» »

Nakup laptopa

Nakup laptopa

ripzor ::

Odločil sem se za nakup laptopa. Ali mi lahko prosim svetujete, če je ta dovolj dober za igranje nekaterih novejših igric : Asus n50vn

alexa-lol ::

brat je kupil ASUS X53SR za 630€ v Big Bangu. Cena je bila tkao nizka ker je bil zadnji model, tako da se ga morali znebiti. Na mimovrste stane 740€, lahko pa v big bangu vprašaš če lahko pogledajo če majo v kermu drugemu se ta model.

glede zmogljivosti...
-vgrajeni OS Vista Home Premium je takoj za formatirat, ker je saj pri mojem bratu bil napol sesut..med updatanjem sm v 1h 2x dozivel blue screen
-malo smesno je da lahko WLAN in Bluetooth vzigas na dva nacina kar me je najprej malo zmedlo saj nisem vedel zakaj noce internet prek wirelessa delati kljub temu, da sem nalozil vse driverje
-v super pi 1M sem dosegel cas 23.6s kar je za prenosnik mislim da čisto solidno
-3D mark se nisem tesitiral...napisem jutri..
-edina šibka točka je, da ima malo slabso graficno (ATI HD2400) ter samo 250Gb placa, drugace se mi zdi cisto vredu za 630€ oz. 740€ na mimovrste

PS Vidim, da ima tale, ki si se ga zamislil v super PI navit rezultat 18.5s, napram T7500, ki ima navit rezultat 16s

če boš še gledal druge procesorje pojdi na stran www.hwbot.org in daj pod Search in processor model procesorja in ti bo pokazalo rekorde, ki so bili doseženi s tem procesorjem, v raznih bencmarkih.

Zgodovina sprememb…

jan01 ::

Tisti asus je uredu. Kupi v juliju, da boš imel zastonj upgrade na windows 7...

ripzor ::

Razmišljal sem tudi o tem asusu : Asus m50vn , ki niti ni tako dražji od n50vn, ter je kar boljši, le da nima naložene viste.

alexa-lol ::

kr tega vzami ker viste res ne rabis

LuGi ::

Kupis in upgrejdas zastonj na Win 7.. uber kool :P

http://event.asus.com/2009/windows7/

ripzor ::

Res hudo!

Zheegec ::

M50 ima bistveno boljši ekran, tako da bi se jaz odločil za tega.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

prenosnik za 1000€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
579459 (7469) Leks
»

Driver za Nvidia 9650m

Oddelek: Pomoč in nasveti
81849 (1472) MeMarko
»

Problem Asus m50vn

Oddelek: Pomoč in nasveti
254422 (3015) MojsterIvanć
»

LG, Sharp in Chunghwa krivi in oglobljeni

Oddelek: Novice / Tožbe
336192 (4749) Jst
»

Kateri prenosnik naj kupim

Oddelek: Kaj kupiti
51230 (978) shany

Več podobnih tem