» »

Siolovih free 10mb in dostop do njih

Siolovih free 10mb in dostop do njih

mat11 ::

Od kar je upeljano uporabljam Siolov free strežnik ki mi pripada mislim na freeweb.siol.net. Nekje decembra pa sem opazil, da ne morem več uploadati fajlov na njega, lahko jih pa brišem. Seveda sem klical na Siol in oni so mi zatrdili da je pri njih vse uredu, tako da je napaka pri meni.
Danes sem se spet malo igral in opazil da kratek fajl (recimo 4kb) pride skozi kar je pa večjega pa ne, preprosto tam kjer bi moralo kazati napredek uploada se nič ne premakne. Je komu kaj bolj jasno?
mat

ERGY ::

Se ko sem bil na SiOL, mi pravtako ni delalo. Lahko le majhne fajle das skozi, ostalo pa odpade. Recimo fajl vecji od 10kb nemore gor. Poleg tega so to ze vsi povedali na siol forumu in gospod klemen je to ze javil tehnikom, ki naj bi to uredili. Ene par dni preden so me odklopli sm probal dat kej gor in ni delalo in verjetno se vedno nedela in ne bo :)

LP

mat11 ::

Čakaj, pol je vseeno napaka na njihovi strani. Mamicu jim ............................................. dva dneva sem se intezivno j....... z to zadevo.
mat

Spajky ::

Jest nimam problemov! 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

alum ::

Uporabljaš slučajno Total commander?

Jaz imam z njim ponavadi probleme, pri uplodanju na server...

mat11 ::

Ne ga ne uporabljam.
mat

gumby ::

pravkar sem z TCjem uploadal 1.3MB veliko sliko - vse deluje normalno...

a vas kaksen firewall/antivirus owna mogoce?

OldSkul ::

Men tud dela ok. Prenaša pa fajle z SmartFTPjem.

mat11 ::

Evo zdele sem še enkrat probal, točno pri 10kb se mi ustavi. Vse kar je manj gre skozi.
mat

BoO ::

Meni je zafrkavalo pri pošiljanju emailov preko njihovega strežnika ker je mi je antivirus predolgo čekiral odhajajoče file.

Mogoče imajo tu isto naštimano? Če imaš kak antivir ga izklopi in probaj.
An approximate solution to the right problem is more desirable than a precise solution to the wrong problem.

Spajky ::

zdej tudi mene zeza - strašno počasen UL .. pod 1kb >:D
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

mat11 ::

ROUTER me zajebava. Danes sem se logiral na net brez routerja pa sem lahko kopiral tudi daljše fajle. Zdaj mi pa ni jasno ker imam na routerju odprta 20 in 21 port. Imam Asus 500g deluxe router, kaj delam narobe?
mat


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[P2P] BitTorrent - Naslednja generacija P2P (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1896482847 (32983) Rias Gremory
»

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co. (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3558425198 (8482) Freakylion
!

[Router] Kako forwardirat oz. odpret porte (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
372338068 (38524) ignats
»

Kako ste zadovoljni z delovanjem T-2 ponudnika za internet? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
10912189 (7990) durrenmatt
»

Pošta problem

Oddelek: Programska oprema
355098 (4583) Kv1DR_K1LL3R

Več podobnih tem