» »

Še en psihopat na ulicah !!!

Še en psihopat na ulicah !!!

#000000 ::

Vanich ::

Heh, od Pluta kolega.

Linque

opeter ::

V pismu prosi Mezgo, naj pozdravi še nekaj prijateljev, končal pa ga je z besedami: "Vidimo se v peklu."

VAU, čisti ameriški thriller. :\ Jebemti, naši mediji so res tako krvožejni in rabijo večjo aktrakcijo, da se spuščajo na vedno nižji nivo?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

chucki ::

Mater,ze na sliki zgleda kot tapravi psihopat! ;((
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

miko 55 ::

en razlog več da si nabavim strelno orožje:D
LP
2 GOOD 2 B 4GOT10
NAJPREPROSTEJŠA RAZLAGA JE NAJVERJETNEJŠA

strictom ::

Itak, ... Amerika ...

Take imbecile bi blo treba pospravt po kitajsko, kuglo v glavo, no questions asked.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Čmrlj ::

Ta mi pa res zgleda ko en lolek.Ta mene že nebi:D

Brane2 ::

Iz vsega tega sledi, da ta ultraturbo zlobnež pravzaprav ni storil natanko NIČ.

V zaporu je bil, ker je poslal sodnika & ekipo u ku*ac in ni hotel pričati o nekem bumfightu.
On the journey of life, I chose the psycho path.

#000000 ::

Ja neki je že mogu narest, sej za verbalni delikt ne zapirajo več, vsaj zadnjih 15 let ne. Piše da naj bi imel na grbi neko nasilništvo ipd. stuff
V ameriki bi tale padu k zrela japka z dreve :D al pa bi dobil karto za na kubo (guantanamo bay) >:D

jype ::

Ja. In po 25 letih bi se izkazalo, da je bil po krivem zaprt, neoborožen in nasilen zato, ker je bil pod vplivom alkohola.

In takrat bo #000000 rekel, "jebiga, se zgodi".

Še pomnite, tovariši: innocent until proven guilty.

#000000 ::

A ga poznaš, da veš kakšen je ?? Sej je lepo pisal da je oborožen z hladnim in strelnim orožjem, če imaš pokalico za pasom pa greš danes sedet za minimalno 6 mesecev, če jo imaš doma ali v avtu v predalu pa k sodniku za prekrške. In pubec jo je verjetno kje pokazal beri-z njo komu zagrozil ipd. zato je tam kjer je. In čimdalj naj tam tudi ostane. LP

a mora glih koga ustrelt-zaklat da ga zaprejo ?? če bi koka štihnu bi pa spet rekl, ja za kaj ga niso spakiral v arest če so vedl da je tak in se to nebi zgodilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

jype ::

#000000> A ga poznaš, da veš kakšen je ??

A ga ti?

#000000> Sej je lepo pisal da je oborožen z hladnim in strelnim orožjem, če imaš pokalico za pasom pa greš danes sedet za minimalno 6 mesecev, če jo imaš doma ali v avtu v predalu pa k sodniku za prekrške. In pubec jo je verjetno kje pokazal beri-z njo komu zagrozil ipd. zato je tam kjer je. In čimdalj naj tam tudi ostane.

Ja, saj za to bo (upam) poskrbela policija. Nikakor pa ne greš sedet zaradi pokalice za pasom v Ameriki.

#000000> a mora glih koga ustrelt-zaklat da ga zaprejo ?? če bi koka štihnu bi pa spet rekl, ja za kaj ga niso spakiral v arest če so vedl da je tak in se to nebi zgodilo.

Ne. Saj ga iščejo in verjetno ga bodo zaprli ali vsaj priprli. Ampak preden nekaj narediš, te pa ne smejo zapret! Sicer, le pazi, te lahko zaprejo, ker si tule natipkal preveč klicajev. Očiten znak agresije.

#000000 ::

Ja ga, ustvari ga ne, ampak sem ga enkrat vidu pred štacuno in ti povem da tip ima tako obnašanje da se mu na 10000 metrov vid da je asocijalen ter da nima vseh dilc pribitih kot je treba. Šele čez neki časa sem zvedu da je ta klipan kolega od pluta itd. in takoj ko se mi je pokazala slika izpred trgovine. Bolnik 100% ti rečem.

Ti pa če ti je tolk do njega, si ga pa domov pel :P

ops. moram merkat da me ne zaklenejo, povlačim riječ :D


edit: ne vem kako je v USA ampak mislm da tud ne letajo kr z rori za pasom, mislm da tud fašeš arest če imaš neprijavljeno pištolo sploh pa za pasom. Oni mislm da imajo dobvoljeno orožje doma v predalu-omarci ipd. in v avtu v predalu, nikakor pa mislm da jim ni dovoljeno imet glocka za pasom kjerkoli, brez posebnega dovoljenja. Aja pa čim imaš kartoteko verjetno ne dobiš dovoljenja niti za posest zračne.

edit 2:
Pred leti so tud mene ujel z pištolo in sicer je bila v avtu pod zicem. Zagovarjal sem se, da pač imm opravka z veliko gotovine in da se bojim da me kak kurac oropa. Plačal sem zdi se mi da 50 ali 70.000 sit kazni, in pokalico so mi odvzel. Policaj pa mi je reku da imam srečo da je nisem imel kje pri sebi zataknjeno, ker potem nebi bila hramba ampak nošenje al neki tazga in bi fasal ene 6 mescov aresta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

markxxx ::

KO JAGENJČKI OBMOLKNEJO!!!
C2Q 6600,ASUS P5N32-E SLI Plus,nVidia GeForce 470 GTX,6GB DDR2 800Mhz


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Posest orožja (strani: 1 2 3 451 52 53 54 )

Oddelek: Problemi človeštva
2678484661 (6425) fikus_
»

Imate orožje (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
820202938 (18253) gruntfürmich
»

Novo streljanje v Ameriki (Oregon) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
18544664 (32414) c3p0

Pištola (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5815127 (10595) St235
»

Virginia Tech (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
17011866 (7697) poweroff

Več podobnih tem