» »

Najugodnejši ponudnik neta?

Najugodnejši ponudnik neta?

matej97 ::

Pozdravljeni!

Prosim, če mi lahko pomagate pri izbiri najugodnejšega ponudnika neta. T-2 sem izključil iz izbire saj mi čas ne dopušča, da bi tako dolgo čakal na priklop.

Pogoji:
-brez vezave za določeno obdobje
-na območju Ljubljane
-download 1mbit (več ne bom rabil, če pa bo razlika v ceni majhna, pa bi razmislil)

Hvala za odgovore.

BladE_ ::

Pomoje da je kabl! sam ce uzames adsl mas zravn se telefon :D
Akcija - Reakcija

zee ::

če se ti ne mudi, potem T-2.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

matej97 ::

Verjetno bom res vzel kabel. Ampak zanima me, kateri ponudnik je najbolj ugoden glede na moje pogoje. Telefona ne rabim. Za T-2 pa sem povedal, da ne bom čakal.

mte ::

Cenovno je kar se tiče kabla telemach ugoden, ampak poznam nekaj ljudi ki imajo (ali so imeli, pa so potem prekinili) velike probleme s telemachom, tako da ostane ljubljanski kabel. Za drugo pa ne vem.
lp

Tody ::

problem kabla je to da nimaš svojega linka ampak se lahko zadeva zabaše zvečer ko folk zvečer gor... BE AWARE >:D

G_unit ::

Pomoje bi blo vredu da bi si kupil adsl. Zdej mas pri adsl cenovno ugodnost en tolar. Sam je en problem ckalna vrsta je dolga.
bolje da ne govimo o mojem racunalniku ker bi se slabo koncalo:D

matej97 ::

Hm. Meni oviro predstavlja predvsem to, da sem študent v stanovanju in ne vem, če bom tudi drugo leto tu ali se pa bom preselil. Zato iščem varianto brez časovne vezave. Kako dolgo pa bi rabil, če bi se recimo danes naročil na T-2? Kdaj bi se mi stvari poštimale (vsaj približno).

Fratello ::

MEDENA ::

matej : 1 mesec 100%

antonija ::

Ce hoces brez vezave pol moraz priklop placat po rednih cenah... kar pa ni tolk poceni. Preracunaj ce se ti slucajno ne splaca vezat pa pol penale placat za preklic pogodbe...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

matej97 ::

Koliko pa je priklop? Meni se zdi, da od 20 - 30k. Koliko pa so ti penali, če stvar odpovem?

antonija ::

Baje da so nekje ranga 2kSIT/mesec, sam to moras za vsakega ponudnika posebaj pogledat...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1883564855 (339) Netrunner
»

Telekom in A1 dražita pakete (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
19569659 (57105) Cruz
»

Siol VDSL2 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
25135920 (19866) Bug
»

Siol in njihove nove/stare laži in zavajanje kupcev (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
757219 (4450) BlueRunner
»

Nov ponudnik širokopasovnega dostopa - T2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
18961714 (43086) OmegaBlue

Več podobnih tem