» »

Kakšne avtomobile vozite in kako ste z njimi zadovolni? Kritika, kakšna popravila in pohvale ...

Kakšne avtomobile vozite in kako ste z njimi zadovolni? Kritika, kakšna popravila in pohvale ...

1 2
3
»

jnzavrl ::

Opel Astra 93 letnik
130.000 km
Bolj ohranjene Astre ne najdeš:)

Roadkill ::

Pa kako najdete vse te prastare teme?


Preko povezav v sekciji "Priporočamo". Sej je fino, da algoritem pokaže relevantne zadetke na temo. Samo ni nič izbirčen glede letnice.
Ü

Looooooka ::

Alfa Romeo 156 1.9 JTD 2003 .Nobenih resnih problemov...vsake tok cajta mi morajo ob menjavi olja filtrov in podobnega zasvasat izpusno cev(kriva lastna voznja :P).

urbybaby ::

BMW 318d, letnik 2005
124.000 km
brez pripomb:D

glinik ::

Lepo, da ni tema romala v pozabo :)

Doma smo nabavili nov avto Mazda 3; 1.6 L2005.

Menjat sem moral vodno pumpo, strošek cca. 130EUR. Drugače zelo zadovoljen z avtom. Je lepo športne narave ima pa tudi nekaj slabosti. Zvočno slabo izoliran, slabi bočni oprijem sedežev, kakšen Focus ima boljše podvozje.

Poraba je od 7,5 do 9,5.

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

TribesMan ::

Eeeem what?!?!?

Mazda 3 in Focus si delita podvozje, oziroma drugače povedano, gre za isto platformo... Malo branja:

Mazda3 @ Wikipedia

The Axela is based on the Ford global C1 platform, shared with the latest European Ford Focus and Volvo S40. Based on the styling of the MX-Sportif concept car, the Axela is available in two body styles, a four-door sedan, marketed as "coupé style" in Europe, and a five-door hatchback, branded the Sport version in Canada, Japan, and the United States.
Front suspension is by MacPherson struts, with coil springs and an anti-roll bar. Rear suspension is a Ford-Designed "E-link" multi-link suspension, with four locating links per wheel and an anti-roll bar, suspended on coil springs that are mounted inboard of the shock absorbers to reduce suspension intrusion into the cargo area.
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

DeeJay ::

Toyota Avensis Karavan letnik 2006, 2.2 dizl
Zelo zadovoljen, vozim ga eno leto, pa zaenkrat ni nobenih pripomb al pa problemov.

Djuro ::

Toyota Corolla Verso, 1.8 bencinar, letnik 2005. Mam ga pol leta, razen tega da je potovalni računalnik trapasto zasnovan, res zadovoljen. Poraba 7.5-8.5.
Dodatno sem dal vgradit neko škatlico, da lahko vrtim mp3 muziko iz usb ključa na originalnem radiu (da delajo volanske kontrole).

MrBrdo ::

Fiat Coupe 1.8 16V, letnik 1999. Je kul, sicer ma svoje fehlerje, ampak sm se navadu :) Lah bi mal bl potegnu sicer. Sam tvoj avto je tvoj avto :)
MrBrdo
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prvi avto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
14526166 (21968) krneki0001
»

Poraba, nasvet pri nakupu (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
538737 (7612) Blinder
»

Kak avto imate (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17884227 (79054) |KoRn|
»

Kateri rabljen avto? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21419634 (15416) Goldee

Več podobnih tem