» »

Izdelava strani s podnapisi

Izdelava strani s podnapisi

MaCoFaCo ::

Nekaj me samo zanima, zato prosim za nekaj mnenj. Prvo kot prvo, nudenje podnapisov ni ilegalno, right? Drugo kot drugo, kaj če se podnapise pridobi z neke druge strani. Npr., da se vse podnapise downloada iz podnapisi.net? :> Verjetno nimajo copyrigta za podnapise, right?

>:D

Pimoz ::

lej...temu kar b ti rad počel se reče leeching in to ni dobro za živce admina primarnega sistema...zato tega ne počni, spljoh nikdar!

MaCoFaCo ::

Ilegalno pa vseeno ni ane? >:D

zeeero ::

Pol boš pa imel kar precej dela z downloadanjem vseh podnapisov... Ker je treba downloadati vsak podnapis posebej. Zaščito proti masovnemu downloadu datotek imajo vse tovrstne, vsaj večje strani. Da, da, tudi Podnapisi.NET >:D

Za to boš pa porabil večino svojega življenja :\
One Step Closer To Oblivion...

MaCoFaCo ::

zeeero ne bit tako prepričan, vprašanje je le nekaj ur oz. max par dni >:D

#000000 ::

Mislim da je Ilegalno. Pa sej itak ne vem kako ti bo to ratal sej lahko DL-aš samo če si član oz. če si lpgiran na strani, drugače dl link ne dela. LP

MaCoFaCo ::

To bi mogoče lahko ustavili s tisto generirano sliko, ki bi jo moral prepoznati, ko bi dowloadal podnapise. Bi pa to odvrnilo veliko uporabnikov. Mah nima veze, samo informativno me zanima...

MaCoFaCo ::

#000000 ni pene >:D

Zakaj pa je ilegalno?

#000000 ::

Ma čist točno ne vem, ampak verjetno je podobno kot pri filmih. A se spomniš mogoče tiste hrvaške strani kjer so jih ukinli zaradi tega ker ni bilo legalno. No sej bo verjetno kdo napisal točno zakaj ni dovoljeno. LP

MaCoFaCo ::

Mah pol bi že ukinli podnapise.net. A je res ilegalno če mi originalni podnapisi niso všeč pa napišem svoje? Ne vrjamem... Seveda moraš imeti originalni DVD, to ni dvoma >:D

Hair ::

In kaj bo tvoja stran ponujala takega, česar Podnapisi.NET nima?
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

MaCoFaCo ::

Nič - zato ker je to le razmišljanje. Jaz samo sprašujem če je kaj takšnega dopustno, oz. če ti lahko kdo teži za objavo podatkov (mišljeno podnapisov), ki v osnovi niso njegovi. Vse ostalo je offtopic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MaCoFaCo ()

user4683 ::

Copyright ima avtor podnapisa, razen če je pravice predal tisti strani. Je pa res, da nikjer ne piše kaj lahko s podnapisi počneš, ko jih potegneš dol - vsekakor pa vprašaš avtorja (nosilca © pravic) če dovoli.

Pomoje:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

podnapisi.net (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
13333420 (1749) donvito
»

Sublight - program za samodejni prenos podnapisov (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Zvok in slika
579106077 (10681) Morison
»

Netflix krade

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
308948 (7477) MrStein
»

Linki s podnapisi za filme (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
50176776 (53972) Dead_Meat
»

Maco se igra (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Izdelava spletišč
26124083 (13789) MaCoFaCo

Več podobnih tem