» »

Xp ali Vista?

Xp ali Vista?

1 2 3
4
»

solatko ::

CCleaner se je z novo verzijo precej poslabšal. Kakšen Advanced uninstaler ali optimizer je dost več in lepš spucal. Zadnje čase pa uporabljam Error repair pro, je pa super zadeva in se jo splača nabavt. Imaš cel kup nastavitev in res popuca tko k je treba. Ko dobim kakšno mašino, je to prva stvar, ki leti skozi, zadnjič mi je po ccl najdu še cca 15000 neuporabnih zadev, od sledi iger, brisanih programov, začasnih datotek... in mi mašine sploh ni blo treba nič rihtat, sam poračunal in po treh mesecih še vse dela.

Boomer1911 ::

super, ga bom takoj nabavil za oba sistema :D
Intel P4 3.0E @ 3.86GHz | 1GB DDR400 | Asus N7600GS | 2x 500GB & 320GB HDD
ASUS K50IN series | Core 2 Duo 2.53GHz | 4GB DDR2 | GeForce G102M | 500GB HDD

CoolBits ::

8-O A sistem je treba pucat? Kak sistem je pol to če tega nezna sam jao :D

solatko ::

CoolBits - tak, da ti vse kar si počel, takoj zabeleži, poleg tega ti tudi (če nimaš zaščite) posname kaj, kar ne bi bilo treba in tega sranja se nabere tolk, da začne sistem sam sebe bremzat.

CoolBits ::

Ja sej pravim... kot sistem pa misliš Windows in ne strojno opremo... je tako?
In ne js nimam nikakršne zaščite razen požarni zid na usmerjevalniku... je ne rabim, ker nimam windows... pa tud čistit ne rabim, ker ni windows... pa defragmentirat itd tud ne... :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: CoolBits ()

Boomer1911 ::

defragementirat pa je treba!! o tem se nestrinjam stabo CoolBits!! vsak sistem potrebuje defragementacijo od časa do časa.
Solatko: ta tvoj error repair je od hudiča, dela bolje kot čistilka xD popravljeno več kot 300 napak xD
CoolBits: btw, le kateri sistem imaš ti? socer pa mislim da imajo vsi sistemi podobno, le na drugačen nači. popravite me če imam narobe, toda nič ni popolno, kaj šele OS!
Intel P4 3.0E @ 3.86GHz | 1GB DDR400 | Asus N7600GS | 2x 500GB & 320GB HDD
ASUS K50IN series | Core 2 Duo 2.53GHz | 4GB DDR2 | GeForce G102M | 500GB HDD

CoolBits ::

Fragmentacija je problem windows-ov in NTFS datotečnega sistem... HFS+ na OSX že sam defragmentira datoteke ob zapisovanju.... Tako da ne rabi defragmentacije in ne čiščenja registra, ker ga NI in tudi ne antivirusa , ker virusov NI (zaenkrat) :)

RedStar ::

Virusi za Linux obstajajo, pravtako obstajajo antivirusni programi za linux. Je pa res, da je tega zelo malo in težje staknit kot kakšen virus na Windows OS.

___ ::

neboste verjeli.....vista ni na mojem računalniku zdržala niti 1 mesec.:) enostavno sem izgubil živce in poiskal star cd na katerem so dobri stari windows xp sp28-).

za napake poporavljat imam error repair pro in ccleaner....slednjega bom počasi zamenjal saj mislim da ne opravlja svoje naloge kot bi moral.defragmenter je pa uriginalen od windows xp čist OK.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ___ ()
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 7 beta hitrejša od Viste, XP (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
26926281 (13755) koyotee
»

Microsoft je razmišljal o ukinitvi prodaje Viste (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
15314123 (10473) Ziga Dolhar
»

Windows Vista ali Xp? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
16612376 (8608) Icematxyz
»

Neutrudni Windows XP (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
39730764 (16498) oldguy
»

Windows Vista ali Windows XP (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
623195 (3195) Spc

Več podobnih tem