» »

Playon!HD Media player

Playon!HD Media player

1 2 3
4
»

vrossi46 ::

Jaz imam PlayON!HD z možnostjo vgradnje HDD,čip je pa isti kot PlayON-mini. Pri meni je 1080p tudi štekalo odvisno od filma,če se je predvajalo kake hitre prizore pol je kar hudo štekalo. Je pa 720p predvajalo brez zatikanja. Če hočeš ti lahko mojega prodam poceni,ker sem si nabavil Egreata S-2.

Hogar ::

vrossi46 je izjavil:

Jaz imam PlayON!HD z možnostjo vgradnje HDD,čip je pa isti kot PlayON-mini. Pri meni je 1080p tudi štekalo odvisno od filma,če se je predvajalo kake hitre prizore pol je kar hudo štekalo. Je pa 720p predvajalo brez zatikanja. Če hočeš ti lahko mojega prodam poceni,ker sem si nabavil Egreata S-2.



Nekaj postov nazaj si pisal da vse dela odlično in si prekipeval od navdušenja!?! Kaj zdaj? Šteka ali ne? Je to streamano preko kabla ali wi-fi ali pri klasičenm predvajanju neposredno z diska v playerju? Odločam se namreč za nakup playona pa nisem še 100%.
every day a birth day

vrossi46 ::

1080p šteka potom LAN-a in Wi-Fi-ja,ostalo pa dela BP.

Wad@ ::

Kot kaže mi je šel rakom žvižgat adapter za playon!hd. Upam da sama enota deluje, vendar ker nimam doma nobenega adapterja, ki bi prišel prav tega ne morem testirati. Nekoliko sem preletel spletne trgovine, pa nism nič kaj pametnega našel..
Zadaj me zanima, če kdo ve kje bi lahko tak adapter kupil, ali pa če je kdo toliko prijazen, da bi mi ga posodil, da testiram, če enota deluje. Sem pa s primorske.

ricky001 ::

Ali uporablja kdo PlayOn!HD Mini preko WiFi N? Me zanima če streama dovolj hitro za HD filme.

Thx za odgovor.

goby ::

Ta spodnjem forumu dobite vse informacije o Plyon!HD-ju. Stvar se kar razvija in razvija. ;)

http://www.acryan.com/forums/

+

Uradna stran:

http://www.playonhd.com
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Še en nov HD predvajalnik - EGreat EG-R1 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
36043222 (21828) xandros
»

eGreat EG-S2 Sigma Designs 8643 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
538753 (6013) Sibirc
»

DVB-T mpeg/4 snemalnik

Oddelek: Zvok in slika
458042 (4867) stefp
»

Samodejno ugašanje in prižiganje TV

Oddelek: Zvok in slika
169648 (9189) Frenky
»

Mede8er MED500X Full HD Network Media Player (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6512180 (9778) upgrade

Več podobnih tem