» »

BATTLEFIELD 1942-problem!!!

BATTLEFIELD 1942-problem!!!

cajac ::

Kupil sem igro z dvema dodatkoma hkrati (road to rome in secret weapons of ww2), igro instaliral in ko igram približno 5 min mi restarta računalnik. V navodilih piše da lahko škodujejo tut kaki ostali delujoči programi in procesi. Če ima kdo kak predlog vnaprej hvala!!:\
I aM tHe OwNaGe, BiTcHeZ

Jan987 ::

jest sem mel isti problem ravno v tej igri in so pomagali novi driverji za grafo (še na starem kompu)

C4rtm4n ::

Hm....
Špil kaj dosti ravno ne zahteva, zato bi moralo delat. (mogoče je krivo hlajenje)

LP

Moj predlog ;)
Respect my Authority!

cajac ::

No ja na hlajenje se lih nebi pritoževal in tudi mislim da ni kajti mam dobro poskrbljeno je pa tut en mal možnosti
I aM tHe OwNaGe, BiTcHeZ

cajac ::

Evo sem zamenjal driverje pa še kr restarta komp.;((
I aM tHe OwNaGe, BiTcHeZ

Evil mind ::

Meni je pa pri battlefieldu 1942 (brez dodatkov) mi je pa zamrnilo in sm mogu resetirat računalnik ker ni nič pomagalo. Za razliko mi je dvojka delala.:D Tukaj je malo verjetno da bi se računalnik pregreval. Inštaliraj kakšne popravke in starješe drajve in bo mogoče delalo.

Jan987 ::

men so novejši driverji pomagal pa update biosa na plati:\

cajac ::

Kva pa nej u biosu upgrejdam. Drgač pa men tut dvojka dela brez problemov.
I aM tHe OwNaGe, BiTcHeZ

Loky ::

mene pa zanima kaj moram narediti da mi ta igra deluje saj mi je zelo všeč in sem si jo instaliral vendar noče zagnati igre in ko malo pregledam zakaj se gre najdem tole:

[img]http://shrani.si/f/1L/BP/ZN0rIAx/neimen...

ali ve mogoče kdo kaj lahko naredim da delala?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loky ()

Loky ::

Hehe pje sm se nasmeju ob temlem tvojem popravku:D a ti resno misliš da bom špil kupo predn sploh vem če mi bo delo al ne??? ki piše da bo špil ziher delo če bom kupo original;) tak da bom kr cracko naprej pa bom evre devu raj za nadgrajevanje compa:D ima mogoče kdo konkretnejšo rešitev?

aja še neki... men farbanje pisave pomeni bolj kričeče kot TOLE!!! tak da to je pol tut kršenje pravil ne?;) :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need For Speed: Most Wanted (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
68455671 (1864) mtosev
»

Fallout 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
43250089 (2031) oo7
»

GTA 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26518456 (3442) Nyana
»

GTA 4 PC (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Igre
1590141368 (10575) meho7
»

GeForce Inno 3d 6600 LE in čudne texture v igrah...

Oddelek: Pomoč in nasveti
421837 (1200) Mirč

Več podobnih tem