» »

Nakupovanje v DinoDj

Nakupovanje v DinoDj

1 2 3
4
5

Dr Evil ::

Ni nekak draga?8-O

simnov ::

Jaz sem na tej starni nabavu radeon 9800 pro za 28.000 sit prodal sem ga pa za
35.000 Sedaj sem pa naročil 6600 gt pa čakam že več kot en teden pa še nisem dobil
po pošti po emailu sem prašal če so že poslali pa nobenega odgovora kot da bi urmli.;((

Caligula ::

Mogoce, ker je one man band to in je to band mogoce na dopustu? Samo ugibam, ker nekako je tisti cas v letu.

mit3k ::

Ta človek še posluje?? Ker sem mu poslal mail pa ni nobenega odgovora...

fahrenGONE ::

Zgleda da se vedno, ne vem... Morda je sel vrtet muziko, saj je dino dj! :d

[edit: prevec oglasevanja]

Zgodovina sprememb…

nurmaln ::

Zaradi bogatije zaprto;)

AngelOfDeath ::

dosti dela ma tko da je treba včasih počakat




nekdo je zaradi garancije spraševal

zadnjič mi je začel odpovedovat vent na procesorju sem ga nesel nazaj in v roku 5min je bil novi gor

nurmaln ::

ja sej sem jest isto reku:D

Duke Nukem ::

frend je kupil 9800pro pred 1,5 leta in mu še sedaj vse ok dela ,če bi js prej vedu bi tud tam kupil :)

mit3k ::

Tip še vedno posluje.. samo mail mu je treba poslat :)

nurmaln ::

frend je kupil 9800pro pred 1,5 leta in mu še sedaj vse ok dela ,če bi js prej vedu bi tud tam kupil


ja za delovanje kartice je sigurno zasluženm prav on:D

Duke Nukem ::

jah, če nebi delala, bi pa rekel da je on kriv lol

nurmaln ::

Sploh ni problem a dela al ne, ker nedelujočo robo lahko dobiš kjerkoli. Point je da nimaš nobene garancije če gre slučajno kej narobe. Pa prosim ne mi zdej začet s kakšnimi "jest sm mel problem z ******* pa mi je takoj zrihtu", ker to ni garancija.

Primoz78 ::

Jaz gledam tko na to garancijo...da mi on rece, v primetu da gre kaj narobe mas garancijo eno leto...in da mi v tem casu stvar crkne in mi jo menja brez besed...zame to je garancija!

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

fahrenGONE ::

Saj to je grancija, ker ti pac garantira da bo vrnil. Trgovine ti dajo tisti papir, ampak se vedno ne ves ali bodo sprejeli izdelek v granacijo in vcasih se ljudje kregajo za to osnovno pravico. Po drugi strani pa nikdar ne ves koliko casa bo DinoDJ imel veselje delat in potem kdo ti bo garantiral nov monitor ali nov procesor...

nurmaln ::

Zakon določa, da če propade firma ki je izdelek prodala je dolžan za garancijo poskrbeti uvoznik.

Kdo ti bo nudil garancijo če propade dino dj, glede na to da kupuje na črnem ali v najboljšem primeru sivem trgu? Al se to njemu ne more zgodit?

AngelOfDeath ::

@nurmaln

kaj pa če ti propade uvoznik kaj boš pa te :D

dino je v tem poslu mislim da že okoli 9let v (računalniškem mislim da 6)
vsaj tako dolgo ga jaz osebno poznam :) -verjetno pa še je kar nekaj več časa

nurmaln ::

Če propade en uvoznik in je znamka zanimiva za trg (tudi to je en razlogov za nakup brand name zadev) se bo hitro pojavil drugi, ki bo prevzel obveznosti (seveda podprto od principala). Sicer pa je že zdaj zelo težko najti pomembnejšo znamko, ki ima samo enega uvoznika v Sloveniji.

To, da tipa nekaj let osebno poznaš ne implicira ravno pretirane objektivnosti pri tej temi.

AngelOfDeath ::

@nurmaln

denar je tvoj :)

nurmaln ::

yep

Jan987 ::

k ste prej gogovril od 9800se za 22j. Jest sem jo pr nakupu nabavu zta 24 AIV VERZIJO pa še poštnina je bla zastonj

simnov ::

Jaz sem pa kupil xfx 6800 pa piše da so rami ddr3 so pa samo ddr pa tudi zaklenjeni cevovodi so poškodovani ampak vseno geforce 6800 za 40 čukov je dobro če pogledaš drugje je tudi čez 80 čukov

Dr Evil ::

Jaz bom pa verjetno a64 pri njemu kupil,ker ostali trgovci z mezdami pretiravajo to much.Nekak bi še plačal razliko 2k mogoče celo 4k,ampak 10k?!:\ Itak pri procesoru nima kaj za crknit .Pri tem je tak,da če dela te dela,če ne pač ne.


BTW,je edini ki ponuja asrockovo agp8x pcie uli čudo.Drugim trgovcem se te plate niti ne da nabavit,čeprav je povpraševanje zanjo.Toliko o naših "trgovcih".

simnov ::

Jaz sem tud to plato za 16 čukov gledal

fahrenGONE ::

Jaz imam vcasih obcutek da vsi nabavljajo isto in postavljajo iste cene. Kot da bi se dogovorili med seboj. Zato rad vidim, da so alternative.

Zgodovina sprememb…

tris ::

Garncija gor, garancija dol..............elektronske robe se praviloma zelo malo pokvari samo od sebe..............tako da malo pa že lahko reskirate..... :D
Kdor reskira-profitira

...ne si mislit, da če kupis pri nas kjer dobiš garancijo in si še uradno zaščiten z nevemkakšno zakonodajo ne moreš imeti problemov, .....

Poznam nekaj primerov prav pri rač.opremi kjer je bila garnacija, ampak nategovanje trgovca je šlo čez vse meje dobrega okusa.......in to KLJUB GARANCIJI.

No ja za kakšen AVTOMOBIL(tak na 4 kolesih) se boš že mogoče tožil samo moraš imeti dobrega odvetnika sicer pogoriš kot za šalo....... Za robo ki je vredna nekaj 10K pa se itak ne bo šel tožit noben pameten saj imaš v vsakem primeru več stroškov....

Robe od tega dj-a ne poznam, tudi njega ne, .....samo prosim vas, ne toliko paničart ....
...in pa kaj je važen DDV pa al je roba švercana(sej nismo več v YU).....DDV za samo robo je nekje pač že bil plačan(npr. v Avstriji).....

V lajfu pa je itak tako da enkrat dobiš, enkrat izgubiš,......da boste pa vedno najbolje prišli skozi pa kar pozabte.



Pa še to:
eni imajo ful nekaj čez tega dinota ker je kao švercer in krade državi dnar,itd. ....mislim, najprej poglejte pod svoj prag potem pa udrihajte po drugih.....rad bi videl koliko folka npr. na tem forumu ima LEGALEN ves software....

Ne vem kaj se vi sekirate če tipo šverca, to je pač njegov problem, ......


Vsekakor pa sem mnenja , da komur pomeni grancija pomembno zadevo, naj kupuje v SLO.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tris ()

Zheegec ::

Vprašanje je, če šverca, ali samo nabavlja v tujini, kjer je ceneje in potem tukaj prodaja naprej.
Če računa in garancije ni, potem lahko sklepamo da se ukvarja z nelegalnimi posli in lahko temo zaklenemo (recimo no), če pa garancija je, potem pa go for it :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

fahrenGONE ::

Ce zelis racun, ti ga lahko da.

simnov ::

zraven dobiš račun in na njem piše kot garancija

jerry2000 ::

Sem prosil za račun pa je odpisal, da so cene za nadaljno prodajo in mi ne more dati računa. Sem mu pisal potem kako lahko kupim pri njemu, pa nisem (še?) dobil odgovora... Malo čudno.
Jerry and Tom

fahrenGONE ::

Tip je en navaden svercer in tisti racun, ki ti ga naredi je samo tako za njegovo evidenco in potem je cisto od njega odvisno ali ti zamenja ali ne.

Jaz sem ga enkrat klical in je podobno kot ce bi kaksnega kmeta za krompir vprasal. "Ni problema, se bomo zmenili, ti samo povej kero robo rabis in to jaz nabavim". Ce te ne zanima garancija in ce nimas prevec vprasanj, potem kupuj pri DinoDJ, drugace pa raje ne.

Pyr0Beast ::

Rajš kupujte v HgSpotu na HR, mate cenej za okoli 18%
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Duke Nukem ::

hgspot kaj je pa to povej kje :\ a maš kak link :\

debil ::

www.HGSPOT.HR bumbar

mchaber ::

hvala debil
.

fahrenGONE ::

HAHA! :)

Ja, in kako je ceneje? Kaj pa garancija?

jerry2000 ::

Samo Samsung 250Gb diska ni nikjer kot pri temu tipu za dobiti!
Jerry and Tom

Duke Nukem ::

jah na tej hrvaški strani ni nič ceneje :\ kuna je 32 pa računaj :D

Fury ::

minus davek mogoce?

Dr Evil ::

Pa riziko?

fahrenGONE ::

Pa se hrvati so. Raje delam biznis slovencem!!

Pyr0Beast ::

-15% davka - (3-5)% popusta na gotovino.
Rečeš da je neki narobe, se malo meniš po telefonu da majo tam že robo ko prideš, prineseš zamenjajo takoj, nobenih komplikacij.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

MadMax ::

Pa se hrvati so. Raje delam biznis slovencem!!

Kako pa veš, da je Dino slovenc? :\

Sicer pa gre za 22% davka, kar ni zanemarljivo.
Koneckoncev me pride ceneje kot če kupim v službi brez marže.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Pyr0Beast ::

22% ??
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

MadMax ::

Hehe, zdej ti je pa ratalo interesantno, a? :D
Jih še ne misliš podpirat iz principa, ker so hrvati?
Jup, 22% majo PDV-ja.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

jerry2000 ::

Pred tem tipom jaz zelo opozarjam! Edino kar mi je uspel iztisniti je, da je cena za nakup za dealerje. Koliko je potem za končne kupce? Odgovora seveda ni, na spletni strani pa ne omenja dealerjev, niti DDV-ja niti nič...

Kaj pa na to poreče inšpekcija???
Jerry and Tom

Jan987 ::

sej on reče da prodaja robo ki jo je sam zase kupu. če se zna mal izmazat mu nč ne morjo

Alec999 ::

Nisem vedu, da je nezakonito kupovati robo v EU ali Hrvaski pa jo prodajati v SLO :)

nurmaln ::

Nezakonito je opravljati kakršnokoli dejavnost, če ta ni ustrezno prijavljena, regulirana in se plačujejo davki in vse ostalo....

Fury ::

Jah.. lahko prodaja "second hand" ? :)
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletna trgovina za sestavit si celotni računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
163807 (3289) novinec09
»

elektronika.si

Oddelek: Kaj kupiti
132415 (1557) jerry2000
»

kupujem prenosnik v Avstriji pa ne vem kje je to

Oddelek: Kaj kupiti
372107 (1379) Caligula
»

Dobra računalniška trgovina MB (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
557634 (6387) ginekolog
»

Nabava digitalca preko neta z drugih držav ?!?

Oddelek: Kaj kupiti
9990 (906) Caligula

Več podobnih tem