» »

Napihal sem

Napihal sem

strani: 1 ... 3 4 5 »

Goldee ::

Kolk kg pa maš?

Js jih mam slabih 90 in sem v srednji šoli za test, ko so imeli policisti neko akcijo proti alkoholu na šoli, šel pihat po dveh velikih laških - po 20 min sem imel še vedno 0,34. Se še živo spomnim.

/edit in ja, sem malical prej.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Zgodovina sprememb…

• spremenil: Goldee ()

'FireSTORM' ::

še vedno ga dam kobri v usta če pihnem po treh velikih zlatorogih 0.2

grema skupej v terarij po kobro?:D
Those penguins.... They sure aint normal....

Gr0unD Zer0 ::

ja jaz sn si pa domišljaj tiste 4 al 5 malih ter 3 velke(tolko se jih spomnim) pire in sem napihal 0.04 od sokeca?
dajte ne ga srat

mam pa trenutno 85 kil

in dvomim da majo policaji pokvarjene alkotestere s sabo, pihal pa sem čist normalno...

BigWhale ::

Statisticno gledano je ena meritev zanemarljiva in ne steje prav nic.

Desetkrat ponovi tak uspeh.

če boš financiral, ni problema:D
usode izzival pa raje ne bi več s policaji. sem se nekak navezal na oni rozani kos papirja v plastiki:))

BigWhale ::

Potem tvoj primer zanemarimo, ker gre za napako...

Cigavo je pa cisto vseeno.

imagodei ::

@BigWhale: That's the spirit! >:D
- Hoc est qui sumus -

saj zanemarili bi lahko še marsikaj...
ampak potem bi me ze napadali, da pretiravam

kriko07 ::

Če je nekdo zelo pijan.Kadi cigareto in da potem tebi kaditi.Boš tudi ti kaj napihal?

Mehmed ::

Ne. Alkohol se prenasa z neposrednim dotikom.
Ne smes se rokovati z njim recimo, lahko pa vzames njegov cik.

toplakd ::

A torej "lizanje" s pijanimi "babnicami" potem tudi odpade? :))

Matev ::

Če je nekdo zelo pijan.Kadi cigareto in da potem tebi kaditi.Boš tudi ti kaj napihal?

odvisno kako močno potegneš

Ja pa če bi res kolikor bi lahko potegnil,bi se še poznalo po 1 uri?
Ali pa res lizanje z pijanimi babncami,tut lahko napihaš? :D

mihec87 ::

kriko07 je izjavil:

Ja pa če bi res kolikor bi lahko potegnil,bi se še poznalo po 1 uri?
Ali pa res lizanje z pijanimi babncami,tut lahko napihaš? :D

Normalno, tako kot moškega in ženskega perila ne smeš prati skupaj ker lahko zanosi:D

Od kje pobirate take ideje, saj pijanost ni virus da se ga nalezeš..

Zgodovina sprememb…

• spremenil: mihec87 ()

Ne to res sprašujem,ker je en enkrat napisal na forum da je napihal 0,55 ker je kadil cigarete...Tako da če malo sklepam bi lahko tudi napihal če je en bil pjan.. :)

mihec87 ::

Ne sklepaj preveč..

Matev,zakaj si pa potem napisal da lahko,ampak odvisno koliko potegneš?

shadeX ::

Zato ker si folk ne more pomagat da ne bi zajebaval v glavo (trolal). Torej če povzamem:

1. Lahko se ližeš s pijanimi babami
2. Lahko kadiš čike za osebo ki je prej pila (ni priporočljivo - herpes)
3. Pijan lahko postaneš izključno tako da TI absorbiraš alkohol v svoje telo. (Naprimer s tem da ga popiješ - tako dela večina ljudi :) )
You have succeeded in life
when all you really want
is only what you really need.

Zgodovina sprememb…

• spremenil: shadeX ()

Hvala shadeX.A napihaš pa lahko npr,če si pred tem ko si pihal pokadil nekaj cigaret?

shadeX ::

Napihaš kaj? V cigaretah ni alkohola :)

Imaš pa zelo slabo splošno znanje. Kaj vas učijo v šoli ? :D
You have succeeded in life
when all you really want
is only what you really need.

A si sploh prebral? Je napisal da je pil.

Zgodovina sprememb…

• spremenil: toplakd ()

Nisem videl da je več strani.
Torej,zakaj potem moraš počakati vsaj 5 minut za cigareto,ali bi kaj drugače pokazalo če bi kar takoj pihal?

šernk ::

V vsakem primeru moraš počakat 15minut tudi če si ravno kadil. Ker drugače lahko pride do nepravilnega rezultata alkotesta. Pač preveč dima v pljučih, pa premal alkohola >:D

a ni jasno: če piješ alkohol boš napihal, če ne ne. Tist miligram ki ga dobiš od punce po 15ih minutah, tudi če teoretično ostane v ustih, se ne strinjaš z rezultatom in greš na odvzem krvi, kjer pa alkohola jasno ne bo. Če nisi bil prejšn dan nasmajen do konca.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Fora je v tem da sem mlad voznik in ne pijem ko vozim.Je pa res da so kolegi vodko pil pa kadil,pa en ni mogel več kaditi,pa sem potem jaz do konca,potem čez 2ure sem šel pa domov,vendar vseeno se raje prepričam.. :).
Ko napihaš magar 0,15.Lahko rečeš da se z tem ne strinjaš in hočeš iti tam da ti kri vzamejo?

Matev ::

kriko a pa si prepričan da si tobak kadil?

in hočeš iti tam da ti kri vzamejo?

kako bi pa potem živel, če bi ti kri vzeli

Zgodovina sprememb…

• spremenil: Matev ()

Cigaret je bil navaden :)

šernk ::

Če napihaš in se ne strinjaš z rezultatom ti bodo najprej izmerili še z etilometrom (al kar že je), ki je precej bolj natančnen od alkotesta, če se pa še s slednjim ne strinjaš lahko greš pa na odvzem krvi. Vsaj mislim, da se no z drugim ne izključuje. Ampak pozor: alkohol iz krvi gre precej počasneje kot iz pljuč. Recimo zvečer piješ, drug dan zjutraj napihaš 0,25 in dobiš kazen, greš na odvzem krvi ti bo pokazalo precej več kot 0,25.

sarkazem on:
a se upaš sploh vozit v istem avtu? Veš kako v avtu po vodki smrdi, če so vsi pijani? 8-O
sarkazem off:

s tem ko kadiš za nekom ne boš napihal. Večina odraslih povprečnih moških lahko spije 1 pivo in se vsede čez 15minut v avto pa bo napihala 0.0. Praktično res ne poznam še človeka, ki je sploh kaj napihal zaradi enega piva. Prvič pivo piješ povprečno dobre pol ure, telo rabi pa 1 uro da ga predela, torej 30min + 15min je 45min in si že v telesu z alkoholom blizu ničle. Ne pravim, da sedaj lahko spiješ eno pivo, ostani na varni strani, ampak ne napihaš samo zato ker vohaš alkohol. Ok ko kuhaš šnops je že v zraku 1,0, pa imo se ga od tistega nisem uspel napiti niti ko sem imel 5 let :))
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Okapi ::

Če napihaš malo čez mejo, se splača iti na test alkohola v krvi, ker praviloma pokaže manj.
Ni dolgo tega, ko je to rešilo Petra Vilfana. Pri pihanju je bil pozitiven, v krvi so mu pa namerili stotinko grama pod mejo.

O.

garamond ::

V tej temi Napihal sem je že dosti odgovorov in mogoče se splača zdaj iskati v angleščini. Predlagam naslednje iskalne pojme:

– blowing too much
– blowing too hard help
– blowing consequences
– how to blow correctly
– blowing techniques for inexperienced

Če prideš na stran z blowjob, potem si zabrkal pri iskalnih pojmih.:|

Tilen ::

Okapi je izjavil:

Če napihaš malo čez mejo, se splača iti na test alkohola v krvi, ker praviloma pokaže manj.
Ni dolgo tega, ko je to rešilo Petra Vilfana. Pri pihanju je bil pozitiven, v krvi so mu pa namerili stotinko grama pod mejo.

O.

Seveda, ker se 0.15 v eni uri izloči v urin. Prevoz pomembnega poslanca verjetno traja nekaj časa. ;)
boomy@P8P67 PRO/2500K@5Ghz/16GB DDR3/670GTX/ZR24w/VTX3

Zgodovina sprememb…

• spremenil: Tilen ()

Okapi ::

Prevoz kogarkoli traja, običajno še dlje kot eno uro.

In tisto izločanje je v resnici dvorezen meč, ker če te dobijo neposredno po tem, ko si pil, v krvi sploh še nimaš vsega alkohola. Ves alko pride v kri po 1 do 2 urah. Najhitreje gre v kri alko iz pijač, ki imajo okoli 20% alkohola, iz pira in žganja gre počasneje, če ob pijači dosti ješ, tudi upočasni prehod v kri. Večina alkohola gre v kri prek tankega črevesja in dlje kot imaš pijačo v želodcu, počasneje gre alko v kri.

O.
strani: 1 ... 3 4 5 »

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prekoračitev meje kazenskih točk (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
19614166 (4564) Mare2
»

Alkohol (pivo) in morebitno pihanje

297009 (3449) mirage
»

0.0 na alkotestu in toleranca

233562 (2784) čuhalev
»

Mladi voznik (strani: 1 2 )

709748 (6803) Zajec123
»

Zaradi jointa po petih dneh ob vozniško...? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
36935083 (15987) Matija82

Več podobnih tem