» »

sistem za 100k -200k SIT

sistem za 100k -200k SIT

oco ::

lep pozdrav

sem nov tu na forumu
vidim da so debate zelo obsežne in da se mnenja uporabnikov zelo razlikujejo. in to mi je kul.
da ne bom dolgovezil prehajam na problem
sobo 4x6x2,5 m želim opremiti s sistemom(v sobi je malo pohištva(dve večji omari), parket, zadnja stena je steklena(balkon)). torej avdio video. sedaj imam v tej sobi en čisto navaden hi-fi, povezan s pc-jem in tv-jem(philips), zraven pa je priklopljen še videorekorder (oprema iz prve ruske :))

želje pa so sledeče: čim bolj kvaliteten stereo zvok(cd, cdr, mp3..), gledanje filmov (dvd, divx s podnapisi) v surround tehniki, računalnik pa želim prenesti v drugo sobo(ni čisto nujno-želja).
sam sem želel nek dvd/divx predvajalnik+ojačevalec+zvočniki, prijatelj pa me prepričuje da tega ne potrebujem in da naj si omislim domači kino ala philips, sony,... saj naj bi bilo to dovolj za blokovsko stanovanje. v bb sva nato hodila s cd-jem od enega do drugega predvajalnika.
moje osebno mnenje je, da je philips boljši v stereo tehniki, sony pa ima boljši surround (podoben mi je bil kenwood v varianti reciever+divx player), najbolj pa sem bil navdušen nad marantzom take28-O katerega pomanjkljivost je da nima divx predvajalnika (ampak stereo se ne da primerjat z ostalimi tremi, vsi pa so 5.1 sistemi, s pasivnim sub-om) , kar bi se dalo rešit tudi s kablom od pc-ja do komponente (ne najboljša rešitev)
philips 70k
sony 80k
kenwood 80k
marantz 100k
naj povem da nisem ravno audiofil, vseeno pa želim kvaliteten, čist zvok iz zvočnikov v moja ušesa.
prosim za predloge, saj se mi že kar malo meša od poplave ponudb, mislim pa odšteti med 100 in 200k SIT

Stepni Volk ::

Tovrstne Hi-fi teme obstajajo. Povezave najdeš v mini KAZALO oddelka Zvok in Slika Zaklepam

Zgodovina sprememb…

IČA ::

Zaklepam


Si pozabil zavrteti ključ???
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

Stepni Volk ::

Ne, me je vrglo z neta :(

Se zgodi tudi v boljših družinah :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Hi-Fi] - Oprema / naprave (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Zvok in slika
74073062 (5025) MaStr
»

[Hi-Fi] - O zvočnikih (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Zvok in slika
1501186998 (52141) Janac
»

[Hi-Fi] - Hišni kino sistemi 3.1, 5.1, 7.1... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16633941 (16712) josko674
»

WD TV HD Media Player + 5.1 Surround zvočniki

Oddelek: Zvok in slika
113874 (3617) Okapi
»

[Hi-Fi] - Debata: CD vs. DVD predvajalnik (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19514024 (10461) Trancedeejay

Več podobnih tem