» »

Iscem podobno igro.

Iscem podobno igro.

Pesimist ::

Torej iscem igre kot Jagged Alliance 2, lahko je turn based ali pa real time in nesme biti sci fi.
Ve kdo kaksne naslove?
  • spremenilo: Pesimist ()

drvo ::

comandos

Mavrik ::

Uf, ne-scifi boš pa težko našel. UFO serija je edina izmed novejših stvari.
The truth is rarely pure and never simple.

Pesimist ::

Comandosi ne, ze igral in se mi niso dopadli. Karakteri so prevec, kak bi reko, premalo detajlirani. Ma osnovne skile in to je to.
Vem da so neke, mislim da ruske igre izsle par let nazaj. Pa enrkat sem en demo igral pa se tudi vec ne spomnim imena.
SciFi mam drugace rad v movijah, samo se nisem dobre igre vido na to temo. Bom pogledo UFO vseeno.

opeter ::

Kaj pa recimo to: UFO Extraterrestrials?

Pesimist ::

Sem probal UFO Afterlight demo zdaj. Noja igra zgleda cool, samo ima vojaski ilement ki je izredno zalosten. Vojaki stojijo ko kipi in strelajo en drugega v nedogled dokler eden ne padne.
Taksno igro ko to bi mel, vendar z ww1 do irak tematiko in vojaki, ki ne stojijo samo. :D

Bethrezen ::

desperados dead or alive?
www.urbanterror.net

Pesimist ::

ze spilal. To je tudi bol commandos tip spil. Jagged Alliance pa Commandos sta dosti razlicna tipa in neglede na realtime ali turnbased nacin igranja.

Torej zdaj na prste pristet bi bili Jagged Alliance, Silent Storm, Soldiers at War. Samo te sem ze vse imel.

Aggressor ::

Hammer & Sickle, samo opozarjam, da ima svoje muhe.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

Pesimist ::

Yes :D. Te se tudi spomnim samo se nisem spilal pa tudi mislim da ni ona katere sem demo spilal, tak da bom zaj sprobal. Samo zelo mocno izgleda kot Silent Storm.

btw.kaksne muhe? Vejretno ne taksne kot UFO Afterlight ko 1 meter pred enotami se spancira sovraznik pa ga doben ne vidi le slisijo dokler ne pokne. Oz da te sovrazniki strelajo pa ga tvoji ne vidijo. :\

Aggressor ::

Mah, nerad linkam svoje opise, ampak trenutno je bolj malo časa: tule
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

Zgodovina sprememb…

Pesimist ::

jah v teh silent stormah in hammeru so res lepi modeli, ampak zdaj bom prvo UFOtu dal sanso. Demo sem spilal dokonca zdaj in se mi kr dopade. Pa tudi vidim da bos lahko pocepal in lezal ce le razvijes skill.

opeter ::

Kot sem že zgoraj omenil: UFO Extraterrestrials. Res je zanimiv!




Ostale slike tukaj

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

SmeskoSnezak ::

Eno vprašanje. Si sploh preigral celotno serijo iger Jagged Alliance? Ni samo dvojka. :P

p.s.:Wikipedia je lahko včasih zelo priporočna. Ogled izbe podobnih iger je tukaj. ;) Čudno, da ti niso že drugi dali linka ali pa da bi sam mal preiskal takšen teren.
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

Pesimist ::

Aha thx. Pa ce nisem vedo kak se rece temu zanru. RolePlaying nebi nikdar ugano.

Ma sej. Jagged Alliance je bil takrat fajn, zaj ga pa nebi vec igral. Prestar in pregrdi.

Spilam pa UFO: Afterlight in se mi zdi superca, kdaj pride kaki nasledni UFO ven :D.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

SmeskoSnezak ::

Ne vem. Meni pa grafika ni važna, ampak igralnost. Preigral sem skoraj vse JA-je. In skor vsako leto si dam gor špil in obujam spomine in igram kot nor. Igra te kar prevzame... :8)

p.s.:Jaz sn v bistvu napisal v wikipedio Jagged Alliance in nekje na strani imaš od igre napisan tudi žanr, v katere spada, pa sn klikno enga ki bi naj nekaj obetal in sem našel. :D No, vsaj jaz tak iščem podobne igre. Saj pravim, včasih je wikipedia full dobra. :D
@ Pusti soncu v srce... @

Pesimist ::

Jaz pa nemorem spilat starih spilov vec. Jagged Alliance 2 in tudi 1 mam v spominu zelo lepe. Ko pa sem pred par mesci dal 2jko gor spet mi je slo skoraj na bruhanje in nisem mogel verjet, da sem spilal kdaj kaj tak grdega za danasnji cas. To je vedno tak. Vsi stari spile ce dam danes gor bodo zgledali izredno neugledni tak da JA2 ni izjema. CSS na Cs1.6 prav tako..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237585 (23301) Sc0ut
»

X-COM Terror from the deep, UFO enemy unknown

Oddelek: Igre
10879 (756) Sims
»

Stare igre

Oddelek: Igre
61754 (1614) opeter
»

Stare Igre - katera je tista ki vam pospeši nostalgično srce (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15112688 (9962) SavoKovac
»

Naj Igra !!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10010016 (6257) Poldi112

Več podobnih tem