» »

Stargate Universe in druge Sci-fi serije

Stargate Universe in druge Sci-fi serije

««
49 / 69
»»

Poldi112 ::

Izi je izjavil:

In zakaj vedno vsi mislite, da moraš pri osvajanju nekega planeta pobiti prav vse kar je živo? :|
To niso NIKOLI naredili niti ljudje pri osvajanju novih ozemelj. A so Nemci, ko so zasedli naše ozemlje pobili vse ki so tu živeli? Pa so imeli popoln spisek prebivalcev in njihovih naslovov. Čeprav jim je bilo jasno, da se bodo našli osebki, ki se bodo na skrivaj začeli upirati.

Ravno to, da imajo tehnologijo, da letajo po vesolju mora biti znak, da so že davno prerasli miselnost, da je treba vse kar je drugačno od tebe samega pobiti in uničiti.
Še celo ljudje na tej nizki stopnji razvoja se že radi kitimo z neko strpnostjo do drugačnih in večina mladih dandanes celo živali več ne pobija za zabavo ampak celo skrbijo zanje in jih hranijo, kar bi bilo kakšnih 50 let nazaj precej čudaško.


Nikoli? No, saj v bistvu imaš prav, američani so par indijancev res pustili v živalskem vrtu, za potrebe učenja zgodovine. Nemci pa enostavno niso imeli dovolj časa.

Je pa logično, da vse pobiješ. Isto kot mi mravlje v hiši. Tehnološko tudi mi (zahod) letamo po vesolju, pa še vedno vedno veselo koljemo nam nepokorne narode. Oz. vzemiva drugače, da kar naenkrat pride miljarda vesoljčkov, bi jih sprejel odprtih rok? Bi jim dal recimo svojo parcelo? Saj še z drugače mislečimi ljudmi ne moremo živeti skupaj, pa bomo z vesoljci. Mogoče bi oni še bili za to, samo mi nikoli ne bi bili in posledično, če hočeji v miru živeti pri nas nimajo druge opcije, kot da nas odstranijo.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Nikec3 ::

Pogledal še drugi oz. tretji del Falling Skies. Je kar OK epizoda, sicer malo slabša od prejšnjih dveh, ampak to je za pričakovat. Všeč mi je, da se lotevajo preučevanja vesoljcev, ter da jim je prvi cilj njihovo razumevanje.

Malo off-topic ampak vseeno:

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Dr_M ::

Jaz sem pa ravno koncal s Supernatural.
Moram rect, da je to najboljsa serija s tako tematiko ever. Ceprav vcasih malo bluzjo, je overall zelo dobra serija. Pa ze 6 sezon je :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

misek ::

A mi lahko en sci-fi poznavalec razloži eno stvar: kako so lahko ta bitja v Falling Skies sploh tako napredna? Enostavno si jih ne predstavljam pri gradnji vesoljske ladje :|

Izi ::

misek je izjavil:

A mi lahko en sci-fi poznavalec razloži eno stvar: kako so lahko ta bitja v Falling Skies sploh tako napredna? Enostavno si jih ne predstavljam pri gradnji vesoljske ladje :|

Napredna bitja uporabljajo orodje oziroma mašine. Če so zelo napredni samo pritiskajo gumbke in upravljajo joystike. Imajo 6 okončin kar pomeni, da lahko več stvari naenkrat pritiskajo in opravljajo kot pa človek s samo štirimi okončinami ;)
Saj človek tudi ne more dvigniti več kot 100 kg, pa gradi zadeve, ki tehtajo nekaj 1000 ton. Stroji pomagajo.

DarkSite ::

Ugotovil sem zakaj so prišli na zemljo :D

Vbistvu so nam prišli pomagat. :d Sej vidite, da odnašajo kosovni material.

krho ::

agrrrrrrrrrr kakšen konec ep3
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Izi ::

True Blood, 4. sezona se je začela, če je kdo spregledal.

Pogledal pa sem si tudi novo serijo "Teen Wolf", ki jo tokrat predvaja MTV, in sploh ni slaba zadeva. Skoraj me je odvrnil MTV, kateri ni ravno znan po dobrih serijah in potem še "Teen" v imenu, ampak izkazalo se je, da gre za precej dobro serijo o volkodlakih in tokrat začudo celo brez vampirjev.

Lion29 ::

(zaenkrat) :D

tudi mene je serija poziitivno presenetila, precej na nivoju... bolje recimo kot nine lives of cloe king...

se pa strinjam... teen v naslovu zelo odvraca (zrelejso populacijo)... se pa verjetno tega pri MTVju zavedajo in imajo tocno ciljno publiko, najstnike...ktere tak naslov se dodatno vzpodbudi
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Berserker ::

Mene je odvrnilo , ko si nasploh omenil volkodlake.

Lion29 ::

Izi: si gledal "the gates"? ta isti giralec, ki igra pri teen wolf bully sosolca, je bil tam volkodlak :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Izi ::

Lion29 je izjavil:

Izi: si gledal "the gates"? ta isti giralec, ki igra pri teen wolf bully sosolca, je bil tam volkodlak :D
Misliš sošolca Jacksona, ki ne ve zakaj se gre ampak sumi, da je nekaj narobe s Scottom? Se mi je zdel nekam znan, pa se nisem mogel spomniti kje sem ga že videl. Res je v The Gates je bil on volkodlak :D

Berserker je izjavil:

Mene je odvrnilo , ko si nasploh omenil volkodlake.
Treba je omeniti, da se tukaj ne spreminjajo, po nekem čudežu, v nekaj sekundah, 80 kg ljudje v 40 kg volkove, polovico mase pa kar nekam izpuhti, ampak so se zadeve lotili bolj "raealistično" ;)
Če nisi ravno alfa volkodlak, tukaj dobiš samo kremplje, zversko zobovje, divji pogled in večjo moč, še vedno pa obdržiš obliko človeka. Pa lovci na volkodlake so v tej seriji precej pregnani in uspešni, tako da biti volkodlak je za spremembo hudo nevarno 8-)

Lion29 ::

lovci...hm... meni je bolj kul lovka :D

sicer pa kolk je svet mahjen... ocitno so producenti te serije prav iskali igralce, ki so ze igrali v tovrstnih serijah.... ta "lovka" je igrala "glavno" vlogo v seriji blade (the series)... :D

sicer sem pa sel chekirat zdaj se za njenega brata.. kao glavnega lovca... se mi zdi res full full znan... pa nisem vedel, kam bi ga dal :D ocitno je imel prste vmes pr SG-1 :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Izi ::

Lion29 je izjavil:

sicer sem pa sel chekirat zdaj se za njenega brata.. kao glavnega lovca... se mi zdi res full full znan... pa nisem vedel, kam bi ga dal :D ocitno je imel prste vmes pr SG-1 :D
Ja, ima faco, ki si jo hitro zapomniš, sploh njegovega pogleda ne pozabiš. Pa tudi zgleda kot kakšen maneken. Bi rekel, da ženske kar padajo na njega.
Zanimivo je, da JR Bourne igra skoraj v vsaki večji seriji sploh v Kriminalkah in Sci-Fi, ampak vedno se pojavi samo v dveh ali treh delih in vedno igra samo stranske vloge.
Serije v katerih je igral: Teen Wolf, Fringe, Cold Case, Smallville, NCIS, CSI, The Mentalist, 24, The Dead Zone, Godiva's, Stargate SG-1, Andromeda, ...

Lion29 ::

jup...najbolj se ga spomnem po prijaznem guauldu (tokra) :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Nikec3 ::

Po prejšnji epizodi FS(Falling skies), sem imel malo mešane občutke, me je pa zato nova epizoda spet navdušila. Mešanica drame in akcije, ravna prava mera skrivnostnosti in postopno odkrivanje vesoljcev. Vse kar za moje pojme sci-fi potrebuje. Ta serija bo verjetno postala moja najljubša sci-fi serija, ki se trenutno predvaja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

Dami ::

Nikec3 je izjavil:

Ta serija bo verjetno postala moja najljubša sci-fi serija, ki se trenutno predvaja.

Da je malodane edina scifi serija ki se sploh predvaja nič ne vpliva?;)
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Nikec3 ::

Dami je izjavil:

Nikec3 je izjavil:

Ta serija bo verjetno postala moja najljubša sci-fi serija, ki se trenutno predvaja.

Da je malodane edina scifi serija ki se sploh predvaja nič ne vpliva?;)


U jebe... pa res :))

Jst ::

Jesensko - Pomladni termin: The Walking Dead;
Poletni termin: Falling Skies.

Skupnega imata pa to, da jih lahko nategujejo in vlečejo magari čez deset let.

BUT! Ker nimam trenutno nič za gledati, pač spremljam FS. Nekaj idej je dobrih, druge falijo - recimo z njihovim zakloniščem. Kaj je tako posebnega na tisti lokaciji, da se jim sovražniki ne približajo in napadejo...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Lion29 ::

pogledal zadnja dva dela falling skies... mah sicer se mi ne zdi slaba serija...tudi glavni igralec (Noah Wyle) me zadosti pritegne, da me preprica...

zmotile so me 3 stvari... kao inzadljivost pediatrinje ko je ugotovila, da je radio spajkal lih ko je bil skitter pod stresom

kot drugo me je pa zelo zmotilo to, da je skitter govoril anglesko preko mulca... prevec za lase povleceno... sicer sci=fi je sci-fi, sam vseeno

kot tretje me je pa zmotlo dejstvo, da niso stamanli drugega sina od toma, ko so imeli sanso...


pa na sploh mi je to, da so machi tako pocasni full glupo...

pa tudi fajt toma in skitterja mi je bil beden... ko ga je skitter obracal namesto prebodu al pa kaj.... ma no, tukaj ni lih neki tolk hudo...

sicer je pa kar nekaj zelo dobrih stvari v seriji..recimo kako jih skusajo pogruntat in raziskat....

efekti so zelo na nivoju

skitter od blizu je fenomenalen... very believable, nimam kaj za pripomnit

skratka serija je korak naprej v primerjavi z drugimi tovrstnimi poskusi... ampak je se kar nekaj stvari, in ne prepricajo zavoljo katerih tudi ne moreom reci, da je serija zelo dobra
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Nikec3 ::

Kot kaže bomo videli še drugo sezono FS

http://www.tvline.com/2011/07/tnt-renew...

Je pa serija na internetu zelo slabo sprejeta, od imdb-ja, IGN, pa vse do tv.com. Ne razumem kaj je tako slabega na tej seriji in tako dobrega na The Walking Dead, da tisto serijo vsi dobesedno obožujejo.

Jst ::

Kaj je sploh kakšna bolj odmevna scifi nadaljevanka bila dobro sprejeta ob predvajanju poleti?

Jaz se za obdobje 2000-2011 ne spomnim niti ene...

(Ne trdim da je to problem, samo razmišljam naglas.)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Nikec3 ::

Jst je izjavil:

Kaj je sploh kakšna bolj odmevna scifi nadaljevanka bila dobro sprejeta ob predvajanju poleti?

Jaz se za obdobje 2000-2011 ne spomnim niti ene...

(Ne trdim da je to problem, samo razmišljam naglas.)


Odvisno kaj šteješ za sci-fi. The Walking Dead je bil odlično sprejet. Verjetno je to, da ljudje očitno sovražijo vsakršno povezavo vesoljcev s televizijo. Sicer pa je bil FS sprejet še slabše kot kak grozen V.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

Dr_M ::

V je bil cist uredu, mogoce se je na zacetku mal vlekl, ampak proti koncu se je serija razzivela, tako kot npr SGU.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Nikec3 ::

Dr_M je izjavil:

V je bil cist uredu, mogoce se je na zacetku mal vlekl, ampak proti koncu se je serija razzivela, tako kot npr SGU.


OK, o tem bi se dalo debatirat. Meni je bil pilot V-ja dokaj kul, potem pa mi je serija postala prava katastrofa, oz. nekaj najslabšega kaj sem kdajkoli gledal. (samo moje mnenje)

Lion29 ::

meni je tudi V bla dobra serija.. sicer z nekaj failerji (tako kot vsaki zf) ampak OK...in jo bom pogresal

tudi meni se zdi Falling Skies boljsa od the Walking Dead...na vseh frontah...

tako cgi, kot drama, kot igra, kot zgodba, kot entertainment, humor, skratka v 90% mi je boljsa...

je pa tWD bolj drama, FS pa bolj akcija...

slabe ritike pa so po mojem samo zaradi osnovnega zgresenega premisa...
torej zombiji so pac v osnovi bolj pocasni, in seveda zombiji, torej ne razmisljajo in jim je cilj se prehranjevat...

pr vesoljcih je to drugace... aliensi so inteligentna bitja (glede na to, da so uspeli pridet v takem st. na Zemljo, bolj inteligentna od ljudi), imajo namen kolonizirat svet... ampak valda se zalomi pr resisnesu, ki je kot po navadi bolj smart in iznadljiv kot aliensi....

ce nebi bilo ze tega osnovnega fallerja, bi bilo drugace sprejeto
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

globoko grlo ::

Mene pa je pri FSju zmotil manjko straže pri alienu!!!
Edini F alien pa ga pustijo samega s frocom??? Pa froc in alien sta v isti sobi???
Mal bedno mi je to, ker potem iz takih situacij (glupih) delajo kao napeto zgodbo.

Pa spet preveč drame oz. držanja za rokco pa jokcanja.
Se vidi, da že sedaj nategujejo vsako epizodo. Da ima ena bejba neomejene vero v neki me prav malo briga. In potem moram to še gledat par minut? Eh, zeh.
Če so resistance itak po defaultu verjamejo v boljši jutri.

Vglavnem je tale FS eno bolj tako tako mašilo, ker ni nič druzga za gledat, ane.

my.005€

Nikec3 ::

slabe ritike pa so po mojem samo zaradi osnovnega zgresenega premisa...


Saj kritike niso slabe. Slab je samo sprejem s strani navadnih ljudi.

Berserker ::

Folk včasih ne ve kaj bi rad. Sicer pa izbira ni velika, imamo serije z veliko dialogov med igralci, malo obratov, ter še manj akcije. Včasih bi raje imel nekaj na poudarku brezmožganske akcije da malo sprostimo frustracije ter domišljijo ter kakšno resno serijo z resnimi temami. Na koncu pa dobimo nek sgu , kjer 20 min dremaš da se zgodi kaj konkretnega.

LuGi ::

Kul je, ni nič drugega za gledat.. :D

Dr_M ::

Ce ni drugega, se vedno ostane kaksen film.
Recimo Skyline ali Battle: Los Angeles. Ali pa Paul :)):))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Lion29 ::

ma serij za gledat je polno... sam pomanjkanje ZF, ki je ocitno le domena geekov, teh pa (nas) je v manjsini
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

hendriks ::

11.7. nadaljevanje 4 sezone Eureke če se ne motim?

LuGi ::

Tako je..3 days to go =)

Trupl0 ::

Eureka :3
Komaj čakam.

Falling skies mi je pa začuda za zdaj v redu, we shall see...
If you are going through Hell, keep going !

Izi ::

Kdor močno pogreša Stargate Atlantis in Johna Shepparda, si lahko ogleda Ferocious Planet (TV 2011)
Precej povprečen SyFy film, Joe Flanigan pa igra enako vlogo neustrašnega vojaka kot v Atlantisu.

DarwiN ::

Kako se va da vse te serije takoj od začetka gledat, ko pa "vse" kenslajo?..:S

Sem upal, da bom kakšno idejo dobil v tej nitki.. Falling Skies morda....
Sem pa Walking Dead pogledal pred kratkim, a sem ga komaj do konca prebavil... Sem dobil občutek kot da je tista podlaga (zombiji) stalna, vse ostalo si pa sproti zmišljujejo neke napol nepovezane dogodke... Naj uganem, naslednjih nekaj sezon bodo tavali po celi Ameriki, v vsakem delu drug kraj kjer najdejo vse mrtve in kjer jih nato zombiji enkrat usekajo...:D

Eureko sem pa tudi zdržal zgolj dva dela, ker je IMO na nivoju ene Esmeralde :S... Še kaj, ali je ostalo vse kenslano in bom moral ~10 let počakat na nov Star Trek? :P

True blood...hmmmm, a to je ala Smallville z vampirji? :D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Okapi ::

Danes se začne nova sezona Torchwooda.:)

O.

misek ::

Okapi, lahko malo več napišeš o seriji Torchwood? Sem pogledal prvo epizodo in deluje kar gledljiva. Mi je prav všeč malo angleške začimbe na njej.

Okapi ::

Dr. Who za odrasle, pravijo. Meni so bile prve tri sezone, ali kolikor jih je že bilo, zelo všeč, sicer pa si vse o njej lahko prebereš na netu.

O.

Nikec3 ::

Po dobri prejšnji epizodi FS je bila ta bolj šibka. Šolski primer neumnosti vesoljcev, ko ne znajo štet do 6. :| Drugače pa me spet bega tisto ljubkovanje otrok s strani vesoljca. Sem pa vseeno zelo zadovoljen z igro "nenajstniških" igralcev.

JC Denton ::

Mah, zadnja epizoda je bila najslabša do zdaj.

Spoilerji

Sploh uni, da je potrebno aliene ubijat potiho, itd. Pol jih pa zaštihajo in alieni polna kričijo. WTF? Pa to kar si ti rekel. Pa tut dialogi so bli bolj kot ne kr neki. Pa kao delajo neke plane kak u stavbo prit, pol se pa kr naekrat spomnejo čist neke druge poti.

Trupl0 ::

Mah ne vem kaj bi rekel glede zadnje epizode :8)

SPOILER

- tamali se odločno prehitro prebudi in spomin laufa na polno.
- ujetega kar tako odpišejo
- sem mislil, da alieni oddajajo neko frekvenco ko so razdraženi zakaj potem ni nobenih drugih takoj zraven ali pa onega mecha
- spet neko baby shower pa take zadeve
- kaj je hotel dohtar naredit tudi ne vem

+ zanima me povezava med alieni in otroc... preveč preveč zaščitniško delujejo do njih, da ne bi bilo zelo bistvenega pomena.
If you are going through Hell, keep going !

Jst ::

Pomoje pa ravno to z otroci povzroča dobesedno bes pri nekaterih Američanih in ima serija zato toliko kritik.


>kaj je hotel dohtar

Da ga bodo odpisali, se je videlo na kilometer.

Baby Shower je kao antiutež temu, da je dohtarica izgubila enega otroka. To je bilo preveč klišejsko.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Lion29 ::

mah jaz nisem videl prav nic klisejev v tej epizodi...

tudi v prejsnji nisem pricakoval, da bo dohtarja pobralo ker je prece visoko profilen igralec.....lahko recem sam pohvalno...

tale dohtarca pa je tudi igrala v vec serijah...tolko kot je lustna, res... enostavno mi ne potegne kot igralka... v nekaterih izrazih je prepricljiva... v vecini drugih pa zelo povprecna...skoda ker je res f..kabilna :P

me je pa v tej epizodi full, full zmotila akcija resimo Bena....cela akcija je bla katastrofalno neverjetna...

sploh ne vem kje bi zacel...tip je notri sel kot vohun... se skrival etc... namesto da bi 100% cuval svoje zivljenje in hodil ko zombi... ampak ok...

kako se je kr zlozu v krog in zaspal z drugimi... zelo verjetno, ja...

da ne govorimo njegov eye contact... groza...

in potem new rescue mission... kr nek skrivni vhod in ze so bli pr njemu ..ja valda... una tudi vse pozna... ja valda... prej pa ni poznala, da bi njemu povedala preden je su notri...

in potem kaplja cez rob... tip kr posveti skozi okno... uni pred stavbo in valda so resli cel kup otrok kr skozi okno (wonder zakaj on ni vstopil skozi to okno)...

valda pol sekvence kako so se izognili MAchu z vsemi temi otroki in kolko so se namucili, da so jih pripeljali domov, sploh niso pokazali...

pa full se mi je zdelo tudi za lase privleceno...kak so dobili cele runde heroina :D

bah
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

ar4743 ::

Glede otrok bi rekel zakaj so tako ljubkovalni do otrok in zaščitniški zto ker jih bodo uporabljali za svoj obstoj in razmnoževanje. Ni mi pa jasno točno ali so otroki povezani z enim alienom ali več? Ker mislim ko so onega ubili so začele otrokom življenske funkcije ugašat.

Če pa bi že poizkušali te aliene dobit na tih način in ko so imeli enega živega bi jaz stestiral kakšna uspavala na njemu, bolnico imajo zraven tako da bi se kaj takšneka zagotovo našlo tam. Dobili bi ga na tih način in živega. Odkrivat pa bi jih lahko začeli z radio frekvencami, mislim da bodo kasneje tudi ugotovili da tako komunicirajo med sabo. Potrebno bi bilo analizirat te frekvence in jih poizkušat nadzirat z radiofrekvencami. In še marsikaj bi se lahko našlo.

Kaj se je zgodilo z Karen, vem da so jo ugrabli vendar nič ni bilo povedano ali je mrtva ali še živa. Upam da nisem kaj spregledal.

Drugače pa je serija še kar gledljiva, res par zadev preveč zakompliciraj nekatere pa preveč poenostavijo.

Lion29 ::

Nova "Sci-Fi" serija imenovana Alphas.... think something between Heroes (people with extraordinary abilities) and a detective series...tak, nic posebnega
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

T-h-o-r ::

kje je kak pisec, ki bo si izmislil dejansko nekaj zanimivega in izjemnega za sci-fi serijo



od konca stargate, galactice in star treka praktično ni bilo omembe vredne sci fi serije
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Nikec3 ::

Pogledal Alphas. Sama epizoda niti ni bila tako slaba, kar nekaj preobratov in zanimivih "prijemov". Kar me moti je to, da je to praktično vse kar lahko od današnjega sci-fi pričakujemo. Seriaj je pa tudi narejena izrazito za mlade gledalce od izbire igralcev, glasbe, vseh kičastih posebnih efektov in tako dalje. Verjetno je ne bom gledal.

sulaco ::

Warehouse 13 je nazaj (pogojnoužitno)
Eureka je nazaj (neužitno)

Haven prihaja v petek: http://www.syfy.com/haven


Pa najboljša Breaking Bad v nedeljo (vem da ni ZF, a je ta trenutek edina užitna): http://thevoiceoftv.com/tv/2011-06-26/n...
««
49 / 69
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvezdna vrata - Stargate SG1 (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Sedem umetnosti
126789853 (14462) Barakuda1
»

Battlestar Galactica (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Sedem umetnosti
43146303 (11639) vostok_1
»

SG - Goa'uld, Tok'ra, Jaffa... (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5510733 (8164) Jst
»

Battlestar Galactica: Blood and Chrome (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5511793 (9948) yoco
»

Caprica (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8112089 (9269) Brane2

Več podobnih tem