» »

N L P .....click here to find out more...

N L P .....click here to find out more...

«
1
2 3 4

Hrček ::

Well.....pa smo kle....



če koga zanima kej o tem in tem podobnem....like... Roswell incident8-O, Videnja NLP-jev8-O.., Philadelphia Experiment8-O, Area 518-O, Aurora aircraft8-O....naj upraša in izvedel bo...



to pa zato ker slovenci premalo vedo o tem...


!!! Minimal Rox !!!

ABX ::

I came in pace.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Hrček ::

za tvojo paco ...se uzame capo ...pa je problemčk rešn :)):D
!!! Minimal Rox !!!

Yohan del Sud ::

Ok mene zanima zakaj marsovci niso kosmati?

Thomas ::

bulšit
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Makaron_hater ::

No pa začni:

Makaron_hater ::

Philadelphia Experiment
RAZLOŽ!!

Hrček ::

ti kateremu so se italjani zamerl....

am...philadelphya experiment je vseboval ladjo imenovano USS eldridge, katera je bila teleportirana iz enega nonca amerike na drugi in nazaj...in to leta...1947...i think...


ladja ki se je pojavila na izvorni točki je bila cela....le s posadko je bilo hudo narobe...v celoti naj bi preživel samo eden človek z imenom Bielek...kateri je razlagal postopke teleportacije....

ko se je ladja vrnila...so bili nekateri pogrešani med njimi tudi bielekov brat ki je padel čez krmo v neznano med teleportacijo...ostali pa so bili "sliti" z ladijskim trupom......melokule železa so se spojile z človeškimi...organiskimi celicami...ljudje ki so bili takrat še na pol živi so pretrpeli neznosme muke...

kar se samega projekta tiče je še skrivnost kako so dosegli teleportacijo....vendar obsaja mnogo teorij...in ena najboljša je ta da so to storili z zelo močno elektromagetiko...


...še kej.... ?0:)
!!! Minimal Rox !!!

Huey P ::

Hrček; Ti meni razloži kako je AREA 51 dobila tako ime (jaz vem, damo me zanima, če ti več).

..::DOOM III: The Legacy::..

McAjvar ::

Pa tudi mene zanima Philadelphia Experiment.

Go to it, chop chop!
"[...] the advance of civilization is nothing
but an exercise in the limiting of privacy."
- Isaac Asimov

Hrček ::

area 51 je ena izmed območij katerim so dodelili taka imena kjer so se ustvarjala, testirala in izvajala skrita vladna dela in experimenti kateri so bili namenjeni strogi tajnosti....

zakaj ravno 51 pa ti ne bi znal povedat:|
!!! Minimal Rox !!!

Thomas ::

Ma bulšit totalen! Me zanima Hrček koko bi ti živu če bi te v železo zatajov!

Bom jest teb dal grozne muke! :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Hrček ::

hm....mal si preber dokumente o philadelphiji...


zaradi teleportacije so se celice in molekule "zlile" skupi....fuzija...


pa mal si še preber info o teleportiranju človeka... in kaj in kok bi moral imet na sebi ob tem postopku in zakaj...


mčkn si še poglej Dnk...in kaj se zgodi če ga spreminjaš...


8-)
!!! Minimal Rox !!!

Thomas ::

A ti res ne zastopiš, da so to same natege?

:D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Shadowman-x ::

Hrček, dodaj kakšen dober link.

Makaron_hater ::

link...
V bistvu...

LINK !!!!!!!!!!!!

Hrček ::

thomas ...preveč si skeptičen...


to da se pa bi dalo spojit organske celice z umtnimi...pa je mogoče...


!;((
!!! Minimal Rox !!!

DIEUALL ::

Hrček a das kak link kje bi o tem lahko zvedel kej vec

please please

:\

Hrček ::

ti...zdele ga nimam kle....

am...pejt na google....pa napiš philadelphya experiment, ....in teleporting matter through space (laboratory)....in izvedel boš več...

8-)
!!! Minimal Rox !!!

DIEUALL ::

hvala ti

P.S.

to je 1000000% vse res kaj govori Hrcek in ne tko po njem žgat
;((

tec ::

Hrcek: Prav imas...enkrat sem gledal en film o tem projektu filadelfija in na koncu je pisalo..based on a true story >:D

Lunik ::

ja ampak samo "based" :D>:D

DIEUALL ::

povejte zakaj zafrkavate ?????????
;((

Thomas ::

Če bi nekdo trdil, da so vile in škrati v njegovem kevdru - bi bil deležen istega tretmana. Vsaj od mene.

Tko da se ni kej sekirat.

:D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Lunik ::

spider: sej ni pene, 0 ne rečem, ampak po 50 letih, če so teleportiral karkoliže, zakva se ludje še skoz okol furajo v smrdljivih avtih, avijonih.... - če so res teleportiral ladjo, bi v tem cajtu res že lahko to tehnologijo razvil v taki meri, da bi jo lahko, če že ne vsi, vsaj tisti s ful keša uporabljal ... ? :\

Huey P ::

Okej hrček, pa da ti jaz razložim zakaj je Area 51 pravzaprav Area 51;

Po drugi svetovni vojni sta obe velesili (ZDA in SZ) veliko preiskušali atomske bombe in preučevali posledice, moč,... SZ so večino poskusov naredili v Sibiriji, medtem, ko ZDA v puščavah po Ameriki. Ker je Nevada in njena puščava več kot le primerna za take poskuse so se tam jedrski poskusi vrstili en za durgim... In, ko so se poskusi nehali v 70. letih je tam le ostalo zapuščena puščava. Vlada ZDA (Pentagon, natančneje) je iskal prostor, kjer bi imel skrivno bazo kjer bi preizkušali in izdelovali tajna letala, za katera naj svet ne bi vedel. BTW takšnim projktom se pravi "Črni Projekti". In, ko so iskali kako dobro mesto za postavitev svoje baze so naleteli na tole puščavo v Nevadi. In po nekaj časa so našli presikajoče jezero Groom Lake in to se je zdel kot popolno mesto za takšen velik projekt. Bil je izven (zelo izven) civilizacije in zato zelo, zelo primeren za izvajanje Črnih projektov. Med jedrskimi poskusi v Nevadi (med 50. in 60. leti) so tisti prostor, kjer so delali jedrske poskuse razdelili na več delov (area). In tako so bili area 01, area 02, area 51... In prav tam kjer danes stoji tajna baza, nam znana kot Area 51, je bila razdeljena na en ta del imenovan area 51! V svetu pa to bazo poznamo še kot Groom lake Base. In zdaj veš od kod ime AREA 51.

okej, če si tak strokovnjak za NLPje, mi povej kdo je Bob Lazar (in brez, da bi šel v Googla:D)...



..::DOOM III: The Legacy::..

Tjulenj ::

jao, lahko bi se vkljucil "pravljica kako ZDA sploh niso sli na luno" pa podobna jajca ki jih je net poln.
Philadelphia Experiment... sem bral nekaj moznih "razlag"... baje jim je celo nikola tesla pomagal :D sam so dobre fore ko opisuje da se pri tako mocnem magnetnem polju ukrivi prostor in cas :D

Thomas ::

Hehe ja ... raka pa res mogoče dobiš, če maš magnetno polje, da se kr fleša.

Najbrž so imeli res kakšne eksperimente z magnetnimi polji in so potem eni mornarji zboleli.

Potem so pa začeli eni okrog tega tolk nalagat - da jim eni lahkoverneži še zmeraj pelejo.

V osnovi je bla pa to najbrž cover story.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Yurko ::

Kolker sem jest pred leti bral o tej Filadelfiji, je bla zadeva sprozena cisto nakljucno, ko so po WW2 z jako mocnimi elektromagneti iskali mine v morju. Puf, pa je ladja zginla.
Kar se tice ukrivljanje prostora je po fizikalnih modelih to mogoce je mocnim magnetnim poljem (ce ne drugje je to vidno pri crnih luknjah), cas pa je itak samo ena od dimenzij.

Mimogrede, zadnjic sem si preko E-donkeya dolpobral kao original posnetek ko so seciral vesoljca, ki se je raztrescil tam nekaj let po WW2. Zadeva je crnobela, brez zvoka, a je ta prava pa ne vem. Je pa kar nagravzna, ker kaze kako so gal cist celga razrezal.

LP, Yurko

Loki ::

thomas a so bli to slucajn eni ruski znanstveniki??
ker taka oddaja je bla tut na TVS 2 pred kratkim...nekej od KGB.

Hrcek a si mal revijo x bral?
a mas slucajn link do njih na netu?
I left my wallet in El Segundo

ahac ::

Thomas: Protokol je bulšit. :D
To je pa vse res.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

frudi ::

'ko so po WW2 z jako mocnimi elektromagneti iskali mine v morju'
ekhm, ne bi jaz glih magnetnih min iskal z močnimi elektromagneti :D
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Tjulenj ::

pomojem da imamo dandanes veliko mocnejse magnete, ameriska vojska gor ali pa dol. takrat se superprevodnosti niso poznali, bojo pa kar teleport nakljucno odkrili. dobr da niso kr crne lukne nardil

Thomas ::

Po WWII so Amerikanci giftali svoje ljudi s plutonijem, jih dajali pod močna rentgenska svetila, v močna eliktrična in magnetna polja - vse mogoče. v imenu razvijanja obramb pred novimi orožji. Ni se pa noben "teleportiral" drugam kot v bolniško postlo ali v krsto. Prav mogoče je, da jih je tisoče zbolelo in stotine umrlo.

Kar niti ni "veliko", saj jih je komunistični blok takrat še pokončeval v milijonih. Nekaj namenoma, nekaj zaradi šlamparije.

Pentagon je dosti raje videl, da so se v časopisih pojavljali Roswellski leteči krožniki, kot ostanki balonov, ki so iskali sledi ruskih A eksplozij.

Kremelj pa je zatajil ene par resnih nesreč - kar tako, iz rutinskih nagibov.

So se pa kmalu pojavili eni tržniki, ki so te zgodbe znali prodati kot Nezemeljske obiske, fijadelfije in bohvekajševse.

Eni sakerji pelejo še dons.

Ahac

Ne ti mene dražit tlele, dokler si mi še dolžn odgovor na moje vprašanje!

Drgač pa, se naivcem res zdi tole verjetnejše od PROTOKOLa. Nej kr tko ostane.

Roberto

Jest sem gledal eno oddajo o KGB "medicini" z ricinom. Kar se pa tiče atomskih poskusov KGB-ja smo pa še v Jugoslaviji slišali (samo)hvalo, kako so Sovjetski vojaki prebredli še dokaj frišno atomsko bombardirano področje. In da se imperialistične propagande ne sme jemati preresno in da se SLO lahko upre vsakemu agresorju. (SLO je takrat pomenilo Splošni Ljudski Odpor).

Pred nekaj leti, pa so nam to prodajali po TV kot novo odkritje zgodovinarjev o skrivnostni Sovjetski preteklosti. LOL!

Resnica je nekoliko grenka v teh primerih - in nima z Marsovci nobene zveze.

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Hrček ::

vidm da ste slovenci skeptičmi ...no kokrkol....vsak am svoja razlaganja....nekateri jih mamo skupne...am...bodite v cvetju :):D
!!! Minimal Rox !!!

Huey P ::

Enkrat sem gledal neko oddajo (mislim, da na Discovery) pa je en tip prinesel svoje posnetke NLPjev k enemu foto strokovnjaku in on mu je samo našteval kaj je tu vse ponarejeno (slika je malo upognjena, se pravi, da je snemal direktno iz ekrana televizije (!), senca ne pada pod pravim kotom,...) in oni tip, ki je prinesel posnetke ni mogel najti izgovora, samo si je nekaj izmišljeval,da so to kopije originala posnete na labem videorekorderju....

Tak, dane verjeti vse kar vidiš!

..::DOOM III: The Legacy::..

Thomas ::

Hrček

> nekateri jih mamo skupne

Mate figo. Vsak malo po svoje bluzi. Sklicujete se na ene ponarejene slike in zmišljene zgodbice. To je vse kar imate skupnega. :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Hrček ::

thomas.....dej...reč mamici da ti da še eno tabloteko no...k že utrujaš :)


no...kokrkol že...vsak ma svoja prepričanja...stran je bila navedena za to da se taki ki v to verjamejo zberejo na njej...ne pa taki k si ti...ok ?


vseen se mej lepo 8-)
!!! Minimal Rox !!!

Yohan del Sud ::

Zakaj marosovci niso kosmati?

Huey P ::

Moram rečt, da se tokrat strinjam s Thomasom.
Enkrat boste samo začeli že težit, da ste srečali Elvisa... Vse slike NLPjev so (po mojem mnenju) FAKE - samo nategovanje ljudi. In to se lahko tudi dokaže. Ti samo nesi eno sliko NLPja k nekemu foto expertu pa ti bo on takoj povedal, da ni resnična.
NOBEN, ki je trdil, da so ga igrabili nezemljani ni prinesel niti enega fizičnega dokaza. Jaz pa verjamem v stvari, ki jih vidim in čutim.

Yohan; Zakaj?

..::DOOM III: The Legacy::..

McAjvar ::

Ker uporabljajo Veet.
"[...] the advance of civilization is nothing
but an exercise in the limiting of privacy."
- Isaac Asimov

ABX ::

Ker vsi vesoljci so pedri in si brijejo riti, kako drugače bi se raznmoževali če so istega spola.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Loki ::

poglej malo zivalstvo na zemlji...
eni so tut dvospolni.
I left my wallet in El Segundo

Hrček ::

zakaj bi se marsovci mušl s porivanjem ko pa sklonerajo male marsovčke k bi reku keks :)



keks ....pa sta že dva zun :D:D:D:D:D
!!! Minimal Rox !!!

ABX ::

Pač njihov fetish.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

SkIDiver ::

Glede tistih slik sem enkrat gledu po TV kako se dajo ponaredit. Pa sm enkrat probu pa je blo čist izi to nardit s fotoaparatom. Vse kar sm nucu je bil Fotoaparat k mu sam ostrino pa hitrost zaklopke nastavlaš pa svetlino pa neki kar u loft vržeš pr pravi svetlobi in lepo da se lepo vid. No Mal sm čaru se igrov in ko sm tist film nesu razvit in ga pršu iskat je ženska sprašvala kje sem ta leteči predmet ujev v objektiv pa že vsa skeptična je sprašvala če lahko uporabjo sliko za svoje namene. No po mučnih 15 minutah sem ji vso foro razložu. Bla je pa na muč presenečana, da je to varka.

Mam pa dost cajta a ne:D

Dejte mal tiste črne lukne razložit. Je to res mi en frend neki govoru da neki vakumirajo vase pa kaj še vse neki.

McAjvar ::

Blek holz? Vel, go hir und ćek it aut. It hez muvis olso! Und rid evrisink. It iz veri interesting, ja?
"[...] the advance of civilization is nothing
but an exercise in the limiting of privacy."
- Isaac Asimov

Hrček ::

ti...ajvrčk....hm...ti si zamudu 1. pa 2. razrk ko smo se učil pisat ne :)


he he ... no pa sej ti nič ne manjka...pač slediš načelu Vuk Stefanovića Karađića :)):D
!!! Minimal Rox !!!

McAjvar ::

Maj zir Hemstr. First, ju mast korekt jor oun vrajting erorz, den kan ju kritisajz adrs.
Aj hef spoukn

Albert Zweistein

"[...] the advance of civilization is nothing
but an exercise in the limiting of privacy."
- Isaac Asimov

Hrček ::

ourajt den ajmr..iajm korekting maj oun spiking end ajm teling ju det wi ar on de sejm levl, derfor wi šud stik tugedr and not laf to wan anoder okej


did i mejk maj self klir ?


enđoj jor lajf:D
!!! Minimal Rox !!!
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

We come in peace... (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24241581 (35185) Gandalfar

UFO Area 51 - The Alien interview (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
58441847 (32887) STASI
»

Mrtev Mars ... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
35125979 (18564) drejc
»

UFO ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
826445 (5416) nuclear
»

Vprašanje za Thomasa - The disclosure project (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
556075 (4963) Thomas

Več podobnih tem