» »

Playon!HD Media player

Playon!HD Media player

«
1
2 3 4

slonato2004 ::

Ali ima kdo ta player? Imam ga sam, če koga kaj zanima, ali če ga že ima in bi rad delil mnenja obvezno piši sem!:D

XS!D3 ::

Kok si dau? Je to NMT ali je nekaj svojega? Kako si zadovoljen?

slonato2004 ::

149Eur
Kaj misliš pod NMT, nisem čisto siguren kaj naj na to odgovorim
Ima bittorent clienta, omogoča žično in brezžično omrežje, NAD,internet radio, NAS- anteno treba dokupit dela baje samo njihova, to je potrjeno iz foruma od kupcev, ki so kupili svoje in jim ne dela, pripravlajajo pa spisek kompatibilnih anten.
Zadovoljen z vsem razen, z podnapisi ne prikaže Č ali pa ga prikaže narobe, kot É,notranji podnapisi delajo vredu, če so pa oboji, zunanji ne delajo.
Bittorent dela super, razen baje če ne zdownloadaš do konca, ga recimo ugasneš pol ne moreš nadaljaevat z downloadom, ker vse zbriše - nisem probal


Vse kar se tiče interneta nisem še nič sprobal, ga imam samo za gledanje filmov, slik in poslušanje glasbe. Prebral do zdaj vse faile razen onih žandarjev BOXSET, ki pa jih je predvajal 10 min, potem pa zmrznil, računalnik pa mi jih sploh ni prebral, faili so bli zanič. Slika fenomenalna, del zlo hiter, je neslišen-res neslišen, se ne pregreva, ne crkuje, ne zmrzuje, bere 99%, meni do zdaj vse. Mkv bere za šalo, pravim edina napaka, ki jo ima je da ne prebere pravilno č,pa še to pravijo da bojo popravli. DTS downmix dela brez problema, starejši playerji bodo imeli nadgradnjo za dtsdownmix v nekaj dneh, novi že imajo naložen najnovejši firmware.
Ne crkujejo kot extreamerji so pa zlo podobni meniji.
Sem jim pa napisal, da jim prevedem v slovenščino vse menuje, žal še niso prevedeni. Drugač slika fenomenalna
Ka misliš s tem NMT(Netwok media tank)?

slonato2004 ::

Ima 2x usb 2.0 sprobal usb ključ, usb hard disk zunanji- vse dela,
Ima čitalec kartic, katerega bom sprobal v prihodnosti, ima pa usb slave za povezavo z računalnikom, če imaš vgrajen notranji disk preverjeno od kupcev dela do kapacitete 2TB, jaz imam wd 500gb. Ima funkcije kopiranja, brisanja, pomikanja in preimenovanja failov.
Podpira ntfs file system za večje datoteke od 4gb kot windowsi.
Zraven dobil kable kot hdmi pozlačeni, komponenti, itd. Dela tudi z univerzalnim logitech daljincem in daljincem od kameleona one for all urc 8308.
Če te še kaj zanima piši

LexLuthor ::

Playon!HD

Ali ima disk že vgrajen?
www.pasice.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LexLuthor ()

TOP ::

Za 150e bi ti tel še disk notri,lepo bi bilo sam ni.

Wad@ ::

Kje si kupil zadevo?

slonato2004 ::

www.playonhd.com

Nakazal na račun, poslali po pošti

Cena fiksna brez kakšnih dajatev, ddv ali podobnega.

Prišel ven glih včeraj novi firmware, ki omogoča nastavitev višine podnapisov in njihovo velikost.Zelo doboro!.

Dolpoteg softwerja na acryan.com

kmetek ::

ptt nihče na računa?

Trupl0 ::

šel pogledat:
cena 149€
poštnina 22.5€

zravn dobiš HDMI kabel ( v bistvu s poštnino nekako plačaš kabel )... Bom pogledal za kak opis...

Hvala, da si napisal...zdaj samo še počakam na izid WD TV 2 ;)
If you are going through Hell, keep going !

rc-car ::

Koliko časa si ga pa čakal?

A predvaja vse 1080p v redu? V primerjavi z WD HDTV?
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

LunKi ::

Mene tud zanima sam če delajo vsi 1080p fajli? Ker čip ma to notr. Zaenkrat je favorit egreat 34, čakam na wd tv 2 da vidm če bo ql sam je firmware v podnu, tole bi znala bit pa alternativa. Sam zanima me če delajo filmi kot je recimo 1080p Watchmen release ki je velik 18gb. Al pa vsaj da preživi tm do 12gb filme, ker wd-ja nad 9-gb zmanjka.

slonato2004 ::

Imam Watchmen director`s cut 16gb ali nekaj takega kot praviš, dela ko šus res. Najbolje predvaja glih te 1080p mkv-e, zato sem ga tudi kupil , ker iam toshiba 42rv555d fullhd televizor. Novi firmware od plaayon!hd pa je še boljši in upam, da bo še kak nov ven prišo, v kar ne dvomim. Predvaja blueray iso file, vendar še ne podpira menuja v bluerayu, film pa podnapise pa podpira absolutno brez zatikanja, slika ful vredu.
LP

Čakal ca. 3 tedne, garancija je 2 leti

slonato2004 ::

Nov firmware!
Podnapisi delajo zdaj super - šumniki, med drugim tudi menjavanje med zunanjimi in notranjimi podnapisi dela zdaj brez problemov in dosti novih stvari,...

:):):):))

Melanholija ::

Pa se nakup splača?

Zgodovina sprememb…

slonato2004 ::

Vsekakor,

boljše kot katerikoli dvd player, ki sem ga imel doslej,

denarja je vsekakor vreden in počasi kraljuje med vsemi media playerji.

Za ta denar najboljši player v Evropi trenutno!

Primerljivi stanejo 800 Eur npr. Sony, itd.

jan01 ::

@slonato2004
Kakšna je razlika med tem in xtreamerjem za 99€?

kelly1 ::

hay,...

Ali se da to kupiti kje v sloveniji,.. saj veste, nejeverni Tomažek.

Če DA - prosim za link oz. naslov.

Kako je z podnapisi - č,š,ž !?

Hvala !!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kelly1 ()

slonato2004 ::

To se v Sloveniji ne da kupiti, edino preko interneta, najboljše direktno
na www.playonhd.com
Podnapisi na najnovejšem firmwaru delajo brez problema!, imajo možnost nastavitev barv, velikosti, pozicije(višine) in zakasnitev med drugim.
Xtreamer po moje malo dnarja malo muzke, tako pravijo tisti, ki so kupili ta player in zdaj kupili playon!hd media player in pravijo, da je kvalitetnejši slednji.
Jaz razkiru dnar in player dobil po 3 tednih, moraš naročit ob pravem času, ampak vseeno je gužva, tako ca. 3 tedne. Pošiljka je pripotovala hitro v 2 dneh.

AlesSLO ::

Tolko dražji kot Xtreamer pa spet ni.

TOP ::

Recimo Egrejt HD je primerljiv s tem da je v SLO jeziku menu in vse dela BP.

LunKi ::

Sam egrejt ma baje zdej ban na firmware?

tattoo ::

Je mogoče kateri kupil z že vgrajenim diskom. Vidim da je za 200€ še zraven 500GB diska, kar je super cena. Zanima me, kako se kaj obnese ta disk, in če se ga da kasneje vzeti ven in zamenjati s kakšnim drugim zunanjim diskom?

slonato2004 ::

Tudi pri Playon!hd playerju dela že zdaj vse brez posebnosti, hard disk se pa normalno da vzeti ven in zamenjati z drugim, vendra če hočeš zunanji disk prikjučiti ga moraš vzeti ven iz škatle ali pa ga prikjučiti preko usb.
Notranjega diska pravzaprav ne rabiš, je pa dobro če ga imaš.

tattoo ::

Škoda, da ni več izkušenj uporabnikov tukaj napisanih, ker za Xtremerja je ful materjala tukaj, za tega pa bolj malo:)

kelly1 ::

Se pa spoznate, ni kaj !!

Na tem področju nisem ravno najbolj vešč,.... kaj mi potem svetujete, da bom tudi kot nejevirni Tomažek zadovoljen, do sedaj sem imel xoro 415 - suuperlativi, je pa izpustil dušo in iščem alternativo, tako da bo delala in mi ne bo kravžljala živcev, vsak jot xoro ne !!! Hvala,... morda popcorn, ki se ga da dobiti v slo,. pa vseeno pravijo da je potrebno naložiti nov software,.. tega se pa bojim, tako tudi pri drugih,.......

Slonato2004 če se slučajno odločim, si mi pripravljen to zadevo podrobneje razložiti in instalirati novi firmware ?
hvala

vrossi46 ::

Zanima me ali je boljši kot HDX 1000?
Na drugih forumih omenjajo da je sicer isti sistem kot Xtreamer, HDX pa ima boljši čip
Kaj vi pravite

BALAST ::

Seveda da je boljši od HDX 1000, saj je novejšega porekla.
Najbolje bo počakat na Xtreamer 2 in WD HDTV 2. Cene bodo pa 100-150€.

gregor ::

kakšen xtreamer 2 ?

vrossi46 ::

Novejšega porekla že,ampak čip naj bi bil bolši od HDX-a.Zanim me še ,če je res tih ta PlyOn HD

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vrossi46 ()

BALAST ::

Xtreamer ki bo imel možnost vgradnje 3,5 inčnega diska. (Sry, nevem če se mu ravno reče Xtreamer 2.)

OldSkul ::

wd tv2 bo mel menda star sigma čip, torej ni več tako zanimiv

piek ::

Tolko dražji kot Xtreamer pa spet ni.


Kako da ne?! 50% vec velja, pa se postnina je za desetino visja od Xtreamerjeve. Saj lepo, da vsak hvali svojega konja, samo malo osnovne objektivnosti ne bi skodilo.

Vam dam bolj nazorno primerjavo iz avtomobilskega sveta? Imas denarja za en Clio (10k €), pa ti pravijo, da je Megane full boljsi, a le malo drazji (15k €). Ceprav po tej plati je Megane res boljsi avto, Xtreamer pa za tem Playonom prakticno nic ne zaostaja (no, trenutno manjka BT odjemalec, ki pa je ze na poti), po nekaterih funkcijah ga celo pihne ...
--- Finish it off if you started it! ---

tattoo ::

PlayOn!HD s 3,5 500GB diska + poštnina stane 221,50€. Xtreamer stane brez diska, W antena + poštnina 120€. Če dokupimo 3,5 500gb diska, je skupna cena 180€. Pri ponudbi Xtreamerja sem opazil, da za 20€ lahko dokupimo Remote Cnotroler in še za 20€ AC Adapter. V primeru, da sta ti dve stvari nujno potrebni, je dokončna cena Xtremerja 220€. Vendar nisem prepričan, bo povedal nekdo, ki je kupil Xtreamerja. V primeru, da nabavimo dva PlayON!HD je poštnina še skos samo 21€, medtem ko se pri Xtreamerju za vsak komad zaračuna posebaj poštnina, torej 20€ po vsakem komadu.
Trenutno je slišat, da je PlayON!HD bolj stabilen, kot Xtreamer. Tudi tišji bi naj bil. Ampak pri Xtreamerju obljubljajo, da bodo popravili to, tudi z nadgradnjami bi se naj trudili. Torej razlika v ceni ni 50%, tudi pri poštnini lahko ugotovimo, da je za cela 2€ višja pri PlayON!HD napram Xtreamerja. Piek se je (ne)hote malo smešno izrazil o vsem in je tudi na zelo bizaren način želel narediti primerjavo (ni treba dvakrat pomislit kaj je njegov konj:)). Po mojem mnenju se z vidika cene splača nabavit Xtreamerja, če pa gledamo čas dostave, trenutno stabilnost in tišino pa se bolj splača nabavit PlayON!HD. Zgleda, da velike razlike med njima ni. Osebno še bom počakal mesec ali dva, potem pa bom izbral eno izmed teh dveh naprav - verjetno Xtreamerja, če bodo odpravli vse težave s katerimi se trenutno ukvarjajo, če pa ne, pa bom izbral PlayON!HD.

kmetek ::

3,5 500gb je mislim nekje 60€ da pri nas, drugače v tujini je 1tb 70€ :P

buneech ::

Pri ponudbi Xtreamerja sem opazil, da za 20€ lahko dokupimo Remote Cnotroler in še za 20€ AC Adapter..

AC adapter in Remote Controller sta že v paketu, to je opcija, če ti kaj od tega crkne, da lahko samo to naročiš.

piek ::

@archi:
Ti bi o konjih, prav. =) Imam WD TV, eGreata pa se Xtreamerja, igral sem se pa tudi z drugimi NMT-ji (PopCorn & co.), tako da o teh napravah precej vem. Lahko pa mi posodis za kak dan PlayON!HD pa ti objektivno razlozim (in pokazem) razlike, v teoriji in na spletnih straneh proizvajalcev ter fanboy forumih so itak vsi idealni.

Po tem, kar sem sam do sedaj preizkusil, po kriteriju price/performance (ki velja za vecino navadnih uporabnikov) zmaga Xtreamer. Bo pa v prihodnje gotovo prisla na trg se kaka boljsa naprava, v to sploh ne dvomim.
--- Finish it off if you started it! ---

dex123 ::

Sam sem se odločal med Xtreamerjem in PlayOn!HD. Odločil sem se zaslednjega, ker:
- omogoča vgradnjo 3.5" enote (Xtreamer še ne) z večjo kapaciteto,
- hlajenja (vem, da je pri obeh aktivno, vendar v PlayOn!HD tišje),
- izgleda (stvar okusa).

Pa cena? Xtreamer je cenejši, o tem ni dvoma. Če ne potrebuješ brezžičnega prenosa pa se razlika hitro zmanjša zaradi nakupa HDMI kabla, razlika v ceni med 2.5" in 3.5" diskom in raznimi mod dodatki za boljše hlajenje Xtreamerja (ki ti mimogrede razveljavijo garancijo).

Zakaj ne Popcorn? Cena.
Zakaj ne eGreata? Primerljiva cena, a je grši.
Če se ne motim, je v oba zadnja predvajalnika vgrajen starejši sigmin čip namenjen STBjem, ki je po prvih primerjavah slabši od realteka v Xtreamerju in PlayOn!HD. Je pa res, da tako eden kot drugi dovolj zmogljiv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dex123 ()

jan01 ::

2m hdmi kabla pa je 5€...

TOP ::

dex123 zdej izločil si Egrejta zaradi lepote,kaj pa Extremerja,če mal prebereš po tujih forumih,kolk jih je do sedaj že crknilo.Zelo veliko je pa res da so jih tud ogromno prodali,sam pokvarljivost je velika.

piek ::

Ah, Xtreamer sploh ni tako pokvarljiv kot pisete. Ce pac crkne nekaj deset primerkov iz prav prve prve serije, ki je prisla iz sestavljalnice, je to kvecjemu odlicen rezultat. Ocitno nimate izkusenj s tem, koliko casa poteka utekanje proizvodnje - no, na Kitajskem tipicno en (da, 1) dan, to pa je lepo stevilo skatlic. =)

Je kdo taka faca, da mi posodi tega Playona za par dni (?) - lahko izbira med nadomestkom - ze zgoraj opisanimi. =) Pa da seciram delovanje tega "uiber cuda". =)
--- Finish it off if you started it! ---

dex123 ::

Vsaj 5 eur za kabel, vsaj 5 eur za ventilator, ene 40 eur več, v primeru, da se odločiš še za vgrajeni 500 GB trdi disk (več v Xtreamerja niti ne gre). Dobro, lahko priključiš zunanji disk, vendar to ni isto.

TOP izločil sem ga tudi zaradi čipa. Ali je novejši boljši, pa bo pokazal čas. In ja, ker ga bom verjetno nekaj časa gledal na polici, mi je pomembno tudi to kako izgleda.

Razlika med Xtremerjem in PlayOn!HD bo verjetno na koncu samo v programski opremi.
Sicer pa, vsakemu svoje.

kmetek ::

2,5'' niti niso več dragi, 500gb dobiš za 80€ :P hofer, odpreš pa daš notr lol....drugače je XTREAMER dober ravno zaradi gledanja preko mreže....

vrossi46 ::

Kateri je zdej boljši; HDX 1000, PlayOn, ali Extremer

TOP ::

Tle ni bolšega vsak ma svoje hibe.

telexdell ::

Najboljši je moj! :)
Če bo kdaj komu uspelo narediti izdelek, kateri bo ustrezal vsem ljudem bo sigurno postal najmanj Bog. Tako pa ima vsak predvajalnik svoje prednosti in slabosti. Za sebe moraš izbrati takšnega, kot ti najbolj ustreza, pa čeprav ti bodo "zavistneži" hvalili svojega konja. Vsem ne ustreza Lamborgini. Pa tudi takšen avto te ne pelje bog ve kaj,če je šofer bolj bogi.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

Zgodovina sprememb…

tattoo ::

Vrossi45 priporočam ti, da pogooglaš za kakšnimi reviewi, obiščeš še kakšen forum in se na podlagi teh informacij odločiš kaj boš kupil. Nato lahko tukaj napišeš kaj si nabavil in zakaj, ter če je izdelek zadovoljil vsa tvoja pričakovanja :)

NazgulRR ::

Tisti, ki imate:

-a bere dvd .isoje skupaj z menuji?
-če maš vgrajen notranji disk, ali vse skupaj potem deluje kot "zunanji" trdi disk skup s PCjem preko USB? (in nalagaš filme gor na notranji disk)
-je notranji disk vedno ON (=se vrti) ko je naprava prižgana? Ali je OFF, če gledaš kaj preko npr. USB ključka?
-a bere tale file (audio/video): http://www.sendspace.com/file/5zzelg

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NazgulRR ()

vrossi46 ::

Vrossi45 priporočam ti, da pogooglaš za kakšnimi reviewi, obiščeš še kakšen forum in se na podlagi teh informacij odločiš kaj boš kupil. Nato lahko tukaj napišeš kaj si nabavil in zakaj, ter če je izdelek zadovoljil vsa tvoja pričakovanja :)



Ja,sam je že tolko teh stvari, da res ne vem kaj naj se odločim. Bom pa upošteval tvoje nasvete
HVALA

vrossi46 ::

Zanima me, če lahko priklopim na ACRayan zunanji DVD in potom njega predvajam filme. Imam namreč dosti DVD-jev.
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Še en nov HD predvajalnik - EGreat EG-R1 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
36042988 (21594) xandros
»

eGreat EG-S2 Sigma Designs 8643 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
538691 (5951) Sibirc
»

DVB-T mpeg/4 snemalnik

Oddelek: Zvok in slika
458019 (4844) stefp
»

Samodejno ugašanje in prižiganje TV

Oddelek: Zvok in slika
169601 (9142) Frenky
»

Mede8er MED500X Full HD Network Media Player (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6512120 (9718) upgrade

Več podobnih tem