» »

GTA 4 PC

GTA 4 PC

««
«
1 / 32
»»

iLichu ::

God ::

ah...

lprelesn ::

ja kdaj že ob svetem nikoli >:D

tilinho20 ::

To smo lahk sam optimisti. :)

subby ::

baje oktobra, tko pravjo... sicer pa bolj pričakujem battlefield heroes

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: subby ()

destroyer2k ::

lprelesn

Da vidimo

gta3>ps2>pc
gta vice city, san andreas>ps2>pc
gta 4>xbox360, ps3

In sedaj povej mi nekaj prej je skoz bilo tako in zakaj potem nebo nikoli? Ne vem no veliko mislite da prej je bil gta narejen za pc, ampak vedno od 3d je gta prvo prišel za konzolo in kasneje 6-8 mesecev za pc.

Tr0n ::

Nic novega. Vprasanje je edino cas.

Berserker ::

Eh vi ker čakajte na GTA VI na pc, jaz sem se ga pred mescem prešpilal.

Tr0n ::

Cakamo, ker nimamo 360tke. Itaq bo na PCju lepsi in bolj dodelan. Pa se mouse + kb = auto win.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Berserker ::

Eh, na 360 je še kr lepa grafika malo se detajli bolj pozno nalagajo(npr. razpoke na cesti) sam zaradi lepše grafike se mi zdi nesmiselno čakat za PC. Glede mouse+ kb se pa strinjam s teboj.

Tr0n ::

Razlika je, ce igras na lame 720p ali na full glory that is 1920x1200. :)

destroyer2k ::

tr33k

Meh grafika sploh ni tak lepa na xbox 360 ta gta4. Jaz sem ga igral in bol oddaljene stvari stran je zelo zablurana zadeva.

Berserker ::

Men ni vazna grafika tolk ko zgodba sn zadovoljen tudi z tv sliko na lcd-ju(360).

lprelesn ::

dej ne seki itak da je pr špilih najbolj pomembna grafika ! 8-)

Berserker ::

Aja, gameplay pa zgodba je lahk sux pa bo tebi vseeno všeč. Je vlk takega apna zunaj.

subby ::

če ti je v špilu bolj pomembna grafika kot pa gameplay pejt raj filme gledat pa opusti igre

iLichu ::

iprelesn@ LoL se vidi da zdj folk sam še gleda na grafiko pr igrah...žalostno :(

Shegevara ::

lol ipreIesn se je pomoje samo zajebavu

Berserker ::

Sej pa nemore met vsaka igra crysis grafiko bi se je ja naveličali.

iLichu ::

in zakaj bi se kdo navelical tok dobre grafike ?

bluefish ::

če bi igral eno in isto igro samo zaradi grafike, ter bi bila igra popolnoma brez zgodbe, potem bi jo verjetno kmalu brisal iz diska.

Berserker ::

Ja ker če bi vsaka igra imela isto dobro grafiko pol nebi na crysis gledal več kot na nekaj posebnega ampak kot na navadno fps streljačino. Čim manj je takih iger z dobro grafiko, tem bolj jih ceniš(tak je za mene). Dandanes je veliko takih iger zunaj, pa so nekatere starejše se vedno boljše po igralni poti, kljub slabi grafiki. Sej se gre da uživaš ne pa da gledaš kaj je vredi zmodelirano kaj pa ne, pa še marsikaj...

iLichu ::

crysis brez dobre grafike bi bil vseen dober spil !

Berserker ::

Bi bil sam ne tak dober, kdaj pa naj bi prišel za pc gta? Al je je TBA.

iLichu ::

ja za zdj je TBA,sam eni pravjo da pride se ta let,sam ne verjamem,k vsi prejsni GTA so prsl eno 6-8 mescov po console verziji,tko da bo tud tko po moje z pc verzijo:) sam upam da nastimajo 150+ serverje za multiplayer,k tko je blo pr San Andreas,noro za igrat,sam pol so citerji vse zajebal ...

destroyer2k ::

iLichu

Pa to bo pomojem bolše, če gledaš pri san andreas so hekerji naredili multiplayer, tukaj pa upam da bo rockstar naredil multiplayer za pc.

Berserker ::

Ja v multiplyerju na konzoli ni not botov, pa jih sam 16 al tu okoli lahk igra v mapi.

laught ::

gta 4 je še kr ok na konzoli, sam včasih se okolica ne nalaga dovolj hitro..upam ,da na pcji tega nebo če pride,baje naj bi prišo oktobra,pa upam da bo še kaj dodatne vsebine na pcji,ker drugač se ga tak nebom pritaknil, sn ga ži 2krat obrno in morem rečt, da je res eden najboljših gtajev,res dosti detajlov in res živo mesto,če glih so dosti stvari izključli,maš še vedno na izbiro cel kup stvari za počet!

Tr0n ::

No, danes je bil GTA4 tudi uradno napovedan za PCja. Izid v Evropi je 21. november.

http://www.shacknews.com/onearticle.x/5...

The long-rumored PC version of Rockstar's open-world crime life simulator Grand Theft Auto IV will hit North America on November 18 and in Europe on November 21, the developer announced today.

The PC edition is said to pack "newly expanded multiplayer just for the PC," with Rockstar remaining mum on the specifics. Released on PlayStation 3 and Xbox 360 this past April, the Rockstar North-developed title went on to sell over six million units in its first week at retailers.

"We are very excited to be releasing the PC version of Grand Theft Auto IV," said Rockstar founder Sam House. "The whole team is dedicated to bringing an amazing gaming experience to the PC. The game looks and plays beautifully on PC and we can't wait for people to play it."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Berserker ::

Kakšne bodo zahteve?

Tr0n ::

Klasicne.

Tac20 ::

Lepa, da bo izšel tudi za PC, kljub govorjenju, da ga kao ne bo.

c00L3r ::

Lepa, da bo izšel tudi za PC, kljub govorjenju, da ga kao ne bo.

Mislim da je jasno zakaj. Na PC-u se lažje piratizira. Zato so bili raje tiho in niso dajali informacij. In so vsi kupili originale :)

T-h-o-r ::

fucking sweet, sem se res začel bati, da za pc ne bo :/
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

subby ::

ma nič se ni blo za bat, to so sam zarad dnarja naredl, ker če bi vse na enkrat ven poslal, nebi bilo niti pol tolk zaslužka

Tr0n ::

Me zanima, kaj mislijo pod "expanded multiplayer".

laught ::

pomojem, da bo lahk več igralcev naenkrat v eni mapi!ko na konzoli jih gre sam 16.

iLichu ::

Lepa, da bo izšel tudi za PC, kljub govorjenju, da ga kao ne bo.

Mislim da je jasno zakaj. Na PC-u se lažje piratizira. Zato so bili raje tiho in niso dajali informacij. In so vsi kupili originale :)


dj ne bedarij govort,ne piratizrajo samo pc gamerji,poglej xobx 360,tm isto piratizarjo kot na pcju,pa se nuben ne buni...

T-h-o-r ::

don't be a son of a bitch and go get yourself an original copy, rockstar have proven themselves
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

XsenO ::

Razlika je, da če piratiziraš na xboxu 1. če se ne znajdeš moreš mojstra plača, 2. ti gre garancija 3. in glavno si lahko banan iz live in stem je v bistvu konzola za v smeti, če igraš online.
Tako, da lih ne moreš enačiti :)
1 + 1 = 1

Meizu ::

Seveda lahko. Boli k... razvijalce, kje vse si banan, pri obeh lahko piratiziraš. Pri obeh platformah ima razvijalec škodo. THe end.

Berserker ::

Sam se vedno eni najdejo, ko sploh nevejo da se da xbox odklenit.

laught ::

nekje sem zasledil, da je bilo prodanih že več ko 8 miljonov kosov gta 4,me zanima kak bo kaj na pcju.

c00L3r ::

Fora je v tem, da če hočeš na xbox piratizirat si prisiljen v neko predelavo konzole, kar lahko ima posledice predvsem na garanciji tudi na Live računu. Na PC-u je doooooooosti več piratizacije, saj ni težave z garancijo v tem primeru. Jaz si bom kupil GTA 4 za PC, ker je igra vredna svojega denarja. Nisem pa hotel samo zaradi te igre nabaviti xbox.

Meizu ::

c00l3r se strinjam. Tudi jst sm hotel sam zarad gta4 kupit ps3. Pol sm pa malce premišljal in ugotovu da je pa potem ni špile ki bi jo še kej obračal na ps3 - vse špile ki jih jst hočem sprobat itak pridejo na PC, tko da mi res ni potrebe. Sam ja, GTA4 bom pa za spremembo kupu, kr je res vredna dnarja.

Berserker ::

Jaz sem tudi mislil kupit, sam se mimogrede brskal po torrentlechu in sem si jo takoj snedel.

laught ::

gta 4 je res vredna denarja!ena izmed redkih iger ob katerih sem se zamislo, da je v njo vloženo res veliko truda!

iLichu ::

A je mogoce kaksna moznost,da si vstvaris gang,v multiplayeru ???

lprelesn ::

.....evo jst mam že GTA 4 na kompu !:D

Tr0n ::

Jaz sem pa PC verzijo ze obrno par dni nazaj.
««
«
1 / 32
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto V (strani: 1 2 3 445 46 47 48 )

Oddelek: Igre
2390443184 (9800) Kayzon
»

GTA4 - menjava procesorja

Oddelek: Kaj kupiti
383848 (2562) Ancalagon
»

GTA IV PC Benchmarks (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8110278 (5820) CaptObvious
»

Nasvet za upgrade Motherboard in Procesor (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
516391 (4836) ncc2000
»

procesor za GTA IV

Oddelek: Kaj kupiti
473108 (1880) samsung113

Več podobnih tem