» »

GTA 4 PC

GTA 4 PC

««
31 / 32
»»

Janac ::

saj imam original- 2 izvoda

mjolnir ::

Pijana kamera je dodaten bonbonček, ki ga dobiš, če imaš neoriginalno igro. Uživaj, ali pa kupi original.

Janac ::

kak se ga pa znebim, mislim te pijane kamere?

Gandalfar ::

Brez gusarstva prosim.

miraldi ::

Mene pa zanima kje naj si downloadam mode(ENB, icenhacher) za GTA IV, najraje bi tko da je kar installer narjen pa ti naloži v mapo kjer je igra in nove avte in tisti traffic fix. Za GTA EFLC sem downloadal iz tukaj: http://gtgan.blogspot.com/p/gta-iv-eflc...

Zdj za GTA IV se pa neda. Če kdo ve kje se da to še dobit naj mi prosim pove.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

__Devil__ ::

Za polepšanje grafike ti priporočam izključno IceHacher, ki ga dobiš tukaj . Za dodatke imaš veliko strani, meni osebno najbolj uporabna je GTA-Inside in Gta4mods.com.

Lp

miraldi ::

Mi lahko kdo pove kje bi lahko našel Car pack za GTA IV. Rabil bi takšnega ki je vbistvu installer in se ne rabiš nič sam zajebavat ampak ti samo inštalira vse avte v igro? Za EFLC sem že našel in dela bp, za GTA IV pa nikjer ne najdem..
Kakšen link, če kdo ve?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

dr.Akula ::

@miraldi Recimo: http://files.gtagaming.com/www/files/up... (download link: http://depositfiles.com/files/9qfsds2rw ).

Od tule sem ga dobil, samo preberi navodila in poglej, če ni slučajno za EFLC, če boš še kaj drugega dol dajal.
ni podatka

Sandi1987 ::

Zanima me, če obstaja kakšna dobra mapa (Mod) za GTA IV in da normalno dela? Imam mapo (Mod) in vedno zamrzne igra.

miraldi ::

dr.Akula je izjavil:

@miraldi Recimo: http://files.gtagaming.com/www/files/up... (download link: http://depositfiles.com/files/9qfsds2rw ).

Od tule sem ga dobil, samo preberi navodila in poglej, če ni slučajno za EFLC, če boš še kaj drugega dol dajal.


Bom sprobal pa javim. Za 34min bo preneseno upam, da bo delovalo. Ker do sedaj kadar sem rihtal te avte v GTA IV sem imal zmeraj problem z pojavljanjem enih in istih avtomobilov ali pa polno mesto taxijev, pa mi noben trafficflow ali taxibug fix ni pomagal(očitno mi nekaj manjka da bi delovalo.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

miraldi ::

Zdj sem zamenjal datoteke in imam licenčne avtomobile, vendar imam spet same ene in iste znamke avtomobilov na cesti. Kaj naj naredim, da bom imel pač normalno mešani promet ne pa sam par znamk na cesti?
Nekaj vem, da obstaja za to da imaš mešane avtomobile na cesti. Tega raznih popravkov za promet je cel kup na netu vendar noben ne deluje vsaj pri meni ne. Nimam pojma kam moram recimo vse tto dati: http://www.mediafire.com/?8do800me8tgvp...
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

dr.Akula ::

@miraldi Kateri patch imaš? Če imaš 1.0.7.0 (zadnji), potem lahko probaš tole. Fajli za promet so od tule, samo zraven sem ti dodal še scripthook.dll in dsound (asi loader). Če imaš drug patch, potem moraš poiskat drug asi loader (sem skoraj prepričan :)).
ni podatka

miraldi ::

Zdle mam patch 1.0.4.0, ker imam še iCEnhancer 2.1. Sem prilepil vse iz teh dveh map, ki si mi dal linke zanje in deluje je mešan promet. Samo je bila slika zelo pikčasta, najbrž zaradi iCEnhancer 2.1, ki potrebuje patch 1.0.4.0 se mi zdi.
Iščem iCEnhancer 2.1 za patch 1.0.7.0 pa ga ne najdem :| Ali pa asi loader za patch 1.0.4.0
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

dr.Akula ::

Tule imaš asi loader-je za vse patche: http://gta-real.com/load/0-0-0-337-20
EDIT: Icenhancer 2.1 ima pa že podporo za zadnji patch, samo najbrž je malo slabši performance.
ni podatka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dr.Akula ()

miraldi ::

Ok tnx. Bom sprobal pa javim.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

miraldi ::

Sem sprobal vse opcije z car packom in traffic loadom, asijem pa tudi z iCEnhacher pa me zmeraj nekaj zj**e.
Očitno mi ni usojeno, da imam iCEnhacher in carpack+traffic load skupaj.
Tako, da bom pač raje odigral z iCEnhacher 2.1+dodatki, ki naredi res lepo mesto brez ogabnih tekstur, kot pa z licenčnimi avtomobili. Vseeno hvala dr.Akula za pomoč :)
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

vaščan ::

Ta špil je dost v ku.... Imam original na steamu in po par letih si jaz spedenam boljši računalnik. Naložim gta IV, dela pa isti drek kot na stari kišti ehhh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vaščan ()

miraldi ::

vaščan je izjavil:

Ta špil je dost v ku.... Imam original na steamu in po par letih si jaz spedenam boljši računalnik. Naložim gta IV, dela pa isti drek kot na stari kišti ehhh.


Tko žal je. Lahko probaš tako kakor sem jaz naredil. Imaš moj video spodaj ter vse linke kako do tega rezultata pridt(edino avte si sam zamenjaš s pomočjo sparka). Kakor so linki tako moraš naložiti po vrsti. Najprej patch 1.0.4.0 itd.
Z vsem tem je res 100% boljše sploh ta Real City Texur Pack naredi to, da teksture več ne izginjajo/utripajo.
Je pa res, da je 7Gb velik pack teh tekstur.
Odvisno kok dober PC imaš meni povprečno lavfa na okoli 40fps(kar je še zmeraj ku*** glede na starost igre in zmogljivost PCja) z vsemi nastavitvami do konca. Upam, da ti bo to pomagalo. Če te kaj zanima vprašaj ;)

i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

vaščan ::

Bom probal zgleda res ubitačno dobr.
upam da bo laufal ql imam 2500k 4.5ghz 8gb ram 6970 crossfire. Pa magar še na SSD disk inštaliram.

__Devil__ ::

@vaščan: Tvoj PC je dovolj zmogljiv za maksimalne nastavitve.

miraldi ::

Definitivno ti mora delat na MAX.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Sssaga ::

:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

mihaelzlatar ::

eno uprašanja nisem nek profesiolalec za računalnike sam zanima me kupil sem igro gta IV inštaliral normalno ko pa pridem v igro pa šteka. zdej pa ne vem ali je kriv OS ker imam 32bit windows 7 ali kaj? grafična je pa skoraj nova nvidia gforse 9550 xt

vaščan ::

Grafična je kr mal švoh. odvisno kakšen procesor imaš in kolk rama ta špil rabi močen procesor.

klkkkkkkkkkk ::

mihaelzlatar je izjavil:

eno uprašanja nisem nek profesiolalec za računalnike sam zanima me kupil sem igro gta IV inštaliral normalno ko pa pridem v igro pa šteka. zdej pa ne vem ali je kriv OS ker imam 32bit windows 7 ali kaj? grafična je pa skoraj nova nvidia gforse 9550 xt


Probaj si znižati vse na low.. tudi resolucijo
kupi si nov sistem
okoli 200-250EUR, če imaš se za nove rame/cpu/gpu/plato dobi vredu...

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

če bi najprej povedal, katero grafiko maš, bi tudi pomagal...
Nvidie z tako oznako ni. Je pa zelo stara radeonka... čeprav nevem kje bi dobil tako skoraj novo radeonko
#brezpodpisa

mihaelzlatar ::

mislu sem NVIDIA GeForce 9500GT

hojnikb ::

yup, tole bo prešvoh za gta v...
In kje za vraga si dobu to kartico novo ??? 8-O
#brezpodpisa

mihaelzlatar ::

in ka zdej nardit??

hojnikb ::

si slučajno kupo novo pred kratkim in kolk si dau za njo ?


Nič, boljšo kartico kupit in bo bolje... kake so pa specifikacije ostalih komponent ?
#brezpodpisa

klkkkkkkkkkk ::

za GTA IV rabiš tudi dober CPU

mihaelzlatar ::

kaj mi priporočate za eno g. k cpu je 3.3 ghz ali mhz

hojnikb ::

povej točn model cpuja
#brezpodpisa

vaščan ::

na tale program si cukn dol in nam točn napiš kaj imaš za ene komponente kolk rama. http://www.aida64.com/downloads

mihaelzlatar ::

mam: Intel(R) Core™ 2 duo CPU E7500 2.93Ghz 2.93Ghz
3 Gb RAM
grafika: NVIDIA GeForce 9600GT

še kej rabte vedet?

hojnikb ::

daj zadnji patch gor, zmanjšaj detajle in poročaj kak dela...
če ne pomaga, menjaj grafifko, potem pa še cpu... čeprav ti priporočam konzolo.. bo ceneje..
#brezpodpisa

mihaelzlatar ::

kje pa lahko dobim patch?

mam pa drugače orginal igrco

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

na rockstar strani..
#brezpodpisa

vaščan ::

Mel na 775 podnožju dual core in qud core pa ta špil ni nikol deloval prou glatko.

mihaelzlatar ::

pol jo lahka sam prodam po tem takem ka ste vse napisal :(

klkkkkkkkkkk ::

Najbolje da prodaš in kupiš novo...

mihaelzlatar ::

js sm mislu igro!

vaščan ::

Brez veze prodajat cel komplet GTA IV v akciji dobiš za okrog 5-10eur. Počak na boljše čase in boljši pc.

mihaelzlatar ::

ka mislte pebi tole bi gnal mormalno GTA IV??

Grafična kartica GIGABYTE NV 660GTX, 2 GB
GV-N660OC-2GD
NVIDIA GeForce GTX660
jedro: 1033 MHz / BOOST 1098 MHz
spomin GDDR5: 6008 MHz / 192 bit
CUDA jeder: 960, vmesnik: PCI Express 3.0
PSU zahteva :vsaj 450 W / 6-pin
priključki: 1xHDMI, 1xDisplayPort,1xDVI-I, 1xDVI-D

povejte ka moslte :)

klkkkkkkkkkk ::

Raje malo slabso gpu pa kup se cpu+plata

mihaelzlatar ::

dam to grafično not pa overklokam cpu sam nevem na kulk pa rečmo na 3.0 Ghz

klkkkkkkkkkk ::

vsaj 4,0 - 4,3

recimo pomoje je oljš če vzameš 7870 ali 7850

drgač pa zaa 200-250EUR dobiš vse skupaj

Zgodovina sprememb…

mihaelzlatar ::

pa če bi sam cpu ovekloku bi blo pa memory mal povečam bi šlo?

aja Intel(R) Core™ 2 duo CPU E7500 2.93Ghz 2.93Ghz na kulk misliš da ga lahka overclokam??

Zgodovina sprememb…

klkkkkkkkkkk ::

Nebo šlo no vsaj na 4,0-4,3ghz sam rabš top matično zato.
Mam E8500 dokler nisem prišel na 4,1-4,2ghz ni bilo tekoče

mihaelzlatar ::

matična je od asusa
««
31 / 32
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto V (strani: 1 2 3 445 46 47 48 )

Oddelek: Igre
2390443115 (9731) Kayzon
»

GTA4 - menjava procesorja

Oddelek: Kaj kupiti
383848 (2562) Ancalagon
»

GTA IV PC Benchmarks (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8110271 (5813) CaptObvious
»

Nasvet za upgrade Motherboard in Procesor (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
516390 (4835) ncc2000
»

procesor za GTA IV

Oddelek: Kaj kupiti
473108 (1880) samsung113

Več podobnih tem