odseku. Poleg tega je sobota zvečer in zakaj bi morali imeti vsi policaji delavni vikend? Če prodajalke ne morejo delat v soboto in nedeljo popoldan zakaj naj bi policaji delali ponoči iz sobote na nedeljo?

Če te skrbi varnost ostani doma. Ziher je ziher.


ker v okolici poteka dosti martinovanj bi pričakoval poostren nadzor in jih ne plačujemo zato da gledajo na uro kdaj bo konec izmene. glede drugega sem se pa malce narobe izrazil...vprašanje je če pojdem sploh mimo kakšne kontrole (lani na martinovo kljub prevoženim 150km sem srečal vsega 1 patruljo, ko smo jedli kebab sredi mesta in še tej so se le vozili levo desno (2x šli mimo v 15ih minutah)). oprosti vendar če se ti to zdi dober nadzor potem OK, zame to ni, vsaj dokler bom po italiji vozil 1x mesečno in naredil 10000x manj kilometrov kot pri nas, pa kljub temu srečal 100x več patrulj in kontrol
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

solatko ::

Tudi v ostalih državah EU ne ustavljajo policaji kar počez, samo če pa narediš prekršek, je verjetnost, da ga boš plačal, vsaj 80%.

Beli_Zajcek ::

Tudi v ostalih državah EU ne ustavljajo policaji kar počez, samo če pa narediš prekršek, je verjetnost, da ga boš plačal, vsaj 80%.


A spet neke tvoje statistike iz glave? Ja ja, 80%. Pol pa svizec zavije čokolado v folijo.

šernk ::

Tudi v ostalih državah EU ne ustavljajo policaji kar počez, samo če pa narediš prekršek, je verjetnost, da ga boš plačal, vsaj 80%.


in to se močno pozna na kulturi voznikov. vsi so precej bolj strpni, ne kot pri nas ko bi dobesedno nekateri eden čez drugega radi vozili


edit:
A spet neke tvoje statistike iz glave? Ja ja, 80%. Pol pa svizec zavije čokolado v folijo.


številka je malce pretirana...vendar cela moja družina je v zadnjih 10ih letih prejela le eno kazen in še ta je bila v italiji (prevožen stop znak...in to je mislim da edini prekršek, ki smo ga storili v italiji...ne peljem čez omejitev ali pa prevozim znaka stop pa če mi s pištolo mahaš zadaj pri njih!) pri nas če zaviraš na rumeno luč, te bo osebek za teboj, čez pločnik obvozil...le zato da ga uloviš čez 2 semaforja
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: šernk ()

Beli_Zajcek ::


A spet neke tvoje statistike iz glave? Ja ja, 80%. Pol pa svizec zavije čokolado v folijo.


številka je malce pretirana...vendar cela moja družina je v zadnjih 10ih letih prejela le eno kazen in še ta je bila v italiji (prevožen stop znak...in to je mislim da edini prekršek, ki smo ga storili v italiji...ne peljem čez omejitev ali pa prevozim znaka stop pa če mi s pištolo mahaš zadaj pri njih!) pri nas če zaviraš na rumeno luč, te bo osebek za teboj, čez pločnik obvozil...le zato da ga uloviš čez 2 semaforja


Mogoče pa je nekaj na tem, da v tujini delaš manj prekrškov. Tudi jaz na švedskem še nisem naredil prekrška. Ziher je to zaradi tega, ker imajo tam vse tako lepo pošlihtano in ne zaradi tega, ker tam še sploh nisem bil.

Pogledal sem malce evropsko statistiko in smo po smrti na cesti primerljivi z Italijo, Avstrijo, Češko, Francijo... Je bilo pa poročilo iz 2004.
««
6 / 6
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napihal sem (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25429179 (6045) Kvinta
»

Prometna nesreca - Darwin tukaj ne pomaga (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10415706 (11497) m0LN4r
»

Novi zakon o cestnoprometnih predpisih (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
53588732 (71776) darkolord

Odvzem vozniškega dovoljenja? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47841091 (16696) Ziga Dolhar
»

Izpit za avto pri 21-ih!?!?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
678311 (5147) ||_^_||

Več podobnih tem