» »

Elektronika.si propadla?

Elektronika.si propadla?

««
11 / 11
»
»»

delfinus ::

Jaz sem ze uveljalvaljal garancijo pri Antecu. Vse kar sem potreboval je bil racun, ki sem ga poslal skupaj z napajalnikom na Nizozemsko. Dobil nazaj novega, zapakiranega, boljsega, mocnejsega.

lp, d.

ponky ::

Pri Dinotu kupil kar veliko število računalnikov,tako prej,ko je bil s.p. kot sedaj,ko je legalnen d.o.o. in nikoli nisem imel enega samega problema,ne z denarjem,ne z uveljavljanjem garancije in ne z reklamacijami,vedno se je rešilo zadevo tako kot se mora.Dino je fajn dečko in kako mu uspe dobiti najcenejše komponente njega vprašajte.Jaz to vem,ker mi je povedal,sva se osebno spoznala.Je pač eden redkih,ki ima majhno maržo in pač zadeve proda,glede na količine naročenih artiklov pa se dila za cene pri trgovcih na debelo,kjer nabavlja s kešem v roki.

Tilen ::

delfincek, in kakšna je bila cena poštnine za več KG težek napajalnik na Nizozemsko? ;)

Dino je fajn dečko in kako mu uspe dobiti najcenejše komponente njega vprašajte.


Dino že dolgo ni več najcenejši, je med dražjimi, skoraj najdražjimi. Nazadnje sem iskal Antec Three Hundred in celo našel temo v kateri so se leto dni nazaj pogovarjali da so nekateri ga kupili pri njemu za 50EUR, danes (leto kasneje) pa je cena 63EUR.

AGT - 51€

Sestavi.si 51€

Solo - 55€

Demise - 53€

Peluga - 54€

Dino - 63€
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

delfinus ::

Mislim, da je blo takrat 12EUR.
lp, d.

PC-Freak ::

Tilen:

Zakaj si se ti tako zapičil v Dinokomp?
Sem opazil, da samo še kontra o njih pišeš in iščeš okrog katere izdelke ima dražje od konkurence, ter tukaj pišeš in daješ linke. Res lepo od tebe, da iščeš okrog po trgovinah te zadeve-nevem pa kako se ti da in kaj imaš od tega!?

Leks ::

Verjetno hoče zgolj povedati, da je dino trenutno v sivem povprečju ostalih trgovin. Je kdo že kupoval komponente pri E-Tec (Avstrija).

gruntfürmich ::

Tilen:

Zakaj si se ti tako zapičil v Dinokomp?
Sem opazil, da samo še kontra o njih pišeš in iščeš okrog katere izdelke ima dražje od konkurence, ter tukaj pišeš in daješ linke. Res lepo od tebe, da iščeš okrog po trgovinah te zadeve-nevem pa kako se ti da in kaj imaš od tega!?

res je, prav otročji si že s tem.
btw, jst sem svoj komp najceneje sestavil prav v dinotu. naključje? mislim da ne. ker overall se gleda...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Tilen ::

Tilen:

Zakaj si se ti tako zapičil v Dinokomp?
Sem opazil, da samo še kontra o njih pišeš in iščeš okrog katere izdelke ima dražje od konkurence, ter tukaj pišeš in daješ linke. Res lepo od tebe, da iščeš okrog po trgovinah te zadeve-nevem pa kako se ti da in kaj imaš od tega!?


Heh, slučajno iščem novo ohišje in par ventilatorjev pa sem pač preveril ponudbo tam kjer sem ponavadi ugodno kupoval :).
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Macketina ::

Leks, mislim da sem jaz tam kupil SSD disk.

Brez davka, vi trop-glasnih-juncev-ki-nimate-pojma. Seveda se da kupiti brez davka. Se vec, MORAJO ti omogociti, VAT stevilka je splosno EU priznana. Posljes email, po mojih izkusnjah dobis racun brez davka, placas in roba je pri tebi.

Da bi pa DDV dobil nazaj od neke tuje drzave pa je birokratski ultimatum.

Brane2 ::

Čas za obnov teme in za recap:

No, tapametni- kdo se je najbolj usral:

- "Elektronika", ki se je prelevila v Dinokomp
- konkurenca, ki je jokala zaradi nizkih cen
- cesar, ki je ugotovil, da ne more preveč srat ostalim ciganom, če je sam bistveno slabši

Kaj vse so genijalci rojevali tu, od računov preko IBAN-a itd... >:D
On the journey of life, I chose the psycho path.
««
11 / 11
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletna trgovina, dobava, prodaja, DDV, skladiščenje...

Oddelek: Loža
125091 (4224) gazibo
»

Izkušnje z demise.si? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15923640 (10256) Hayabusa
»

gcomputers.net je že kdo kupoval? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15717015 (6888) Janac
»

Izkušnje z elektronika.si (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
30325700 (14020) mirkuma
»

Nakupovanje v DinoDj (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
24420933 (9396) ponky

Več podobnih tem