» »

Powerline

Powerline

bratko79 ::

Pozdravljeni!

Sem nov tukaj, pa ne vem če je blo kej debate o tem. V glavnem mene zanima kako je s tem Powerline. Sm podnajemnik in lastniki imajo internet, do mene pa ni kabla, bi ga mogli povleč prek strehe in je vse skupaj malo komplicirano, čeprav bi verjetno bilo najboljše. V glavnem me zanima kako deluje oz. če deluje preko analognega števca!? Jst sm na njihovo električno linijo, samo vmes imam števec, da se pač preračuna koliko porabim. Torej me zanima konkretno, ker ni glavni števe, če gre mimo tega števca. Če bi koga poznal, ki bi že to imel, bi že preizkusil, pa na žalost ne poznam nikogar.

Najlepša hvala za informacije

lp vsem!

bratko79

SimplTech ::

Nekaj informacij o power line adapterjih lahko prebereš v Monitorju (številka avgust 2009 - link), nekaj testov sem pred časom zasledil tudi na smallnetbuilder.com/ (link).

Žal ti ne morem podati informacije kako bi stvar delovala v tvoji situaciji, a lahko malo prebereš zgornje informacije, nato pa se odločiš in naročiš par adapterjev. Doma potem stvar priključiš in testiraš. Če zadeva ne deluje lahko vrneš izdelek, saj večina spletnih trgovin ne komplicira pri vračilu izdelkov (pri naročilu preveriš kakšne pogoje vračila ima trgovec).

jest10 ::

Kaj pa če bi se ti z lastniki zmenil, da postavite brezžično omrežje?

bratko79 ::

hvala simpltech za linke, bom pogledau :)

ma glej jest10, že tako ni nič sigurno, brezžično pa sploh :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali bi mi delal powerline (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
558983 (5785) next3steps
»

Delilnikih toplote in stroški odčitavanja (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17338108 (21094) Uporabnix
»

Powerball (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17022139 (4740) hunter01
»

Luči na dotik se same prižigajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
7015797 (13745) St235
»

Kakšen program mi svetujete ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
885862 (5050) webfreak

Več podobnih tem