» »

GTA 3

GTA 3

Binji ::

Ja najprej mors policajem uit pol pa se jih pelat ke v uno garazo or whatever
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

||_^_|| ::

ja, sm pogruntu:)

Thanatos ::

a je že kdo naredil tisto misijo kjer moraš ubiti undercover policaja? Jaz imam velike probleme s policaji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thanatos ()

||_^_|| ::

če rabiš orožje vpiši "gunsgunsguns"
:)

jRk0 ::

Meni dela gta na d700@850 pa herc.8500LE @295/590 na 1024x768@32bit brez zatikanja. Edini problem so rami, pa potem disk srota pa se zatika na cajte.
You fuck up once, you loose two teeth.

||_^_|| ::

a je že kdo v drugemu mestu? FUL je hudejši od prvega! pa tista vožnja z jahto prou rulez:)

Thanatos ::

ja jaz sem, sej tista naloga za katero sprašujem dobiš v drugem mestu.

Mam pa nekaj vprašanj, v kakšnem avtomobilu se vozijo Jamajčani? Sem dobil še eno naloga da ga morem ukrast pa z njim število kolumbijcev zamnjšat.

A je že kdo naredil nalogo ki jo dobiš po pagerju, ko moraš ukrasti in pripeljati v pristanišče cirka 15 modelov avtomobilov. Meni mankata samo še Dodo in Mr Whooper. A kdo ve kakšna sta?

In eno čist v easy, kater avto vam je najljubši? Meni definitivno Mafia Sentiel :D

Dami ::

Jst sn ga že prejšni tedn končal. Kr ql morm rečt. Zdej morm še sam one telefone sprobat. A je kdo tekmoval v oni dirki v 1. mestu in zmagal? Men namreč ni ratal, kr enostavno ni dost hitrega avta.

Thanatos: tud jst sn dolg iskal ta Yardie Car. To je taki temno-rjav avto (oblike čist take tipčične ameriške limuzine) s svetlo platneno streho. Sedeži so pa obloženi s tako tigrovo kožo mislim da. Pa not se seveda furajo oni jamajčani. PA namesto hupe si lahk podvozje zvišuješ:D

Aja, moj favorit je seveda Cheetah!:D Zakon avto, hiter in zelo obvladljiv (razen v dežju, hehe).
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dami ()

chucki ::

duron 750 mhz + 256ddr rama + geforce 4 mx 440 nc nimam navito vec! GTA3 imam na 1024x768 na 32bit pa distance pa polovici! dela tekoce!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

dela ::

ejte, kaj naj naredim da nebom rabu več 2. CDja (audio) noter met ko bom špilau???

bastadu ::

FaLcOn3y3: Pojdi semle:\

Thanatos ::

Dami jaz sem zmagal v 2. poskusu z diablo stallionom. :D Telefone sem pa jaz že v prvem in v drugem mestu predelal. A potem Mr. whooperja in dodota ne poznaš?

||_^_|| ::

jst sm dirko v prvem mestu zmagu s policijskim avtom:)

LunKi ::

Ej a je kdo že ugotovu da lahko da mp3je v mp3 folder v gtaju pa prtiska r tipko dokler ne pride do mp3playerja pa posluša svoje komade medtep pa kopse strela:)
Seka, sam k pridš v tret mest so misije kr zajebane oz. zlo zajebane, preživet 2,5 minuti z unim bančnim avtom pr 6 zvezdicah (automat) je kriza oz. skor nemogoče, sam mogoče kje v bližini paint shop. Všeč mi je ker se vedno da nekak obidit zakon po eni drugi poti

Thanatos ::

jaz ubral drugo taktiko. Šel sem direkt v tunel med mestoma, ker je dvopasovnica vmes je pa ograja in se noben ne more vate čelno zabit. Pa če kod ve kje je paint shop v tretjem delu mesta, naj pove prosim :)

ChiefThunder ::

evo, sem končn dobu zadevo; kaj naj rečem... prvi vtisi so prima. tekoče mi dela na duronu 650@850+ gf3 ti200 na resoluciji 1024/768 32bit. sem mislu, da bo huje...

a mogoče obstaja kakšen način, da se ti hitro pokažejo lokacije paint shopa, gun shopa in ostalih vitalnih trgovin? včasih ful rabm, da najdem te zadeve...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

BC3 ::

v drugem mestu mam nalogo da enmu prpeljem YAKUZA STINGER pa ga nikakor ne najdem;((
kva je to zaen avto?

Binji ::

Standarden avto yakuz. Sporten, mal podoben lamborghiniju
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

||_^_|| ::

yakuza stinger: tak kupe, dvosed, vijolicne barve, luštna zadevca:)

Najbol do zdej mi je blo všeč da sm loh salvatorea ubil:))

A je že gdo ugotovu kako bi se dal špil na radeonu mal pohitrit?

Zico ::

A ker ve zakaj mi ne dela shranjevanje, ker ko grem ven iz igre naslednjič ne naloži ampak me vrže ven iz igre?
hja pa še to spil mi tece kr počas pa mam
masino Pentium 4
256 rama geforce2 64 ram
in win xp
kam mi lahko kdo pomaga?

Binji ::

Nimas tapravega gta3.exe fajla.
Dela pa pocasi zarad graficne
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

jRk0 ::

Meni na herc. radeonu 8500le flashanem cisto lepo dela na 1024x768 32bit na d700@850. Ne vem zakaj tebi ne dela?? moralo bi ti;) mas mogoce kako beta izdajo al pa kaj?
You fuck up once, you loose two teeth.

Area_51 ::

:)) A mislite, da bi delal na PII 300@450, GeForce 2MX 240/220, 192 MB RAMA. Na bilo kakšni resoluciji.:)
Area 51

||_^_|| ::

jRk0: mam tapravo verzijo:) katere winse maš?

Thanatos ::

BC3, jakuzi stinger sta parkirani na parkirišču za teraso od une Japonke ki te zategne na drugi otok.

Jst ::

Men pa žal ta špil ne dela :(((
Imam pa W2K SP2.
Ko grem na start game mi vrže v winse...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

zdej mi pa kr dela... ni da ni...

sm neki.. Kako za vraga shranjuješ???
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

bastadu ::

Med misijo ne moreš shranjevati, sicer pa greš "domov" v ona vrata in se ti odpre meni za shranjevanje...

BC3 ::

sm ga najdu, hvala

jRk0 ::

||_^_||: win98SE.
You fuck up once, you loose two teeth.

Jst ::

bastadu: A to je tam, ko se greš kao preoblect? Tam se ne zgodi nič, ko grem v tista vrata, oz. dam save, potem pa tega save-a ni!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

bastadu ::

Hja meni se sejva, če grem tja not... Pol pa nevem:\

Thanatos ::

en easter egg sem odkril. Vsi poznate Radio Chaterbox? No enkrat gor pokliče tudi Maria in obtoži voditelja da je gay in ga sprašuje za katerega tipa naj se odloči. En ja star in bogat, drugi je pa mlajši in nikoli ne govori. Tisti ki ste prišli do drugega mesta brez goljufanja že veste o čem govorim. Pravtako mislm da kliče Toni (un mafijc ki ima restavracijo), ker mu mat preveč teži.

MITT007 ::

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA-
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

MA drek, sm glih dons kupu grafo GF2 GTS/PRO 200/400MHz 32MbDDR, pa na WinME, Duron 700 delajo CS, Callin 2, Oper.Flash. BURTALNO Hitro.
NAkar mi prinese bratranc GTA3 k jo je glih dons kupu.....pa MMMMEEEEDDDDDEEEEE, za pop******.

MIslm... JEst nisem navajen spilat z 10 fps....

A obstaja kksn upgrejd driverjev, spila.... Karkoli!!
HOCEM DA MI TA SPIL DELA: KER JE Z.A.K.O.N !!!!!!

Area_51 ::

:)) To pomeni, da pri meni ni možnosti, da dela. Pol pa je ne bom kupu. Bom pa kje drugje igral.:)
Area 51

MITT007 ::

JEJ JEJ. POPRAVEK.

Sem nalozil najnovejse original Leadtek driverje za graficno - prejsnji so bli iz oktobra 2000.
ZAdeva spila brez zatikanja tudi na 1024*768, srednja wieving distance, vse ON razen WideScreena.!!! Zakon.

YIIIIIIIIIIPIIIIIIIIIIIIIIII.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MITT007 ()

matic ::

Jest mam pII350 (nevem a ga mam se na 400 al ne), pa GF2 32mb pa dela na 640x480 kr vredu.. sam je vse na minimum.. zacne se edin zatikat ko se zacne vec dogajat na sceni, npr. full kupsov ipd. ... ma tok za sprobat kaksen je spil in prvo sobo igrat je ok., da pa bi celga pregral tkole... pa ne, ne.. rajs ne..

aja pa men se tut dogaja tist, da mi en mejcken kr eno senco uzadi vlece.. k da bi mel kak un star lcd zaslon z notebooka k so bli najreprej, ko si bli se brez tft-ja! Take snce mal puscajo za sabo vse kar se hitro premika.. pojma nimam zakaj!? :\

the_unborn ::

izkljuci trails?

jRk0 ::

Peesdo. Jaz napriemr shranim igro. Se vs lepo shrani. Pol pa grem ven in ko hocem nalozit, vun fukne z igrce. Ravno na koncu ko se nalozi. Oni slajder je cisto na koncu. New game pa cisto lepo dela.
You fuck up once, you loose two teeth.

||_^_|| ::

jrko: narobe gta.exe file maš. obstaja repack.

sm šou probat v win98 SE, dost lepše dela, celo na 1024x768, ampak še zmerom ni čist tekoče! a ma kdo kakšno idejo?

Area_51 ::

:)) Če je to res, kar pravi matic, pol pa mam še upanje da mi dela ta igra:

PII 300@450
GF2 MX 240/220?
192MB RAMA- 133
Dobro hlajenje. Bom vsaj probal zažet, mora mi delat.:)
Area 51

jRk0 ::

Hm, kje pa dobim ta novi gta.exe?

Ve mogoce kdo, ce bo kdaj izsel kaki patch za multiplayer? oz. nasploh za celotno igro:)
You fuck up once, you loose two teeth.

||_^_|| ::

kaj bi pa ti delu v multiplayerju?:)

pošl mi mejl za popravek

Jst ::

Zakaj je mp3 folder v gta3?
A se da mp3je predvajat na kakšnemu radiu?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

||_^_|| ::

sej je nekdo že napisu. skopiri mp3je v mp3 folder pol pa radije šalti tolk cajta da prideš do mp3 playerja. pa ti bo v avtu mp3je igral

jRk0 ::

Ja isto kot v GTA 2. To vedno spilamo na lan partyju s sosolci.
You fuck up once, you loose two teeth.

Predator ::

jao jao warezarji vsi ki mate probleme z loadanjem igre ... ccc >:D

jah linka vam ne bom dal zato ker ste preleni da bi prebrali kakšen drug post od gta3 8-O

_pobesneli_ ::

Meni dela pri 1024*768@32 imam pa geforce 2 mx 400 Na zacetku se mi ful zatikalo potem pa sem v nastavitvah sklopu frame limiter pa je delalo normalno.Zdej pa me nekaj zanima kako koncas 1 level?

Thanatos ::

narediš vse misije ki so označene s črko.

bastadu ::

Kaj misliš s tem "ki so označene s črko."?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gta vice city (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
69249323 (13926) Heavy
»

Unreal Tournament 2003 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16812588 (7648) R33D3M33R
»

UNREAL 2 The Awakening (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1308406 (5321) vander
»

3DMark tocke (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
544630 (3713) 1161815611
»

MAFIA --> Dela UIBR pucaaaaaaas

Oddelek: Igre
191568 (1183) Ashrack

Več podobnih tem