» »

Samsung HD 950 HDMI

Samsung HD 950 HDMI

goldrake ::

Prosim za pomoč glede omenjenega Samsunga namreč zanima me kakšen chip set ima ta DVD player za Divx in podobne filme...
Sem se že razgledal naokoli pa tega nikjer ni zapisano.Toliko vem,da podpira podnapise glede kompatibilnosti z različnimi standardi pa nič..
Hvala za pomoč in srečno novo leto;)

Stepni Volk ::

Predvajalnik ne podpira Divx/xvid filmov KLIK

Region hack

danix1 ::

Verjetno misliš DVDHD 950?
To je fenomenalen player. Kolikor sem videl po meniju, je narejen na Zoran Vaddis 7 (večina novih Samsungov je narejena na njem in ne na MTK1389) čipu in
že iz škatle podpira slo podnapise, ki so prave velikosti, črno obrobljeni. Podpira pa sub, srt, txt in mogoče še kakšen format. podnapis mora imeti enako ime kot film, v Language meniju, pa moraš dati vrstico Divx subtitle na "Central". V glavnem super zadeva z HDMi izhodom

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: danix1 ()

goldrake ::

Super hvala za odgovor ga bom kar kupil le trenutno ga ni nikjer (tudi v Avstrijo ali Italijo bi šel ponj).
Sem pa dobil kako se ga da narediti regon free plus componentni upscaler
1. Turn on the Player with no disc on the tray. The tv screen and the dvd lcd will display "No Disk"
2. Press the "Repeat" key on the Samsung remote control
3. Press the keys: "5 7 5 3 8" on the remote. A number must appear n the screen. That is your player's current region.
4. Prss the number for the region you want to use next ( 1 , 2 , etc). If you want your dvd player to be unlocked for all the regions press "9". A number should appear in the screen.
5. Press the "Open/close" button in the remote. The tray will open. Leave it open for a few seconds.
6. Just press the "On/off" button in the remote.
7. Congratulations: You now have a multi-region dvd player
This also enables High Definition using the Component connection.
Ferudia upscaler?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divxvid] LG predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21534852 (9672) kekpek
»

[DivXviD] Pioneer predvajalniki (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Zvok in slika
53670937 (15699) LexLuthor
»

Playon!HD Media player (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15559259 (45190) goby
»

[DivXviD] Firmware za predvajalnik (peka in uporaba)

Oddelek: Zvok in slika
1524574 (5072) JanezC
»

Odklepanje DVD komponent

Oddelek: Zvok in slika
91426 (1115) mojpc

Več podobnih tem