» »

Izkušnje z elektronika.si

Izkušnje z elektronika.si

««
7 / 7
»
»»

€uro ::


V Avstriji sem našel to spletno trgovinico: mylemon.at.

Poštnina: 3kg - 18€. Drugače pa, res, imajo boljše cene (trdi diski, npr.), pa še vedno lahko zaslužijo.

Katere (če obstajajo) tuje trgovine imajo najnižje poštnine v SLO?

macgajver ::

Drgač fajna štarcuna elektronika pri njih sem naročil že marsikaj nikoli komplicirali in vedno zelo hitro zrihtajo po precej nižji ceni kot drugi. Reklamacije zaenkrat še nisem imel pri njih.
Sem pa reklamiral ravno zadnjič v mimovrste, funtech-Kjer mi grejo res na kur.... , AGT kjer jih moram pohvalit.
Idina zamera ki gre elektroniki je ta kur... TNT. Tip mi napise v sredo roba poslana a v ponedeljek se kar nisem nič imel jao da jim jeb... mar... TNT ko da smo vsi cele dneve doma da ga bom dopoldne čakou sicer sem pa bil v njihovem skladišču v lj enkrat dobr da sploh kej na cilj pride.
tenstan krompir je pa zakon

BuBBle.D ::

Jaz sem pred parimi tedni naročil dve grafe pri njih in dobil po pošti slovenije in ne TNT-ju.
Eno grafo sem reklamiral in dobil v dveh dneh novo.
Nimam kaj za jamrat.
|MSI MPG Z690 EDGE|Intel Core I7-13700K|64GB Viper Steel 3600Mhz|
|Zotac Trinity 3090 OC|EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB|
|ASUS TUF Gaming GT501|Corsair AX1200W|Samsung Odyssey G7 32"|

mirkuma ::

Žal mi je elektronike... :(

V Avstriji sem našel to spletno trgovinico: mylemon.at.
Kmalu načrtujem naročilo nekaj komponent. Včasih znajo imeti kakšne akcije, ko imajo neke večje zaloge in le te poskušajo hitro spucati.

Jp sem kupil pri njih (mylemon.at) že kar nekaj stvari (RAM, zunanji HDD, kabli, adapterji...) potrebno je predpačilo na njihov bančni račun s sklicom na št. računa (plačilo s Mastercard/Viso na spletu ni mogoče). Pošlejo hitro in dobro zaščiteno. Edina težava je poštnina ki je cca 15EUR, saj zajema zavarovanje pošiljke do vrednosti 1500EUR. Torej se ti splača naročevati več stvari naenkrat oz višjih vrednosti, da je poštnina sprejemljiva. Vščasih dobiš kakšno zadevo po res ugodni ceni.
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mirkuma ()
««
7 / 7
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izkušnje z demise.si? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15923603 (10219) Hayabusa
»

Elektronika.si propadla? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Kaj kupiti
50944227 (19296) Brane2
»

Imate izjušnje z Elektronika.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
787266 (3606) __Devil__
»

Spletna trgovina za sestavit si celotni računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
163802 (3284) novinec09
»

[kupim] MSI k9a2 CF

Oddelek: Kaj kupiti
81036 (904) fire_3

Več podobnih tem