» »

GTA 4 PC

GTA 4 PC

««
3 / 32
»»

tilinho20 ::

:))

AapocalypseE ::

Izboljšan GTA: IV za PC...

Po prikazu demonstracijske različice GTA: IV, ki jo je bilo mogoče videti na sejmu Games Convention 2008, lahko rečemo, da novembra dobimo še eno mojstrovino Rockstarovcev.
Na igričarksem sejmu v Hannovru pa smo lahko izvedeli tudi nekaj novosti, ki bodo krasile verzijo za osebne računalnike.
Tako število igralcev v večigralskem načinu ne bo več omejeno na 16, igra bo podpirala resolucijo vse do 2560x1600, igra bo shranjevala zadnjih 30 sekund dogajanja, naj bo to vožnja, pokol pešcev, karkoli... nato bo te posnetke mogoče sestaviti, jih urediti in naložiti na Rockstar Social Club spletno stran. XBOX 360 gamepad pa bomo lahko uporabili, tudi v tej verziji za PC.
Prikazanih je bilo tudi nekaj slik iz verzije za PC. Dobro je razvidno, da so grafiko še izboljšali napram konzolam in samo upamo lahko, da bo igra dobro optimizirana. Da ne pozabite, igra izide 21. novembra letos!

LINK

iLichu ::

seveda da bo na pcju najoljs ^^

laught ::

To mojstrovino nas je že večina vidla kljub malo slabši konzolaški grafiki.se spolnim kak smo jo pričakovali ko nismo vedli ne nič o gamplayi ne zgodbi kaj vse boš lahk delau itd..to se zaj vse že ve,tak da to ni nevem kaka mrzlica,škoda da ni prišlo vse istočasno...in po tehle slikah se nič ne razvidi o nevem kak bolši grafiki, mogoče kaki traileri??

Pesimist ::

komaj cakam ceprav mam Xbox verzijo od samega zacetka. btw kupi kdo? :P
grafika je bolsa le toliko da so resolucije vecje pa AA in AF.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

iLichu ::

upam da bomo naredl en gang pa skup strasil prek neta :D

laught ::

Al pa bo kdo drug vas :P

Berserker ::

Upam da se boste kr med seboj pa bo mir:)

laught ::

Sn se ži navolo po enem dnevu mpja,večino sn itak sam dirkal,in grem rajš nazaj gow...in glede mpja upam ,da jih bo res šlo več lahk kot 16,drugač pa mi je bedn ta čefurski mp...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

iLichu ::

Dj laught mal si preber prejsne poste...

Tako število igralcev v večigralskem načinu ne bo več omejeno na 16

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iLichu ()

Berserker ::

Ehh za kakšno uro je pol rata brezveze sej druga kot strelal, dirkal, kradel ne boš delal. kolk si vas bo kupilo orginal, jaz bom ziher kr dol potegnil.

laught ::

Ja no in kolko jih bo lahk zdaj?več ko 30 tak ne,in magari jih bo 100 bo še vseeno brezvezn...vsaj meni booring, že lepo na 5ko čakam,in boljši mp...(če bo)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

iLichu ::

pol se bos kr nacakal :D

laught ::

Ja kake 4 lete ziher!drugač pa se še bom loto preigrat pc verzijo čez kako leto,ker tale gta je res najbolši poleg vice cityja.škoda sam, da nemorš prtljažnika ufnt, pa trupla not klačit al pa kako drugo robo...

samsung113 ::

Kakšne bojo kaj zahteve za igro?

biokill ::

meni bo osebno gta4 mao bedna, ker ne bo podeželja narave gozdov........ker v SA je bilo full veliko mesto in si se lahko odpeljal na podeželje pa se tam fural po hribih in podobno...

laught ::

Ne govori prehitro če še nisi igral,res da je podeželje boljše,sam gta 4 je dober tud brez podeželja,in owna SA po dolgem...mesto je dost bolj živo in maš marsikaj bolj zanimivega za delat kot v SA...

T-h-o-r ::

are there hookers and strip bars? :P
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

iLichu ::

kaj mislite,kok bo cena igre ??? če bo ene 40 evrov bom kupoil :)

Berserker ::

jaz ziher nebom kupo.

laught ::

are there hookers and strip bars? :P

So so,pa še dost več stvari,najbolše je ko jo pelaš z avtom, pa ga nikoti...pa ji glavo tiši dol, pa neke jamra polek v amaterski srbščini:)aja pa je kdo gledau kaj dosti tv??tisti kaj ste igrali,me zanima čez kolk časa se začne ponavljat?sam sn gledal 5 min neke reklame...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

iLichu ::

men je pa fajn da je srbski jezik :D ga krrazumem ^^ če bi pa bil ruski jezik...pol ne bi pol kurca zastopil :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iLichu ()

IVo ::

Ja fuuuuuul govorijo v srbščini... Pa še ta je tak tak...

Berserker ::

Sam se ni pred izidom omenjalo da boš bil ruski čefur.

Shegevara ::

sej je rus ali pa vsaj če že to ne pa slovan.

laught ::

Ma se je fajn slišat kaj takega srbskega v gtaju če glih je "amaterska srbščina"...pa tak če po ulicah hodiš pa se v koga zaletiš,ti reče včasih fuckin srbian al croatian(neke takiga)če je že opazo kdo?škoda sam da ko se ga greš vlit ne kaže kak pijeta al pa ,da bi odločo kulk bi jih lahk stegno...:)

janwoolf ::

a je demo za gta iv?
C2D E8400, Crucial Ballistix Tracer 2x1gb PC-8500,
P5K-E, XFX 8800GTS (G92) 512MB,Antec nine hundred
cooling 4x120mm and 1x200mm, Enermax Infiniti 650W

bajro ::

tale spil bo super ..

Lp
survivor, not statistic

'nesposobni so sposobni onesposobit sposobne'

laught ::

a je demo za gta iv?

ni demota in ga ne bo

miteq ::

Prednaročil iz VB za 27GBP. S poštnino vred.:D Upam, da ne bo EURvsGBP zanihal navzdol do takrat.:P

EDIT: Butl jaz, saj mi jamčijo enako ceno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: miteq ()

iLichu ::

laught,kok je dol single player,15-20 ur ???

laught ::

Misij je okrog 90,tam neki 20 ur ja,jas sem ga v 30 urah preobrno,ker sn se še z drugimi stvarmi ukvarjal...

Myrel ::

Uradni izid v ZDA je 19. november, v EU pa 21. november. Igra je obetavna, mislim da bo kar dosti novih zadevic ponudila.

Lp.

iLichu ::

gledu sm gameplay posnetke in me je kr navdusla zadeva :D

laught ::

Ja in te bo še bolj ko jo boš igral...

Myrel ::

We all hope so.

iLichu ::

a kdo ve kok je dubo v jokerju ?

laught ::

92

iLichu ::

isto k vice city hihi,če joker meni da je igra tok dobra,pol mora bit to res ^^

Pegaz ::

Vidi se, da v Jokerju ne marajo GTA-jev. GTA San Andreas je dobil 83, kar je sigurno premalo. Kolikor opazujem stvari na internetu, se mi prav tako zdi, da je 92 za GTA 4 premalo. Morda se motim? Bomo videli novembra.

iLichu ::

san andreas si je res zasluzil 83,k igra je mela kup napak,drugac ce pogledas je gta dubo ene 88 pa vice city 91 in gta 4 92,to so kr dobre ocene ^^

laught ::

Za SA jim je bil cilj, da not namečejo čim več stvari za delat...ampak kljub napakam si še vseeno zasluži mal več kot 83...

Pegaz ::

Kaksnih napak? :) Preigral sem veliko SA-ja in nisem odkril nobenega resnega buga/napake.

Ocena je seveda precej subjektivna, vendar ne vem kako si lahko privoscijo GTA-jem dajat tako nizke ocene, glede na ostal svet (internet).

SmeskoSnezak ::

Subjektivnost in primerjanje z prejšnimi verzijami?
@ Pusti soncu v srce... @

laught ::

Mah joker pač po svoje ocenjuje in najbolj realno,tule če gledam kaki gamespot assasins cred pa burnout paradise 9.0 mgs 10 ...ocenijo kak se jim pač zazdi ,ker ma vsaka 2ga igra 90..., drugač pa tale novi gta si definitivno zasluži 92

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

Tac20 ::

Meni osebno je bil SA najbolj carski od vseh, ima nekaj napak, ampak sama zgodba in rdeča nit mi je pa super, od geto gang wars do vesoljcev, švercanja trave, vladnih zarot in nevem česa, zame can't get any better, upamda bo IV kaj podobna SA, ker je mel res en kup hudih for.

iLichu ::

men je bil pa vice city najbolsi ^^ 80's rocks,skoda ker nisem živel v tistih časih :D muska je noro dobra ^^

laught ::

Sem zaj igral saint row in ma vlko stvari not ,ko jih ma gta 4,in je bla povprečna,in ne vleče kot gta nevem nekaj manjka..zaj v 2jki naj bi lahk fakiča kazal pa podobne bedarije delau,kao neke novosti proti gtaji :D ampak na konci bo pa tak kr nekaj..gta je tak najboljši v svojem žanru,in upam da bo nadeljevanje, kar ziher bo(če gledamo prodajane številke)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

Berserker ::

Ma vbodite srečni da ni lordfebo opisoval saj če gledam njegove ocene ki so precej nizke ma kr strog kriterij se je prav da skurca licenično apno pa ostale ščiše. Joker pa ma drugače kr realne ocene in dobre in smešne opise. Sam nemorete reč da nemarajo gtajev či mu dajo nižjo oceno. Gamespot pač vrže 10 za gta kot za mgs4 ker sta igri popularni in bili pričakovani nista pa popolni, v jokerju je lepo napisano kaj ni vredi.

AapocalypseE ::

Na spletni strani "Games for Windows Live" so včeraj objavili priporočene sistemske zahteve za prihajajoči Grand Theft Auto: IV, ki bo letos novembra izšel tudi za osebne računalnike.
Slednje zahteve so priporočene in ne minimalne. Torej ne potrebujete tako zmogljivega PC-ja kot je v priporočenih zahtevah.

* Procesor: Dvojedrni procesor (Intel Pentium D ali boljši)
* RAM: 2GB
* Trdi disk: 18GB prostora na trdem disku
* Grafična kartica: 512MB DirectX10 ali DirectX9 grafična kartica
* CD/DVD pogon: DVD-ROM dual-layer
««
3 / 32
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto V (strani: 1 2 3 445 46 47 48 )

Oddelek: Igre
2390443795 (10411) Kayzon
»

GTA4 - menjava procesorja

Oddelek: Kaj kupiti
383859 (2573) Ancalagon
»

GTA IV PC Benchmarks (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8110305 (5847) CaptObvious
»

Nasvet za upgrade Motherboard in Procesor (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
516414 (4859) ncc2000
»

procesor za GTA IV

Oddelek: Kaj kupiti
473114 (1886) samsung113

Več podobnih tem