» »

Osnove grafičnega oblikovanja in prezentacija!

Osnove grafičnega oblikovanja in prezentacija!

klub ::

Mi lahko kdo priproča eno knjigo, ki bi me naučila osnov Photoshopa ali pa morda celo internetni teturial?

Namreč rad bi se naučil osnov grafičnega oblikovanja (razni napisi, kako naredit kakšen logotip, poppravljanje slik (osenčevanje, osvetlitev), obrezovanje in podobne stvari). Sicer program že imam, ampak seveda ne najdem akcij oz ne znam delati z njimi.

Ko t drugo pa bi rad vprašal, ali lahko v Powerpointu predvajaš neomejeno posnetke in kako to narediš? Imam namreč prezentacijo, ki pa bi rad, da mi jo nenehno predvaja, brez potrebnih klikov. Recimo vsakih 10s zamenja list ob enem, pa ko pride do konca, gre znova naprej, brez nekega zamaka ali premika.

Prosil bi tudi, če obstaja še kakšen bolj namenski program za to!

Hvala in upam, da sem zadel del foruma, če ne prosim za prestavitev!

Vice ::

1. Knjiga od Roger C. Parker Grafično oblikovanje. Za photoshop imaš potem druge knjige.
2. V PowerPointu imaš zavihek diaproekcija v njej link priprava diaproekcije - obkljukaš potrebno.
3. Program Macromedia Director - Da ga vsaj približno "obvladaš" rabiš par mesecev trdega dela.

R0K ::

Da ne odpiram nove teme!

A je možno power point file importat v kakšen movie maker program? Oz, da bi power pointova prezentacija laufala na DVDju? Recimo na TV?

Vice ::

Ga ni programa ki tega nebi omogočal, vendar izgubiš vse animacije ki so narejene v PP. Vse slide izvoziš kot sliko.

R0K ::

Kako pa potem omogočit vse funkcije iz PPja?

Torej timingi med stranemi, aniamcije, da ti tega ni treba spet ponovno delat?

Kakšna boljša rešitev kot konvertanje v movie file?

Vice ::

Najbolj simpl, če je PP brez klikov samo animacija "non-stop", da si inštaliraš kakšen screen recorder - programček, ki ti snema dogajanje na desktopu oz ekranu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

After Effects - ideja za efekt

Oddelek: Programska oprema
271816 (1028) #000000
»

Zagovor diplome (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
14550338 (29903) gzibret
»

Grafična priprava za tisk

Oddelek: Pomoč in nasveti
334315 (3888) Matev
»

graf oblikovanje-kaj sploh?

Oddelek: Programska oprema
162044 (1762) tratto
»

Flash (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
754205 (3364) kleDo

Več podobnih tem