» »

p2p in router

p2p in router

leteci ::

P2P programi mocno obremenijo usmerjevalnik. Ce dam racunalnik v DMZ kjer laufam p2p al bo se vedno obremenjen usmerjevalnik, al sam forwardira promet?

lp

korenje_ver2 ::

ponavadi v navodilih za usmerjevalnik ali stikalo piše, kakšna je prepustnost paketov. na mojem pise 165000 paketov na sekundo.

slabsi switchi majo prepustnost tudi pod 60000 paketov na sekundo. sam se mi zdi cudno, ker tezko generiras tolk paketov...

Packets are Routed to the DMZ - NOT Translated

Packets from the Internet to the DMZ are actually routed to the DMZ. This is in contrast to how packets from the Internet to the internal network are handled. Packets from the Internet to the internal network are translated and not routed (in the strictest sense of the term) to the internal network.

torej za tvoj primer to pomeni, da velja moja prva trditev. v drugem promeru da procesiras pakete, seveda bolj obremeni router. sam mora bit nekje podatek za prepustnost. ravno zaradi tega se jaz izogibam namenskih naprav za routanje...

http://www.optrics.com/products/downloa...
bi rekel da nekateri nici zmorejo samo do okoli 8k tcp paketov na sekundo (1500bytes). (1500*8k=12MB/s=100Mb/s)

Zgodovina sprememb…

Coupe ::

djte mi povedat kaj dejansko sploh naredi DMZ.vem da sem ga na routerju odpiral za ipv6..
coupe


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Remote deskop

Oddelek: Pomoč in nasveti
5665 (582) mikimali
»

Ima kdo izkušnje z Micronet ruterjem

Oddelek: Omrežja in internet
121523 (1444) Tody
»

resitev: Kako nastavit router

Oddelek: Omrežja in internet
163005 (2699) nicjasno
»

Iptables in C&C Generals

Oddelek: Igre
201841 (1610) Tito
»

Glasba - Ustvarjanje

Oddelek: Sedem umetnosti
463049 (2611) tha_man

Več podobnih tem