» »

GTA 3

GTA 3

««
«
1 / 6
»»

||_^_|| ::

Kako vam kej dela?
To je najpožrešnejši špil ever!
800x600x32 tekoče, kar je več je že na meji igralnosti. noro za tb 1,4 pa radeona 8,5k.

ChiefThunder ::

kako? a tolk zahteven je?

dej ti rajš povej kakšen je sam špil... :P
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Thanatos ::

v moje dobro upam da GTA3 (še) nima poštimane kopatibilnosti z Atiji.

||_^_|| ::

jst tut upam da je to zarad nekompatibilnosti:)

Drugače sam špil je pa UTRGAN dobesedno! na to smo čakal odkar smo začel špile igrat!
Če kdo hoče mu pošljem screenshote. mail

ChiefThunder ::

ja, ga dobim v kratkem, pa bomo vidl.... ;)

sam igričarska scena klele na slo-techu je pa u pizdi. sploh ni nobenga interesa...:O
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Thanatos ::

ja vsi se neki odrasle delajo. Noče noben priznat ta take makine kupujejo samo zaradi špilov :D

ChiefThunder ::

čista resnica. kdo pa rabi razne gf3, 4 zgolj za internet in word. razen nekaterih izjem... >:D
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Area_51 ::

:)) KAj veste lahko da računalnik uporabljajo za grafično obdelovanje (3D MAX) in podobno. Večinoma pa samo zaradi iger. Sigurno jih je več kot polovica na Slo-Tech-u , ki take stroje uporablja predvsem za igre. Tako kot jaz P II 450 pa GeForce 2MX pa mi dela Jedi Knight 2 na 800.640 in podobno.:)
Area 51

jRk0 ::

Itak, da vsi igre igrajo:) Drugace pa res en vem zakaj bi meli gf4 pa razne radeone 8500 in take:)
You fuck up once, you loose two teeth.

||_^_|| ::

a pol noben še nč neve?
predvsem me zanima kako vam dela pa na kakšni mašini.

gorenc ::

hehe, mogoce pa ne igramo vsi taksne zvrsti iger. sam se trenutno zabavam z sub commanderjem in europa universalis II

GTA3 sem sprobal in res steka. prav zanimivo kako lepo deluje na playstationu 2 ki ga poganja 300Mhz CPU

||_^_|| ::

kakšno mašino maš?

bastadu ::

Ta špil je totalno požrešen. Še noben špil mi ni tako štekal že odkar mam računalnike.... Ka obstaja kakšen fix maybe? :\

R0K ::

Jst ga lih s kazee vlečem in lohk povem, da se vam druzga CDja ne splača dol vlečt, ker so gor sam videi in muzika.

Seveda če pa mate kabl alpa ADSL pa ga še potegnte sam je cca 700MB prvi pa samo 260MB, tko, da si ga lohk še dial-upovci v kakšnem slabem mescu dol potegnete :8)

Drgač pa ni tok požrešen. Sosed ga je dal dol na TB 1.33 in GF3 Ti200 pa sm igral na 1024. Vrjetn ATi še vedno ne zna drajverjev narest. Lame.

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Tomi ()

Predator ::

ko naslednji omeni eno izmed naslednjih stvari ali pa karkoli sorodnega
kazza, warez, download, donkey, posodi cd za presnet gre tole pod lockdown ;((

a ne morte brez tega da se ne hvalite kolk downloadate

||_^_|| ::

brez druzga CDja se ne da igrat.

Pa fantje res, ne govort takih stvari.

_Mortal_ ::

A je GTA3 uradno izšla
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

R0K ::

Aha. Pred tremi dnevi.

Če vam je dolgcajt, pejte špilat SOF2 Double Helix in nebo vam žal. Ampak spet sta 2CDja. Torej spet okol 1.5GB :~(

Sicer pa vam nebo žal če kupite tut orginalnega, ker seka!

LunKi ::

Špil rula do konca ej!
Sm že u drugem mestu un se vozim kot bog in batina, glavni mafijc v mestu:)
Meni nič ne šteka ker imam gf4. Res je da se redkokdaj vid da frame rate mal pade (ne morš met skos 90). Je pa res da na začetku sm mogu dat un fix od d3d k je v readme filu naveden pa še reresh rate fix ker mi je štekal ker je šlo prehitr za monitor.

LunKi ::

Špilam na max draw distance pa 1280x1024x32

bastadu ::

A se je kdo kaj špilal z kakšnim Geforcem in pa Windowsi 2000, ker mi zadeva nenormalno šteka?

Binji ::

Meni s TB 1GHz in GF400 MX steka ko prasica na 1024x768x16 in komej da dela na 800x600 z winsi 2000. Kje se dobi tisti Nvidia fix za ta spil?
Drgaci je spil carski, posebej so poskodbe fino narjene (odpadejo vrata), tipo se obrne v kabini ko vozis rikverc, casopisi letijo za tabo ko vozis mimo, itd itd. I LOVE IT>:D >:D
Delas lahko pa itak kar ces.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

LunKi ::

Pa p****. A se res nobenmu ne lub prebrat readme!!!
Tam je fix za nvidia pa xp/2000 driverje oz. link s katerga se zloda zadevo da dela tko kot je treba. Potem je tuki še zadeva driverjev kar mate po moje vsi najnovejše, drugač se pa kakšen vsync pa frame limiter izklop pa bi mogl delat. Jst vsynca ne smem met ukloplenga ker mi špil dela prehitr in mi samo upočasnuje. Ne vem zakaj j e to tko ker vsync služ sam temu da če maš preveč framov da se tiste črte na polovici ekrana ne pojavljajo oz. da se uskladi refresh z fps. Sem pa že slišal da dostikrat vsync samo upočasni špilm kar se dogaja tudi pri meni zato imam izklopljenega

gorenc ::

imam TB 1.2Ghz, 384MB rama in geforce DDR grafiko, saj ne steka toliko, zahteva pa kaksno novejso graficno kartico

drugace pa tistemu ki pravi da je to najzahtevnejsi spil v zadnjem casu priporocam instalacijo frpjke MORROWIND, hehe jaz sem se samo smejal:D

bastadu ::

Nč ne piše, da je za 2000ke tut...

the_unborn ::

Spil je se kr v redu. Dela pa gladko na 1024*768@32 na Tb1200 in Ti200.

LunKi ::

Bastadu - če je za xpje je tud za 2000ke

Ja Morrowind sm pa probu pa morm rečt da mam tm 25 pa dalje framov na quincunx sam je pa voda tolk lepa ej da dol padš (pixel shader), lahk pošljem tud screene če koga zanima, špil je 1a sam bom počaju do konca šole da grem špilat ker se morš poglobit pa vse, pa še kakšen patch bo ven pršu

the_unborn ::

A se komu sanja zakaj mi zvok ne dela? Pod sound options pise no audio hardware. Mogoce tezava z live 5.1?

bastadu ::

LunKi: Ne bodi tako prepričan, sem probal, pa napiše, da je napačna verzija OSa...

matic ::

Ma men neki ni jast a je to gran turismo al grand theaft auto 3? :D Sej vem da je mau bl tako vprasanje, ampak... :\ :D

R0K ::

To sta dva različan špila.

Pr Grand Turismo je sam dirkanje.

Mišlen je pa GTA3 in ne GT3 :>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: R0K ()

tejo ::

Ne vem, če se še komu to dogoja, ampak meni igra vsak dan slabše dela. Pri den ja dela OK na 1024*768, drugi dan se je že malo zatikalo, potem sem dal na 800*600 in je bilo OK. Tretji dan se je igra rahlo zatikala na 800*600, danes pa se mi igra tako zatika da je igranje skoraj nemogoče. :(

Drugače pa je to najboljši špil po dolgem času. Edini boljši špil od GTA# bo po mojem MAFIA (ko bo, če bo).

Še nekaj slik iz igre in en popravek tukaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tejo ()

Witboy ::

Ok! Men špila dela kukrtok v redu sam me pa vsake tok casa ful neki sjebe... Zdej ne vem v cem je caka, ampak vse kar se premika ima neko sled, kot da bi mogu met une 3d očala, oz k je u unih starih filmih blo kao da gre ful neki hitr k ma za sabo še 5 slikc svoje podobe ?!? Kwa je to ?!?

boko34 ::

Igra dela super na konfiguraciji:
PIII700@933
256 mb Rama
Geforce3 Ti 200
Igram v resoluciji 1024*768@32 in igra dobesedno leti brez kaksnegakoli zatikanja.Probal sem jo tudi na 1280*768@32 in tudi dela brez problemov,samo kadar zacne dezevati se mi slika parkrat zaustavi.

Drugace spil je ZAKON!!!!>:D

bastadu ::

Witboy: To je tut men delal, pol sem pa pod displyem nekaj štimal, zdej pa dela OK...

RavenDee ::

aaa js mam win xp , amd xp 1.7 in voodoo3 2000 (LOL)
in ta drk n dela zaradi znane nepodpore voodoo3 v winxp... in zdej cakam da dobim geforca4 4200... i can't wait! pr sosedu sm vidu ta spilcek in moram rect da je super!

Witboy ::

Bastadu: a se ti mogoče sanja kaj bi to bilo?:\

bastadu ::

Daš pod Options > Display daj tiste vmes vse na Off pa pol probi. Nevem zdajle točno, ker nisem za mojo mašino...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

miki16 ::

mene zanima zakaj mi med igro ali ko gledam filmcek racunalnik zacteka.zaradi tega moram "masino" resetirati.
imam pa:
win98se
celerona 400@500
vodooja3 2000 16mb
256 rama

Ali je to zaradi graficne.a ni minium pri temu spilu 16MB-graficna?

lp

||_^_|| ::

miki16: v READMEju piše da je minimum 32MB

LunKi: dej mi pošl screenshote!

tuki

miki16 ::

men pise takole v read me:
Minimum Hardware Requirements-16 MB video card with DirectX 8.1 compatible drivers

Recommended Hardware Requirements-32(+) MB DirectX 8.1 hardware video card

lp

BigSexy ::

ja men morem rečt da špil kr leti...
Na TB-ju 1.4 in Radeonu 8500... špilam pa na 1024x768 več nisem niti probal zaradi monitorja.. preslab refresh ;)

||_^_|| ::

miki: ups, maj bed:)

Xenocide: isto konfiguracijo mam jst pa nikamr ne gre. A si kej spešl naredu?

||_^_|| ::

a je komu že uspel je dubu več kot 4 zvezdice? (policaji mislm)

ChiefThunder ::

baje, da jih je šest. potem maš že vojsko na grbi...

aja; poglejte še na jokerjev mnenjalnik o tej zdevi...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Binji ::

Grrr meni pa na 640x480 kr isto trga kot na 800x600. Bo res treba tisto foro s kopiranjem audio fajlov na disk pa no-cd si presnet (za moderatorje-mam orig. cd edin ne maram da mi spil steka tko da bom to probal). TO JE SAMO ZA TISTE Z ORIG. SPILOM!
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Predator ::

zakaj si pa ne naredite clone imagov? ( čist legalna stvar in ne da se mi skos poslušat kako teac ropota )

vzemi clonecd in naredi image cd-ja na disk, nakar ta image z DeamonToolsi mountaš kot virtualni cd-rom ( skupaj z emulacijo zaščite ); hudo efektivna zadeva če rad igraš velik iger in nočeš čakat ko se cd zaganja vmes ali pa samo z klikom na deamontoolse mountaš drugi "cd" ( sploh ko imajo igre 2 ali več cd-jev in rabiš enega za multiplayer drugega za kampanjo... )

jaz to naredim z vsako igro ki jo dobim ( in so zato vsi cd-ji doma skoraj nerabljeni >:D ) in potem tudi instaliram z imaga...
in ne rabiš nobenih crackov ali karkoli kar bi lahko sesuvalo igro pa še patchas lahko

pogoj je seveda da imaš original in dovolj prostora na disku ( ~720mb na cd image )

Trupl0 ::

ej fantje men na celyu 633, 256 mb rama (navitga na 100mhz ), gf2mx laufa na 1024x768x16 čisto tekoče
imam izkloplen trails k je itaq brezveze, in draw distance je na 2 črtici ker pravjo da več ne nucaš in imajo prav Tako da IGRA je super:D
If you are going through Hell, keep going !

||_^_|| ::

naj nekdo podrobno opiše snemanje audiota na disk in no CD patch.

||_^_|| ::

BTW: kva morš narest pr uni misiji k morš bit voznik pri ropu banke?
Pol pobereš une 3 pol ti pa prbije da morš še neki narest, nevemkva.
««
«
1 / 6
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gta vice city (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
69249310 (13913) Heavy
»

Unreal Tournament 2003 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16812581 (7641) R33D3M33R
»

UNREAL 2 The Awakening (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1308401 (5316) vander
»

3DMark tocke (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
544625 (3708) 1161815611
»

MAFIA --> Dela UIBR pucaaaaaaas

Oddelek: Igre
191567 (1182) Ashrack

Več podobnih tem