» »

Porazne izkušnje z kabelsko KRS.si

Porazne izkušnje z kabelsko KRS.si

garfy ::

To Mariborsko podjetje je zamenjalo prejšnjega ponudnika v našem kraju....
In efekt je porazen.

Prvič od junija 2014 jih kontaktiram in jih prosim naj nekaj naredijo, kajti samo dva digitalna programa delata.
Signal je prešibak.

Zelo teđko je dobiti odgovor od njih. Rekel sem jim da bom postavil spletno stran samo zaradi zanič in nagnusnege podpore strankam.

Torej 5x jim moram poslati email, da sploh odpišejo....

Nočejo niti priti pogledat kaj je narobe.
Rekli so da je infrastruktura zanič v naši ulici in je treba jo zamenjat.
To so obljubili že avgusta in še vedno nič.....

Rekli so da nam bodo dali kabelsko zastonj.....same laži oziroma zmanjšali naročnino.....

Laži, še vedno dobivamo položnice.......

Oče je kupil dodatni paket, ampak pol programov, ki so bili obljubljeni sploh ni.

Gre mi na kozanje, do sedaj v mojem življenju še nikoli nisem imel takih problemov z nekom. Vedno je bila podpora dobra, in takojšnja, pri katerem koli podjetju....

Sedaj v mojem prizidku delajo samo analogni kanali, in pol od teh nimajo zvoka.
Imam LG 55 670 model TV in deluje brezhibno.....

Tukaj je nekaj cvetk iz podpore, sedaj sploh ne odpisujejo več na moje emaile

PORAZNO!!!!!

Tukaj je nekaj emailov in odogovorov od njih, porazna podpora.......

Mene zanima zakaj je še vedno tako slab signal na moji televiziji, ima čisto novo teevizijo in digitalni programi so kockasti, zvok prekinja itd...

sem se že pritožil pred nakaj časa, prišel serviser pogledat, ni naredil nič

v prizidku je problem očitno, ker je kabel slabotno vezan in je signal oslabljen?

Kako to rešiti, kajti plačujemo televizijo in ne morem gledati niti enega digitalnega kanala, slika je obupna, ne morete vgrditi kakšnega ojačevalca signala ali kaj?


Odogovr 20 junija 2014

Pozdravljeni,

s serviserji bomo preverili kakšno je stanje na lokaciji
Takoj po prejetju informacij (v kakšnem stanju je omrežje in kako bomo napako odpravli) vas bomo obvestili!


--
Lep pozdrav,

Deni Dežman
Tehnična podpora
CATV Selnica - Ruše


Moj novi odgovor

Dobra ste to firma, traja več kot 4 dni in še vedno brez odgovora, mi pa plačujemo že leta za vaš nekvaliteten signal.....

Vas bomo priporočali definitivno




Pozdravljeni,

žal sem bil nekaj dni službeno odsoten, zato se opravičujem da vam nisem podal odgovora.
Sicer fiksnega datuma s strani servisne službe nisem prejel, vendar se bomo potrudili, da težavo v mesecu avgustu rešimo.

Podal sem tudi predlog za zmanjšanje mesečnega plačila. Deni Dežman



Kakšna novica?

Še vedno je signal zanič, pol programov sploh ne dela ali je kockastih. Je mogoče da bo do novembra kdo prišel pogledat? Ali decembra?

Kajti čakam že več kot en mesec.....

Res je to prvo podjetje s tako slabo podporo s katerim sem imel opravka, vsako drugo podjetje tako priteče, če je kaj narobe, recimo siol........telekom....





Evo še vedno mi pol digitalnih kanalov ne dela

Sploh ne vem kako upate predlagati da boste ukinili plačevanje, kajti oče še vedno dobiva položnice....

Ne vem kaj je problem, a nimate denarja da popravite signal, ali so zaposleni preleni ali se vam ne da

Faj bi bilo naredit kak facebook page kjer bi se lahko ljudje pritožili nad vašim poslovanjem in prevaro strank

signal je še slabši sedaj, samo en od digitalnih kanalov dela

Samo vidim da je vse zaman, vam se pač ne da, dokler bo šlo boste vlekli denar od ljudi, potem pa v stečaj

žalostno




Evo takole te pustijo viseti, Prijavil napako JUNIJA 2014, sedaj je DECEMBER 2014 (skoraj)
  • spremenilo: garfy ()

-žiga- ::

Jaz tu vidim predvsem, da si nevzgojen.

Sicer pa reklamiraš račun, če storitev ni delovala tako kot mora.

TheJack ::

Takole zapenjati z nekom nima smisla.

Sklepam, da KRS.si ni edini ponudnik TV kanalov pri vas. Če imate telefonski priključek ki ni pretirano oddaljen od centrale, se naroči na ustrezen paket pri TS ali T-2. Če ADSL (VDSL) pri vas ni možen (dvomljivo), si kupi satelitski krožnik.

Še drugače povedano. Če se bodo do mene v Mercatorju nesramno in ignorantsko obnašali, bom šel nakupovat v Spar (Tuš, Hofer, Leclerc, Lidl....itd).
Bonis nocet, qui malis parcit.

garfy ::

problem je v tem da če siol tv kupimo, potem moraš dokupit še škatlo ki pride nekaj sto evrov za vsak tv, kar je totalna bedarija....

in še potem moraš imeti poseben remote za novo tv...

anketar ::

druge nevidm kot a kanal al pa popt tv
\s

a zamenat ponudnika nemorš?

garfy ::

če majo ti pizduni monopol, zato jim je pa vseeno, samo oni so ponudniki kabelske za naš kraj......

itak ne gledam tv nič, ker je program itak bedast in po drugi strani tudi ne morem.......zaradi te neprofesionalne firme

kje je kaka podobna firma, kjer ti ne odgovarjajo na emaile, se zgovarjajo da so na dopustu.....ipd

se lažejo da ti bodo znižali naročnino in podobno in obljubljajo da bodo popravili sistem že avgusta, sedaj je skoraj december.....

kabelska v mojem prizidku je obupna vrsto let, prej sem mislil da je vzrok v tv, sedaj ko imam nov tv očitno ni.....

Ne verjamem da sem edini ki ima tako grozne izkušnje z njimi.......sigurno je ogromno folka

SaXsIm ::

No, morda bi pomagalo, če bi tvoja komunikacija bila vsaj približno na nivoju. Če bi sam prejel takšno pošto, ne bi vedel, ali misliš resno ali me zajebavaš.

Sicer pa, z dopisom zavrneš račun in ga ne plačaš. Lahko se obrneš tudi na TIRS, ampak ne s takšnim pisanjem.
SaXsIm

hojnikb ::

Kaj pa če prešaltaš na kak LTE ?
#brezpodpisa

garfy ::

kaj je LTE?

TheJack ::

garfy je izjavil:

problem je v tem da če siol tv kupimo, potem moraš dokupit še škatlo ki pride nekaj sto evrov za vsak tv, kar je totalna bedarija....

in še potem moraš imeti poseben remote za novo tv...


Pri T-2 je dodaten vmesnik za TV 4 EUR/mesec. Meni npr. na kraj pameti ne bi padlo, da bi takole norel za dodatnih 4 EUR mesečno.

Mimogrede. Kolikor mi je znano, so vsi ponudniki kabelske televizije "monopolisti" pri nudenju KTV na določenem geografskem področju. Ne vem, če je kje v Sloveniji področje (popravite me, če se motim), kjer bi lahko izbiral med dvema ali tremi ponudniki kabelske televizije. Seveda pa to ne pomeni, da so dejansko monopolisti. Konkurenco jim delajo TS, T-2, Amis, Telemach (ki, kolikor vem, storitve ponuja tudi prek ADSL) in še kdo. Idealno imajo položeno optiko, če ne, pa svoje storitve nudijo prek telefonskih vodov (bakrena parica se temu reče, ne?).
Bonis nocet, qui malis parcit.

garfy ::

saj sprva imaš prijazno dopisovanje, ampak potem vidiš da ne odgovarjajo po teden dni ali več ti dokurči......

ma kje si videl da tako velika firma kot je KRS, ki služi denar z monopolom v majhnih krajih kot je naš, nima nikogar da bi odgovarjal na email po več kot teden dni, ker je na dopustu??

Ma daj no.....

Vi folk ste skulirani in se čudite moji jezi, ko imate recimo pet ponudnikov kabelske.....

Mi imamo samo KRS.SI, ki je prevzel lokalnega operaterja nekaj let nazaj in nudi porazno storitev.

edina opcija je SIOL, ampak samo škatlica stane 300 eur na televizor, ma daj no.....

satelita pa mi tudi ni za kupovat......

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: garfy ()

TheJack ::

Lepo bi prosil (resno), da se v tej temi oglasi tisti, ki ima v svojem bivališču na voljo pet ponudnikov kabelske. Oglasi naj se tudi, če ima štiri, tri ali dva.
Bonis nocet, qui malis parcit.

Invictus ::

Sam imam 3 fizične priključke.

Ampak uporabljam pa samo T-2 preko optike.

Imam pa v stanovanju še parico in koaksialca.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

TheJack ::

Invictus je izjavil:

Sam imam 3 fizične priključke.

Ampak uporabljam pa samo T-2 preko optike.

Imam pa v stanovanju še parico in koaksialca.


A razumem prav? Do svojega stanovanja/hiše so trije različni kabelski ponudniki speljali svoje kable?

EDIT: Še enkrat prebral tvoj post. Če razumem, imaš telefonski priključek, optiko in kabel (npr. Telemachov)?
Bonis nocet, qui malis parcit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TheJack ()

Invictus ::

TheJack je izjavil:


A razumem prav? Do svojega stanovanja/hiše so trije različni kabelski ponudniki speljali svoje kable?

EDIT: Še enkrat prebral tvoj post. Če razumem, imaš telefonski priključek, optiko in kabel (npr. Telemachov)?

Ja, točno.

Optiko od T-2, parico od telekoma (ne vem če dela ker je nikoli nisem rabil) in koaksialc od lokalne kabelske.

Parico ima tako ali tako skoraj vsak ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

TheJack ::

Ja, razumem. Mene zanima, če je v Sloveniji kdo, do katerega so speljani kabli (koaksialni, kot sem se naučil danes) dveh ali več različnih ponudnikov KTV. Npr. da bi lahko izbiral med TV-jem po kablu Telemacha, KRS.si in še Elektroproma.

Ker kolikor je meni znano, kaj takega ne obstaja. Kabelski operaterji delujejo vsak na svojem geografskem področju.
Bonis nocet, qui malis parcit.

galu ::

@OP Ponudbo satelitske TV si si že kaj pogledal?

Drugače pa tole kr fino paše v temo:
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

garfy ::

Po zakonu ne sme imeti podjetje monopola.... in to se ravno dogaja tukaj, zato se jim žvižga.....
žalostno....
Edini način je, da se da vedeti, kakšen odnos ima KRS z strankami.....

Monopol ni dobra zadeva. saj nismo več v EX JUGI

Zato pa nimajo nobenega odnosa s strankami...saj si mislijo, bo že trpel z nami, verjetno ne bo kupil škatleice od siola za vsak tv za 300 eur....

ŠROT

TheJack ::

garfy je izjavil:

Po zakonu ne sme imeti podjetje monopola....


A bejž no? A kar po zakonu? Katerem pa?

Mimogrede, že ti je bilo pojasnjeno, da KRS.si nima monopola.
Bonis nocet, qui malis parcit.

Gladi ::

garfy je izjavil:

Po zakonu ne sme imeti podjetje monopola.... in to se ravno dogaja tukaj, zato se jim žvižga.....
žalostno....
Edini način je, da se da vedeti, kakšen odnos ima KRS z strankami.....


Najprej si rekel da na Siol nočeš it(torej imaš možnost), potem se pa pizdiš da ima kabelski ponudnik monopol :)) komedija...

Invictus ::

Če greš lahko na Telekom, potem grešp lahko tudi na ostale ponudnike, saj je Telekom dolžan svojo parico deliti ostalim ponudnikom.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

TheJack ::

Invictus je izjavil:

Če greš lahko na Telekom, potem grešp lahko tudi na ostale ponudnike, saj je Telekom dolžan svojo parico deliti ostalim ponudnikom.


Ja. Npr. T-2. Pri katerem stane dodatni vmesnik za TV 4 EUR na mesec.

Ampak OP še kar trapi svoje.
Bonis nocet, qui malis parcit.

hojnikb ::

sj tudi na kablski je treba kupit al tv sprejemnike al pa CI kartico, kar tudi stane...
#brezpodpisa

garfy ::

TheJack

Kakšen t-2 madona, tu pri nas ga že ni....

Kabelska je ene 25 eur na mesec al še manj, siolovci hočejo 300 eur samo za box na TV

Edin program ki sem ga gledal kdaj je itak CNN, ostalo je šrot

Ampak vseeno, foter plačuje že vrsto let in ima to podjetje tak odnos

DENI DEŽMAN je očitno PR za KRS. Če ga googlaš ima vrsto podjetij, in verjetno tip nima niti cajta odgovarjat.

En teden da mi odgovori na mail in se zgovarja da je bil na dopustu, v Avstriji, kje so podjetja poštimana bi ga ličali s takim odnosom, tukaj na balkanu se mu jebe po domače povedano

Do sedaj signal je še slabši, dobim samo POP TV, nič drugega od digitalcev, pa KANAL A ampak s polomnjenim zvokom in kockicami

SAMO NA BALKANU......in ja smo še vedno na BALKANU če gre en tip na dopust in ne more odgovarjati in potem ti laže da ti bodo prepolovili naročnino in ne odgovarja pa resecev na maile, kajti dobro ve

DA SE MU JEBE in da nikoli ne bodo popravili naše ulice, kajti stroški so očitno preveliki in se jim nne splača

TheJack ::

garfy je izjavil:

TheJack

Kakšen t-2 madona, tu pri nas ga že ni....



A nimate telefonskega priključka?
Bonis nocet, qui malis parcit.

garfy ::

ja od mobitela je, imamo siol internet....

hojnikb ::

Kabelska je ene 25 eur na mesec al še manj, siolovci hočejo 300 eur samo za box na TV

Kjer si to pobral, da siol hočeš 300€ za box ?? 8-O
#brezpodpisa

garfy ::

ja mislim da je nekje okoli 300 eur, al 150, se ne spomnim

TheJack ::

garfy je izjavil:

ja od mobitela je, imamo siol internet....


???

Telefonska parica (tj. telefonski priključek) od Mobitela (ki, mimogrede, ne obstaja več)? Močno dvomim. Kar te sprašujem je, če imate v hiši/stanovanju stacionarni telefon oziroma priključek zanj? Imate internet prek optike ali ADSL?
Bonis nocet, qui malis parcit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TheJack ()

mihec87 ::

siol cene
BOX S: 19 €
BOX: 39,00 €
(oprema za 1. TV, možno dodatno naročilo dodatka Napredne storitve SiOL TV)

BOX S: 2,9 € x 24 mesecev
(oprema za 2. TV)

BOX S: 6 € x 24 mesecev ali 135 EUR (enkratni znesek)
BOX: 10 € x 24 mesecev ali 219 EUR (enkratni znesek)
(oprema za 3. ali vsak nadaljnji TV)

Cena ob vezavi za 24 mesecev.

garfy ::

ok sem se menil s T2

ponujajo optiko, sedaj imamo siol internet brez optike

Kakšne so kaj izkušnje s T2?

Gledal njihov tv spored in recimo ponujajo 117 programov........ampak samo nekaj jih je HD....

KRS ima recimo Kanal a HD in pop tv tudi, T2 ne

Mogoče bomo res prešaltali na T2....in da se končno losamo tega KRS.SI

TheJack ::

garfy je izjavil:

ok sem se menil s T2

ponujajo optiko, sedaj imamo siol internet brez optike

Kakšne so kaj izkušnje s T2?

Gledal njihov tv spored in recimo ponujajo 117 programov........ampak samo nekaj jih je HD....

KRS ima recimo Kanal a HD in pop tv tudi, T2 ne

Mogoče bomo res prešaltali na T2....in da se končno losamo tega KRS.SI


T-2 optika je zelo v redu. Njihova podpora za uporabnike ni ne vem kaj, je pa, po tvojem pripovedovanju sodeč, precej nad KRS-si. Svetujem T-4 MEGA paket (100/10), ki je IMO optimalen. TV paket po izbiri (stacionarnega telefona in mobi kartice ni treba uporabljati, če nočeš. Jaz ju recimo ne). Moje izkušnje z njihovim internetom in televizijo so zelo dobre (z njihovo uporabniško podporo precej manj), tako na VDSL, kot na optiki (imel sem oboje in to v različnih stanovanjih).
Bonis nocet, qui malis parcit.

garfy ::

Glih klical na siol,

ne ponujajo optike

42 eur mi računajo samo za internet 10 mbit

na T2 ponujajo 100/10 za 30 eur

EVO BOXI ZA TV STANEJO

230 eur veliko

135 eur mali

sem mel prav, ne ravno 300 eur, ampak 230 eur


porazno, mislim da bomo res prešaltali na T2.....

In še nekaj, a optika je res zaščitena pred strelo? Kajti men je skurlo siolov modem poleti, in strela je prišla po internetnem kablu...
je optika res zaščitena?

In Kako je s TV pri T2

imajo angleški programi podnapise?

hojnikb ::

preko optike bo zelo težko šla strela :))
#brezpodpisa

garfy ::

ja sorry, nisem vedel tega prej.....

TheJack ::

garfy je izjavil:



In Kako je s TV pri T2

imajo angleški programi podnapise?


Mislim, da vsi ponudniki TV v Sloveniji ponujajo enake kanale, z enakimi podnapisi (in reklamami). Tisti kanali, ki si jih imel sedaj podnaslovljene, bodo še naprej. Tisti ki niso bili, ne bodo.
Bonis nocet, qui malis parcit.

vorantz ::

imaš opcijo optike ti pa se zajebavaš s kabelsko 8-O
šaltaj človek šaltaj!! sploh ne razmišljat madona

Ejsi_Disi ::

Če vidiš, da se samo pizdi, da pa bi naokoli povprašal kakšne ima sploh možnosti pa ne. Pa namesto, da si par osnovnošolskih mejlov poslal, bi raje spisal en konkreten dopis ali pa vsaj poklical kakšnega vodilnega.
Rock n' roll ain't noise pollution!

garfy ::

ma človek razpizdijo me take firme, nisem navajan, vedno celo življenje so vedno nudili pomoč takoj, samo na tej gnili firmi nič...
Ja šaltam na T2 100%...

Hvala za pomoč

KRS pa si naj j... m....

garfy ::

sam malce me skri tole

https://slo-tech.com/novice/t625713#crta

A gre res T2 v stečaj?

fosil ::

TheJack je izjavil:

Ja, razumem. Mene zanima, če je v Sloveniji kdo, do katerega so speljani kabli (koaksialni, kot sem se naučil danes) dveh ali več različnih ponudnikov KTV. Npr. da bi lahko izbiral med TV-jem po kablu Telemacha, KRS.si in še Elektroproma.
Ker kolikor je meni znano, kaj takega ne obstaja. Kabelski operaterji delujejo vsak na svojem geografskem področju.

Telekom ponuja kabelsko prek optike.
S tega vidika jaz lahko izbiram med dvema kabelskima.
Imam pa štiri napeljave. 2 optiki, koaksialec, telefonsko parico.
Tako je!

ingeniero ::

Sam imam tudi to firmo. Sem imel lani za novoletne praznike probleme in so naslednji dan prišli zamenjati modem ... Tako, da ne razumem kako imaš ti probleme z njimi. Sem jih pa poklical in ne pošiljal e-pošte.

GTX970 ::

garfy je izjavil:

sam malce me skri tole

https://slo-tech.com/novice/t625713#crta

A gre res T2 v stečaj?

Si prebral novico ?

garfy ::

ne razumem, kakšno novico?

Ne bi rad spremenil vse, se preklopil na t2 in pol gre vse v en ku....

a kdo ve realno situacijo s T2?

TheJack ::

garfy je izjavil:

ne razumem, kakšno novico?

Ne bi rad spremenil vse, se preklopil na t2 in pol gre vse v en ku....

a kdo ve realno situacijo s T2?


Dejstvo, ali gre T-2 v stečaj ali ne, nate, kot njihovega naročnika, nima prav nobenega vpliva. Trenutno sicer T-2 ni v stečaju, saj je Višje sodišče sklep Okrožnega sodišča o začetku stečaja razveljavilo.

Bo šel T-2 v stečaj? Nimam pojma. Menda ne misli kdo, da bodo, če gre v stečaj, prekinjali pogodbe z naročniki in vlekli optične kable iz tal?! T-2 bo nekdo kupil. Pravijo, da menda Si.mobil. Ali bo to storil v stečajnem postopku ali pa izven njega, za naročnike T-2 ni pomembno.

Za slovenske potrošnike je (novi bodoči) lastnik T-2 manj pomemben. Kdor koli že bo, kaj veliko (dobrega ali slabega) ne bo mogel storiti, saj je T-2 za kaj takega premajhen. Bistven za slovenskega potrošnika bo kupec Telekoma Slovenije. Ampak to je že druga zgodba.
Bonis nocet, qui malis parcit.

TheJack ::

fosil je izjavil:

TheJack je izjavil:

Ja, razumem. Mene zanima, če je v Sloveniji kdo, do katerega so speljani kabli (koaksialni, kot sem se naučil danes) dveh ali več različnih ponudnikov KTV. Npr. da bi lahko izbiral med TV-jem po kablu Telemacha, KRS.si in še Elektroproma.
Ker kolikor je meni znano, kaj takega ne obstaja. Kabelski operaterji delujejo vsak na svojem geografskem področju.

Telekom ponuja kabelsko prek optike.
S tega vidika jaz lahko izbiram med dvema kabelskima.
Imam pa štiri napeljave. 2 optiki, koaksialec, telefonsko parico.


Vse, kar imaš ti, imam tudi jaz. In precejšen del Slovencev. Ampak to ni bilo moje vprašanje. Vprašanje je bilo, ali obstaja v Sloveniji bivališče, kjer lahko prebivalci izbirajo med več ponudniki, ki KTV ponujajo preko koaksialnega kabla. Če imaš ti (en) koaksialec, optiko in tel. parico, pa ni nič nenavadnega.

Vem, da obstajajo (novejši bloki v Ljubljani menda) stanovanja, do katerih sta optiko pripeljala tako TS kot tudi T-2 (ali kdo tretji). Da lahko stanovalec izbira med dvema optičnima omrežjema. Odkar lahko optično omrežje TS uporabljajo tudi drugi ponudniki storitev, to ni več neka huda prednost.
Bonis nocet, qui malis parcit.

Vice ::

In zakaj bi kdo hotel sploh imeti šop nepotrebnih kablov do bajte?

TheJack ::

Vice je izjavil:

In zakaj bi kdo hotel sploh imeti šop nepotrebnih kablov do bajte?


Niso nepotrebni. Potrošnik ima več izbire.
Bonis nocet, qui malis parcit.

Invictus ::

garfy je izjavil:

ok sem se menil s T2

ponujajo optiko, sedaj imamo siol internet brez optike

Kakšne so kaj izkušnje s T2?

Gledal njihov tv spored in recimo ponujajo 117 programov........ampak samo nekaj jih je HD....

KRS ima recimo Kanal a HD in pop tv tudi, T2 ne

Mogoče bomo res prešaltali na T2....in da se končno losamo tega KRS.SI

VZEMI OPTIKO.

Prej ali slej bodo vsi kabli pod enim operaterjem.

T-2 na optiki dela super ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Vice ::

TheJack je izjavil:

Vice je izjavil:

In zakaj bi kdo hotel sploh imeti šop nepotrebnih kablov do bajte?


Niso nepotrebni. Potrošnik ima več izbire.


A drugače je pa nima? Izbereš eno od xy opcij. Če ti ni OK odpoveš in se naročiš na drugo. Če imaš možnost samo enega ponudnika izbire ravno nimaš, če jih imaš več ti ob naročilu pridejo narediti priklop. Ne vem zakaj bi ti morali že v štartu na bajto priklopit vse možne priključke.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1881563366 (366) MrStein
»

Internetni ponudnik v Mariboru

Oddelek: Omrežja in internet
276673 (6133) MonkeyHead
»

Potrjena prisilna poravnava T-2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
7529943 (24495) Ziga Dolhar
»

T-2 dobra in slaba novica (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
18635272 (26470) Spajky
»

Telekom Slovenije zahteva stečaj T-2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
13139905 (31557) Hevidi

Več podobnih tem