» »

Kak avto imate

Kak avto imate

1 2 3
4
»

Kaličopko ::

ne nism- verjetno maš prav

opeter ::

Občasno vozim avto moje babice - beli Renault 5 Five erija, letnik 1994. Avto je dobila na 3x3-ju... :D Dokaj v redu, za naše potrebe.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Kaličopko ::

aja u prostm cajtu pa menam med pešhondo ter med pegeout dvestopeš:D 0:)

jperc21 ::

Toyota Corolla 2003 letnik ( 110 konjev )

:))

OldSkul ::

Peš/kolo/vlak... izpit bi lahko že mel pa ga nimam in ga trenutno ne potrebujem. Ko ga nardim me čaka Volvo s60

flipflop ::

Hyundai Accident '96 1.3

fire_3 ::

audi A4 l. 98 2,8 bencin predelava od ABT izpuh in čip, nastavljivi armortizerji od H&R pa alu fenle 16' od ATS

210ks

dxx ::

Seat Toledo 1.8 GLX l.95

mat3 ::

Citroen AX 1.1 benzinar, l 92, za zdejšnje potrebe zadost.
AMD Ryzen 7 3700X, 32 GB DDR4-3600 MHz G.Skill TridentZ Neo
500GB Samsung Evo Plus, Crucial P2 500GB, GTX 1660 Super, 4x 3TB HDD
http://www.bozic17.blogspot.com

Gr0unD Zer0 ::

hyundai accent GL 98' 1.3

Microsoft ::

R5. Ni vecje jajce. Dizajnerji so migli biti vsaj pijani, ko so tale avto delali. Vse skupaj je na nivoju sterjaka (APN 6 S za tiste, ki ne veste). Skatla od skatle. Dvomim, da bi kupil, ce bi prej vedel. Edini plus je cena avta in mehanika.

Letos menjam za kaj bolj avtu podobnega.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Vesoljc ::

peugeot 405 1.8
srebrna puscica :)
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

@LOL ::

srebrna puscica :)

Hehe kaj, francoski Mercedes:D
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Gr0unD Zer0 ::

aja pozabo dodat: sanjam pa o supri RZ ali pa novem mondeotu... mogoče pa kaki lancer kdaj al pa impreza8-O

NiMH ::

Jaaa Ground Zero ni slaba izbira...Tudi jaz sanjam da bi vsaj probu en športni avtomobil kot je Impreza ali podobno :D
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

Gr0unD Zer0 ::

najlepše pa bi itaq blo WRC verzijo peljat...:D
nur fliegen kann schöner sein8-)

NiMH ::

Ja ground maš praw...Owca zakaj si pa izbrisu tist post k sem napisal da wv phaeton rula?
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

bond007 ::

Fiat Brava 1.6, l99, 122k km. Kupil sem jo prejšnji teden, danes pa je doživela še en grdi krst:8) Z nakupom zaenkrat zelo zadovoljen.

@LOL ::

Kaj že po enem tednu si jo kresnil?:D
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

bond007 ::

Nisem je še kresnil sreča, ampak sem jo pa tišal na polno po eni hribovski cesti, kjer sicer prirejajo dirke. Boga reva je smrdela (zavore) in pokala od vročine, ko sem končal. Sicer je za zavore znano, da serijske niso ravno biser, zato mogoče v prihodnosti pridejo gor zavore od bravota HGT. Sicer pa ne dirkam tko pogosto (pa še takrat z ogreto mašino), ampak kdaj pa kdaj si je pa treba dati duška. Drugače sem zelo miren voznik;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

stromar ::

Prej ko se spraviš avto terat obvezno preveri kdaj je bilo menjano olje in kdaj zobati jermen, da ne bo kakšnih neprijetnih presenečenj.

Gapi ::

Pešhonda letik 1974 vmes še kak bicikl pa Piaggo ciao. Dohtr ni bil ravno navdušen da dobim izpit. Sedaj bi ga lahko dobil ker so se razmere spremenile.Sej če pa bi mel izpit bi mel izpit za avtobus, Pa star avtobus predelan v avtodom. To so moje sanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gapi ()

Ejsi_Disi ::

@Bond007: zato mogoče v prihodnosti pridejo gor zavore od bravota HGT.

Koliko to kaj 'košta'?
Rock n' roll ain't noise pollution!

Gr0unD Zer0 ::

jaz pa neje dirkam, ker te zimske gume ko jih mam, nea držijo pol ku***

WhiteWolf ::

VW Polo Classic 1.4 letnik 99, 50.000km:D, kupljen od enega znanca (starejši gospod). Poraba približno 6.7-7l.
"Maximus Decimus Meridius: What we do in life, echoes in eternity"

ivanuscha ::

Fiat Grande Punto 1.4 8v, 12.2006, zaenkrat zakon. 8-)

Dr_M ::

za1x se nimam lastnega avta, drugac pa vozim kio sephio 98 letnik. kr precej zmatran avto ze :) sploh odkar sm ga jest dubu. upam, da bo delala se ksno leto ali 2, potem pa na odpad. do takrat si bom pa ze mogoce lahko privoscil lastni avto.

za svojo duso mam pa quad-a :) :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

krneki0001 ::

DR M če imaš quada, zakaj kdaj ne pridete na kako offroad tekmo, bomo magari naredl še eno skupino, pa boste mal fural po progah, kjer ponavad vozijo terenci.

|KoRn| ::

OPEL Vectra MCE 1,9CDTI 150KM l.2006/pomlad okoli 30.000KM povprečna poraba 6,1L/100km lepe črne barve in
OPEL Vectra karavan 1,9CDTI 150KM l.2005/jesen okoli 90.000KM povprečna poraba 6,4L/100km malce manj lepe sive barve :D

Z obema zelo zadovoljen, druga je pravi delovni konj, prva pa je tko za prosti čas in občasno za drago (človek težko prizna ampak punca zna dobro pazit na avto) ;)
Freak on a leash!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: |KoRn| ()
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaksen avto vozite? (strani: 1 2 3 434 35 36 37 )

Oddelek: Loža
1849295797 (217929) dottor
»

Kakšne avtomobile vozite in kako ste z njimi zadovolni? Kritika, kakšna popravila in (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10828047 (17340) MrBrdo
»

Nakup avtomobila (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Na cesti
48589004 (21349) PARTyZAN
»

Kateri rabljen avto? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21419487 (15269) Goldee
»

Poraba vašega avta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
657528 (6378) Boško

Več podobnih tem