» »

GTA 3

GTA 3

Kriko ::

Zelo, zelo čudno da enim z radeoni in podobnimi dobrimi grafičnimi ne dela. Jaz imam Radeona 8500 igram na 1028x768 in dela vse brezhibno!
Imam pa dvojne XP na enih je radeon edina grafična, torej ni bilo druge prej, in tukaj dela odlično.
V drugih XP, kjer sem prej imel Geforce 2, in normalno odinstaliral ter menjal grafično in instaliral driverje za Radeona pa dela dosti, dosti slabše!
Torej sem mneja da ATI-jevi gonilniki ne delajo 100%, če je bila v istih windowsih prej katera druga grafična!
Kaj obstaja kak trik da se lahko med misijo shrani položaj, brez it na za to določeno mesto?
lp

Thanatos ::

na mapi imaš označena mesta kjer dobiš misijo s črko delodajalca, če narediš vse greš naprej. Maš pa še ene misije ki so označene z telefonom, Te so samo za dodaten keš in niso nujne.

Kriko ::

Kaj mi prosim poveste zakaj so naslednji patch-i?
Executable Archive
Trainer Archive
File Archive
pa še nekaj ostalih je na gamecopyworld.

jRk0 ::

||_^_||:tnx za popravek, dela zdaj save game:)

Naj mi nekdo pove kje naj najdem cimvec oni trial memberov, ki jih morem pobit. 4 premalo sem ubil, damn it :|

kaj obstaja kaka koda, kot v gta 1, ko si napisal, pa ti je pisalo km/h pa tvoj damage?

Kaj pravite o Bansheeju? ta avto mi je najbolj carski:)

You fuck up once, you loose two teeth.

Thanatos ::

počakaj na tank, ta ti bo najbolj carski :D

Binji ::

ooo ja. Se ga da sploh unict?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Kriko ::

Oj!
Kaj mi poveste keri popravek je najpomebnejši za igro?
lp

Thanatos ::

samo če ga na streho oprostite, topovsko kupolo obrneš :D

Predator ::

vsi ki imate mogoče še kake probleme z gta3 si preberite tole !
za ostale novosti pa lahko tudi na gta3.com pogledate

||_^_|| ::

kriko: dej prosim poglej če ti kakšen programček v enih XPjih laufa v drugih pa ne. Mogoče je kakšen pritajen programček vzrok, ker jst na teh winsih nism meu nobene druge grafične pred radeonom.

Kriko ::

Ne točno vem kaj mi dela, tudi v ozadju in ni nič takega.
Je pa zelo čudno da ti dela z Radeonom 8500 slabo, ker ni logike. Tako meni kot kolegu ki ima enako grafično dela brezhibno, je pa tudi on moral reinstalirat windowse, ker ko je menjal grafike ni hotelo delat 100% dokler niso bili gonilniki od ATI edini, pa čeprav je od MX-a odinstaliral pa še z nekim programom ki bobere tudi tisto kar uninstal pusti je šel čez!
Drugače kakšni so ostali deli mašine?

||_^_|| ::

abit kt7
TB1,4
r8500
512ram
1xWD 10,2 GB
1xIBM IC35 40GB
Live!

Kriko ::

JA v vseh pogledih bi moglo delat, Driverje 4 in1 verjetno imaš instalirane??
Drugače kako ti dela Radeon v 3D Mark-u?

||_^_|| ::

4in1 mam
dobim pa mičken manj kot 8000 3Dmarkov.

Kriko ::

No to je vse OK. Ne vem kaj bi bilo krivo. Jaz imam vse na default kar se driverjev tiče.
Žal nimam več idej!
lp

||_^_|| ::

thx useen!

mogoče bom probu tist s kopiranjem drugega CDja na disk..

jRk0 ::

FSAA nimas vklopljeno, ne? ;)

aja, nekaj me zanima glede proca. ta tb 1,4 dela na 100Mhz fsbju al kako? al je orginalno na 133, pa si ti potem multi povecal, ker tvoja plata ne podpira 133fsbja, ka-li?
You fuck up once, you loose two teeth.

Kriko ::

Multiplikator, in ostale reči se ti same ne morejo in nikoli ne bojo spreminali. Original je x,x krat 133 = mhz procesorja in ne more bit drugače, mislim seveda razen če zavestno odkleneš procesor in spreminjaš multiplikator-

jRk0 ::

ja vem ja:) mene samo zanima, al on laufa normalno na 133mhz fsbja, kar se mi zdi nemogoce (ker ma kt133 cipovje) al je odkleno proc pa si zvecal mnozilnik pa dal fsb nizje. Ker mam jaz tudi kt133 cipovje pa bi mogoce kdaj nabavo kaki mocnejsi proc kot pa moj d700@918
You fuck up once, you loose two teeth.

the_unborn ::

Ja sej baje se je dalo dvignt fsb, vsaj tko sem nekje na tem forumu zasledil ze pred casom. Probej zvisat fsb pa spustit multiplier (ce ga sploh lahko).

||_^_|| ::

multiplier mam na 13 (kar je maximum) FSB pa na 110 kar znese 1430MHz.

AnWar ::

Jst imam 1024/768/32 dela brez zatikanja:D :D
Sistem:
XP 1606Mhz
Geforce3 230/272
512DDR Pc2100
Abit KG7-raid
[Asus ROG Strix SCAR III]

_Mortal_ ::

Špil je prov hud. Rajš fajtam ljudi in kradem avte kot delam misije( za zdej >:D ).
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Jst ::

Avtorji GTA 3 so bili tako prijazni, da so nam onemogočili nastavljanje textur. Te se avtomatsko nastavijo ob prvem zagonu gta. Na mojmu računalniku sem pogruntal, da kasnejše spreminjanje nastavitev še bolj upočasni gta. Zato imam en nasvet:

V direktoriju /gta3/models zbrišite txd.dir, txd.img. Nato v igri nastavite resolucijo in ostale nastavitve, katere kasneje ne boste spreminjali. Pojdite v igro in počakajte, da se texture ponovno zgenerirajo.
Igrajte ene 10 min in zaprite igro in jo ponovno zagnite. Če bo vse po sreči bo špil delal bolj gladko.

Na moji mašini (cii600@900, 256 ram, gfIImx 64) se je fps dvignil iz povprečno 20 na 30-40, ko dež pada pa 25fps.

Upam da sem vam kaj pomagal.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

||_^_|| ::

kje pa vidš FPS?

the_unborn ::

Za fps lahko uporabis kaksen externi program, like FRAPS pa se kaksn bi se nasu.

jRk0 ::

jst:na kaki resolucij mas tolko fps?

jaz mam d700@900 pa herc. radeon8500le @295/295 pa mam na 1024x768 32bit povprecno 30 fps.
You fuck up once, you loose two teeth.

Jst ::

800x600@32

Za merjenje fps uporabljam fraps. Aja pa še audio cd sem si skopiral na disk in uporabil no-cd crack.
OS je w2k SP2.

Frame limiter, frame sync in trasils mam izklopkljeno.
Draw distance imam nastavljeno do fulla.

Poskusite to foro, pa poročajte. Meni je pomagalo.
Po tem ne smete več spreminjati nastavitev, ker se bo špil spet začel zatikati.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

MITT007 ::

>>>>>Aja pa še audio cd sem si skopiral na disk in uporabil no-cd crack.<<<<

Mal razloz tole! Kje si pa dobil No-CD crack???

Predator ::

jaz ti pa povem da noben ne upa odgovorit >:D

Jst ::

Predator: Kako zelo prav imaš... >:D
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

||_^_|| ::

potem pa mi odgovori semle:)

the_unborn ::

Jao je ze konc. Ubistvu mal prekratek spil. Bom sel se 1x pa bom naredu vse bonus misije.:D Una tazadnja misija je prov huda, se sreca da sem mel bullet-proof hummerja.:D

||_^_|| ::

kriko: katere verzije driverjev maš? (grafa, 4in1, ...)

the_unborn ::

kater avtek vam je najljubsi? men je definitivno hummer:D, sam skoda da so samo v prvem mestu

ChiefThunder ::

eh, tud v drugem mestu so... drugače pa- stinger. :D
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

jRk0 ::

Ma v drugem mestu so neki oni od kolumbijcov, ki pa niso taka finta. v prvem mestu pa s patriotom prides kamorkoli:) pa kar preko avta se zapeljes, zakon.

zaj sem izklopil se frame limiter, pa mi grejo fps tudi do 50 vcasih, najvec krat pa je med 30-40., vcasih pa tudi kaj pade.
You fuck up once, you loose two teeth.

~Panter~ ::

Hm. Mam Herculesa r8500 pa Celerno1000@1200 128MB rama, pa mi ta špil šteka.;(( Sem si tud image od cd2 naredu pa še zmeri isto. A je za to kriv pramal rama al kaj? Drgač pa zakon špil, kuko bi blo šele če bi tekoče delal:'(

the_unborn ::

bedna graficna....ne sej ne:D
sicer pa so uni avteki od kolumbijcev (cartel cruiser) se kar fajn zadevce, dobri so za zbijanje, ker so ful masivni.

Kriko ::

za Radeona imam 6-13-10-6071 ter 4in1, 4.73v. Sem probal tudi z novejšimi neuradnimi ampak niso še pravi!
lp

LunKi ::

ej a te 4in1 driverji so za viina čipovja. Sm vidu da maš 4.71 dej pošl link kje bi to zlodu!

Kriko ::

Ja so za Via chipovje! Pa brez teh driverjev Via chipovje je praktično neuporabno. Sem pa slabo napisal, imam namreč 4.37v in ne 4,73v. Vseeno ne vem kje si ti vidu 4.71!

Thanatos ::

zdej je že zunaj uradna verzija 4.38 poskusi s slenjimi.

LunKi ::

thx mam .38 že gor. Ne mam en problem z špilom ballistics k mi sistematično šteka na gf4 4400 pa mam 9900 3d markov. Nč navit

reXor ::

Na GF4 ti ti steka?!?!?!?
Cist tko.....TO BITI NORMALNO NE!!
Najbrz so kaksni detenatorji krivi!

jRk0 ::

Panter: kriv je spil in premalo rama. jaz sem tudi prej mel 128, pa sem kupo se 128, samo mam zaj samo 192MB, ker ne smem met vseh 3 slotov punih :( -> kar freezne sistem.

Neki memory leak or sth ma ta igra, pa ma tezave z diskom pa to...

Meni je patriot boljsi od cartel cruisera, ceprav ne vem tocno v cem je razlika:)

Drugace pa je banshee zakon.

btw.: a je kdo unicil tanka ze kako???? no, razen da ga v prepad zapeljes.
You fuck up once, you loose two teeth.

ChiefThunder ::

molotovka oz. ogenj, pa gre po gobe...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

the_unborn ::

Da, da, ogenj, lahko ga pa tudi okoli obrnes, ce ti uspe (seveda ce si voznik:D)

mangaldar ::

Lahko ga tudi povoziš z drugim tankom, pa še veliko dnarja dobiš.
Drgači pa je pa zakon špil, še malu pa ga bom obrnu.

LunKi ::

Ja ballistics mi na gf4 steka ampak to vsake 2 sekunde, vmes je pa cist ql. To so sigurn problemi z driverji. Sistematicno steka, ne tko da bi frame rate padu ampak vsake dve sekundi cukne?!?!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gta vice city (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
69249354 (13957) Heavy
»

Unreal Tournament 2003 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16812603 (7663) R33D3M33R
»

UNREAL 2 The Awakening (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1308411 (5326) vander
»

3DMark tocke (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
544637 (3720) 1161815611
»

MAFIA --> Dela UIBR pucaaaaaaas

Oddelek: Igre
191570 (1185) Ashrack

Več podobnih tem