» »

Kaksen avto vozite?

Kaksen avto vozite?

««
3 / 37
»»

R0K ::

Tako je kot je rekel kst.

'Narodnost' avtomobila nima nobene veze. PA razjezi me tudi, da če ima recimo nekdo težave z enim avtomobilom (recimo čist tak za primer Fiat Punto) pa mu pri 100k km zariba mašine, ker ma še not kr orginal olje, pol pa pravjo Fiata nikol več, jajce, ne kupt tega, ubistvu je pa sam kriv kaj pa ni servisiral. PA je bil to samo primer - takih je veliko.

Hecni so pa tudi taki, ki govorijo, da so Nemci ali Japonci (avtomobili) najboljši, pol ven vlečejo teh. podatke kok razturajo, kake adac teste pokvarljivosti in na njih tudi fetiširajo, ker ne vidijo čez prag, da obstajajo tudi drugi (dobri) avtomobili. Jebat ga, tut taki morjo bit.

Loki ::

AFAIK so japonci eni izmed najzanesljivejsih.
sam ne vem vec, kje sem videl teste.

golfu V GTI pa manjkata samo se dve vrati na bokih.
trivratna varianta je grda (kot je bila ze stirka).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

bozickus ::

Najprej katrca, potem Fiat Uno 1997,2.0, potem Kia Sephia l.2000,1.8 GTX, zdej pa Renault Kangoo 2001,1.4.

Katra je bla za začetek, Uno zdržal eno leto(mala poraba, drgač super), Kia dobro leto
( vendar je večinoma prečepela v garaži, ker imam terensko delo).
Kangoo pa imam in za delo in za osebno. Not full spravim robe. Letos pa bom mogoče novega Masterja-kombi nabavu.
Šmorn je to, da ti avto stoji v garaži, registracija in zavarovanje čez 130 k, voziš ga pa redko.
Mam pa kolega, ki je nabavu Ford Mustang l. 1999, 5 mescev nazaj.Kupil ga je samo zato, da bi fasciniru punco.Kreten pa je po mescu dni avto totalka razbil, s tem ostal brez punce. Zdej pa ima kripo na dvorišču, je brez službe, ima pa lizing za odplačat.:\
Kaj bi lahko bilo še slabšega.

koyotee ::

hyundai accent LETNIK 95 1.4 83KM@91 s športnim filtrom in znižan 30mm
v nadaljne pomoje pride na vrsto kšn avspuh al pa recaro sedeži
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Cher ::

Kaj ti bojo recaro zici v hyundai acentu?

LeXani ::

PaJo je izjavil:

Clio 1.5 dci(80KM), 2002.

tud! maš kakšne probleme z vodno pumpo?
Čas prve prijave 04.11.2005

MrBrdo ::

Jaz mam pa tega:


Sam grše feltne :) Na servisu mu je rekel "ladja" :)) Po 10 let mašina še super laufa, ostalo pa tko-tko :P Kake stvari mal odpadajo, pa pozimi so mi vrata zamrznila pa sem zlomil kljuko, heh... Ampak vozi pa še :)
MrBrdo

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

IceIceBaby ::

A je turbo?

Shark-357 ::

A4 1.8T L.2002 malenkost modificiram... trenutno na menjavi sklopke :|

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

Cosmo ::

Astra GTC 1.6 Black & White
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

TOP ::

Ford Focus 2.0 TDCI Sport Wagon.

Zheegec ::

Hehe, kje ste pa to staro temo našli :) Ostalo pa v podpisu!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Yohan del Sud ::

Mene tud zanima, kje folk najde tak stare teme. Potem pa ko iščem kaj po svojih temah je WTF. :)

No v tem primeru, še vedno istega in še vedno z istimi neproblemi, kot pred šestimi leti.

lp
www.strancar.com

cryptozaver ::

Kolk sm mel preveč časa nekoč ... :D

Zheegec ::

Moja ja pa takšne barve;

Lepotica :)



Imel bi pa takšno barvo :)

"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

IceIceBaby ::

Alien, nice :) Jaz imam starejšo sestro. Srebrno 156GTA SW. Moja prva Alfa, pa upam, da ne zadnja.

djordjevic ::

Zheegec je izjavil:

 Imel bi pa takšno barvo :)

Imel bi pa takšno barvo :)


A, da mi moraš delat lušte, a? Kot da nisem pustil srca v Areseju. :P Šalo na stran, 8C rdeča je najbolj sickejša barva ever, imo. In se prekleto poda TI SW.

Evo, nekako takole:
 Rdeča lepotica

Rdeča lepotica


Samo ne morem iz svoje kože - falijo ji sanke.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Zgodovina sprememb…

MrBrdo ::

IceIceBaby je izjavil:

A je turbo?

Ne turbo pa ni, 1.6 16V... Nič posebnega no, je pa boljši od maminega cliota :P
MrBrdo

M-XXXX ::

Shark-357 je izjavil:

A4 1.8T L.2002 malenkost modificiram... trenutno na menjavi sklopke :|


Čipan, ali kaj drugega:)? Spodrsavala?

schurda ::

Točno taka, temno sive barve:

http://www.avtomobilizem.com/modules/ar...
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

T-Majo ::

Metal temno moder Peugeot 307 1.6i 16V letnik 2002, skoraj 2003 :P

Super Sonic ::

Tale je pa trenutno moja. 147 AF

Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

Shark-357 ::

M-XXXX je izjavil:

Shark-357 je izjavil:

A4 1.8T L.2002 malenkost modificiram... trenutno na menjavi sklopke :|


Čipan, ali kaj drugega:)? Spodrsavala?



Za menjavo sklopke se imam za zahvaliti prejšnji lastnici (baba pa to...)

Avto pa je čipan, vgrajen je K&N vhradni filter, nižan z H&R -35mm vzmetmi, R8 platišča ET30 z gumami 235/45/17.
Pripravljam se še na menjavo obeh zaključkov izpuha (za večji fi... lonec ostane isti) ter montaža original S-Line podaljškov.

Bor H ::

jst vozm pa neki takega, sam da ma spojler
 hyundai lantra 1996

hyundai lantra 1996



1.8 mašina, 98kw/132hp, dela odlično tudi po 230k kilometrov in 14 letih. Sam za moj okus preveč olja požre (litr na 2-3 tanke), ima pa zato smešno porabo: manj kot 8l/100km

Dr_M ::

P406 2.0HDI modificiran. :) Kar solidna zadevca, predvsem udobna in prostorna. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zheegec ::

Shark-357, koliko HP pa cca dobiš ven?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Spajky ::

Škodilak :8)
:D
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

šernk ::

barva ista, le da nimam Al platišč




skratka mašinca in pol, 1.6 motor, ko rabiš moč jo dobiš, je pa res da bencin zgubiš v tem primeru :D
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

IceIceBaby ::

A smo sam še alfisti tuki gor :)

šernk ::

če smo žleht: drugi ob vikendih nimajo časa bit na forumu, ker morajo avte skoz popravljat >:D
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

huelz ::

Trenutno Twingo, pride pa verjento na vrsto 4-ka GTI, s tolk muzke da ni uporaben prtljaznik :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: huelz ()

djordjevic ::

Coming from an Alfa owner. Žleht right back atcha :P
No grave is deep enough to keep us in chains.

Dr_M ::

če smo žleht: drugi ob vikendih nimajo časa bit na forumu, ker morajo avte skoz popravljat >:D


Drugi raje uzivamo v voznji s svojim avtom, valfe so pa crknjene (ponavadi so mehaniki cez vikend frej >:D)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

jimmy69 ::

Shark-357
Je sklopka crknila pred čipanjem ali po tem? Ker kolker sem povprašal različne serviserje, menda sklopka bolj trpi po čipanju, torej, je večja možnost, da prej crkne.

Sam vozim zverinico s športnim temperamentom, audi a4 avant 2.0tdi(140km) 2005 s-line, črne barve. Športno podvozje je res zakon, v ovinke gre, kot bi bil na tirih, seveda ga pa moreš znat vozit in ne smeš pretiravat, če ne, bi ga definitivno razsul. Tako, da se je tak užitek vozit, da vam ne morem opisat, lahko se samo nasmejim :D ker to je res zakon, užitek, edino sex je boljši :D. Bose sound system poskrbi za odlično glasbo in je pravi balzam za ušesa.

$%&/() ::

Jimmy, a prodajaš Audije slučajno? :D

Drugače pa 2006 Smart Forfour 1.5 cdi 95hp.

Binji ::

Še en alfist ;)
AR 156 2.4JTD
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Zheegec ::

Dr_M je izjavil:

če smo žleht: drugi ob vikendih nimajo časa bit na forumu, ker morajo avte skoz popravljat >:D


Drugi raje uzivamo v voznji s svojim avtom, valfe so pa crknjene (ponavadi so mehaniki cez vikend frej >:D)

Ej, tudi če bi imel s svojo Alfo kakšne težave, še vedno imam raje Alfo, kot pa nekaj dolgočasnega (sploh kakšnega nemca). Pač preživim dosti časa v avtomobilu in mi je tudi važno sam občutek za volanom, in da se da včasih malo bolj športno peljati (čeprav imam samo 150 lipicancev zaenkrat). Ni lepšega, kot da se na en zamorjen deževni dan usedeš v svoj avto in vidiš tole;


Ciao, :)

[edit] je pa res, da mi je zadnjič crknila zadnja luč za osvetlitev tablice, matr je ta alfa jajc ej!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

Dr_M ::

kot pa nekaj dolgočasnega (sploh kakšnega nemca).


Ja, res so dolgocani. Nic se ne dogaja z njimi, nic ne crkuje itd. V afli pa vedno adrenalin (bom prisel do cilja ali ne..:))) In res mi je zal, da moras tako grd volan gledat. :D

Mimogrede, cca koliko km naredis letno?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

black ice ::

VW Golf IV 2002 1.4 16V zaenkrat. Nekje septembra bom (če bo vse po sreči) pripeljal AR 156 1.9 JTD.
Alien kako dolgo si že lastiš Alfo? Imaš kakšen nasvet na kaj naj pazim ob nakupu?

PacificBlue ::

Ford Mondeo Mk2 1.8 16v
|AMD Ryzen 7800X3D|Phantom Spirit 120|ASUS ROG Strix B650E-E|Samsung 990 Pro|
|64GB G.Skill Trident Z5|ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC|
|Seasonic Vertex GX-1200|Thermaltake CERES 500|Dell Alienware AW3423DWF|

IceIceBaby ::

AR 156 ima probleme s sprednjim delom podvozja. Jaz sem pri svoji menjal komplet roke, gumice, puše itd. Strošek cca 600EUR ampak se splača, ker se avto res pelje veliko boljše. Pa par manjših problemov z elektriko. Pod sovoznikovim sedežem je en čuden kontakt za airbag. Armaturka včasih malo škripa.

Drugače pa je načeloma precej zanesljiv avto. Pazi tiste splošne stvari. Da je redno servisiran, da zgleda ok, da so papirji OK.

TOP ::

Da amraturna maš škripa to je že znano za Italjane.Sam sem mel 9 let Fiat Bravota pa vem kako zgledajo razni zvoki armaturne.Sosed ma 156 in je ista pašta,pač Italjan kaj češ.Drugač motorji so dobri sam olje dolivat in gas.

Zheegec ::

Mimogrede, cca koliko km naredis letno?

Cca 35k na leto.
Alien kako dolgo si že lastiš Alfo? Imaš kakšen nasvet na kaj naj pazim ob nakupu?

Prej sem imel 145 2 leti in pol, sedaj pa 159 nekje eno leto. Za 156 težko rečem, ker se nikoli nisem zanimal za nakup. Kolega ima AR156 2.4JTD in je zadovoljen, sploh usnjeni sedeži so zakon.

Dr_M, kaj drugače tebe muči?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

black ice ::

Dr_M, to kar ti opisuješ je veljalo za stare Alfe, ki so bile preveč navite za svojo kubikažo.

Alien kako je z modelom 159? Nima teh težav kot manjša "sestra"? Sicer mi je 159 veliko lepša na pogled, a zaenkrat se ne morem stegniti za 10k.

djordjevic ::

black ice: Ja, podvozje je hiba 156. Kolega ima faceliftanega m-jeta 2.4 178 KM (gre ko sneta sekira), pa je menjal praktično pol podvozja - roke, stabilizatorji, the works. Se pa avto sicer pelje kot gokart. Edino, kar me moti, je, da je relativno neprostorna. Tu so naredili pri 159 kar velik preskok. Pri slednji pa je Alien svetoval, naj pazimo na manšete in volanski drog. ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

Zheegec ::

Black ice: 159 modelno leto 2006 ima težavico z volansko letvijo (opaziš tako, da poka, ko obračaš volan), kaj drugega pa ni. Handling je zakon, v ovinke gre neverjetno (ima daleč najboljšo torzijsko trdnost v svojem rangu, torej v primerjavi z Audi A4, BMW 3-serija in podobni). Največ jih je sicer v ponudbi z 1,9JTDm motorjem (150HP), ki se lepo čipa na cca 175-180HP.
Od 2010 pa ima v ponudbi 1.8TBi 200HP, je tudi med najlažjimi avti v svojem rangu z MY2010. Zelo me prsti srbijo za menjavo :) Notranjost in zunanjost mi je pa noora.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

djordjevic ::

TI, itak. Obstaja pa tudi verzija sport, ki ima notranjost pol-TI, torej večina bonbončkov razen tistih bolano dobrih usnjenih sedežev, kolikor sem lahko na brzino ugotovil. Tole:
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD...
Granted, felne so grde, pa nima TI pragov, ampak za dobrih 20k ni slaba ponudba. ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

IceIceBaby ::

Edino, kar me moti, je, da je relativno neprostorna.


Tole še posebej velja za prtljažnik :) Če misliš z avtom voziti kaj večjega potem 156 ni prava izbira. Mene sicer ne motim, ker se večinoma vozim sam ampak za karavana je prostora smešno malo.

jRk0 ::

menja kdo alfo 156 karavan s full opremo za mojega mondeota mk3 karavan s full opremo (pa se sport paket podvozje od stja pa to)? :D enkrat si pa res zelim alfico :D
You fuck up once, you loose two teeth.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jRk0 ()

IceIceBaby ::

Koliko doplačaš za GTA karavan? :) Boš imel res tapravo alfo, z opremo in tapravo mašino :)
««
3 / 37
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izbira avtomobila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10912298 (9192) mr_chai
»

Kok ste stari? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
48349688 (22695) BivšiUser2

Free energy (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
35261361 (50154) Gandalfar
»

Alfa Romeo...

Oddelek: Na cesti
132194 (1545) balocom

Več podobnih tem