» »

Lastovka TV - Krim

Lastovka TV - Krim

1 2 3
4
»

Veron ::

priklučnina je že od začetka 190eur :)

Vanadium ::

A ni bla okoli cca 300 ojro :|

Veron ::

nup, že od štarta je 190eur :)

EGV ::

nikoli ni bila priključnina 300€

Lp
ELEKTROGRADNJE VIDIC, WWW.EGV.SI

klemenSLO ::

Od večraj poznozvečer ne deluje internet in telefon preko krima.....
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

B146 ::

Težava se pojavlja že nekaj dni. Baje je težava na anteni na Krimu in jo morajo zamenjati.

Veron ::

te težave trajajo zadnja 3 tedna... ;(

klemen91 ::

Zanima me kako se ta Lastovka trojček obnaša v slabem vremenu (dež, sneg, megla...). Ali se hitrost interneta kaj zmanjša, ali so motnje slike pri tvju. Sam sem oddaljen od krima okoli 15-16km.

Veron ::

ma sej človek ne more več verjet, internet zajebava spet, spet ping loss...
in od novembra dalje skor ni tedna, da bi delalo vse ok, stalno neki... ;((

Vanadium ::

to ni vredu, skratka jaz sem dal lastovko na stranski tir ker dobimo v mesecu maju centralo za adsl in optiko (baje):D

bflere ::

Ni mi jasno kako imate vsi probleme.Jaz sem od Krima odaljen 25 km in mi vse dela BP.Ljudje-- nimate nobenega potrpljenja več pet minut mal zajebava pa je že panika.A smo postali že vsi odvisni od teh malih škatel ter pc-jev?
Je pa stvar odvisna čist od posameznika kam bo šel oz.koga bo izbral za providerja.Sam na k....c mi gre ko nekateri vzamete ono ali tretje potem pa pljuvate po njih(nobenega potrpljenja ni več).


lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bflere ()

bflere ::

Ni mi jasno kako imate vsi probleme.Jaz sem od Krima odaljen 25 km in mi vse dela BP.Ljudje-- nimate nobenega potrpljenja več pet minut mal zajebava pa je že panika.A smo postali že vsi odvisni od teh malih škatel ter pc-jev?
Je pa stvar odvisna čist od posameznika kam bo šel oz.koga bo izbral za providerja.Sam na k....c mi gre ko nekateri vzamete ono ali tretje potem pa pljuvate po njih(nobenega potrpljenja ni več).


lp

car100 ::

Mene pa zanima, če kdo ve kdaj se bo posodabljalo omrežje interneta oz. bodo povečali hitrosti paketov (kot so to že storili na kabelskih priklopih)?

Drugač pa če je kdo v dvomih če internet in Tv deluje kot mora. Je odgovor DA! Sam sm oddaljen 10km in imam 80cm krožnik in stvar deluje v vsakem vremenu. Internet se v treh tednih še ni "sesu" niti enkrat. So pa en dan štekali vsi TV programi samo je zgleda prišlo do ene napake ki so jo v enem dnevu odpravili in sedaj dela kot mora. Slika na 72cm diagonali je prez šumov.
Tako da če strnem Upc-krim je dejansko odlična rešitev, ki absolutno prekaša siol.(sploh bakreni priklop, v primerjavi z optiko pa je pri upceju tv lepše slike (manj stiskanja oz. brez) žal pa optika pač zmaga v hitrosti interneta! (tudi ping je zelo nizek na speedtestu je samo 5-8ms)!

LP!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: car100 ()

Veron ::

telesmeh znižal priključnino na 90eur (-100eur "popusta") do konc septembra

V-i-p ::

Kmalu bodo na Lastovki Krim na voljo paketi s podvojenim uploadom.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

klemenSLO ::

A ni že zdaj ena opcija da plačaš dodatno par EUR/mesec in ti podvojijo upload?
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

V-i-p ::

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Marko86 ::

Poozdravljeni!

Razmišljam da bi vzel Lastovko TV namesto Siola. In me zanima če so tud pri Lastovki zatemnjeni nekateri programi npr. HRT v času prenosa F1, nedolgo nazaj rokometnega prvenstva itd. Hvala

Alexius Heristalski ::

So. Konkretno za F1 ne skrbi, saj je HRT letos ne bo imel.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Marko86 ::

Ja, to vem da HRT ni odkupil pravic za prenos, sam zanimalo me je nasplošno če tudi tukaj temnijo... Hvala za odgovor
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AIR bo le zaživel (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Omrežja in internet
1086190387 (13568) markasaso12
»

Telemach digitalna tv, Pomoč!! (strani: 1 2 3 434 35 36 37 )

Oddelek: Omrežja in internet
1833435836 (75364) zavajon
»

Izkop novega telefonskega priključka

Oddelek: Pomoč in nasveti
328556 (7565) Topix
»

Lastovka Telemach

Oddelek: Omrežja in internet
81139 (965) klemenSLO
»

Telemach Digitalni Trojčki Lastovka

Oddelek: Omrežja in internet
82215 (1891) kmetovalec

Več podobnih tem