» »

Elektronika.si propadla?

Elektronika.si propadla?

««
7 / 11
»»

Ziga Dolhar ::

Se mal, pa bo na slotechu objavljenih ze prevec racunov... :-P
https://dolhar.si/

Mitja358 ::

Se mal, pa bo na slotechu objavljenih ze prevec racunov... :-P

Ta kolega, ki si je pri njih kupil matično je sedaj ko je zamenjal matično, ker je bila tista prejšnja pokvrjena dobil račun z zneskom 0€ (ker je bila zamenjava). Vseeno ga preskeniram.

Adrijan0 ::

No kaj pravite pa zdej na to da je spet online?

Mitja358 ::

No kaj pravite pa zdej na to da je spet online?

Konkurenca ^^

SebaR ::

men se dopade da je onlajn
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

PaX_MaN ::

No kaj pravite pa zdej na to da je spet online?

Podoba je mal v podnu. Nasploh se mi dozdeva, da so slovenci utrgani na isti stil OSCommerca.

__Devil__ ::

vrei to!

PNG ::

Njih sem pred časom že spraševal za naslov za osebni dvig, pa so mi napisali, da naj jih pokličem, ko bom v mb. Jaz bi pa že prej vedel, kam moram it. A kdo ve naslov, pa kje točno so?


Iz centra Maribora se pelji proti Limbušu - hitra cesta je, omejitev 90, cesta je dolga cca. 2,5km...na pol poti je ena bajta brez fasade, v kleti imajo delavnico.



EDIT: Slikica - zemljevid. Hiša stoji tam, kjer je črn krogec.

EDIT #2: Aja, pa še to: jaz sem že kar nekaj opreme pri njih nakupil, sem bil v stiku z delavnico in šefom, vedno dobil račune in vse kar spada k nakupu nove opreme. Tisti, ki je rekel, da dobiš samo podpis na komponento se je res grdo zlagal in konkurenco je lahko sram, da se tako obnaša. Jaz sem z elektroniko do zdaj imel same pozitivne izkušnje in VEDNO dobil tako, kot bi moral. Sicer sem pa še bolj zadovoljen z elektroniki podobni trgovino - demise.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

M-XXXX ::

i100k100 mi lahko skeniraš kašen račun potem? Ker ko sem jaz kupoval je bil račun napisan na listek, gor pa nobene ne serijske ne nič.

Dr_M ::

Tudi jaz ne najdem svojega racuna.
A majo kasen cuden papir? >:D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

JayKay ::

No kaj pravite pa zdej na to da je spet online?

Podoba je mal v podnu. Nasploh se mi dozdeva, da so slovenci utrgani na isti stil OSCommerca.

zato ker nimajo dnara da bi plačali nekemu oblikovalcu da jim naredi podobo.

White&Nerdy ::

Pi*de za*ukane... Dobim dons grafo nazaj...
Škatla pa vse kar je v njej je blo mojo (odprto vse), razen grafa je mislim da nova... Smrdi po novem, ampak nwm no...
"Račun" pa je taki, da so na spodnjo notranjo stran škatle dali podpis od DinoKompa, pa kdaj je to blo napisano, pa kak dolga je garancija. Tak da... Če lahko temu rečem račun pol pa ej.. Mislim da bom še enkrat klical inšpekcijo mal o tem... Naj bi dobu vse novo, pa še "fiksen" račun, ne pa podpis na kartonu!!

Zgodovina sprememb…

Leks ::

Čakaj malo, ne vem če prav zastopim, račun je napisan na škatlo ? Upam, da nisem prav zastopil kar sem prebral.
Ker če je to res potem si res zasluži prijavo! Če je le možno, bi te prosil da tole poslikaš in deliš z nami,
ker tega res ne doživiš vsak dan.

bluefish ::

očitno tudi v novi reinkarnaciji kot d.o.o. še vedno uporabljajo enako prakso kot prej - za garancijo in račun se pojmuje podpis na škatlo ali direkt komponento.

Denos ::

Jaz sem pri njih kupil septembra 2008 in sem dobil račun - žal ne morem skenirat, ker nimam skenerja.

M-XXXX ::

Jaz sem pri njih kupil septembra 2008 in sem dobil račun - žal ne morem skenirat, ker nimam skenerja.

Tudi fotografija bo dobra.

White&Nerdy ::

To maš račun:

:))

Zgodovina sprememb…

Tarzan ::

To verjetno ni račun ampak garancijski listek. :D
Je pa izgleda vedno več datumov na škatli. Hehe. Račun so ti dolžni izdati v vsakem primeru, ne glede na to kakšen, ali elektronski, ali papirnat.

Mitja358 ::

Moj račun tudi pride še 1. Sam kolega naj pride na MSN.

bluefish ::

heh, fino, še na notranji strani.

c3p0 ::

Pomeni da če dosti kupuješ pri njih, se ti doma v kotu nabirajo škatle? Zanimiva praksa in edinstvena.

White&Nerdy ::

Me prav zanima kam bodo še pisali.:))

Bellzmet ::

Ne moreš da verjameš.

kmetek ::

To maš račun:

:))


LMAO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;((

Leks ::

A si ja nor, ne moreš verjet, če ne vidiš. Naredi nam vsem uslugo in zagrabi škatlo in na prvi
urad DURSa oz. druge inšpekcijske službe ter oddaj prijavo. Sem mislil, da je SOLO podenj, tile
gredo očitno še nižje.

Denos ::

Jaz sem pri njih kupil septembra 2008 in sem dobil račun - žal ne morem skenirat, ker nimam skenerja.

Tudi fotografija bo dobra.

Račun

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

PNG ::

i100k100 mi lahko skeniraš kašen račun potem? Ker ko sem jaz kupoval je bil račun napisan na listek, gor pa nobene ne serijske ne nič.



Tisti, ki je pa dobil samo podpisano škatlo pa - to je sramota! Jaz bi se zbunil.

Sicer pa ne se sekirati, kupujte pri demise. Demise ima še malo nižje cene, obračunan je DDV in jaz raje pri njih kupujem. Šef je bolj profesionalen, robo dobim res hitro in z njim se da dogovoriti praktično vse. Edini downside proti elektroniki je, da ima manjšo izbiro SSDjev. Če želite lahko poslikam tudi kaki račun od demise, ker jih imam na tone doma :D

Pa še to : nisem zaposlen pri nobeni trgovini, nisem konkurenca itd...sem samo končna stranka.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

equinox ::

Dajmo še nekaj računov od lani ... za 9,6% celotnega lani prijavljenega prometa jih že imamo.

M-XXXX ::

Dajmo še nekaj računov od lani ... za 9,6% celotnega lani prijavljenega prometa jih že imamo.

Go, go go:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

Icematxyz ::

Aha zdaj če prav razumem vse skupaj konkurenca je tako srečna bila ko je mislila da je z njimi konec da sedaj ko vidijo po vsega skupaj tednu dni da ni konec, se ne more sprijazniti in bi radi sami zaprli "uradno" (ker seveda gre za kriminal in nevem kaj še vse po vaših besedah) vse skupaj dol? Kmečki punt varianta z vilami pa vsem? ;)

PaX_MaN ::

Sicer pa ne se sekirati, kupujte pri demise.

Glede na ime - ne bi hvala. :D

Icematxyz ::

Glede na ime - ne bi hvala


Aha če bi pa se imenovali nevem "Računalniška trgovina" potem bi pa priporočal nakup pri njih in bi z veseljem tam kupoval?

c3p0 ::

Dotični s.p. je od začetka maja '09 naprej zaprt...

PaX_MaN ::

Aha če bi pa se imenovali nevem "Računalniška trgovina" potem bi pa priporočal nakup pri njih in bi z veseljem tam kupoval?

Si spregledal smeška na koncu, kajne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

Icematxyz ::

Ja no glede na naravo te teme kjer so že vsi avtomatsko zločinci nevem kako si naj smeške razlagam. Kot sarkastične ali hudomušne ali škodoželjne...

rh^ ::

A je kdo že pomislu (preden jih je obsodil), da niso davčni zavezanec? Ni potrebno vsem obračunat DDV.

bluefish ::

jah, pri lažno prijavljenem prometu 7k € verjetno res ne. Če bi prijavili realne cifre pa je situacija popolnoma drugačna.

rh^ ::

No sej imajo potem še 18k eur fore ;).

Mitja358 ::

Evo še obljubljeni račun od elektronike št. 2.:

Wox ::

Malo otročje zgleda vse skupaj tole. Boste šli na DURS s temi pamfleti?
Commodore 64

Okapi ::

Res je brezveze tule objavljat račune. Saj je menda vsakomur jasno, da niso vseh knjižili, če imajo samo 7k € prometa.

O.

White&Nerdy ::

Nagradno vprašanje:

Koga bolj sovražimo?

A) Hrvate
B) SloComp

:D

P.S. Drugače pa kapo dol, da mate tako potrpljenje za to zbirat... Pot je še dolga... Bom še jst malo povprašal naokrog, če bo se kej našlo.

lp

KandazaR ::

Ma nekateri ste res čudni. Lej jaz nisem dobil računa. Sem pa to kupoval pred več kot dvemi leti. Tu pa so sami računi od lani. Kaj pa kak od prej??

jimyboy ::

Za DDV so verjetno upravičeni zato, ker ga že plačajo v Avstriji, kjer nabavljajo robo. Tako da je verjetno sporen samo davek na dobiček.

M-XXXX ::

Nagradno vprašanje:

Koga bolj sovražimo?

A) Hrvate
B) SloComp

:D

P.S. Drugače pa kapo dol, da mate tako potrpljenje za to zbirat... Pot je še dolga... Bom še jst malo povprašal naokrog, če bo se kej našlo.

lp


A ni Dino Hrvat?>:D>:D

Drugače pa ni tako dolga, kot nekateri mislite...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

Wox ::

Ampak nisem si mislil, da je tu gor tolko dacarjev.
Commodore 64

PaX_MaN ::

Ampak nisem si mislil, da je tu gor tolko dacarjev.

... kar dobro pojasnjuje njihovo odsotnost s terena.

ShEsHy ::

Ma nekateri ste res čudni. Lej jaz nisem dobil računa. Sem pa to kupoval pred več kot dvemi leti. Tu pa so sami računi od lani. Kaj pa kak od prej??


Podjetje je blo ustanovljeno leta 2006, tako da več kot 3 leta računi ne morejo biti stari. drugače mam pa jst doma polno računov, ker sem pri njih nabavil skoraj cel trenuten in prejšnji komp. Včasih so res kar napisali na komponento račun & garancijo, samo so jo vseeno upoštevali (primer: kupil pri njih disk ki ni delal, ga po parih tednih nesel nazaj in dobil novega brez problemov čeprav je bila garancija napisana na disku), tako da to me ne skrbi.
Edino kar me skrbi je, ko sem nesel mojo plato na garancijo 24. aprila, pa sem ga včeraj poklical in vprašal za stanje on pa je rekel naj mu dam teden časa da mi bo sporočil ko bo naprej šla, zdaj pa ne vem al je mislil da bo poklical ko jo bo nazaj dobil al je pa še sploh poslal ni (v tem primeru me mika da se mu po 45 dneh oglasim pa zahtevam novo oz. denar v dobro, ker sem pa že od 11. marca brez kompa in se mi pipa počasi :p).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ShEsHy ()

Fuma ::

Znanec je pred kratkim odprl svojo spletno trgovino - link
Trgovina posluje legalno in odvaja DDV...pa tudi cen nima pretiranih. Glavno pa je, da je tip pošten.

Lp, Matej

Olimzy ::

Znanec je pred kratkim odprl svojo spletno trgovino - link
Trgovina posluje legalno in odvaja DDV...pa tudi cen nima pretiranih. Glavno pa je, da je tip pošten.

Lp, Matej


Manjka se takih. Drugače pa fajn reklama, ni kej.

Glede računov: jaz svojega še vedno ne najdem (za cel komp). A je kdo kupil cel komp in dobil račun? A ga lahko prosim poskenira? Malo me je strah, če se kaj pokvari. Komp je nekaj več kot pol leta star in je še v garanciji.
««
7 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletna trgovina, dobava, prodaja, DDV, skladiščenje...

Oddelek: Loža
125103 (4236) gazibo
»

Izkušnje z demise.si? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15923743 (10359) Hayabusa
»

gcomputers.net je že kdo kupoval? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15717094 (6967) Janac
»

Izkušnje z elektronika.si (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
30325809 (14129) mirkuma
»

Nakupovanje v DinoDj (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
24421009 (9472) ponky

Več podobnih tem