» »

Kateri rabljen avto?

Kateri rabljen avto?

1
2
3 4 5

gfighter ::

Hotel je z njim plezati po drevesih, pa ni šlo :D.
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput saxum immane mittam

mtosev ::

Potem bi rabo 4x4.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Taras_Bulba ::

hey! kaj pa kaj menite o Opel Tigri?

Vikking ::

Vikking: po ravnem gre malo čez 165km/h(po števcu) polo s 50KM mašino.

In s tem si hotel povedati kaj???? da če imaš mašino 1.4 da leti 200km/h lahko? LOOOOLLLLL

Zatorej ne si mislit da če imaš 1.4 mašino da imaš zaradi tega za 1/3 večjo končno glede na 1.0 Hehe LOOOOOLLL noobi gledu avtu...

Pa dejte že enkrat razumet da končna hitrost nič ne pomeni, razlika med 1.0 in 1.4 je drugje:

Polo 1.0
max power: 37KW/50HP
max torque: 86 NM
at number of revolutions: 3000 min-1
acceleration 0-100Km/h: 18.4 [s]
use of fuel: 5.7 [l/100Km]
topspeed: 152 [Km/h]

Polo 1.4
max power: 44KW/60HP
max torque: 116 NM
at number of revolutions: 2800 min-1
acceleration 0-100Km/h: 14.5 [s]
use of fuel: 6.1 [l/100Km]
topspeed: 160 [Km/h

Dead_Eye ::

Heh, s 60KM 200 je že skoraj smešno, mogoče v prostem padu :) 1,4 clio, zx, grejo mogoče 170, 180 z vetrom v rit...

Kakorkoli, če se le da, vzemi japonca, toyote so večne8-)
The one and only

Sami ::

Kakorkoli, če se le da, vzemi japonca, toyote so večne

Se strinjam, vzami japonca, so naviti avtomobili in malo pokurijo, naš swift pokuri manj kot večina dizlov.8-O
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

CWIZO ::

Tut jest ti priporocam toyota. Ce ze isces majhnega potem kako corolo tastaro.
Al pa ksna Honda civic, s tem tut nebi falil.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Scarface ::

Ja sej js sm ze v prvem odgovoru reku da z japoncem nemores falit. Pa ce je to Nissan, Honda, Toyota, Mazda al pa Suzuki. Uglavnem so usi neunicljivi pa nepozresni.......ce kolikor toliko clovesko delas z njimi.:D

Pa js za razliko od drugih govorim iz izkusenj in mnenj mehanikov......ne pa k se mi napihujejo eni najstniki k se izpita nimajo pa se pametarjo kaj use bi kupil......
Komot je kupt kaksno Calibro pa bit zajeban, sam k je pa treba vzdrzevat pa tankat se pa po glavi tolces....pa brez zamere...
Lp
Been there, done that....

Goldee ::

Se strinjam z Vikking-om. Za 200 km/h res rabis mal vec kubiture in malo vecjo credo konjickov :)

Kar se pa tice Audi 80 - ne rabim tak velik avto, ker avta ne bom uporabljal tako pogosto, zatorej hocem imet minimalen oz. zelo majhen strosek pri zavarovanju, kar pa 90KM in 2.0 ne predstavlja :(.

Calibra? :D
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Good Guy ::

potem pa kšnga escotra sam če dibš kšnga k je mal pojeban bojo sami stroški z njjim
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

b0B3k ::

Mogoče ti bo tudi tole kaj pripomoglo pri nakupovanju vozila.

Goldee ::

Hvala za koristen link Bob3k.
Se kaksni drugi predlogi? :)
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

CWIZO ::

Scarface: nisi edini ki govori iz izkusenj ves;)
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

dxx ::

z japoncem lahko fališ, ampak mora bit ultra stišan japonc s 250k KM+ da lahko fališ, vsaj na mojih izkušnjah s Suzuki Swift 1.3 GTi.>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dxx ()

CWIZO ::

Ok kle se ne pogovarjamo o avtih k majo >200hp :)
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

dxx ::

suzuki swift 1.3 GTi ima 104 HP/700KG(približen) da se razumemo, in ne bit pameten, avto vleče res eksplozivno in registracija za mladega voznika je nizka(130k), je pa res da je truga na kolesih.

flipflop ::

Za tako ceno kot si rekel, pa glede motorja in to da je zanesljiv, poišči kakšnega accenta. Dobil boš letnik do 1997, motor je 1.3 ali 1.5, potegne precej solidno, ima pa nekaj čez 900kg. Opreme nima kaj veliko, mogoče boš dobil kakšnega z električnim pomikom stekel in ogledal, če boš pa dodal še kaj več €, ima pa lahko tudi klimo. Avto je pa zanesljiv, poraba med 6 in 8 litri, odvisno od teže noge in letnega časa, pozimi porabi 8 litrov, poleti pa okoli 6. Na dolgih vožnjah te zna začeti boleti desna noga, ampak na krajših relacijah je v redu: Crknil ti pa ne bo, če je le bil vsaj približno vzdrževan. Samo olje,bencin in gume, pa bo lepo predel. Za tak denar pomoje najbolj soliden nakup, so pa že precej poceni.

CWIZO ::

Sej se ni treba razburjat.
Narobe sem prebral tist 250k KM+. Misliu sm da si konje napisal...
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

dxx ::

Narobe sem prebral tist 250k KM+. Misliu sm da si konje napisal...

Sej, sori mal sem se razburu, ker ne more ti en pametvat o zmogljivostih če nima tacga avta, sploh ni panike, sori ker sem se razburu, res je, mislil sem 250.000 kilometrov, če bo še kdo narobe zastopil.

Sami ::

suzuki swift 1.3 GTi ima 104 HP/700KG(približen) da se razumemo, in ne bit pameten, avto vleče res eksplozivno

Navaden GTI ima 101hp, GT model pa nekaj čez 120hp. Avto je poceni, suzuki avtomobili so znani da se ne kvarijo, porabi malo...GTI mora okoli 7-8L, navaden (75km) pa okoli 5,5-7L. GTI ima malo čez 800kg.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

CWIZO ::

Hehe, sej ql. Jest ti cist verjamem da tok lahek avto s tok kojni leti k sneta skera.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

#000000 ::

Moraš pa obvezno s sabo vzeti mehanika, da avto pregleda oz. še bolje ga je kar peljati na AMZS pa da oni pogledajo, ker če dobiš takšnega, ki se kvari, imaš potem same stroške z njim.


Ja res je treba avto pregledat, ampak Audi oz kerkoli avto za ta denar je večino svoje poti že odpeljal, se prav ali je Lepo ohranjen 'pleh' ostalo pa je kaput, al pa je kontra. Vse kar je 'orank' ohranjeno in z npr. (narejeno generalko) pa za ta denar ne boš dobil. Se prav dobu boš avto na kerga boš mogu dat vsake tolk cajta neki keša, ampak boš pa prevozen. Da pa bi dobu avto ki se ne kvari, in je po 10 letih kot nov, pa da je še zlo poceni, pa pozabi, ker tazga avta še niso nardil (razen Toyota Corolla)

Ti vzam puntota, ne glede kok jamrajo da crkuje, prvič deli so poceni in praktično jih dobiš že povsod ( v Italiji pa skor pri vsakem mesarju):D BTW jest v 5 letih ko sem ga še mel, nisem mel z njim nobenga problema, veliko pa pomeni redni servis. LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

gfighter ::

Da pa bi dobu avto ki se ne kvari, in je po 10 letih kot nov, pa da je še zlo poceni, pa pozabi, ker tazga avta še niso nardil (razen Toyota Corolla)


Hehe, ti nisi nikoli imel katrce, kajne?

Goldee ::

Katrca, stara dobra katrca... Se spomnem, ko sm mel tam 15 let in mi jo je mama posojala za po njivi delat starte :). Sam je pa grda. Js bi rad mel en avto, ki je usaj malo podoben. Accent bi bla dobra ideja, mi je lep in tudi prej smo imeli Hyundai Pony-a 1.3 in je z 210.000km vozil kot urica. Vzgal na prvi sus. Res kapo dol, pa ne zato, ker smo ga imeli mi, ampak ta avto je res uredu, edin problem je da pije nad 7, ker ima dvojni karburator, pa tudi, ce ga vozis bolj v izi poraba ni ravno nizka za 1.3 :P
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

gfighter ::

//offtopic
Starinska že, ampak grda...je pa malo subjektivno. Meni je bila prav lepa po vseh kilometrih, ki sem jih naredil z njo. S svojo sem naredil okoli 100.000 km, bila je stara 13 let ko sem jo prodal, pa je bila kot nova (garaža naredi svoje). In povem ti, da če bi jih še delali, bi takoj kupil še eno, kajti takšnih avtov ne delajo več.

Eh, katrca, moja prva ljubezen (plehnata seveda)...:8):D:D

CWIZO ::

S katrco se je ful lustn zaletet.
Na varnost nebi noben gledal kle, m? Sam da leti ane.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Sami ::

Stric je prodal svojo Škodo Felicio Combi 1,6 in kupil katrco, ker jo je rabil za obnavljanje vikenda. Ta avto je tako čuden, v ovinkih se nagiba kot kakšna ladja in pa menjalnik se mi zdi prav smešen.:D Pri tem avtu je pa res varnost v qurcu, pleh se mečka kot papir...
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Utk ::

Iz zakaj je prodal felicio kombi in kupil katrco? -No vidiš.
Pa še ne bi se čudil da bi tista katrca preživela škodo, če je vsaj manj kot 10 let mlajša:)

Sami ::

Iz zakaj je prodal felicio kombi in kupil katrco? -No vidiš

Ker mu je bilo škoda Škode:D za obnavljanje vikenda (zidarska dela, prevažanje peska,..itd). Morm pa rečt, da katrca dela bp, edino mal švoh je.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

b0B3k ::

offtopic : Pravijo, da je katrca kot "kurbenhaus". Dokler si noter uživaš, ko greš ven ta je pa malo sram.

Goldee ::

Haha, ta je dobra. Sam sj nimam nc prot katrci, sam mal bi pa dal na izgled avta :) Pac zarad boljsega filinga, da varnosti tukaj niti ne omenjamo. Ce se zaletita katrca in kalimero bo katrca totalka, kalimero pa sam mal vdrt :) Smo mel oba doma...
A ma kdo tuki Accenta?
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

flipflop ::

Je pri hiši, letnik 97 je, kar vprašaj kar te še zanima.

JO_16 ::

BMW kupi bmw E30 super avto za to ceno cene za dobro ohranjene so od 200 -do 400k
če hočeš majhno registracijo vzami 316i raje premisli če nebi požrl nekaj več denarja pa si kupil kako 320

samo imam pa bmw 320 E30 z vso opremo razen klime in usnja tudi dela vse bp pa ima avto
18 let jas bi se na tvojem mestu odločil za bmw



meni pa okoli 14-15 l relacija 10l samo je avto star 18 let

primer:
bmw e30
Bmw e36 novejši model od e 30
bmw e30

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JO_16 ()

mzidy ::

Kaj pa servisi za BMW????
Kakega Lanos-a 1.5 kup ma klimo pa še pocen je;)

flipflop ::

BMW-ja boš takega težko dobil dobro ohranjenega, bolj verjetno bo imel že cel kup dodatkov, zgonjen,...:\

b ::

Jaz zadnji dve leti delam po 15kkm v puntotu 55KM (1.1) letnik 95. Ni me se nikjer pustil na cedilu, je pa res da mam mogoce mal posluha za avto. Povprecno 1x letno je na servisu, kjer se ga mal bolj pregleda. Olje in filtre, ploscice in podobno menjam sam. Zdaj ima avto 150kkm, sklopka gre proti koncu, pa bom hkrati zamenjal se menjalnik, ki ga dobis na odpadu za 50-100 evrov. Malo ropota pa ze dlje casa ne gre rad v prvo pa v drugo, to je pa tudi vse, kar je narobe z avtom. Aja, lani sem menjal komplet amortizerje, ampak mislim da je za takratnih skoraj 140kkm in starost to skoraj treba pricakovati. Pije dobra 2 litra olja na 10kkm. Poraba cca. 7.5L/100km (imam kar tezko nogo, pa vecinoma se vozim po mestu in AC, ob turisticni voznji ni problem priti na nekaj malega cez 6L)

Stroskov je z avtom letno okrog 75-100K SIT + bencin + registracija. Ampak mogoce imam sam sreco, glede na govorice o Puntotih.

Je pa tko, da je cist presvoh. Ce se ti nekdo usede na cesto in vozi 70 ali 75, ga je problem prehitet. Druga gre nekje do 80, v tretji pa pri tej hitrosti ne vlece dovolj, da bi lahko varno prehiteval, ce ni na cesti daljsih ravnin.

Alexius Heristalski ::

meni pa okoli 14-15 l relacija 10l

In to naj bi bil avto za študenta? Preberi vsaj začetek teme, no!
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

stromar ::

Mi smo imeli puntota 1.1 55KM deset let in naredili mal pod 160.000km. Kaj je šlo: zaradi vode v rezervoarju je še pri novem zaribala pumpa za bencin (okol 3L jo je bilo, avto pa je delal dokaj normalno. Potem smo kupili pokrovček rezervoarja s ključavnico>:D ), mal pred 160.000 km so bili menjani ležaji od alternatorja, pri okol 100.000 so bile menjane zadnje roke (mogoče samo ena, ne vem), nekje pri 140.000km amortizerji - relacijska vožnja po slabi cesti, drugega se ne spomnim, da bi kaj bilo. Tesnilo od glave je naredilo 160k km brez problemov. Avto je bil letnik 94, torej prva serija brez kakšnih popravkov.

Vžgal je vedno in brez težav, na cesti ni nikoli pustil nikogar, olje je pil približno toliko, kot ko je bil nov, tudi puščalo ni nikjer, pozicija za volanom je bila vredu, poraba pod 6L (relacija + mal mesta). Olje se je menjavalo na 15.000km, namesto na 20.000 km, mogoče je tudi zato motor pri 160.000 delal kot nov.

Zakaj smo ga prodali? En se je zaletu v fotra, pa je bil avto popravljen, a je klepar dal noter neoriginalne kose, ki niso bili pocinkani;(( Avto je bil po pol leta že precej zarjavel na delih, ki so bili menjani. Na drugih delih karoserije ni bilo niti pikice rje.

Polota pa ti ne priporočam. Sem ga vozil v avtošoli, pa je pozicija za volanom zelo slaba v primerjavi s puntom.

Clio je kar vredu za vozit, vendar je, če pogledaš pod pokrov motorja in armaturko precej za puntom

Zdej imamo C3, ki ga vozim skor več kot starši, a je pozicija za volanom in sedeži dosti slabši od puntota. Pospeški so tudi preej slabši, čeprav ima 5 konjev več. Poraba je 0,5L večja

BMW-jev in podobnih ne priporočam. Cene avtov so nizke zaradi stroškov registracije, porabe, servisov in podobnega. Poznam par ljudi, ki so kupili take avte, pa jih je hitro streznilo in so prodali

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stromar ()

stromar ::

b:
Je pa tko, da je cist presvoh. Ce se ti nekdo usede na cesto in vozi 70 ali 75, ga je problem prehitet. Druga gre nekje do 80, v tretji pa pri tej hitrosti ne vlece dovolj, da bi lahko varno prehiteval, ce ni na cesti daljsih ravnin.


Pejd prehitevat s c3 - jem 60Km :D S puntom 55 sem prehiteval dosti več kot sedaj. Zdaj prehitevam le na res dolgih ravninah, ker ima avto zelo slabe pospeške. Punto 55 je imel dosti boljše

Pije dobra 2 litra olja na 10kkm

Naš je pil dosti manj. Skoraj ni bilo treba dolivat. Bom vprašal fotra, ker ne vem točno.

Pomembno je, da se avta ne goni, ko je mrzel. Slišal sem, da 95 % vse obrabe motorja nastane, ko je avto mrzel. Dokler ni na delovni temperaturi se je treba furat z nizkimi obrati - do 3000 obratov. Posledica je prav pitje olja

Menjalnik je bil pri našem pri 160.000 km čisto vredu in se ni toliko zatikal v rikverc in v prvo kot C3

Lp

vebic ::

Accenta mam tud jst letnik 96.
Povej kaj te zanima.

LP, vebic

Mr_Globus ::

kot sem reku mamo putnota 55s 1,1 (al 50s ob tej uri nisem siguren) in edino obžalovanje je pospešek (prehitevnje: mater in Ljani na morju >=(

maybe je samo sreča (avto ma samo 60k km pri 7 leti) ampak nikoli me ni pustil na cesti (no razem počena guma =P). Pije nekje 3500 Izola-lj kar je nekje 7litrov na 100km. Po moje ni bolšega ( in tudi lepšega) afta a naših cestah.

#000000 ::

Itak Puntota pa najbolš 55 ker ne pije dost, oz če voziš po predpisih ene 5.5-6.0 litrov al pa še manj. LP

sinko999 ::

Imam puntota 55S,94' poraba relacijska vožnja (50+km) 6litrov pozimi in poleti , drugače pa mestna vožnja 7-7,5l . Menjal sem pri njm zavorne diske (so mi spokali) ; set za popravilo zadnje roke. Pa sprednje amortizerje. Sonda lambda. To vse v 2 letih pri prevoženih 48k kilimetrov, kupil pa sem ga rabljenega s 86k kilometrov.

Pred tem lastnik katrce povprečna poraba 5,7l samo relacijska vožnja prevoženih 30k v 7mesecih.

Drugače pa kot so ti že povedali kupiš pač en rabljen avto na njem bo ziher kaj hin/narobe pa da imaš enega izkušenega mehanika s sabo ko boš kupoval.

LP
Ni? ni ve?no !

Goldee ::

Ja vidim, da imate kar nekaj dobrih mnenj o puntotu. Kaj pa je s tistim tesnilom glave, ko ste nekaj omenjali, da imajo nekateri Puntoti problem s tem? Gre za serijsko napako? Kaksni so stroski in pred katerim letom ni te napaka?

Glede Accenta me pa zanima:
kaksna je poraba,
stroski servisa (ter koliko stanje rez. deli),
ali se lepo sedi v njem,
ali je motor dovolj mocan za normalno voznjo (obstajata 1,3 in 1,5 right?)

Res hvala za pomoc
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

CWIZO ::

b: po vsem kar si povedal, je to zate se kr dobr avto al kaj?
Mislim kako loh rečeš da je avto vredu in te ni nikol pustil na cedilu če je šlo vse to narobe. Pa da žre 6 litrov pri normalni vožnji. Naša toyota 1.6 s 112hp žre 7 litrov pri normalni vožnji:\

Slišal sem da se Protona splača študentom nabavt. Sam to sem samo slišal in nimam nobenih potrjenih informacij.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

b0B3k ::

Samo tako informativno, ne obremenjuj se preveč z 1.4 in več kubaturo. Tudi 1.1 gre čist dovolj.
"Pižo 106" od moje matere je 1.1 in gre ku satan, je ful navit, (moč 60km) poraba pa taka normalna okol 6. Fotr ima kalosa 1.4 90km in ga "pižo" nese kadarkoli, s tem da kalos porabi okol 8 al pa več (je pa res da je kalos mal težji). Tako, da ni nujno, da je večja kubatura dejansko boljša izbira.
Namig, kupovanje avtomobila je kupvanje mačka v žakjlu (tud nov se ti lohk pokvari).

#000000 ::

CWIZO zame je dober avto AUDI - MRECEDES - BMW, ostalo so samo vozila kera te pripeljejo od točke A do točke B, in če imaš avto za to gledaš, da to teče z čim manj težav :D in z čim manj denarja. Drugač pa kaj manjka Puntotu, pa tud Pežo 106 je uredu, razen da je Pežo dost dražji za popravljat kokr Punto, jebat ga Fiate zna skor vsak fušar popravljat, pa še deli niso dragi, ker itak 'pr vsakem avtu' od cajta do cajta neki crkne. Drugač pa za puntote prvič slišim da bi bla problematična glava, mogoče če so se brez vode vozili al pa je bil snet kabel od ventilatorja, pol pa gre glava oz dihtunga, ampak to je vsega skupi 10-20.000 sit če ti gre. Ampak vodo olje in bremz ole pa itak morš gledat ane. In še tole ne glede kaj boš kupu, ne ga tišat takoj ko ga dobiš v roke, ker bo zihr kej riknl, sploh pa če ga je prej vozil kak ata al pa ženska. LP

postar_si ::

Se definitivno strinjam, da dokler je mrzu avto moraš vozit na nizke obrate, spet ni za pretiravat in vozit pod obrati, kar dosti ljudi počne. Drugač pa imamo mi še vedno ponya 94, ima že elektronski vbrizg goriva. Avto se nič ne kvari, pa še kar potegne. Brat ma pa swifta gti, tisto šele potegne:) Pri swiftu je fanj, ker je prožen motor, je pa res da je z njim trplenje vozit po avtocesti, ker je preglasen.

CWIZO ::

Amm se ksna druga znamka je tut AVTO ne sam prevozno sredstvo ;)
Kaj je narobe s puntotam? Sej je model glihkar napisal. Toyota se nam v 14ih letih ni nikol pokvarla. Fiati se pac skoz kvarjo.
Ce je za vas sprejemljivo da mas avto skoz na servisu ker sam neki malega gre pa tut prow. Jest raj na zacetku mal vec investiram v nek avto, ki je kvaliteten pa potem nimam problemov z njemu.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

#000000 ::

ja sej sm reku da Corolla je najmanj kvarljiv avto in to baje znanstveno dokazano :D Kokr mam pa s puntotom izkušnje, so pa samo dobre men ni crknl nič nepričakovanega, itak se ve 50-70.000 sklopka pri 120.000 recimo generalka itd. Tko da nimaš kej km in leta delajo svoje. Lahko si pa si uzameš marcedes 190 D star recimo 15 let in če je ohranjen se boš ob primernem (niti ne dragem) vzdrževanju vozu lahk še 10 let. Tko da s temi avti je relativno, mojmu sosedu je nov mercedes 7.000 prevoženih crknu ? Čeprav je zame merđo pojem avta al pa bmw audi, so pa tud drugi dobri avti, ampak zame so te špica. LP
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prvi avto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
14525780 (21582) krneki0001
»

Poraba, nasvet pri nakupu (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
538600 (7475) Blinder
»

Starejši avto, z nizko porabo - nasveti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8218685 (12560) Mesar
»

Kakšne avtomobile vozite in kako ste z njimi zadovolni? Kritika, kakšna popravila in (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10828046 (17339) MrBrdo
»

Dober avto nižjega cenovnega razreda? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14626108 (21892) wooted

Več podobnih tem