» »

Elektronika.si propadla?

Elektronika.si propadla?

««
6 / 11
»»

Bellzmet ::

Lejte. Če dobiš ličen račun to še ne pomeni nič. Vprašanje je, če je račun zaveden v bazo in če se prikaže v knjigah podjetja ter poslednično plačajo davki, prispevki,.. Če on poštmepla z neko štampiljko neki kos papirja oz. "račun" to še nič ne pomeni. Pa se ne mislim na nobeno stran postaviti, govorim splošno.

Dejte povedat raje, če je na vašem računu obračunan DDV? Pa katera firma naj bi ga izdala?

lp

Mitja358 ::

Moj račun:

Pri meni piše na koncu skupaj z DDV.
EDIT: pomojem samo piše z DDv in ni vračunan ker bi pol morala pisati še cena brez DDV. Hehe, spodaj šiše da DDv ni vračunan ker niso davčni zavezanci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mitja358 ()

KandazaR ::

DDV ni obračunan ker niso davčni zavezanec. Piše na dnu računa.
Edit: si me že prehitel:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KandazaR ()

Olimzy ::

Jaz pri mojem računalniku za 800+ ne najdem računa.
Sm pa prepričan, da jih dajo tudi pri večjih naročilih, po mojem sm ga sam zgubu.
Pa kaj jih napadate?! Pa nej še kdo z računom od računalnika objavi in jim zapremo usta, da ne dajejo računov!

Bellzmet ::

Ja račun se mi zdi v skladu s predpisi, edino tam ne bi smelo pisati "Skupaj z DDV" ampak recimo "Vrednost brez DDV", ker po omenjem členu na računu niso zavezanec za DDV.

Meja oz. prag je, da v zadnjih 12 mesecih nisi imel več kot 25.000 EUR prometa oz. ni verjetno, da boš presegel ta prag.

lp

Olimzy ::

Mogoče gre pa sam za tiskarsko napako, pa so pol popravli.
Bi sam poskeniru račun, pa ga res ne najdem (sej zdej res ne vem, če sm ga sploh dobil).

KandazaR ::

Ko sem pred 2 leti nazaj kupil samsung disk pri elektroniki mi tudi ni poslal računa (samo podpis na disku). Rekel je da mi ga bo poslal po pošti (vendar nikoli ni prišel). Tako da očitno da so nekateri dobili račun nekateri pa ne.

Mitja358 ::

Vsi kolegi kar jih poznam in so naročili pri njih (okoli 5-6 jih je) so vsi dobili "veljavne" račune.

BuzzFuzz ::

Skratka Elektronika bo kmalu nazaj...

Mitja358 ::

Ja, upajmo. Sam mislim da bom jaz naslednji nakup opravil pri IVo-tu, ker mi je ponudil skoraj enako drage izdelke kot elektronika in s 100% garancijo in računom.

Olimzy ::

Mitja358, kaj pa so kupoval? Malenkosti al cele mašine? Večji al manjši zneski? Lahk da je v tem fora. Ker jaz ga kot zgleda zgleda nism in KandalzaR tud ne.

B-Stard ::

Mogoče dela pri Dinotu?

Mitja358 ::

Mitja358, kaj pa so kupoval? Malenkosti al cele mašine? Večji al manjši zneski? Lahk da je v tem fora. Ker jaz ga kot zgleda zgleda nism in KandalzaR tud ne.

1 je kupil matično, drug grafično, ostali pa vsi računalnike po komponentah 500+€. Tja do 800€.

Mogoče dela pri Dinotu?

Jaz?? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mitja358 ()

White&Nerdy ::

Hmmm, kaj pa naj jst naredim, ki mam komponento za 450€ na popravilu pri njih, čakam že 47 dan, namenil jutri klicat, pa grozit z inšpekcijo zdaj pa zvem da je SloComp "baje" propadel!? A jim dela telefon?



P.S. Če bi pa šel k njim... Na kateri naslov naj grem? Baje majo 2.

I'm fucking depresed...:(

Ziga Dolhar ::

S.p. na sreco ni pravna oseba oz. za izpolnitev obveznosti jamci tudi nosilec.
https://dolhar.si/

batista bomb ::

To imaš kako grafo na servisu?

White&Nerdy ::

ja, elektroniki sem poslal, oni pa dobavitelju, oni pa v Nemčijo. :/



EDIT: Nebom ravno zdaj na forumu govoril kaj je... Mogoče je, mogoče pa ne.:D

Zgodovina sprememb…

Mitja358 ::

ja, elektroniki sem poslal, oni pa dobavitelju, oni pa v Nemčijo. :/



EDIT: Nebom ravno zdaj na forumu govoril kaj je... Mogoče je, mogoče pa ne.:D

Kaj tole je tajno kaj imaš? LOL.

Leks ::

Če imajo do sedaj vsi dobre izkušnje z garancijami, potem tudi pri tebi ne vidim razloga zakaj bi bilo drugače. Čeprav je to že sumljivo da je 47 dni poteklo, medtem ko so vsi dejali da jim je zamenjal v nekaj dneh. Good luck

White&Nerdy ::

Tnx.. I think I'll need it...:8)

Brane2 ::

Ja račun se mi zdi v skladu s predpisi, edino tam ne bi smelo pisati "Skupaj z DDV" ampak recimo "Vrednost brez DDV", ker po omenjem členu na računu niso zavezanec za DDV.
lp


Relativno nepomembno. Ne verjamem, da bi mu kdo zaradi tega kaj dosti sral.
Pomembno je, da DDV ni izkazan.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

Brane2 ::

Tnx.. I think I'll need it...:8)


Ne poznam jih, a ne vidim zakaj bi te šli nategnit. Valjda se jim splača poslat zadevo takoj, ko jo dobijo...
On the journey of life, I chose the psycho path.

ShEsHy ::

Hmmm, kaj pa naj jst naredim, ki mam komponento za 450€ na popravilu pri njih, čakam že 47 dan, namenil jutri klicat, pa grozit z inšpekcijo zdaj pa zvem da je SloComp "baje" propadel!? A jim dela telefon?



P.S. Če bi pa šel k njim... Na kateri naslov naj grem? Baje majo 2.

I'm fucking depresed...:(


Neki tazga, ja. Na enmu naslovu je prjavljeno, če greš pa na osebni prevzem pa morš drugam it (vem kam :p).
Sm pa v isti situaciji kot ti, samo da jst sem dal plato na popravilo (so mogl poslat na ASUS na Nizozemsko), je pa ene 25 dni od tega, pa če ne bo kmal, se mu bom šel kr na dom oglasit.

Urc ::

Evo:

Elektronika oz. Dinokomp je nazaj :D

www.elektronika.si

axee ::

V pripravi je tudi odpiranje trgovine v Mariboru. Več informacij sledi!!!


In vsi smo mislili da se zapira??

BuzzFuzz ::

Jaz ne vem od kje vam info da ne bo več "Elektronike" ampak ok.

ShEsHy ::

Evo, Elektronika oz. Dinokomp je nazaj, zato mislim da ta tema nima več koristi.

Brane2 ::

Hmm. Vsaj prvi vtis je, da cene niso nevemkaj.

Vsaj za stvari, ki sem jih na brzino prečekiral...
On the journey of life, I chose the psycho path.

JayKay ::

pa ti ljudje resno mislijo?

klukc ::

http://www.elektronika.si/
Vsi ki ste tako obrekovali elektroniko in pljuvali čez njih, UPAM DA IMATE VELIK CMOK V GRLU!!!!
Sploh razna konkurenca, ki je imela tu največ za povedat!!!!
Upam da si bodo bralci to zapomnili!!!!
lp

Bellzmet ::

Mnja hitri pregled cen (nekaj procesorjev, grafičnih kartic in trdih diskov) v primerjavi z neko drugo ljubljansko trgovino nam pove, da so cene iste (razlika max tam do 10 EUR).

lp

Dr_M ::

Cene se enake kot prej.
Definitivno se pa pri tej firmi ne splaca kupovat procesorjev, vsaj intelovih ne.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

bluefish ::

in temu potem rečejo prenova spletne strani, ki traja en teden. Verjetno samo izgovor za preregistracijo podjetja.

Steinkauz ::

Haha, stran je čist druga k prej. NOT!
Banner menjal pa mal beline dodal :))

gregor ::

in to bo sedaj vse legalno?
nič več podpisovanja na komponente itd...možno plačilo na TTR....

White&Nerdy ::

Ja... Stvar je d.o.o.

Sem pa rešil zadevo. :)
Dons sem klical TIRS, oni rekli da bodo preverili zadevo in me čez pol ure klicali nazaj, da se šefe opravičuje da se je kaj takega zgodilo in da dobim še v tem tednu NOVO isto, (zdaj pa lohk veste :P) BFG GTX 295.


p.s. stvar je v bistvu pravni naslednjik "elektronike" in so d.o.o. Se pravi zdej morajo (kolk jst vem) obvezno plačat DDV.:D

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

očitno "legalizacija" posla za sabo potegne tudi bolj realne cene.

c3p0 ::

Nič ni treba, niso še DDV zavezanec. Če hočejo, lahko počnejo isto kot prej. Ne, ne delam za konkurenco ;).

Icematxyz ::

Kaj pa zdaj ko so nazaj? Zdaj pa me zanima če slučajno kdo od vas ki je delal paniko ne namerava več kupovati pri njih? :)

Ah joj. Včasih so bile police prazne v naši državi in si mogel it na avtobus in v tujino pa švercat čez mejo da si prišel do določenih dobrin. Pa se ni nihče pretirano pritoževal.

Dan danes pa zaradi prenove trgovine par dni zapreš štacuno pa si že zločinec in strah da ni več garancije in nevem še kaj začne prihajati v ospredje kot da je konec sveta.

Pa lepo napišeš trgovina je zapra zaradi prenove. Ali nevem začasno smo nedoseglijiv zaradi vzdrževanja... Ampak ne vedno črni scenarij najprej a ne da? ;)

Pa še to sem opazil na prvi strani:

V pripravi je tudi odpiranje trgovine v Mariboru. Več informacij sledi!!!


Pohvalno.

Zgodovina sprememb…

M-XXXX ::

Vsi ste se hvalili glede računov, da vas vidim kje jih mate? Skenirani bodo čisto OK:D

Icematxyz ::

Nevem zdaj ko bodo odprli trgovino kot vidim v Mariboru pa idi si nekaj kupit pa boš dobil račun pa ga lahko skupaj s prodajalcem pogledata pa ocenjujeta. :)

Olimzy ::

Mene pa zanima na katerem naslovu imajo zdaj osebni dvig?

M-XXXX ::

Nevem zdaj ko bodo odprli trgovino kot vidim v Mariboru pa idi si nekaj kupit pa boš dobil račun pa ga lahko skupaj s prodajalcem pogledata pa ocenjujeta. :)

Trenutno nič ne kupujem, tako da to odpade.

Icematxyz ::

Mene pa zanima na katerem naslovu imajo zdaj osebni dvig?


Kolikor vidim imajo pod postavko kontakt:

http://www.dinokomp.si/contact_us.php?o...

Tako da če te kaj zanima vrjetno najbolje da jih povprašaš kar sam?

Olimzy ::

Pod kontaktnimi podatki nič ne piše, kje je osebni dvig. A je to skrivnost, al kako? ;)
Kdo ve?

p.s. vprašam raje kar tukaj, ker se mi zdi brezveze njih za to gnjavit...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Olimzy ()

Icematxyz ::

Zakaj skrivnost? Če se prav spomnim lahko stranka obkljuka ob nakupu osebni prevzem? In vrjetno tam piše kje se osebni prevzem izvrši?

Drugače pa imaš na linku ki sem ti ga podal:

-Tel: 070-875-685
-E-naslov: dinokomp@gmail.com
-kontaktni obrazec
...

Nevem zakaj skrivnost? Zato ker je ta debata imela prizvok kot da lovimo gorensko heroinsko navezo? Dvigneš telefon in vtipkaš številko ali napišeš mail ali se včlaniš v SPLETNO trgovino in naročiš izdelek in obkljukaš osebni prevzem? To pa ja ni dobena skrivnost?

Mitja358 ::

Vsi ste se hvalili glede računov, da vas vidim kje jih mate? Skenirani bodo čisto OK:D

Poglej gor moj račun. pa še dva kolega bi skenirala ampak nimata skenerja. Bom prosil če prineseta v šolo jutri pa jaz poskeniram.

Olimzy ::

Njih sem pred časom že spraševal za naslov za osebni dvig, pa so mi napisali, da naj jih pokličem, ko bom v mb. Jaz bi pa že prej vedel, kam moram it. A kdo ve naslov, pa kje točno so?

M-XXXX ::

Vsi ste se hvalili glede računov, da vas vidim kje jih mate? Skenirani bodo čisto OK:D

Poglej gor moj račun. pa še dva kolega bi skenirala ampak nimata skenerja. Bom prosil če prineseta v šolo jutri pa jaz poskeniram.

Jp tvojega sem že videl, bi pa še kašnega:) Saj veste kaj pravijo: ena ni nobena, dva se že kar pozna,...:D

Mitja358 ::

Vsi ste se hvalili glede računov, da vas vidim kje jih mate? Skenirani bodo čisto OK:D

Poglej gor moj račun. pa še dva kolega bi skenirala ampak nimata skenerja. Bom prosil če prineseta v šolo jutri pa jaz poskeniram.

Jp tvojega sem že videl, bi pa še kašnega:) Saj veste kaj pravijo: ena ni nobena, dva se že kar pozna,...:D

Točno zdaj kolega prosim da mi jutri prineseta svoja računa.
Jutri okoli 2 ure popoldan računaj na post (skeniraniva računa).
««
6 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletna trgovina, dobava, prodaja, DDV, skladiščenje...

Oddelek: Loža
125112 (4245) gazibo
»

Izkušnje z demise.si? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15923771 (10387) Hayabusa
»

gcomputers.net je že kdo kupoval? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15717117 (6990) Janac
»

Izkušnje z elektronika.si (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
30325856 (14176) mirkuma
»

Nakupovanje v DinoDj (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
24421038 (9501) ponky

Več podobnih tem