» »

Optika v Novem mestu

Optika v Novem mestu

Klemenn ::

torej, tudi NM bo oz je že prišlo do optike ;)

sam imam doma že cev in kabel, torej rabim sm še konektor pa da se en t-2jevc tle oglas.

a ve kdo komu je treba rečt, koga pokličem, če ne druzga da ga prašam kdaj se bodo oglasil, če se sploh bodo, na PE KRANJ (od gratela) kjer naj bi take stvari skrbeli, ne dobim nobenega

solatko ::

Direkt na T2 - lahko po mailu.

Planetarium ::

Je kje kej objavljeno kako napredujejo s postavitvijo optike po Sloveniji?

solatko ::

V googlu - T2

Klemenn ::

k je že kdo kdaj pošiljal e-mail na t-2? :)

bauci ::

Imam optiko že skoraj 5 mesecev - NM Grm. Najprej je hodil naokoli T2 in zmontiral vse kanale po hodnikih bloka, potem nekaj mesecev nič. potem pride Siol namontira svoje kanale in zelo hitro napelje in priključi optiko. Čez cca 3 tedne pride T2 in ponuja optiko. Žal prepozno.

baron21 ::

Imam T2 optiko 4 mesece, prej sem 4 leta neuspešno prosjačil Telekom za adsl.Lokacija - NM - Kandija. Oglasila sta se dva študenta, sem podpisal pogodbo, čez dva tedna so priključili. Izvedba priključka privat hiša cca 2 ure. Deluje vse super, internet in ip telefonija, nobenega izpada do sedaj. Hitrosti speedtesta 9,6/9,5 mb/sek., paket 10/10. Takoj sem odjavil vse na Telekomu, samo še kabel je na bajti. Ne bodo me več videli med naročniki. T2 za doooolgo časa ob takih storitvah. Zelo zadovoljen z t2.
baron21

BaRtMaN ::

Jaz v Gotni vasi že dolgo čakam na priklop, cevi so bile napeljane že lani, omarice so pritrdili na hiše že mesece nazaj.

Bo fajn končno met kaj več kot teh 5 kanalov, ki jih lovi antena - kabelske TV ni, VDSL ne vleče zadovoljivo.

pivo ::

Nm - Grm, T2 optika 20/20 dela BP, na siolu sem bil odkar smo dobili DSL tehnologijo v SLO (predolgo), upam da pri T2 ne bo takih problemov
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1876555713 (3819) starfotr
»

Telekom začenja z FTTH (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Omrežja in internet
52961673 (9057) morosito
»

Porazne izkušnje z kabelsko KRS.si

Oddelek: Loža
495816 (4825) Vice
»

Optika za vogalom (strani: 1 2 3 439 40 41 42 )

Oddelek: Omrežja in internet
2095157725 (33590) Vanadium
»

SiOL Trio vs T-2 Trojček

Oddelek: Omrežja in internet
349376 (7354) Mare2

Več podobnih tem