» »

Stargate Universe in druge Sci-fi serije

Stargate Universe in druge Sci-fi serije

««
54 / 69
»»

Okapi ::

Ljubitelji sci-fija morajo obvezno pogledati tudi legendarno serijo UFO.

vir: Wikipedia


O.

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

St235 ::

fosil je izjavil:

mihco je izjavil:

Kako se sploh lotiti Star Trek-a? V kakem vrstnem redu naj pogledam vse te filme in serije, da bi cimbolje dojel zgodbo, timeline?

Najboljš kar tako kot so snemal.
Torej TOS, prvih 6 filmov, TNG, 7 film, DS9, Voyager, 8,9 film, Enterprise, 10 film.
Sicer pa se DS9 in Voyager delno prekrivata, ker sta se tudi predvajala istočasno.
TOS sicer danes zgleda prav hecno, ampak je klasika in jo ljubitelj sci-fija mora poznat.


TOS lahko tudi brez slabe vesti spustiš. Kljub enormni nostalgični vrednosti je zadeva za 21 stoletje precej lesena.

krneki0001 ::

Pogledal sem si večino teh zadev
4400 - dobra, vendar nič pretresljivega
torchwood - pedri in lezbike, pa mal scifi, se ne splača dl-jat
doktor who (stari) je bil odličen za tiste čase, sedanji pa je kar nekaj in za lase privlečeno
V - stara verzija enako kot doktor who, nova pa je bila krneki, nič dobrega
star trek - imam vso serijo in vse filme kupljene v originalu, ampak ko jih 3x pogledaš, ti je dovolj vsega
firefly - meni odlična zadeva
babylon 5 - se pa meni zdi bedarija

Se mi zdi, da so se na splošno pri vseh nanizankah mal iztrošili pri idejah za zgodbe, pa da nimajo nobenih dobrih idej več.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

St235 ::

babylon 5 - se pa meni zdi bedarija


Zanimivo, meni je ravno Babylon 5 ena boljši SCI-FI zadev. Prva sezona je medla, ker se ni vedlo ali bo denar za celoten niz in so zato dosti stvari nastavili tako, da bi etoretično lahko zaključili po prvi sezoni. Ko so dobil potrjen budget, pa so 2-4 sezona druga zgodba. Osebno me je ful potegnilo, ker v teh sezonah praktični ni fillerjev ampak gre za celovito povezano zgodbo. Predvsem me je potegnilo tom, da ni šlo za tipično: mi smo federacija in ne glede na to kaj naredimo bo na koncu vse super. 5. sezona pa je bila narejena na silo in za moje pojme bi bilo boljše, če jo ne bi bilo.

T-h-o-r ::

povejte kaj o battlestar galactici


berem, da na polno vlačijo noter boga in vero, what is up with that?
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

ziga1990 ::

Battlestar Galactica(2003) zmaga po mojem mnenju sledi pa SG-1 in SG:Atlantis.
Največja bederija kar sem jo gledu pa so skor vsi Star Treki razn ST:Enterprise in najnovejši film
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

T-h-o-r ::

ll, najnovejši film, ki pa resnično je bedarija od bedarije
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

ziga1990 ::

T-h-o-r je izjavil:

ll, najnovejši film, ki pa resnično je bedarija od bedarije


men je pa vseč
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

T-h-o-r ::

ja, saj skor ni druge opcije, če izjaviš, da ti je ves ostali star trek beden, ta film pa ne


:D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

cebelar123 ::

Sorry samo Battlestar galactica ni niti približno dobra. Sploh je hudo gledati ko misliš ,da bo zdaj pa nekaj malega akcije končno in namesto tega gledaš limonado in spet kak je kdo v koga zaljubljen,kakšne halucinacije ima kdo in na koncu se celo po sodiščih vlačijo, samo še peti bi mogli začeti pa bi bilo popolno - katastrofa. Če si pogledo prva dva dela, ala mini film. Potem moreš vedet, da serija ni takšna.

Star trek timeline je sledeč. Najprej je dejansko serija Enterpise, nato sledi tale zadnji film in serija TOS. Nato pa se praktično istočasno dogaja TNG,DS9 in Voyager v tem vrstnem redu. Saj tako v DS9 kot Voyager seriji nastopajo liki iz TNGja.

Pa še moje mnenje o novem Star trek filmu morem rečt, da čeprav sem fan Star Treka sem tukaj bil hudo razočaran. Saj Star trek nikoli ni bil zato, da nažigajo v eno 2h ekspolizje in akcijo. Rajši bi videl dosti manj akcije in več osebnega kontakta med liki, da se človek bolj privadi na njih. Ne pa da ko začne pokat je to vse kaj je v filmu kr neki "star wars wanna be" Abrams you sux. Na žalost vem, da bo novi Star trek film najbrž podoben.
IMHO

St235 ::

LOL najprej Battlestar galactici očitaš, da je limonada brez akcije, potem pa da je zadnji ST film brezveze, ker se sam streljajo.

PARTyZAN ::

Zadnji ST film je generična Hollywood akcija z romancami. IMO precejšen odmik od tega, kar so bili prejšnji filmi in serije. Na slabše, seveda. Ampak jih razumem, dela se za množice. Tudi, če je šit.

BSG je pa ... pač space soap opera. Ravno tako kot SGU. Nekateri tega ne prebavljamo.

T-h-o-r ::

pizda, res ste mi pomagali


kritiki hvalijo galactico kot eno najboljši serij sploh, vi jo pa kurčate tukaj :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

ziga1990 ::

sej je
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

T-h-o-r ::

pizda, a ste gledli deep space nine? tisti, ki pravite, da je bsg soap opera :D


ker deep space 9 nima ravno veliko akcije (povsem prav), ampak res ni neka huda soap opera, samo fucking kul zadeva :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

St235 ::

T-h-o-r je izjavil:

pizda, res ste mi pomagali


kritiki hvalijo galactico kot eno najboljši serij sploh, vi jo pa kurčate tukaj :D


Battlestar galactica je ena najslabših ZF serij, če pričakuješ enormne vesoljske bitke, laserske žarke in vsesplošni razčefuk ala Star Wars. Drugače pa gre za fenomenalno ZF zadevo, ki ima odlično nastavljeno zgodbo in se ukvarja z vprašanji, ki pač presegajo domet povprečnega testosteronskega 13 letnika.

T-h-o-r ::

, če pričakuješ enormne vesoljske bitke, laserske žarke in vsesplošni razčefuk ala Star Wars.



malo tega ne škodi, ampak samo zaradi tega gledat ali ne gledat neko serijo - ni mi to nek hud kriterij :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

cebelar123 ::

St235 je izjavil:

LOL najprej Battlestar galactici očitaš, da je limonada brez akcije, potem pa da je zadnji ST film brezveze, ker se sam streljajo.


Jaz sem z mojim postom samo hotel napisati, da bi bilo boljše če bi bolj gledalcem približali njihovo življenje v akademiji, ter kako so se spoznali in preživeli akademijo bolj podrobno z obveznim "mystery-jem" in reševanjem tega" in tu mislim, da ni nič limonadastega. Ne pa da po 1h že imajo Enterprise prek in veselo nažigajo po vesolju. Vsak ki ve v čem je fora Star Treka in mu je to všeč je ta film za njega rip off. Če bi pa rad imel akcijo 24/7 imaš pa Star wars in podobne.

"Pa ne mislim, da je Star wars slabi. Vsaj 4,5 in 6 del. O ta novih bi se dalo debatirati :) "

V BSC-ju pa imaš ljuezenske tikotnike hujše kot v Desperat housewives.

Torej več o zgodovini likov namesto akcije.

St235 ::

Kaj točno bi rad povedal? Da bi si v ST moral vzet več časa za razvoj likov, morebitne ljubzenske trikotnike in ostalo soap opera vsebino, medtem ko pri BSC tega ne bi smelo bit in bi moral več robotov postrelit?

ziga1990 ::

sar trek ima god mode bsg ga nima:)
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

krho ::

BG mi gre nekam samo zaradi vere, Caprica pa še bolj, ker so poleg vere uvedli še trenutno tako popularne krivce teroriste
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krho ()

ziga1990 ::

krho je izjavil:

BG mi gre nekam samo zaradi vere, Caprica pa še bolj, ker so poleg vere uvedli še trenutno tako popularne krivce teroriste


ne skrivajo človeške narave in česa smo zmožni
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

St235 ::

hja, sam kaj ko potem to premiso pokvarijo z malce prevelikim poudarkom na teroristi - bad, we - the god fearing nation - good.

ziga1990 ::

St235 je izjavil:

hja, sam kaj ko potem to premiso pokvarijo z malce prevelikim poudarkom na teroristi - bad, we - the god fearing nation - good.


caprice nism gledu in je vrjetno tud nom bom pa gledu blood and chrome ko pride
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

cebelar123 ::

Pri Star treku je glavno raziskovanje vesolja. In zato ker ni toliko akcije to še ne pomeni, da je limonada.
Pa ja morali bi si vzeti več časa za razvoj likov, da vidimo kakšni so bili glavni liki v mladosti na akademiji.

BSC pa bi ostala limonada, pa če pobijejo 10x tolko sovragov.

Gregor P ::

Saj lahko naredijo neko serijo za najstnike Star Trek Academy zaradi mene; samo da mi ne bodo tega prodajali kot neko resno ZF oddajo "za odrasle"
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

destiny ::

St235 je izjavil:

hja, sam kaj ko potem to premiso pokvarijo z malce prevelikim poudarkom na teroristi - bad, we - the god fearing nation - good.


V Caprici noben ni bil ravno good ali bad. Vsi so meli nekej masla na glavi, god fearing gor al pa dol.

Lonsarg ::

cebelar123 je izjavil:

Sorry samo Battlestar galactica ni niti približno dobra. Sploh je hudo gledati ko misliš ,da bo zdaj pa nekaj malega akcije končno in namesto tega gledaš limonado in spet kak je kdo v koga zaljubljen,kakšne halucinacije ima kdo in na koncu se celo po sodiščih vlačijo, samo še peti bi mogli začeti pa bi bilo popolno - katastrofa. Če si pogledo prva dva dela, ala mini film. Potem moreš vedet, da serija ni takšna.


V tem citatu si povedal samo kako ti ta žanr ni všeč, nobene kritike proti BSG nisi dal.
Ravno zato je tako težko ljudi spraševat za mnenje, ker kjudje rečejo da je nekaj zanič, ker jim je taka zvrst zanič.
Tak da priporočam, da če se določaš kaj gledat potem poslušaš priporočila od nekoga, ki je podobne nanizanke kot ti označil za dobre.

Ampak čist tko dokaj objektivno, če damo SG Universe in BSG kao v isti žanr, tukaj BSG veliko preseže Universe. Čeprav je tudi Universe po mojem mnenju za pogledat.

lopov ::

Pr ameriških serijah in filmih me zelpo gosto moti poveličevanje vojske in ko zmanjka argumentov zaplet fino rešijo s silo.

Če primerjam BSG in SGU -- pri BSG so konflikt med civili in vojsko prikazali bolj večplastno in (IMO) po bolj verjetnih scenarijih, čeprav bi rekel da preveč optimistično.

SGU konflikt sicer ima, so civili spletkarski pravzaprav nič manj "zlobni" kot vojska, za katere se mi pa zdi da, so sicer inteligenčno prikrajšani, pa zato toliko bolj "trigger happy".

BSG mi je ravno zaradi večplastnosti in razvoja zgodb na bistveno večih in višjih nivojih bolj pri srcu, SGU pa nasproti Rusha nima dostojnega nasprotnika in ostali karakterji zbledijo, sama zgodba pa tudi (spet, IMO) po začetnih obetih zvodeni.

Blazz ::

še sam dodam:

BSG je cool sam tm 2 sezona je katastrofalna, pa tud una vmesna zadeva na planetu (webisodes)...zadnji deli BSGja so presežek in ne vem če sem že kdaj videl boljši spin off v sci-fiju...

Firefly, meni takorekoč top serija, tudi film, ki vse ponovi in izpelje do konca je gut...

Star treki so tudi vsi zanimivi, morda za današnje čase preveč 'robotski/plastični/umetni'. Zadnji film se nebi smel imenovati Star trek...

Bablyon 5 veliko politike, še več kt v DS9 ali BSG, priznam nisem gledal vseh sezon...

Farscape, najbolj odpuljena serija, res fajn ker lepo razložijo tudi ozadje, kjer ga pri drugih serijah ni. Recimo razložijo zelo lepo zakaj se pogovarjajo v angleščini,...

SG , mi je SGU najbolj všeč, čeprov je premal dogajal... ko gledam sedaj SG-1 se mi zdi precej slabo narejeno in cel kup čudnih rešitev problemov... SGA mi ga seka zarad Mckaya, ostalo bl tko tko, pomoje je najboljši karakter od vseh sci-fi serij...

TN - crap, druzga niti ne morm napisat

Falling skies - še večji crap,....

V - even bigger crap,...

Caprica - boring....

Fringe - zelo gledljivo do konca 3 sezone, sedaj pa ne vem...

andromeda - kr neki.. herkul kapetan ladje, brezveze... crap

eureka - crap

kyle xy - crap

roswell - crap, gledljivo...

seaquest dsv - za tiste cajte recmo da gledljivo

sliders - gledljivo

4400 - recmo da gledljivo

jest10 ::

T-h-o-r je izjavil:

pizda, res ste mi pomagali


kritiki hvalijo galactico kot eno najboljši serij sploh, vi jo pa kurčate tukaj :D


Preprosto moreš jo začeti gledat.
Potem boš že videl, če ti paše, ali ne.
Ali ti bo vrhunska, ali pa boš zraven zehal.

DragonHeart ::

ziga1990 je izjavil:

Battlestar Galactica(2003) zmaga po mojem mnenju sledi pa SG-1 in SG:Atlantis.
Največja bederija kar sem jo gledu pa so skor vsi Star Treki razn ST:Enterprise in najnovejši film



Popravek.

Star trek: the next generation so zelo zanimivi. Moraš pa imeti v mislih da gre za serijo ki so jo snemali leta 1990. Glede na letnico izdelave moraš priznati da je izjemno kvalitetno narejena...efekti pa so za tiste čase fenomenalni.

glede sfi-fi serij pa nekak otakole:

Najzanimivejša mi je definitivno Stargate sg-1, sem celo serijo pogledal že večkrat. Sledi Stargate Atlantis, nato Star trek: the next generation. Stargate Universe sem nehal gledati na začetku 1. sezone ko sem videl da imajo glavne vloge neki mulci.

potem, daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaleč zadaj pa se skriva ostalo govno ki so ga posneli ostali. (Battlestar galactica še nisem gledal..glede na komentarje vse kaže da se splača pogledat).


Pač to smo takrat radi gledal. Ko je priel Stargate sg-1 na televizijo leta 1997 je bila to najzanimivejša reč na televiziji. Ne spomnim se sicer kje sem to reč gledal.Star trek:the next generation pa je bila dolgo časa edina pametna sci-fi zadeva na televiziji, ko interneta še ni bilo, tako da smo jo z užitkom gledali in sanjarili da potujemo po vesolju s kapitanom Picardom :D Damn i am getting old.

Zgodovina sprememb…

judoka ::

moja lista space sci fi serij:

-farscape - za moj okus nobena serija ne pride blizu te in edina serija, za katero mi je bi9lo dejansko žal, ko so jo odpovedali



-firefly, stargate SG1 - vrhunsko
-stargate atlantis, star trek DS9, star trek voyager, star trek enterprise, babylon 5 - odlično
-star trek next generation, bs galactica - dobro

Ostale niso po mojem okusu, z izjemo nekaj starejših sci fi serij (doctor who, star trek,..), katere mi pač niso gledljive zaradi
old school efektov...so pa scenariji dostikrat še boljši od modernih serij.

DragonHeart ::

scenariji v prvi seriji star treka so mnogokrat naravnost odlični...samo enostavno ne morem gledat igralcev ki v pižamah hodijo naokoli in z pištolami iz katerih sveti laserček streljajo na lutke pod katerimi je več kot očitno skrit človek ali pač nek robot :D:D:D

star trek the next generation in ostale star trek serije pa so odlične. Mi je bilo kar malo žal ko sem gledal zadn film kjer je Picard igral....film kjer se commander Data žrtvuje.. vedno je hotel biti človeški, na koncu pa mu je to uspelo.

cebelar123 ::

Seveda moreš vedeti tudi da je Star trek franšiza tista katera je napovedovala prihodnost tehnologije v resničnem svetu.

Tako recimo če čledaš Star trek the moive imajo že ogomne plazme na stenah.

In pa Picard je že v začetku 90tih imel borbe iOS ali android:


DragonHeart ::

seveda, ljudje so to videli v seriji in jim je bilo všeč. Kdo takrat ni sanjaril da bi imel ogromne tanke zaslone na steni ali tablične računalnike ki bi delovali na dotik...ali pa vsaj zaslone ki bi delovali na dotik?!?:D Ali pa elektronske bralnike knjig?

Manjka nam le še naprava, ki bi omogočala da bi rekli BEAM ME UP, SCOTTY! in bi nas prežarčilo nekam :D

Zgodovina sprememb…

ziga1990 ::

ne pravim da so Star treki zanič sam zgodba mi ni vseč ker je enterprise skor zmeraj boljša kot druge ladje istega razreda
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Yossarian ::

OK, še moj vrstni red:

1. Stargate SG-1
2. Stargate: Atlantis
3. Babylon 5
4. Firefly
5. Andromeda
6. Star Trek: The Next Generation
7. Space: Above and Beyond

pol pa Farcape, Stargate Universe, UFO, Space: 1999...
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Zgodovina sprememb…

Lonsarg ::

Saj teli vrstni redi zelo koristijo tistim, ki gledajo/gledamo katero nanizanko bi še pogledali in iščemo druge z podobnim okusom. Tak da evo ga, samo za Sci-fi, če bi dal vse bi cel forum zafilalo:

1. BattleStar Galactica
2. Babylon 5
3. Stargate SG-1
4. The 4400
5. Caprica(sam je ne gledat, kar so po prvi sezoni skenslal...)
6. Heroes
7. Stargate Atlantis
8. Star Trek DP9
9. Firefly
10.Eureka
11.Star Trek Voyager
12.Sanctuary(ne vem zakaj noben te ne omenja, prov čist fajn je, še Amanda Tapping igra:))
13.Stargate Universe
14.Farscape
15.Primeval

13,14,15 so me razočarale, ampak so vseeno za pogledat, ostale so pa zakon:)

Jst ::

>5. Caprica(sam je ne gledat, kar so po prvi sezoni skenslal...)

V bistvu so Caprico skenslali še preden so jo začeli snemati. The Hiša vs. RDM so imeli fallout.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

cebelar123 ::

Skoraj ne morem verjeti, da noben ne omenja Outer limits "1995-2002" serije celih 7 sezon je bilo.

The Outer Limits %281995 TV series%29 @ Wikipedia

Intro

Izi ::

Azgard, Farscape te je razočaral? Verjetno si edini na svetu :))
Firefly in Farscape sta zame brez dvoma dve najbolj legendarni Sci-Fi seriji.
Na tretjem mestu je po moje Babylon 5.
To so 3 serije, ki mi bodo ostale v spominu za celo življenje.

Potem precej zadaj pa že pride morda Star Trek: The Next Generation, ki precej izstopa iz povprečja, ampak je za današnje dni morda že preveč zastarel in potem še vse ostale. Moram priznati, da sem v Sci-Fi žanru redko videl slabo serijo. Večina je nadpovprečjem, tako da spisek mojih dobrih Sci-Fi serij verjetno že presega število 200 8-) Slabih Sci-Fi serij pa sem v življenju videl kakšnih 10, pa še za te se sedaj ne spomnim več naslovov.

Caprico se vseeno splača pogledati. Je kar 18 delov, tako da se zgodba lepo razvije, na koncu se vse skupaj celo precej vleče. Je pa to težka serija za gledat, z zelo malo akcije in precej težke drame. Serija ni primerna za mlajše gledalce, in tudi za precej starejših gledalcev je neprebavljiva, ker se ukvarja z modernimi tabu temami, katerih se zaenkrat še nobena Sci-Fi serija ni dotaknila, zato se je tudi pričakovano zelo hitro poslovila. Ukvarja se z samomorilskimi teroristi, homoseksualci in vero. 3 hudo kočljive teme, ki vedno naletijo na hud odpor so zbasali v eno samo serijo in še čudno, da so uspeli narediti za 15 ur dolgo serijo. Za prave Sci-Fi fane je kljub temu nepogrešljiva serija, če se uspeš nekako prebiti skozi vse verske neumnosti, ne bruhaš med poljubljanjem in ljubkovanjem med dvema moškima in te "muslimanski" terorizem ne vrže iz tira :))

Kar se pa tiče Sanctuary, je sicer v redu serija, ampak zame to ni Sci-Fi serija in tudi zato jo tukaj najbrž nihče ne omenja. Sanctuary bolj šteje v skupino zadnji čas zelo modernih serij z nadnaravnimi bitji, ki sodijo med pravljice in ne med Sci-Fi. Gre za vampirje, volkodlake, zombije, čarovnice, .... Tukaj so serije Supernatural, Sanctuary, True Blood, The Walking Dead, The Vampire Diaries, The Secret Circle, Merlin, Lost Girl, ... te ne sodijo sem med Sci-Fi, so pa seveda nekatere precej kvalitetne.

Dr_M ::

Farscape je bolj tko, zabavljaska serija, ne neki resnega. Super za ubijanje dolgcasa.
Ampak vseeno zelo dobra in gledljiva serija :)
Firefly je pa pri meni definitivno pri vrhu. Takoj za SG1 :)

T-h-o-r ::

firefly je res večinoma beadarija, da glava peče


na srečo je serenity enih 10 kvalitetnih stopenj više
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Lion29 ::

ni mi jasno kaj delajo 4400 na 4. mestu in heroes na 6.

4400 je blo prvih nekaj delov super obetavnih... pol je pa slo iz epizode v epizodo navzdol

heroes podobno... tisto cincanje zadnji 2 ssezoni je bilo groza... ce heroesi nebi imeli hirota in mogoce, mogoce se sylarja, bi bila serija res porazna


Farscape, Primeval, Firefly in Caprice nisem gledal.... primeval je uno ko pridejo skozi neko luknjo med dinozavre? ce je to to, pol sem pogledal par delov, pol se mi ni dalo vec...

ST pa sem ulovil kar nekaj epizod, nikoli pa nisem gledal zaporedoma... mogoce kdaj ob priliki...

babylon5 mi je bil kul, sem gledal se po TV in potem veckrat se zacel prvih nekaj sezon, pa se kako ko je bil novi captain... nikoli pa nisem pogledal do konca :( tudi to bom ob priliki :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

HighBane ::

Ta naslov firefly, me je spomnil na tisto bizarno serijo Lexx, ko imajo en potreben "Arthur", sex-slave, glava od cyborga in nemrtvi "assassin" čez najmočnejšo vesoljsko ladjo v dveh vesoljih. Ta ladja ima obliko kačjega pastira.
Je gledal kdo?

Drugač so meni SG-ji zelo v redu, ker so vezani na že znano mitologijo. Moti me, da niso "Tauri" uporabili "Kull" oklepa in naredili svoje "shocktrooperje", pa tudi kakšen drug kos tehnologije bi lahko ponucali.

Trenutno , gledam Sanctuary pa Terra Nova.

black ice ::

Ni Terra Nova ukinjena?

Dami ::

Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Gregor P ::

Upam, da še malo dodelajo ta CGI; to so nam verjetno pokazali vso akcijo skupaj, ki bo v vseh sezonah družno:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Nikec3 ::

Nič ne bo s serijo BSG: B&C
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"
««
54 / 69
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvezdna vrata - Stargate SG1 (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Sedem umetnosti
126789853 (14462) Barakuda1
»

Battlestar Galactica (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Sedem umetnosti
43146303 (11639) vostok_1
»

SG - Goa'uld, Tok'ra, Jaffa... (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5510732 (8163) Jst
»

Battlestar Galactica: Blood and Chrome (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5511793 (9948) yoco
»

Caprica (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8112089 (9269) Brane2

Več podobnih tem