» »

Kaksen avto vozite?

Kaksen avto vozite?

««
34 / 37
»»

Valvoline ::

BMW 330D:
http://allcardetails.com/model-2003-200...

Boeing je izjavil:

Valvoline je izjavil:

...prav hecno je da 30 let star golf2(če ima 5 prestav xD) porabi enako ali manj k golf6...



Kar potrjuje dejstvo, ki ga osebno že dolgo zagovarjam, ti pa mu vztrajno nasprotuješ - da se pri golfu od serije 1 pa do serije 6 ni spremenilo popolnoma nič, razen oblike pleha, lučk, armaturke in osvetlitve instrumentov.

Jap,še vedno najboljši in najbolj prodajan avto.Vse ostalo je bleda kopija,zgodba se ponavlja znova in znova še iz časov golfa1.
:D

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

Jap,še vedno najboljši in najbolj prodajan avto.Vse ostalo je bleda kopija,zgodba se ponavlja znova in znova še iz časov golfa1.
:D


res je... kar pa samo potrjuje teorijo, ki smo jo dognali ze v drugih temah, da je struktura in miselnost owca naroda u kurcu :D

D3m ::

jaz vozim Golf V (letnik 2007) in sem čisto zadovoljen, še najbolj sem bil vesel, ko sem vozil Audija A4 (letnik 2011) in Audija A6 ( letnik 2011).
|HP EliteBook|R5 6650U|

Boeing ::

Valvoline je izjavil:

...zgodba se ponavlja znova in znova še iz časov golfa1...:D


Res je. In jo še kar naprej mrzlično kupujete, čeprav se ponavlja že v šesti reinkarnaciji.

Najbolj prodajan avto pa golf ni, za tvojo INF. Ta naslov z _velikim_ naskokom drži ford F-150 (do 2008 55 mio), za njim pa toyota corolla (45 mio+). Na trge, kjer imiđ znamke ne pomeni kaj dosti in so v ospredju druge (merljive) lastnosti izdelka, vag ne uspe prodreti.

Čudno, ne ?


edit: tale debata gre malo offtopic. Bo treba na to temo zgleda poseben thread začet.
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boeing ()

Zheegec ::

D3m je izjavil:

jaz vozim Golf V (letnik 2007) in sem čisto zadovoljen, še najbolj sem bil vesel, ko sem vozil Audija A4 (letnik 2011) in Audija A6 ( letnik 2011).

logično, če imaš Golfa si vesel s katero koli drugo stvarjo skoraj :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

djordjevic ::

Ajde, GTI pa je vendarle malo drugačna žival od nekega običnega 105-KM dizlaš-golfa, kali?
No grave is deep enough to keep us in chains.

D3m ::

Zheegec je izjavil:

D3m je izjavil:

jaz vozim Golf V (letnik 2007) in sem čisto zadovoljen, še najbolj sem bil vesel, ko sem vozil Audija A4 (letnik 2011) in Audija A6 ( letnik 2011).

logično, če imaš Golfa si vesel s katero koli drugo stvarjo skoraj :)


Da ti ne bo kraljica odstavnih pasov zaribala. ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zheegec ::

ne sj D3m ima navadnega dizelaša :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

djordjevic ::

Aja, pa res. Zlobcek ima GTI-ja. My bad, pomešal.
No grave is deep enough to keep us in chains.

D3m ::

Zheegec je izjavil:

ne sj D3m ima navadnega dizelaša :)


Turbo dizelaša mojster ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

djordjevic ::

Zlobni jeziki bi rekli, da so le redke druge firme nedavno še ponujale dizelaše brez turbine (kkm-SDI-khm). ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

Zheegec ::

D3m - a si že sprobal kakšen sexy usnjeni volan imam jaz? oooOoooo :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

T-h-o-r ::

moj letnik focusa je imel najboljše podvozje v svojem razredu

fact


golf go home


:P
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

D3m ::

@ALIEn3001
Ga mam jaz tudi. Bi ga pa rad sprobal, da vidim če je enak :P
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

djordjevic ::

Dobro, kaj zdaj si boste merili onete prek volanov? Džizs fakin krajst. ;((
No grave is deep enough to keep us in chains.

D3m ::

DA. 8-)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zheegec ::

VSEKAKOR!!!!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

WarpedGone ::

Moj je manjši! :D

Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

D3m ::

...ufffff bad luck dude. :8)
|HP EliteBook|R5 6650U|

djordjevic ::

@W1: Samo ta ni tvoja, ne? Ker nekak težko verjamem, da bi ti, verbrauch-manijak, vozil avtomatika. :))
No grave is deep enough to keep us in chains.

WarpedGone ::

Ni, tole sm uspel na hitro najt. Sredinska konzola okrog menjalnika je mal drugačna, pa navigacije nimam - manjši zaslonček.
Ampak volan mam pa najmanši pa najbol odziven, 2,3 obrata od kraja do kraja, 10.5m rajdni krog. Beat that! :D
Zbogom in hvala za vse ribe

PrimozR ::

Valvoline je izjavil:

BMW 330D:
http://allcardetails.com/model-2003-200...

Boeing je izjavil:

Valvoline je izjavil:

...prav hecno je da 30 let star golf2(če ima 5 prestav xD) porabi enako ali manj k golf6...



Kar potrjuje dejstvo, ki ga osebno že dolgo zagovarjam, ti pa mu vztrajno nasprotuješ - da se pri golfu od serije 1 pa do serije 6 ni spremenilo popolnoma nič, razen oblike pleha, lučk, armaturke in osvetlitve instrumentov.

Jap,še vedno najboljši in najbolj prodajan avto.Vse ostalo je bleda kopija,zgodba se ponavlja znova in znova še iz časov golfa1.
:D

V bistvu je najbolje prodajan avto v Sloveniji Clio. Za nobenega od njiju pa ne moreš reči, da sta najboljša.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

djordjevic ::

@W1: Veš, kaj mi ni jasno? Sem gledal zadnjič slike scenicov z dvosklopčnim menjalnikom in je v bistvu ista ročka, le da je 'palica' oblečena v usnje in deluje trikrat bolj žlahtno kot tale štanga. Ne vem, ali Renaultu res včasih stoji kdo na lajtungi?
No grave is deep enough to keep us in chains.

PrimozR ::

djordjevic je izjavil:

Ajde, GTI pa je vendarle malo drugačna žival od nekega običnega 105-KM dizlaš-golfa, kali?

Verjetno ima še vedno neudobne sedeže ;)

D3m ::

WarpedGone je izjavil:

Ni, tole sm uspel na hitro najt. Sredinska konzola okrog menjalnika je mal drugačna, pa navigacije nimam - manjši zaslonček.
Ampak volan mam pa najmanši pa najbol odziven, 2,3 obrata od kraja do kraja, 10.5m rajdni krog. Beat that! :D


Aygo od moje punce ma 4.1m rajdni krog, suck it bijoch!
|HP EliteBook|R5 6650U|

PrimozR ::

D3m je izjavil:

Zheegec je izjavil:

D3m je izjavil:

jaz vozim Golf V (letnik 2007) in sem čisto zadovoljen, še najbolj sem bil vesel, ko sem vozil Audija A4 (letnik 2011) in Audija A6 ( letnik 2011).

logično, če imaš Golfa si vesel s katero koli drugo stvarjo skoraj :)


Da ti ne bo kraljica odstavnih pasov zaribala. ;)

Kraljica odstavnih pasov po stasu z enim najboljših dizlov (razen glasnosti) trenutno na trgu? Check your facts.

T-h-o-r je izjavil:

moj letnik focusa je imel najboljše podvozje v svojem razredu

fact


golf go home


:P

Mja, škoda da so 3. generacijo v tem smislu (glede na teste) rahlo pokvarili :/

WarpedGone je izjavil:

Ni, tole sm uspel na hitro najt. Sredinska konzola okrog menjalnika je mal drugačna, pa navigacije nimam - manjši zaslonček.
Ampak volan mam pa najmanši pa najbol odziven, 2,3 obrata od kraja do kraja, 10.5m rajdni krog. Beat that! :D

2,1 v Alfi 156. Nasploh imajo pa Alfe zelo neposreden volan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

D3m ::

Seveda, da je kraljica odstavnih pasov. Mi ni treba nič statistike kazat. Samo do štaba alfe se zapelješ pa maš cel junkyard pred vhodom! :))
|HP EliteBook|R5 6650U|

PrimozR ::

urlpls.

D3m ::

A ti bi rad url? Zapel se do Italije v Milan. :P
|HP EliteBook|R5 6650U|

djordjevic ::

D3m je izjavil:

Seveda, da je kraljica odstavnih pasov. Mi ni treba nič statistike kazat. Samo do štaba alfe se zapelješ pa maš cel junkyard pred vhodom! :))

No, you didn't ... >:D
No grave is deep enough to keep us in chains.

D3m ::

Ow yes I did! 8-)
|HP EliteBook|R5 6650U|

djordjevic ::

D3m je izjavil:

A ti bi rad url? Zapel se do Italije v Milan. :P

Za razliko od tebe (najbrž), sem tam že bil. V Areseju načeloma ni več ničesar, razen nekaj pisarn in muzeja. Mi boš moral povedati, kje si ti videl ta alfa-odpad. >:D
No grave is deep enough to keep us in chains.

D3m ::

Hahahahahaha, so očitno cigani bili :)) druge razlage ni.
|HP EliteBook|R5 6650U|

WarpedGone ::

@W1: Veš, kaj mi ni jasno? Sem gledal zadnjič slike scenicov z dvosklopčnim menjalnikom in je v bistvu ista ročka, le da je 'palica' oblečena v usnje in deluje trikrat bolj žlahtno kot tale štanga. Ne vem, ali Renaultu res včasih stoji kdo na lajtungi?

Francozi in francoske ideje, enough said :|
Čeprav, če dobr pogledaš tut tale štanga je oblečena v usnje, le "pokrov" in ena stranska plata je srebrna.
Js mam ročn menjalnik in celo aluminijasto bunko s črno ploščico na vrhu. Zgleda seksi ampak to šlatat zdej po zim pri -10 pa sploh ni seksi. Rokavice gor al pa sam z dvema prstoma sm in tja na hitr.

Zbogom in hvala za vse ribe

D3m ::

Jaz, kr leather rokavice uporabim.
|HP EliteBook|R5 6650U|

djordjevic ::

Si mislim. Tole je imo res fail. Ampak saj tudi ona druga ročka, štirikotna, ni verjetno nič kaj bolj prijetna za handlat, ker je isto (vsaj na videz) iz neke zlitine. Pa še en inconsistency - gledam te nove lagune po faceliftu. In mi ni jasno, kako so metali skupaj opremo - ne glede na to, ali je 4-control ali ne, imajo nekatere to bunko kot ti, druge štirikotno. Potem imaš (v istih paketih opreme) pri enih sedeže z alcantaro, pri drugih brez. Spet tretje imajo delno perforiran volan, druge ne. Mislim, jao, Renault. ;((
No grave is deep enough to keep us in chains.

M-XXXX ::

WarpedOne je danes ob 19:10:12 izjavil:
Ni, tole sm uspel na hitro najt. Sredinska konzola okrog menjalnika je mal drugačna, pa navigacije nimam - manjši zaslonček.
Ampak volan mam pa najmanši pa najbol odziven, 2,3 obrata od kraja do kraja, 10.5m rajdni krog. Beat that! :D

2,1 v Alfi 156. Nasploh imajo pa Alfe zelo neposreden volan.

Glede na sledečo stran:

Alfa 4430mm dolžine in obračalni krog 11.6m, Laguna Coupe GT pa 4.7m ter 10.5m obračalnega kroga:P

Pa še en inconsistency - gledam te nove lagune po faceliftu. In mi ni jasno, kako so metali skupaj opremo - ne glede na to, ali je 4-control ali ne, imajo nekatere to bunko kot ti, druge štirikotno. Potem imaš (v istih paketih opreme) pri enih sedeže z alcantaro, pri drugih brez. Spet tretje imajo delno perforiran volan, druge ne. Mislim, jao, Renault.

Sicer v zadnjem času ne vem kakšna je situacija, vendar si lahko vsaj včasih vzel štirikolesni volan pod dodatno opremo, krajša (okrogla) prestavna ročica pa pride pri GT opremi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

djordjevic ::

Sej ti pravim - ni nobene vidne korelacije. Kot bi metali stvari not, kakor se jim zazdi.
No grave is deep enough to keep us in chains.

D3m ::

so se pač naredili Francoze, pa kaj :))
|HP EliteBook|R5 6650U|

djordjevic ::

Pri vas tega strahu res ni - ker je treba vse, kar diši pod udobju, konkretno doplačati. :))
No grave is deep enough to keep us in chains.

WarpedGone ::

Že ma kakšen golf vžig na gumb?
Zbogom in hvala za vse ribe

M-XXXX ::

djordjevic je izjavil:

Sej ti pravim - ni nobene vidne korelacije. Kot bi metali stvari not, kakor se jim zazdi.

Še zdaj mi ni čisto jasno. Kje to gledaš? Na renault.si strani? Sliko notranjosti? Ker vsaj pri meni kaže ves čas okroglo-športno prestavno ročico.

djordjevic ::

Ne, na avto.net.
No grave is deep enough to keep us in chains.

D3m ::

Aye. :)) Za lubi mir.
|HP EliteBook|R5 6650U|

WarpedGone ::

Ne, na avto.net.

To bo problem, folk ne zna prav napisat nivo opreme. Pejt gledat na renaultov konfigurator. Je mal več konsistence.
Zbogom in hvala za vse ribe

djordjevic ::

Jao, ta nove, letnik 2011, salonske, po slikah sodeč. :) Kar me spomni na drugi fail - gt line pri meganu je ne glede na motorizacijo vključeval komplet analogne merilce. Kaj sem opazil pri nekaterih salonskih gt-linih letnik 2011? Iste fakin delno digitalne števce kot pri navadnih. Ima človek občutek, da jim je sfalilo analognih, pa so si rekli, hajde, vrzimo kar stare noter, ne bo nihče opazil.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Zgodovina sprememb…

M-XXXX ::

djordjevic je izjavil:

Ne, na avto.net.

Men prvih cca 20 Lagun na avto.net-u čisto štima in je tako kot sem rekel. Če niso GT nimajo okrogle ročice! Če je kakšna, ki ima okroglo ročico in NI GT ni iz Slovenije. Kaj tukaj ni logičnega?

Pšenični ::

WarpedGone je izjavil:

Moj je manjši! :D



Jezus avtomatik....

Čim je mal boljši avto je smrtni greh tlačit not avtomatiko za prestavljanje...Amen. (razen če ti majnka roka al noga)

Sicer sem že omenil, da imam alfo 156....heh...ne predstavljam da bi bila avtomatik.

Zgodovina sprememb…

djordjevic ::

Okej, gremo še enkrat. Dve novi laguni black edition z neta:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=512...

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=549...

Poglej notranjosti, pa mi povej, če res bluzim v tri krasne.

@telbanc: Včasih sem bil istega mnenja. Zdaj bi v avtu malo višjega ranga takoj vzel avtomatika. Kaj se boš hebal s prestavljanjem. Samo gasa pa uživaš v vožnji.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Zgodovina sprememb…

WarpedGone ::

Sm napisal da nimam avtomatika...

Ima človek občutek, da jim je sfalilo analognih, pa so si rekli, hajde, vrzimo kar stare noter, ne bo nihče opazil.

In ta občutek prepogosto ne vara. Še pri bolj pomembnih zadevah kot so števci.
Greš na servis in dokler avta ne razšraufajo ne vejo recimo kakšna točno kuplunga paše notr, ker so v isti letnik vgrajevali kuplunge treh različnih dobaviteljev. Ipd.

Zdaj bi v avtu malo višjega ranga takoj vzel avtomatika. Kaj se boš hebal s prestavljanjem. Samo gasa pa uživaš v vožnji.

Ja, dokler gledaš na avto kot people mover from a to b.
Ker pa se avto prepogosto precej različno obnaša prestavo nižje al pa višje se ne bom odpovedal tej kontroli.
Zato "hočem" poleg čiste avtomatike še manual override način. Pedala sklopke pa res ne nucam :)
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

««
34 / 37
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izbira avtomobila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10912298 (9192) mr_chai
»

Kok ste stari? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
48349688 (22695) BivšiUser2

Free energy (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
35261358 (50151) Gandalfar
»

Alfa Romeo...

Oddelek: Na cesti
132194 (1545) balocom

Več podobnih tem