» »

Lastovka Telemach

Lastovka Telemach

wizzy ::

Razmišljam, da bi preklopil na drugega operaterja in vzel Lastovko trojček. Zanimajo me kako je kaj s stabilnostjo povezave ob spremembi vremena(nevihte, megla, sonce,...) in če se zakasnitev (ping) kaj povečajo? Na splošno tisti ki uporabljate kakšne so vaše izkušnje?
  • spremenil: wizzy ()

V-i-p ::

Če ni hudega neurja, Lastovka praviloma dela še bolje kot kabel. Vmes nimaš vseh delilnikov, ojačevalnikov ampak samo ddajnik na hribu pa tvoj krožnik :). Zato so tudi pingi izredno nizki (tam nekje 6, 7ms). Sploh če nisi precej oddaljen in imaš res lep pogled na oddajnik bi moral bit zadovoljen 100%. Odvisno pa je itak od lokacije, pogleda, oddaljenosti,...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

mat xxl ::

Poglej si v TIS-U oddaljenost od oddajnika, če bo več kot 20 km, te po novem ne priklopijo več, ker so morali na zahtevo države precej zmanjšati oddajne moči in potem je samo še Total TV če si čez 20 km oddaljen zračne linije do oddajnika !

V-i-p ::

Lastovka Krim je še vedno 25km. Ostali oddajniki pa do 15. Apek press :).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

krop ::

Škoda, da se neda samo interneta vzeti:'(

wizzy ::

Od mene do krvavca je približno 35km po cesti ne vem ravno koliko je zračne linije samo mora biti okoli 20-25km.
Moram poklicati za informacije kako in kaj, ker nočem zgubiti hitrost interneta na račun pridobitve TV kanalov.

dolegar ::

pojdi na http://zemljevid.najdi.si pa poiščeš krim in svojo bajto pa potem z orodjem za merjene povlečeš med točkama
ThinkPad T60 (intel Core2duo T7400 @ 2.16GHz)
15.4" 1680×1050 FlexView
Ram: 2GB Disk: Hitachi 120GB

wizzy ::

Poklical sem jih in na moji lokaciji se ne da naročit paketa zaradi razdalje in nič drugega se ne da kupit razen paketa tako da bom še vedno kar na mojem operaterju s katerim sem vsako leto bolj in bolj razočaran.

klemenSLO ::

v osnovi dela BP.
slike ne kodirajo.
zatikanj ni (js sm cca 7 km oddaljen)

Če je kako naurje na krimu pa včasih mal šteka.

Mene moti edino to da so paketi fiksni (ne moreš kombinirat)
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ario ponudnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5415403 (3110) markasaso12
»

AIR bo le zaživel (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Omrežja in internet
1086191684 (14865) markasaso12
»

Lastovka TV - Krim (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
16930649 (19269) Marko86
»

AMIS air Triple Play (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
19724589 (12308) c5n9
»

ADSL ja ali ne? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
645345 (3918) Hux

Več podobnih tem