» »

kupujem nov lcd tv

kupujem nov lcd tv

herc_17 ::

zdravo...

sem nov na forumu...
zanima pa me kateri lcd tv bi priporočali da si jo kupim biti pa mora 32" ker ni veliko prostora... pripravljen sem pa odšteti 400-500€ +-100€

v naprej hvala za odgovore

LP HERC

Scorpia ::

Za ta denar je najboljše da gledaš. Ali želiš imeti full HD, jih sam nekaj ima. Pa naj ima DVB-C tuner za kabelsko ali zemeljski DVB-T če boš gledal prek navadne antene. In seveda naj vsebuje MPEG 4 dekoder. Kar se tiče slike v tem razredu so skoraj vsi isti in ni kakšne opazne razlike. Seveda poglej kateri ima več HDMI uhodov, ponavadi v tem cenovnem razredu ponujajo po en ali dva. Več je vsekakor boljše. Če slučajno ti ni kaj jasno kaj pomen HD,DVB, MPEG 4 imaš tudi na tem forumu ali drugje dosti napisan o tem.
////

infiniteLoop ::

Na 32" full HD tudi ni ne vem kak pomemben, ker je ekran precej majhen in se razlika ravno ne opazi. Jaz bi raje ubodel kvaliteno plazmo, ki bo imela dobre barve in kontrast.
None of us is as dumb as all of us.

herc_17 ::

kakšna je pa kaj razlika v ceni plazma ali lcd?

LuGi ::

Gres na ceneje.si in si pogledas... 8-O

herc_17 ::

kera spletna trgovina pa ma tega največ oz veliko izbire?

Scorpia ::

infiniteLoop: glede na to da je slika vseeno boljša tudi pri manjšem lcd-ju bi jst nedvomno vzel full hd. Sam več kot očitno opazim razliko med HD in SD prek satelita pri tako ''majhnem'' tv-ju. Slika je več kot očitno bolj čista in ostra če gledaš posnetke HD.
////

infiniteLoop ::

@Scorpia: vsake oci imajo svojega malarja in itak je najbolje da pojde g. herc v kako trgovino malo pogledat. Sicer je vprasanje kaksne nastavitve bodo imeli TVji, ki so razstavljeni ampak za orientacijo kaj ti bolj ugoaja bo pa ze.
None of us is as dumb as all of us.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plazma ali LCD televizor? (strani: 1 2 3 4151 152 153 154 )

Oddelek: Kaj kupiti
76961179892 (404263) antonija
»

crt televizor, dvb-t in digi.tv: zaslon 4:3 vs. 16:9

Oddelek: Zvok in slika
302641 (2084) Nagi Bator
»

Full HD TV (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Zvok in slika
942117591 (34578) Kovalchuk
»

Nakup novega TV-ja

Oddelek: Zvok in slika
223308 (2725) veliki_bos
»

HD TV

Oddelek: Zvok in slika
373726 (3047) LexLuthor

Več podobnih tem