» »

Elektronika.si propadla?

Elektronika.si propadla?

««
8 / 11
»»

BuzzFuzz ::

Pizda ste kot eni babe. Če se ti kaj pokvari pojdi do Elektronike z računom (ali papirjem ki si ga prejel) in verjamem da ti bodo komponento zamenjali. Prav debilni ste že s temi računi in skeniranjem. Že predhodniki so napisali...Če vam kaj ne štima, pokličite ustrezne organe in to je to, ne pa da vas zdaj polovica ne najde računa, polovica od teh jih reče da sploh ne vedo če so ga dobili...da ga kao ziher niso. Kako pri pizdi lahko kupiš/sprejmeš komponente če nisi prejel računa. Še tisti dan bi jih poklical da nisi prejel računa oz bi zavrnil naročilo. Ne pa zdaj jokat in spemat forum kao da so najslabši.

amigo_no1 ::

tale gaming-šhop
"Strokovnjaki za igranje **igric**"
??????

Tako se npr. izraža samo nekdo, ki ne vem kako velik železninski posel je to (in kake številke se zaradi "igric" obračajo).
Prvo naj to spremenijo ker te dobesedno odvrne da bi sploh še kaj gledal na tej strani.

Leks ::

Naj jih igrajo, če jim paše :)
Drugače pa upam, da bo imel kaj ugodne cene, tako na oko so bolj tko tko.

Dr_M ::

tisti gaming shop ima kar divje cene.
dokler ne bo gtx275 230€, me sploh ne zanima.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

IVo ::

Neish besednjak prosim... Kje ste moderatorji???

Olimzy ::

Pizda ste kot eni babe. Če se ti kaj pokvari pojdi do Elektronike z računom (ali papirjem ki si ga prejel) in verjamem da ti bodo komponento zamenjali. Prav debilni ste že s temi računi in skeniranjem. Že predhodniki so napisali...Če vam kaj ne štima, pokličite ustrezne organe in to je to, ne pa da vas zdaj polovica ne najde računa, polovica od teh jih reče da sploh ne vedo če so ga dobili...da ga kao ziher niso. Kako pri pizdi lahko kupiš/sprejmeš komponente če nisi prejel računa. Še tisti dan bi jih poklical da nisi prejel računa oz bi zavrnil naročilo. Ne pa zdaj jokat in spemat forum kao da so najslabši.


Ne štekam kaj tebe tko grozno moti, če sprašujem če folk dobi račun za kompe, ki jih pr elektroniki kupi. Da ne omenjam tvojga besednjaka, k sploh ni primeren niti potreben. Če te kaj moti, pač ne brat te teme, al se pa pejd kam drugam kregat.
Drgač pa sploh ne vem, kaj se eni skoz bunite. Si pač med sabo pogledamo račune in vidmo pr čem smo. Kr ene par ljudi tle gor ga ni dobilo, pol pa še razni podpisi na škatlah, ... Kaj je v tem tko napačnega?

blackbfm ::

Olimzy ker del tega stavka ne razumeš "Še tisti dan bi jih poklical da nisi prejel računa oz bi zavrnil naročilo." :P

Olimzy ::

Sm glup in ne štekam. Drgač pa še vedno ne vidim, kaj je tko strašnega v objavi računov.
Samo nam potrošnikom v korist je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Olimzy ()

Leks ::

@Dr_M
Se najde tudi GTX275 po 230€, klik

gdjv ::

jaz sem kupil komplet comp, pa mam račun

__Devil__ ::

jaz sem kupil komplet comp, pa mam račun

kdaj pa?

Kauko ::

Ok, zdaj pa že nehajte s tem blatenjem nekega podjetja. Kdo sploh ste vi, da imate pravico javno obrekat nekoga? Ste kaki funkcionar slučajno, ki bo ukrepal v kakem primeru kršitve? Lastnik podjetja bo prej uspel s tožbo proti vam kot pa boste vi kaj ukrenili proti njemu. Če še ne veste, žaljenje konkurence ni ravno primerno in dovoljeno v podjetniških krogih.

Če imate dokaze, veste kje so doma inšpekcijske službe in jih obiščite, če ne, POL PA STFU, bi nekateri rekli.

flipr ::

tisti gaming shop ima kar divje cene.
dokler ne bo gtx275 230€, me sploh ne zanima.


Pošli poizvedbo, če te karkoli izdelek zanima.

Cene dobavitelji spreminjajo iz dneva v dan in res je težko imeti cene nonstop posodobljene, če to počneva le dva in to za hobi v upanju, da nama bo nekega dne uspelo.

Za dotični artikel sem naredil posebno ceno za katero mislim, da bo vsem všeč

Meizu ::

Ok, zdaj pa že nehajte s tem blatenjem nekega podjetja. Kdo sploh ste vi, da imate pravico javno obrekat nekoga? Ste kaki funkcionar slučajno, ki bo ukrepal v kakem primeru kršitve? Lastnik podjetja bo prej uspel s tožbo proti vam kot pa boste vi kaj ukrenili proti njemu. Če še ne veste, žaljenje konkurence ni ravno primerno in dovoljeno v podjetniških krogih.

Če imate dokaze, veste kje so doma inšpekcijske službe in jih obiščite, če ne, POL PA STFU, bi nekateri rekli.



Kje na tem svetu piše, da ne smemo obrekat firme, če je za en drek? Sicer sam nimam nič proti elektroniki, ker vse kar sem pri njih kupil je šlo skozi brez blema in račun lepo zraven dobil na papirju in vse. Če je kero firmo za skurcat je to KUP.SI, katere bi pa najraje vsem ene 5 brc v rit potalal.

Potrošnik na forumu lahko blati firmo, če ima za to argumentiran dokaz. Računi kar na škatli so IMO dovoljšen dokaz. Tko da ne nabijaj v prazno. Firme med seboj obrekat, e, to pa je prekršek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Icematxyz ::

Kje na tem svetu piše, da ne smemo obrekat


Sem se nasmejal... :)

Kauko ::


Kje na tem svetu piše, da ne smemo obrekat firme, če je za en drek? Sicer sam nimam nič proti elektroniki, ker vse kar sem pri njih kupil je šlo skozi brez blema in račun lepo zraven dobil na papirju in vse. Če je kero firmo za skurcat je to KUP.SI, katere bi pa najraje vsem ene 5 brc v rit potalal.

Potrošnik na forumu lahko blati firmo, če ima za to argumentiran dokaz. Računi kar na škatli so IMO dovoljšen dokaz. Tko da ne nabijaj v prazno. Firme med seboj obrekat, e, to pa je prekršek.
Prvi bold, 3/4 teh obrekanj tukaj je zlonamernih in brez dokazov, ker če jih bi imeli bi jih predložili. Sam in kar nekaj znancev ravno tako kot ti, še ni imelo nikakršnih problemov z njimi, pa so opravili kar nekaj večjih nakupov pri njih.
Drugi bold, glede na nekatere komentarje sklepam da je kar nekaj zaposlenih v konkurenčnih firmah, ki so zelo glasni.

Se pa strinjam, da je treba dat na plano firmo ki je za en drek na takem forumu, da se obvesti druge potencialne kupce, vendar to je treba spet podkrepit z dokazom. Trditi, da so nekoga zajebali, da so mu to in on in tretje niso argument.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kauko ()

M-XXXX ::

mvidovic daj dojami da je razlika če nekaj kupiš ter je s to stvarjo konec, ter to da zadevo kupiš ter jo potem reklamiraš,... Ker pri prodajanju preko spleta moraš bit že genialc, da kaj zajebeš pri sami prodaji. V bistvu samo dobiš naročilo in izdelek pošlješ kupcu (pa tudi tukaj jim rata delati sitnosti). Zatakne se pri kakšni garanciji, vračilu (oziroma ne vračilu) denarja, nategovanju kupcev z 45dnevnimi roki,... Ko ves čas omenjaš dokaze: povej kašne dokaze lahko človek da? Pogovorov najbrž ne snemaš, pisnega tako ali tako ni nič,...

Drugi bold: kot prvo sklepaš narobe (oziroma odvisno koliko je zate kar precej) vendar če je kritika utemeljena je čisto vseeno kdo to piše. Ne pišejo kot neka trgovina vendar kot posamezniki oziroma osebe...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

Icematxyz ::

V bistvu samo dobiš naročilo in izdelek pošlješ kupcu (pa tudi tukaj jim rata delati sitnosti). Zatakne se pri kakšni garanciji, vračilu (oziroma ne vračilu) denarja, nategovanju kupcev z 45dnevnimi roki,...


Torej nisem sledil natančno in morda je v kakšni drugi temi omenjeni ampak to me zanima. Koga so že nategnili in na kakšen način?

Se pravi če prav razumem nočejo reševati garancij? Se ti nekaj pokvari in si najebal? Ali kako?

Meizu ::

V bistvu samo dobiš naročilo in izdelek pošlješ kupcu (pa tudi tukaj jim rata delati sitnosti). Zatakne se pri kakšni garanciji, vračilu (oziroma ne vračilu) denarja, nategovanju kupcev z 45dnevnimi roki,...


Torej nisem sledil natančno in morda je v kakšni drugi temi omenjeni ampak to me zanima. Koga so že nategnili in na kakšen način?

Se pravi če prav razumem nočejo reševati garancij? Se ti nekaj pokvari in si najebal? Ali kako?


Predvsem, če me kaj moti pri njih, je njihova odzivnost. Odkupujejo opremo. Pajade. Enkrat sem jim pisal za odkup HD4870, kjer bi samo doplačal razliko ter vzel HD4870x2. Odziva nobenega. Na odgovor na mejl sm čakal 3/4 meseca. Jih kličem po telefonu, kakšna je situacija, pa mi en mož odvrne: "Ja, glej, šefa moram vprašat, pa bo on povedal koliko denarja dobiš za naš odkup." Ok, ni problema, se zmeniva lepo normalno in mi je rekel, da mi pošlje mejl. No, sedaj je že, am... Koliko že... Tm, cca. pol leta od dogovora, and guess what. Not a single email! Pa niso resni. Sicer sem dosti stvari pri njih kupil, nikoli brez zapletov, nimam pa pojma kako se odrežejo pri garanciji. Upam, da so vsaj tam tako, kot bi morali bit...

White&Nerdy ::

V bistvu samo dobiš naročilo in izdelek pošlješ kupcu (pa tudi tukaj jim rata delati sitnosti). Zatakne se pri kakšni garanciji, vračilu (oziroma ne vračilu) denarja, nategovanju kupcev z 45dnevnimi roki,...


Torej nisem sledil natančno in morda je v kakšni drugi temi omenjeni ampak to me zanima. Koga so že nategnili in na kakšen način?

Se pravi če prav razumem nočejo reševati garancij? Se ti nekaj pokvari in si najebal? Ali kako?


Predvsem, če me kaj moti pri njih, je njihova odzivnost. Odkupujejo opremo. Pajade. Enkrat sem jim pisal za odkup HD4870, kjer bi samo doplačal razliko ter vzel HD4870x2. Odziva nobenega. Na odgovor na mejl sm čakal 3/4 meseca. Jih kličem po telefonu, kakšna je situacija, pa mi en mož odvrne: "Ja, glej, šefa moram vprašat, pa bo on povedal koliko denarja dobiš za naš odkup." Ok, ni problema, se zmeniva lepo normalno in mi je rekel, da mi pošlje mejl. No, sedaj je že, am... Koliko že... Tm, cca. pol leta od dogovora, and guess what. Not a single email! Pa niso resni. Sicer sem dosti stvari pri njih kupil, nikoli brez zapletov, nimam pa pojma kako se odrežejo pri garanciji. Upam, da so vsaj tam tako, kot bi morali bit...




Heh, jst mam isti problem xD
Sam čakam "samo" že 1 mesec.:D

jan01 ::

Elektronika ni propadla, ker nikoli ni obstajala, le spletna stran elektronika.si ni bila dostopna...

gdjv ::

jaz sem kupil komplet comp, pa mam račun

kdaj pa?


pred 3 tedni sem ga nabavil brez problema. dobil ga z vsemi škatlami, računom, garancijskimi listi...

pa nehajte že s to brezvezno debato, ki to ni...

me baš boli kaj delajo oz. ne delajo... v glavnem jaz sem že naročil grafo novo pri njih.

__Devil__ ::

jaz sem kupil komplet comp, pa mam račun

kdaj pa?


pred 3 tedni sem ga nabavil brez problema. dobil ga z vsemi škatlami, računom, garancijskimi listi...

pa nehajte že s to brezvezno debato, ki to ni...

me baš boli kaj delajo oz. ne delajo... v glavnem jaz sem že naročil grafo novo pri njih.


mogoče bom tut jaz kupo tam komp, samo jaz bom ga sam prevzel pri njih v delavnici... =)

White&Nerdy ::

Pejt u Avstrijo, maš ceneje, pa še račun ti za ziher dajo.:P

__Devil__ ::

Starše bi blo težko prepričat za to pomoje :O

White&Nerdy ::

Hja, ne vem kolko je od vas do Graca, ampak od nas (čisti SV) je po vseh avtocestah nekje 1h.
Drugače pa ti ga lahko tudi pošljejo...

White&Nerdy ::

Ma jst bom popizdu...
Zaženem Crysis... New game, 46%- !!FREEZE!!
Reštartam komp, zaženem 2. Crysis, Naloži igro in v prvih 10 sekundah !!FREEZE!!
Restartam komp, poženem WARHEAD Igra se naloži, pritisnem enter, black screen, !!FREEZE!!
Restartam komp, poženem WARHEAD 76%, !!FREEZE!!

Deinštaliram najnovejše driverje, počistim z Driver Cleanerjem pro, počistim z Microsoft Registry CleanUp, vse je čisto zej.
Ponovno zaženem komp, dam notr BFG Support CD, inštaliram driverje, restartam komp, in ISTO!!!!

Zdej še sam BIOS Resetiram, pa če takrat ne bo šlo, pošljem grafo v pon. Kličem TIRS, rečem kakšen račun sm dobil, da mam rableno škatlo pa vse not, ni bil nov paket itd.

BALAST ::

To maš lahk več problemov.
1. Preslab napajalnik za tvoje potrebe
2. Prenavit procesor in možno pregrevanje
3. Premajhna voltaža RAM (nekatere znamke morajo imeti za normalno delovanje 2.1 Volta)
4. Pa še drugih tisoč manj verjetnih možnosti. >:D

White&Nerdy ::

PSU: Corsair TX850w (PSU is out)
CPU: Resetiral BIOS, CPU na normalnem (auto) latencah in še vedno ne dela (CPU not the problem), vodno hlajenje, avg load temp 30-40°C
RAM: Corsair 800MHz, do zdaj nikoli delal problemov, pa še Corsair je.:D


Anything else?:D
Na prejšnji GTX 295 je šlo to normalno, le da se je pregrevala. Tu pa mam lohk fan na 100%, pa bo isto.

B-Stard ::

Dino je še DJ?

White&Nerdy ::

DJDino1, ma nick na bolhi ne? Pa sm gledal, kaj je zdaj to...:))

jan01 ::

Zanimivo, za leto 2008 so imeli prihodov od prodaje 7708€.... in to naj bo kdaj kaj bol legalno?

kumer ::

mene pa zanima ali je kdo že opravil nakup v prenovljeni elektroniki ?
se dobi račun, hitrost dobave, komunikacija
so te stvari sedaj urejene

lp

gdjv ::

Ma jst bom popizdu...
Zaženem Crysis... New game, 46%- !!FREEZE!!
Reštartam komp, zaženem 2. Crysis, Naloži igro in v prvih 10 sekundah !!FREEZE!!
Restartam komp, poženem WARHEAD Igra se naloži, pritisnem enter, black screen, !!FREEZE!!
Restartam komp, poženem WARHEAD 76%, !!FREEZE!!

Deinštaliram najnovejše driverje, počistim z Driver Cleanerjem pro, počistim z Microsoft Registry CleanUp, vse je čisto zej.
Ponovno zaženem komp, dam notr BFG Support CD, inštaliram driverje, restartam komp, in ISTO!!!!

Zdej še sam BIOS Resetiram, pa če takrat ne bo šlo, pošljem grafo v pon. Kličem TIRS, rečem kakšen račun sm dobil, da mam rableno škatlo pa vse not, ni bil nov paket itd.


probaj grafo še v kakem drugem comp-u preden obtožiš vse po vrsti ;)

PNG ::

Ma jst bom popizdu...
Zaženem Crysis... New game, 46%- !!FREEZE!!
Reštartam komp, zaženem 2. Crysis, Naloži igro in v prvih 10 sekundah !!FREEZE!!
Restartam komp, poženem WARHEAD Igra se naloži, pritisnem enter, black screen, !!FREEZE!!
Restartam komp, poženem WARHEAD 76%, !!FREEZE!!

Deinštaliram najnovejše driverje, počistim z Driver Cleanerjem pro, počistim z Microsoft Registry CleanUp, vse je čisto zej.
Ponovno zaženem komp, dam notr BFG Support CD, inštaliram driverje, restartam komp, in ISTO!!!!

Zdej še sam BIOS Resetiram, pa če takrat ne bo šlo, pošljem grafo v pon. Kličem TIRS, rečem kakšen račun sm dobil, da mam rableno škatlo pa vse not, ni bil nov paket itd.


Inštaliraj driverje 181.71, najde jih na guru3d.com. NE UPORABLJAJ 185.85 ZA CRYSIS.

gregor ::

kaj pa ima to z elektroniko :)

Dr_M ::

No tale dinokomp ima kar bogate cene. Ce je ze kej cenej, je to za 5-10€, kar je definitivno premalo, da bi se splacalo razkirat.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

B-Stard ::

Nima več "pajdašev" na katere bi pisal račune za robo ki "gre" na Balkan...

White&Nerdy ::

Jap, DinoComp zgublja biznis...

Aja, pa grafa v drugem compu dela ok. (WTF?)
Kot sem reku. Driverji niso problem. Najnovejši pa uni na BFG CD-ju, ki sem ga dobu zravn, nobeni ne delajo. RAM sem menjal. PSU menjal...
Windows formatiral, tak da je vse freš. Ostane samo še plata pa CPU... Pregrevanje sem tudi izključil, ker na drugem pa dela...

Olimzy ::

Nima več "pajdašev" na katere bi pisal račune za robo ki "gre" na Balkan...


Kako pa to zgleda?

mihamedo ::

Znanec je pred kratkim odprl svojo spletno trgovino - link
Trgovina posluje legalno in odvaja DDV...pa tudi cen nima pretiranih. Glavno pa je, da je tip pošten.

Lp, Matej

to že da je pošten.. vendar.. postal je problem ker trgovine nimajo neke pametne ponube. Recimo jaz iščem ASUS M3N-HT Deluxe/Mempipe Motherboard + phenom II X3 720 BE ter 4 gb xms2 ddr 2 rama... in ni za dobit.. edino elektronika in demise imata to .. trgovine v sloveniji so en kurc.. slabo založene
-AMD phenom 955be @4.0ghz--
- 4x4gb ocz vengeance 8.8.3.7@2000--
-revodrive x2 220gb-2x spinpoint f3 500gb

axee ::

Mja to je res, reskirat se večinoma ne splača zaradi tistih 10€ (plus oderuška poštnina), je pa velikokrat, ko produkt dobiš samo v elektroniki, ali demise.

Bellzmet ::

Ja kar nažalost pomeni, da ga ne dobijo pri uradnih uvoznikih, kjer je roba z garancijo, ampak preko drugih internetnih trgovin. In je potem v bistvu isto, kot če sam iz tujine preko neta naročiš.

lp

solatko ::

Uradni uvozniki imajo itak staro robo, ker se zaplanirajo nimajo denarja, da bi sledili razvoju, tako da preostane samo nakup v tujini ali pri elektroniki.si, demise in podobnih. Konkretno z elektroniko imam dobre izkušnje.

PNG ::

Bump - www.demise.si - ima kdo kake informacije v zvezi s to trgovino? Link je naenkrat padel...

c3p0 ::

To se zgodi če ne podaljšaš domene. In v celem tednu niso tega opazili...

batista bomb ::

demise ima novo stran KLIK

Tilen ::

domain: demise.si
registrar: Telekom Slovenije d.d.
registrar-url: http://www.siol.net/
nameserver: ns1.us.editdns.net
nameserver: ns2.us.editdns.net
nameserver: ns3.us.editdns.net
tech-c: O157925
registrant: G38061
status: pendingQuarantine
created: 2004-06-22
expire: 2009-06-06
source: ARNES

organization: DEMISE d.o.o.
nic-hdl: G38061
email: hostmaster@demise.si
phone: +386.026131403
address: Lorbekova 7
address: 2341 Limbus
address: SI
source: ARNES

email: dns@siol.net
nic-hdl: O157925
source: ARNES

Haha.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

c3p0 ::

Zanimivo, iz boljše domene greš na slabšo...

jan01 ::

Transakcijski račun		Oznaka za IBAN*		Vrsta računa		Nep. obv.**		Status računa		Pri banki      		Naziv        		Naslov                   		Davčna št.		Matična št.		Datum zaprtja računa
04515-0001055189   		SI56           		T           		R          		Odprt        		Nova KB Maribor		DEMISE D.O.O.		LORBEKOVA 7 , 2341 LIMBUŠ		68413971  		5599148    		                    

03132-1000318404   		SI56           		T           		           		Odprt        		SKB d.d. 		DEMISE PC D.O.O.		MLINSKA ULICA 1 , 2000 MARIBOR		97418218  		3552144    		                    

**Oznaka R v stolpcu 'Evidenca o neporavnanih obveznostih' pomeni, da je banka zaradi pomanjkanja sredstev na tem računu, v skladu z zakonom, ki ureja izvršbo in zavarovanje, ali zakonom, ki ureja davčni postopek, vzpostavila evidenco o neizvršenih sklepih za izvršbo ali prisilno izterjavo. Podatek izkazuje pomanjkanje sredstev na računu imetnika za poplačilo njegove obveznosti in ne izkazuje premoženjskega stanja ali plačilne sposobnosti tega imetnika transakcijskega računa. Podatek je izključno namenjen izvajalcem plačilnega prometa, katerim skladno z 8. členom zakona o plačilnem prometu (Ur.l.RS, 110/06, 102/07) omogoča izvajanje prepovedi odpiranja transakcijskih računov imetniku računov, na katerih je zaradi pomanjkanja sredstev na teh računih vzpostavljena evidenca o neizvršenih sklepih za izvršbo ali prisilno izterjavo.
««
8 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletna trgovina, dobava, prodaja, DDV, skladiščenje...

Oddelek: Loža
125099 (4232) gazibo
»

Izkušnje z demise.si? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15923710 (10326) Hayabusa
»

gcomputers.net je že kdo kupoval? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15717080 (6953) Janac
»

Izkušnje z elektronika.si (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
30325789 (14109) mirkuma
»

Nakupovanje v DinoDj (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
24420981 (9444) ponky

Več podobnih tem