» »

DDV & mi!

DDV & mi!

Elemen_T ::

To sporocilo pisem predvsem iz jeze. (treba se izpovedat;(()
...Danes sem v Delu zasledil naslednjo novico:Dimitrij Rupel ob nastopu funkcije dobil v uporabo tudi nov luksuzni avtomobil v vrednosti 17 mio SIT (BMW serije 7).
Pomislite...vse kar kupite...total VSE...8-19% gre v državno "blagajno", od tam pa vzemajo kar nekaj denarja za take ali podobne primere kot so avtomobili, vile...za "vplivne" ljudi, kateri pa so v končni fazi totalni bedaki. Uh..pa se spomnite Podobnikovega Audija? Da pomislim, da sem (smo) dajal(i) denar za takega KMETA....kar zmrazi me po celem telesu. Mislim............totalen absurd.;(
Nuke government
:))

Thomas ::

Prov vam je! Kako ste pa voli(li)? Ne rečem pa, da bi bli uni - Jansa & Bajuk kaj dosto boljš. Nekoliko pa vendarle.

Ampak ni to bistvo. Tistih mojih par deset tolarjev, kolikor ponuca Rupel - ma nej mu bo. Sej ni tudi ne tako slab minister.

Povabi poslanca na kavo - in prišlo te bo dražje, kot sicer celo leto daš zanj.

Pust politko sine - pa kašnga pametnga dela se loti! 8-);):)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Sergio ::

mah raj nej NAM STIPENDIJE NAZAJ ZVISAJO! a za to pa nimajo dnarja!?!? AAAAAAARGH!!! ;((
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Elemen_T ::

Thomas: To se pa tudi slučajno ne strinjam, da bi bila Janša pa Bajuk kaj boljš...celo slabše bi bilo...kaj pa sta nardila...kaj je Bajuk vse obljubljal...in kaj je bilo iz tega? 0!
To sta navadna bluzača. Tudi se ne strinjam da bi mogel pustiti politiko pri miru. Če je tebi vredu da npr. kupiš procesor v vrednosti 100.000 ...v bistvu pa bi mogel dat 80.000.....meni ni. Ok. Če bi šlo tistih 20k za kakšne konkretne primere vredu...samo tudi sam veš da gre za bedarije.

Tolip ::

In tisti kmet še zmeraj dobiva denar od tebe (nas).Vsakič ko plačaš telefon in internet,tudi njemu verjetno kapne v žep.

luni ::

jaz bi samo rad videl enkrat zanimivo raziskavo, ki bo jo naredil kaki resen casopis:
Kaksno izobrazbo imajo nasi politki?
a)koncana osnovna sola ali manj
b)koncana srednja sola
c)visja sola

Bi blo zanimivo videt narod, ko bi se smejal... al pa jokal :\
Artificial Intelligentia

Elemen_T ::

Luni: Pa se mi niti ne zdi da politiki nebi imeli izobrazbe. Problem je v tem da preveč "not" padejo pa postanjo egoisti ... ne sicer v prvi besedi pomena...predvsem so vsi prevec prepricani v svoja dejanja in v svoje razmišljanje.

Lp

NiggerBob ::

... problem pri nas je bolj v tem, da ni nihče za nič odgovoren in kriv.

Za primerjavo bom vzel ZDA, kjer je Clinton skoraj odletel zaradi Monike in enega "blow-joba". In to po vsem tem, kar je naredil za ZDA in tamkajšnje gospodarstvo, ki že dolgo dolgo (nikoli?) ni bilo tako na vrhuncu

Za drugi primer bom vzel znanega politika in "poštenjaka" Marjančka, ki se je s svojim Avdijem odpeljal dogodivščinam naproti (zelo zelo podobnim kot že zgoraj omenjeni Bill:D) in telesnim stražarjem prepovedal, da ga spremljajo. Mimogrede je s seboj v avtu imel oborožitev teh bodyguardov (avtomatske puške), nadaljevanje zgodbe je znano, pojavlja pa se dilema:

a) ali so podali kazensko ovadbo zoper njega zaradi posedovanja oz. nošenja orožja? (Če že npr. ima dovoljenje za posest orožja, ga verjetno nima za nošenje, če pa ga ima za nošenje, pa sigurno nima dovoljenje za avtomatsko puško)

b) škodo je verjetno pokrila zavarovalnica, saj so avti (domnevam) kasko zavarovani, zanima pa me, kdo je pokril stroške zaradi odbitne franšize? (močno dvomim, da Marjanček)

ZAKLJUČEK: in potem ta vrli Marjanček za nagrado postane direktor Telekoma:D

Vso mojo pohvalo pa si zaslužijo direktorji SLO podjetij, ki so za najbolj škodljivo osebo za naše gospodarstvo označili prav Marjančka....
Žal se vsaka država preživlja z davki, tudi mi nismo izjema, ampak ko bi se vsaj naredilo kaj pozitivnega za ljudi s tem denarjem, ne pa da vsak grabi, kjer more in kolikor more, če je premalo, pa bomo pač uvedli nov davek ali le-tega povišali, ali povišali trošarino, bla, bla, bla.
Me prav zanima, kaj bi bilo, če bi se nas recimo vsaj 50% zavencev za DDV odločilo, da ga državi ne bomo odvedli do predpisanega roka oz. ga sploh ne bomo odvedli. Po 2, 3 mesecih bi se verjetno sistem sesul, saj bi brez plač ostali policaji, sodniki, zdravniki, šolstvo, upravne enote,.......
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

hanuman ::

Ma nima smisla razpravljat to so itak banda najhujsega kova sam dvoje nam ostane al da smo tih ko riti ali pa da uletimo v skupscino in jih v fuknemo tko kot so milosevica in tko kot je matija gubec z tistimi fevdalci naredu. Sej sami iscejo da se jim bo to zgodilo.>:D
pol pa kao ni denarja Al pa kao une boge begunce k doma za kruh nimajo pa drago palcajo da jih negdo na zahod prepelje oni jih pa ulovijo in posljejo njihovim bedam nazaj.`
Al pa neki dan sem gledu na dnevniku da je pri nas 8.9 procentna inflacija leto, pol so pa pokazal se druge evropske drzeve ces kao oni so ravno tko k mi mel inflacijo. Ja ampak zesledil sem da je portugalska mela takoj za nami najvecjo in to je 4% vse ostale pa nizjo sam mi pa 9%. Majku jim jebem lopovsko. Kaj pa lahko pricakujes od financnega ministra ki se pise ROP. ;((
Quake or be Quaked

hanuman ::

Ali pa primer z naftnimi derivati "Sej razumete moramo bencin podrazit ker je na svetovnem trgu cena nafti narasla, ampak takoj ko pade bo padla tudi cena derivatov pri nas." Zdaj ko je pred novim letom cena nafte padla za skoraj 30 odstotkov po vsem svetu namesto da pri nas pocenijo bencin oni nabije trosarino da je na koncu isti k....;((;((;((
Quake or be Quaked


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bajuk nagrajen (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
17115161 (8438) root987
»

Cena nafte (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13319178 (12773) krneki0001
»

Dvoličnost pri določanju cen goriva (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19310532 (7880) darkolord
»

Rezultati državnozborskih volitev 2004 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
49027467 (17506) iration
»

Rupel (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
1438805 (6668) drejc

Več podobnih tem