» »

AIR bo le zaživel

AIR bo le zaživel

««
22 / 22
»
»»

Thunder wave ::

KTr1sk je izjavil:

še vedno nisem zasledil nič novega o večjih hitrosti interneta, pa tudi ne vem kako je temi ci-karticami deluje zdaj na vseh tvjih? na philips vem da ni bilo težav, na lg pa sony vem da so bile, kako je dandanes, tolko da vem če bi zamenjal tv, hvala

Meni na Sonyu najprej ni delalo, so pa v kakih 3 mesecih porihtali tako da zdaj že nekaj mesecev deluje BP,verjetno tudi za LGje. Kar pa se hitrosti interneta tiče, pa upam da bodo kaj boljšega ponudili in to hitro.

Kristijan32 ::

Morda še komu danes ne dela Ario? Ne internet in ne televizija?

KTr1sk ::

Zame osebno eden najbolj gledanih programov ki so testirali (history channel) ne predvajajo več, kaj kdo ve, bo nazaj?
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

beta1 ::

Vaši dnevi so šteti!!!

Mobilni operaterji pospešeno širijo svoj 4G / 3G internet. Se dobijo tudi količinsko neomejeni paketi in paketi z veliko količino GB. Tudi televizija že gre preko LTE na Telekomu.

T-2jevi trgovski potniki pospešeno hodijo od vrat do vrat in ponujajo svojo brezžično optiko (TOP paketi z 20/20 Mbit net).

Vi pa tam spite in mastno kasirate za teh ubornih 4 mega internet. Da vas ni sram.

O obljubljeni nadgradnji internetne hitrosti ni ne duha ne sluha!

Na spletni strani nobenih informacij (vse enako kot par let nazaj).
Nikjer ni ničesar objavljenega o novostih, informacijah, statusu omrežja. Lahko bi si vsaj Twitter (ki je zastojn) naredli, pa kaj napisali. Pa kakšen feedback dobili. HALO, 2016 smo!!! Zemlja kliče skisan satelit od aria!

V glavnem meni je vseeno za vas. Sem že 2 leti pobegnil iz Aria interneta, na Telekomov brezžičen LTE brez omejitve količine prenosa. Nisem več mogel zdržat na dragem 4 mega netu. Še Youtube 720p ni tekoče delal. Kaj šele če si mogel kaj downloadad. Da ne govorim o digital content.

Sedaj pa še T-2 ponuja wireless opcije s še boljšimi paketi. Ario anyone?

Butli ste. Kaj več napisat, pa je škoda časa.

KTr1sk ::

Jaz še vedno uporabljam Ario, ampak samo TV, oz 3xTV, deluje (tok tok) solidno, bi pa šel tudi na internet, če bi bile boljše cene in hitrosti, ne razumem, da nič ne posodobaljajo, sigurno bi delovale višje hitrosti, če televizorji delajo brezhibno. 
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

beta1 ::

Drugačna tehnologija je napram IPTVju. Tako da 3xTV ne pomeni, da bi lahko bil hitrejši internet. Internet je na ločenih frekvencah.

Pred letom in pol so na Ariu obljubili, da bodo v 2016 updatali internet. Enkrat je bilo tudi obvestilo ob položnici. Zgleda, da nebo še nekaj časa nobenega updata.

Teh.pomoč je rekla, da ni dovolj zračnih frekvenc, da bi spravili več kanalov in hitrejši internet. Sami pa TVju ne zmanjšujejo kbps-ja.

Kaj naj rečem, leto 2003. 25EUR za 1/256kpbs. Tak je in tak bo. Tisti kateri imamo večje potrebe in možnost, smo prilezli v leto 2010. Če bomo pa hoteli bit v 2017, pa se bo treba preselit v urbano okolje, tam kjer je kabel in optika.

Lep pozdrav in veliko živcev.

ethelred ::

Nadgradnje se delajo. Pokliči in vprašaj če so že prišli do tvojega območja.

"Opinions are like assholes... everyone's got one
and they all stink" (Brandi Kangiser)

KTr1sk ::

glede na to da vsi operaterji dražijo
http://www.zurnal24.si/s-prvim-aprilom-...
a bo tudi ARIO? kdo kaj ve?
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

beta1 ::

Po 7 letih so uradno spocali update.



Če ima kdo kakšne informacije o cenah, paketih in hitrosti interneta, prosim delite z nami.

lp

beta1 ::

Brez komentarja glede njihovih novih Conax CI kartic v1.3. Res brez komentarja.

Telefoni jim bodo pregoreli. 100%

Več o update omrežju in novih hitrostih interneta oz. kar sem zvedel, drugič.

lp

Thunder wave ::

In kaj je tako groznega glede njih? Nam dela BP od dneva menjave naprej.

Kristijan32 ::

Tudi mene zanima kaj je narobe z karticami? Na vseh 4 Tv dela brezhibno. No sicer še nimajo kodiranih vseh programov,pa vseeno. Po novem mi dela tudi Sony Lcd tv. Prej sem moral imet sprejemnik.

KTr1sk ::

Meni so nehali delovati določeni programi, nakar pokličem in pravijo da so nove kartice, poslali nove kartice, vstavim v TV in dela. mogoče je težava, da ne deluje dobro če je kartica v sprejemniku in ne direkt v tvju?
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

beta1 ::

Ja. Odvisno kakšne kartice ste dobili. Imajo več vrst.

Jaz sem dobil zgornje (vijolično + belo čip kartico). Rumena dela brez bele čip kartice. Spodnja pa zdaj dela vsepovsod, ko prej vijolična ni delala.



Preiskušeno na brezhibnih televizijah z posodobljenim firmwarom:
Samsung (2012) - no access 4
Samsung (2013) - no access 1- inconsistancy CI v1.3
Philips (2015) - no access 4
Različni starejši in cenejši TVji - no access 4



Imam uradno informacijo neuradne posodobitve -novega paketa, katerega že lahko sedaj sklenete, če jim na Ario zagnjavite.

Uradno bo paket navoljo septembra 2017. (ziher bo še kakšen mesec zraven).


HBO paket, kateri vključuje:

2x TV + HBO kanali
10Mb internet
telefonija

za 48EUR.


Vsem katerim so predčasno menjali glave na krožniku, da so sprostili frekvence, že imajo testno 10Mb internet.

Za ostale informacije (drugi paketi, še večje hitrosti interneta in še dodatni tv programi in paketi), se še nič ne ve.

Mogoče bo kaj več jeseni, ko bo uradno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: beta1 ()

Thunder wave ::

Mi imamo rumeno, dela BP na 2014 Sonyju.

KTr1sk ::

Dobil sem (vijolično + belo čip kartico) deluje na vseh treh PHILIPS televizorjih. Me pa zanima ali bo 10Mb najvišja hitrost ki bo mogoče imeti?
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Kristijan32 ::

Jaz sem pa dobil rumene module brez teh beli kartic, in deluje vse brez posebnosti.

beta1 ::

To je cist odvisno od kartice in TVja. Vijolicne so cist tazadnji standard (tako so rekli). S starejsimi Samsungi je no-go. LGjev nisem uspel testirat. 3 Philipsi tudi niso delali 2010,2012,2015.

Mislim da vec kot 10mb se dolgo nebo. Rekli so, da bodo pocasi vidli kako bo zadeva funkcionirala, nato mogove vec.

Mislim da telemach lastovka tudi ima max 10mb ze kar nekaj casa.

V roku dveh tednov se bom konkretno sprobal teh 10mbitov.

Ja, no, drugace pa bo vsaj 1080p stream deloval brez zatikanj.

beta1 ::

Evo. Pretestiral.

Od oddajnika Boč cca 1km.



Hitrost niha med 7-10Mbit. Ping v nedejavnosti zelo nizek, ob dejavnosti zelo narašča.

Gre v pravo smer. To hitrost bi morali septembra ponuditi vsem, ki so sedaj na 1/256.

Za pravo pošteno ceno bi morali nekako uspeti še narediti hitrost 20/2 in 40/4.

KTr1sk ::

Še kar imajo stare hitrosti na njihovi spletni strani, če dela vredu škoda, da ne tržijo. Jaz sem njihov uporabnik (samo TV) cca 7let, zdaj pa bom počasi odjavil,ko bo optika pri hiši...bom pa verjetno moral v MB vso opremo peljati, ali pridejo monterji? Drugače dela ves čas brez težav, razen ko je močan dež oz neurje proti oddajniku.
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

KTr1sk ::

po cca 6,7letih odpovedujem ARio TV storitve in sem dobil takšen odgovor,..
prekinitev naročniškega razmerja delamo s prvim dnem v naslednjem mesecu
V kolikor želite, da se pri vas oglasi serviser za demontažo opreme, vas bo poklical v roku enega meseca po prekinitvi.
Demontaža opreme je plačljiva in sicer znaša 25,00 EUR.

..tako, če tudi odjavite v začetku meseca, boste še plačali celi mesec, bom pa sam peljal za 25€ se mi splača, čeprav nimam blizu, antena je že od-montirana,delovalo je ves-čas brez težav, razen enkrat je odpovedal adapter ki napaja koaksialen kabel sat antene, pa kadar je bil močan naliv ali nevihta ni bilo signala, to je to :)
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

beta1 ::

Slab odnos do strank glede cen storitev. Nekonkurenčni so že bili leta 2011.

Kristijan32 ::

Morda kdo ve, kdaj bodo na voljo kakšni novi paketi?

beta1 ::

Ja. Neuradno so. Precitaj si malo prejsne poste.

veso266 ::

A je ta ARIO tko kot SAT internet, sam da maš kroznik namesto k satelitu obrnjen k oddajniku na zemlji? A za internet mas modem? Kako je pa s TVjem? (A kroznik pol v CAM modul utakneš
Why do you need an e signature if everyone can delete it

beta1 ::

Ja zelo podobno SAT. Telemach Lastovka tudi ima to, pa par lokalcev na primorskem.

Škoda je, potencial je velik, samo zelo šepajo pri internetu. Če boš dobil tistih do 10mega, boš lahko vriskal od veselja.

krožnik je obrnjen na Pohorje ali Boč. Gor je glava. Koaks kabel gre v spliter. Nato pa v kabelski modem (npr. Thomson...), ostalo gre pa v njihove TV škatle ali TV (imaš CAM modul).

lp

Kristijan32 ::

Pozdravljeni!
Evo ARIO pripravlja novosti. Je mogoče že kdo prejel novo TV shemo?

Thunder wave ::

Zaenkrat še ne. Sem pognal iskanje včeraj pa nič novega.
Imajo pa končno novo spletno stran, kjer so objavljeni nekatere informacije o novih paketih.

beta1 ::

Novo spletno stran?

Meni še kar enako odpre, vse enake informacije.

Drugače koliko sem včeraj gledal in primerjal cene v njihovih obvestilih, se je vseskupaj podražilo in čisto nič novega.

Vseskupaj spet polovično narejeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: beta1 ()

beta1 ::

Dejansko je več kanalov ampak bo še dražje kot prej, če boš hotel imet vse kanale katere si imel do sedaj. Hitrosti interneta? Joke!!! Ponujajo HBO GO, lubi bog, kak boš te lahko gledal preko 1-2 mbita.










••• Spremembe pri programskih TV shemah

2. november 2017

V noči iz 13. na 14. november bomo med 0:00 in 6:00 izvajali večje posodobitve in spremembe na področju programskih TV shem.

Trenutno enotno programsko shemo ("Osnovna shema" z 80 TV programi) bodo dopolnile 3 nove programske sheme: shema "S" (40+ programov, v paketu SOLO 12,95€ z DDV), shema "M" (85 programov, v paketu SOLO 19,95€ z DDV) in shema "L" (115+ programov, v paketu SOLO 24,95€ z DDV mesečno), s katerimi bo poskrbljeno za različne želje in okuse uporabnikov.

Zaradi navedenih sprememb bo na posameznih sprejemnikih po zaključenih posegih treba zagnati ponovno iskanje programov.

Tako nove programske sheme, kot tudi navodila za ponovno iskanje programov na digitalnih STB sprejemnikih, boste uporabniki prejeli zraven mesečnih računov, na TV aparatih pa lahko iskanje izvedete skladno z navodili, ki ste jih prejeli ob nakupu TV aparata, če se le-to ne bo izvedlo samodejno.

Za vse dodatne informacije in pomoč smo vam na voljo na spodaj navedenih kontaktnih številkah.



••• Spremembe cen televizijskih storitev

1. november 2017

V preteklih letih, še posebej pa v letu 2016 in 2017, so se stroški avtorskih in kolektivnih pravic, ki jih operaterjem za distribucijo v omrežja zaračunavajo lastniki TV programov, povišali do te mere, da jih družba kljub temu, da še nikoli ni povišala cen svojih storitev, ne more več v celoti prevzemati nase. Zaradi navedenega se bodo s 1.12. spremenile cene naročniških paketov, ki vključujejo storitev televizije in sicer se bodo vsi paketi, ki vključujejo tudi dostop do interneta (TRIO, DUO TV+NET) podražili za 2€ z DDV in bodo hkrati nadgrajeni z novo prihajajočo programsko shemo "L" (35+ dodatnih TV programov), paketi brez dostopa do interneta (SOLO TV in DUO TV+TEL) pa za 4€ z vključenim DDV na mesec.

Od objave obvestila o spremembah do njihove uveljavitve imajo uporabniki-potrošniki, druge osebe pa, če ravnajo v skladu s 129. členom Zakona o elektronskih komunikacijah (ZEKom-1), v skladu z določili 2. odst. 129. člena ZEKom-1 pravico brez odpovednega roka, brez plačila stroškov prekinitve naročniškega razmerja in brez pogodbene kazni odstopiti od naročniške pogodbe, če se s predlaganimi spremembami ne strinjajo.

Pravica do odstopa v skladu s tem obvestilom ne vpliva na zapadle in neplačane obveznosti naročnikov ter na izpolnitev drugih pogodbeno dogovorjenih obveznosti, zlasti je naročnik, ki je odpoved v skladu s tem obvestilom podal v času pogodbene vezave, dolžan poplačati morebitno priključnino ter prejete ugodnosti v obliki popusta na naročnino in/ali druge s pogodbo in/ali aneksom dogovorjene ugodnosti.



••• Nadgradnja video formata TV vsebin

4. september 2017

V času od 11. do 18. septembra bomo v nočnih urah med 0:00 in 6:00 postopoma skladno s potekom nadgradnje storitev družbe nadgradili format vseh TV programov (iz MPEG2 na MPEG4). Nadgradnja se izvede na strani operaterja, med nadgradnjo pa motenj pri zagotavljanju TV storitev uporabnikom ne pričakujemo.

V primeru, da kateri izmed TV programov kljub temu ne bi bil dosegljiv vas prosimo, da zaženete skeniranje programov, kar bo posodobilo vse TV programe skladno z aktualno programsko shemo.



••• Sprememba splošnih pogojev uporabe storitev (SPP)

1. september 2017

Uporabnike elektronskih komunikacijskih storitev obveščamo, da na podlagi določil 2. odst. 129. člena Zakona o el. komunikacijah ter v skladu z določili Splošnega akta o obliki in načinu objave obvestila o spremembi pogojev iz naročniške pogodbe, stopijo dne 1. oktobra 2017 v veljavo spremenjeni Splošni pogoji uporabe storitev družbe Ario, d.o.o., ki v celoti nadomestijo obstoječe in so dosegljivi na strani www.ario.net (Servisne strani / Dokumenti).

Razlog spremembe SPP je urediti skladnost le-teh z Uredbo (EU) 2015/2120 Evropskega parlamenta in Sveta z dne 25.11.2015, ki nalaga navedbo a) informacije o dostopu do odprtega interneta in b) opis nivoja zagotavljanja storitev operaterja, pri čemer se izpostavljajo štiri definicije dostopnih hitrosti: oglaševana (v prodajnih kanalih ponavadi označena z „do“), maksimalna, običajno razpoložljiva (na voljo večino časa) in minimalna hitrost. Dejansko dosežene hitrosti prenosa podatkov s strežnika ali na strežnik pri storitvah dostopa do interneta so lahko na posameznem priključku nižje od oglaševane hitrosti in so odvisne od stanja omrežja, kakovosti radijskega signala, povezave, naprav in drugih dejavnikov na prenosni poti.

Pri obstoječih naročniških paketih so vključene hitrosti skladno z uredbo definirane v spodnji tabeli, novi paketi pa bodo imeli vključene hitrosti definirane v naročniški pogodbi.

Seznam oglaševanih dostopnih hitrosti:

8 Mbps/1 Mbps (maksimalna: vsaj 7,5 Mbps/950 kbps; običajna: 6,5 Mbps/800 kbps; minimalna: 1 Mbps/256 kbps)

4 Mbps/512 kbps (maksimalna: vsaj 3,6 Mbps/450 kbps; običajna: 3,2 Mbps/400 kbps; min: 1 Mbps/256 kbps)

2 Mbps/384 kbps (maksimalna: vsaj 1,8 Mbps/330 kbps; običajna: 1,7 Mbps/300 kbps; min: 512 kbps/128 kbps)

1 Mbps/256 kbps (maksimalna: vsaj 900 kbps/230 kbps; običajna: 800 kbps/200 kbps; min: 256 kbps/64 kbps)

Od objave obvestila o spremembah do njihove uveljavitve imajo uporabniki - potrošniki, druge osebe pa, če ravnajo v skladu s 129. členom Zakona o elektronskih komunikacijah (ZEKom-1), v skladu z določili 2. odst. 129. člena ZEKom-1 pravico brez odpovednega roka, brez plačila stroškov prekinitve naročniškega razmerja in brez pogodbene kazni odstopiti od naročniške pogodbe, če se s predlaganimi spremembami ne strinjajo.

Pravica do odstopa v skladu s tem obvestilom ne vpliva na zapadle in neplačane obveznosti naročnikov ter na izpolnitev drugih pogodbeno dogovorjenih obveznosti, zlasti je naročnik, ki je odpoved v skladu s tem obvestilom podal v času pogodbene vezave, dolžan poplačati morebitno priključnino ter prejete ugodnosti v obliki popusta na naročnino in/ali druge s pogodbo in/ali aneksom dogovorjene ugodnosti.

S tem obvestilom Ario uveljavlja uredbo EU, pri čemer pa niso bili uvedeni nobeni tehnični ukrepi, ki bi vplivali na spremenjeno uporabniško izkušnjo pri dostopu do odprtega interneta. Za dodatne informacije in pojasnila v zvezi z najavljeno spremembo SPP lahko naročniki pokličejo na telefonske številke družbe, pošljejo e-sporočilo na info@ario.net oz. se osebno oglasijo na sedežu družbe Ario, d.o.o.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: beta1 ()

beta1 ::

Aleluje. Skoraj v 10letih so uspeli spocat uradno visje hitrosti do 30/3mbit.

Kristijan32 ::

Nimam pripomb. Saj če pogledamo malce pri drugih operaterjih in možnostih ,katere ponujajo, ARIO vseeno ni predrag. Spremenil sem naročniški paket, glede na to da imam 4 TV sprejemnike z vso L shemo ,dva telefonska priključka in internet 20/2Mb, Hbo Premium paket, me bo mesečno stalo le 5 € več kot prej. Vseeno mislim da so naredili velik korak. Odkrito povedano,internetno povezavo ne potrebujem hitrejše od 20/2.
Vse to začne veljati s 1.12.2017.

Thunder wave ::

Srčno upam, da bodo dodali občutno več programov v HD. Ker gledati kompresiran SD dandanes na 50+ inch TV je prava žalost. Z novo programsko shemo so recimo ukinili (sicer testni) BBC Earth HD, sedaj je na voljo le v SD.
Ostali dodani programi pa so samo za to, da lahko napišejo, da je 35 novih programov. Ker gledljivega med njimi ni, razen recimo Eurosporta in MTV Hits. Glede na to, kako dolgo je ta "prenova" trajala, sem pričakoval veliko več.

beta1 ::

Ej, internet so pohitrili !!!

Požrem slabšo kvaliteto slike, ko so septembra prešli iz MPEG 2 na MPEG4. TV L paket se ne splača, ker ni nič pametnega. Za tiste ko imajo samo TV, je glede na ceno slabše. Za tiste ko imajo še internet, je pa normalno boljše.

Recimo da so nekaj spocali skupaj. Naslednja posodobitev bo leta 2028!!! :) :) :)

Kako je kaj ping zdaj, če je linija 1/2 ali 3/4 zabasana?

Telemach je kupil Ario.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: beta1 ()

beta1 ::

Telemach je kupil Ario.
Huawei LTE CPE master.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: beta1 ()

markasaso12 ::

beta1 tudi jaz mislim da je Telemach prevzel Ario če glih ko sem jih vprašo so rekli da ne vejo nič o tem
Vem pa da Aria pripravlja nove pakete


5. november 2021

V podjetju Ario se trudimo, da bi našim naročnikom omogočili najkakovostnejše in sodobne TV in internetne storitve. Da bi to našo zavezo lahko nadaljevali tudi v prihodnje, bomo izvedli nekaj sprememb, na podlagi katerih bomo lahko v bodoče obogatili programske sheme in nadgradili omrežje ter s tem še izboljšali vašo uporabniško izkušnjo. Nekatere spremembe lahko uporabniki pričajujete že v kratkem, druge bodo nastopile sčasoma. Ker vse spremembe terjajo svoje prilagoditve, bomo za začetek vsebino obstoječih paketov prilagodili in zmanjšali število paketov v naši ponudbi.Z nadgrajeno uporabniško izkušnjo, ki jo pripravljamo za vas, boste zagotovo zadovoljni.

Po spremembi na nove pakete bodo vaše cene mesečnega najema paketa ostale nespremenjene.



1. Televizija

Preimenovali smo pakete in jih poenostavili. Spremembe si lahko ogledate na povezavi. Cena mesečnega najema paketa po spremembi ostaja nespremenjena.

2. Internet

Zaradi velikega števila paketov v ponudbi smo se odločili, da število paketov zmanjšamo ter s tem olajšamo izbor in poenostavimo ponudbo. Da bi bil prehod enostavnejši, smo novemu paketu dodelili popust za obdobje 12 mesecev, kar v praksi pomeni, da bo cena mesečnega najema paketa ob spremembi ostala nespremenjena. Spremembe so na voljo na tej povezavi.

3. Dvojčki

Ker želimo vsem naročnikom zagotoviti najboljšo in celovito izkušnjo, ki jo nudijo storitve televizije, interneta in fiksne telefonije, smo zmanjšali število paketov in poenostavili ponudbo. Ob spremembi na nove pakete bodo obstoječi naročniki ohranili TV shemo in tiste dodatne pakete, ki so jih že sedaj spremljali. Da bi bil prehod enostavnejši, smo novemu paketu dodelili popust za obdobje 12 mesecev, kar v praksi pomeni, da bo vaša cena mesečnega najema paketa ob spremembi ostala nespremenjena. Spremembe si oglejte na povezavi.
https://www.ario.net/files/documents/61...
4. Trojčki

Poenostavili smo ponudbo in zmanjšali število paketov. Ob spremembi na nove pakete bodo obstoječi naročniki ohranili shemo in tiste dodatne pakete, ki so jih že sedaj spremljali. Spremembe obstoječih paketov si oglejte v tabeli. Pomembno je, da bo cena mesečnega najema paketa ob spremembi ostala nespremenjena ali nižja od obstoječe. Spremembe si oglejte na povezavi.

5. Dodatni paketi in opcije

Ohranila se bodo doplačila za hitrejši internet na paketih trojček in doplačila za televizijske pakete.

Dodatne informacije in pojasnila lahko naročniki pridobijo pri naročniški službi operaterja.

Zgodovina sprememb…

markasaso12 ::

05.08.2021 08:47
Telemach je pri AVK priglasil prevzem štajerskega ponudnika telekomunikacijskih storitev Ario. Gre za novega v seriji prevzemov manjših ponudnikov, več o tem smo pisali v članku Telekomunikacijski operaterji na prevzemnem pohodu. Lestvica največjih v Sloveniji.

Ario je po podatkih iz javnodostopnih baz lani ustvaril 1,4 milijona evrov prihodkov in 14 tisoč evrov čiste izgube. Lastniki podjetja so Milan Perko, Marko Kočila, Andrej Jarc in Tibor Raškovič, vsak ima v lasti četrtinski delež.

To sem našel na spletni strani
https://live.finance.si/8978252/Telemac...

Zgodovina sprememb…

««
22 / 22
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ario ponudnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5415146 (2853) markasaso12
»

Izkop novega telefonskega priključka

Oddelek: Pomoč in nasveti
328485 (7494) Topix
»

uTorrent problem na ARIO (počasen prenos)

Oddelek: Omrežja in internet
52187 (1782) 34054
»

Lastovka TV - Krim (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
16930310 (18930) Marko86
»

ARIO TV in Sony TV?

Oddelek: Zvok in slika
71713 (1462) PaJo

Več podobnih tem