» »

Naj menjam paket (SiOL ADSL)

Naj menjam paket (SiOL ADSL)

Jeebs ::

Serbus folk! Sej vem, mogoče je bilo že kdaj napisano, ampak na žalost ne najdem. Stvar je taka, da sm že več kot 2 leti nazaj kupil ADSL (istočasno tudi ISDN, ki je bil takrat še predpogoj) in takrat sem vzel študentski paket 1024/256 (5.900SIT/mesec). Sedaj pa se mi je status iztekel in verjetno bom kmalu dobil domov, da naj jim pošljem potrdilo o vpisu, ali pa mi bodo dodelili navaden paket. Sedaj pa sem zbegan, ker ne vem, kateri paket mi bodo sedaj avtomatično dali? Bo to še po starem ceniku (na žalost se ne spomnim kakšne so bile cene, vendar je bilo dražje kot sedaj na triple play, če me spomin ne vara)? Torej, naj kar pustim, da mi oni menjajo paket, ali se mi splača, da si sam vzamem kak drug paket? Hitrost bi vzel isto.
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

bosstjann ::

moj nasvet je da počakaj itak bo do konec ali sredine oktobra ostalo nespremenjeno. cena tvojega nešutdentskega paketa je 8k tko da tut če bi šel na solo bi privarčeval 800 sit na mesec vendar bi se moral vezat za 24m. tko da čakaj in boš videl

Jeebs ::

No ja, glede na to, da nimam kabelske TV in odpadejo kabelski ponudniki se mi nebi bil problem vezat za nadaljni 2 leti. Sicer pa, bom videl, kakšna bo situacija, ko dobim tisto pošto.
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

madmitch ::

Mogoče malo radikalen predlog, a vendar; kaj pa če bi poklical na SiOL in vprašal, se dogovoril...?

Mater obnašate se, kot, da tam strašijo in otroke kradejo. Kako se meni vedno uspe s SiOLom, Telemachom Telekomom in ostalimi ciganskimi pošasmi vse dogovoriti in vse dela (večinoma) BP, vse mi zmontirajo pred dogovorjenim rokom...
Aja, morda delam ogromno napako,ter sem nadvse prijazen ko pokličem. Ja, pokličem, izvem marsikaj in marsikaj se dogovorim. Zato imajo am ljudi, ki jih vsak mesec plačujem, torej verjetno ni s tem da jih pokličem, nič narobe. Ali pač?
Nobody is perfect, my name is Nob Ody


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach hitrejši in cenejši (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
21023812 (12676) smash
»

Siol VDSL2 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
25136636 (20582) Bug
»

Siol in njihove nove/stare laži in zavajanje kupcev (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
757396 (4627) BlueRunner
»

SiOL ZELO poizveduje za T-2jevci ! Jim teče voda v grlo? :) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
19118030 (10108) pizdindim
»

SIOL ADSL2+ (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
31037288 (16695) Primoz78

Več podobnih tem