» »

N L P .....click here to find out more...

N L P .....click here to find out more...

1 2
3
4

Avenger ::

Thomas:
"Opazili bi, da zvezde ne sijejo več, da jih oni hitro ugašajo, ker bi radi njihovo energijo trošili za svoje zadeve - ne za eno brezvezno gretje okolice."

Kako lahko tako arogantno predvidevaš, kakšen vir energije bi uporabljali visoko razviti 'blizu' živeči zunajzemaljci???




"Če drugega ne - dovolj uporabnih atomov posedujemo trenutno."

He??



"Nikakor ni to zloba. Tu gre za netoleriranje trplenja. Kar bi videli tu, je konj z zlomljeno nogo. Ga bodo ustrelili, da se žival ne matra več - ali povzignili v Pegaza? Samo to je vprašanje."

Zate je civilizacija torej en kurčev konj tz zlomljeno nogo? Ekskjuz mi, jaz sem pa mislil, da smo lepo nekje v evoluciji in se razvijamo, ravno tako kot so bili nekoč na taki stopnji tisti alieni, ki naj bi nas zdaj pomilovalno ferderbali iz usmiljenja. Kul. Grem fentat mojga psa, ki je ful inteligenten, sam se ful matra ker ne more govort... Where's my gun at? ...a tko nekako si mislu? >:D
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Thomas ::

Seveda, kaj si pa mislu?

V celoti gledano za eno supercivilizacijo mi res ne bi bili ne vem kaj. Pol jih itak strada, umiramo v agonijah vsi, TV pa tud kaže, kakšnih ekscesov smo zmožni.

Kljub temu, pa se jest bolj nagibam k temu, da bi nas oni civilizirali po hitrem postopku. V nekaj urah ali kaj takega.

Mogoče je pa tudi, da bi nas "takoj ustrelili".

Toda ni jih. Ni. Kakšno milijardo ali kaj takega let, ne bomo srečali še nikogar.

Po drugi strani je pa tudi res, da razvijamo civilizacijo. Precej prej kot v 100 letih bomo MI supercivilizacija, ki se bo s skoraj svetlobno hitrostjo širila na vse strani.

Preber PROTOKOL.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

hanuman ::

Evo ce ze hocte vedet marsikaj!!!
Verjetno bom malo falil v letnicah ampak to itak ni tako pomembno. Rad bi razcistil dve stvari. Ali so americani sli na luno in nasplosno o povezavi area 51, vesoljci, mamila itd. Americani niso nikoli sli na luno ampak so vse skupaj posneli v studiu ker niso prenesli da bi jih Rusi vodili v bitki za osvajanje vesolja. Rusi so na vse pretege posiljali v tistih 50 letih rakete v vesolje in so na vsakem koraku prehitevali americane, tako da ameriska vlada enostavno vec ni prenesla pritiska javnosti ker so istocasno razlagali svojemu ljudstvu kako so zanic te rusi in da so nevarnost za njihovo demokracijo in svobodo. Kako bi pa potem bilo da so se v vsem boljsi, enostavno bi zavladala masovna histerija. Zato so bili prisiljeni vse skupaj na brzino zrezirati in posneti v puscavskem studiu medtem ko so se rusi na drugem koncu poloble pripravljali za podoben podvig. Slo je za ure kdo bo prej. Americani pa vse skupaj lepo posnamejo pristanek na luno, pogovore v zivo, let rakete pred luno (lekdo ga je snemal???)>:D potem pa naenkrat CAK Hello !! we are already here!!!
Cisto tipicna marketinska goljufija.

Glede vesoljcev pa takole. Kmalu po WWII (verjetno tudi prej) so se americani (pa tudi ostali) zaceli zanimati za vesoljce in so postavili v puscavi ogromno radarjev. Namlo zatem se je verjetno zaradi elektromagnetskega polja sesul en NLP (Roswell) Od treh ali stirih clanov posadke je prezivel en vesoljec, ki so ga "nasi" hoteli zaslisevati, vendar pa jim je poginil. Nasi so se potem se bolj zagreli in v nekaj naslednjih letih na ta nacin sesuli okoli 50 razlicnih NLPjev vse dokler niso zopet dobili zivega clana posadke, ki pa je za razliko od svojega predhodnika bil za komunikacijo. V tistih casih je bil predsednik amerike Kenedy pa o zadevi ni nic vedel ker je potekala v najstrozji tajnosti in je bila znana samo vrhu CIE katere takratnji direktor je bil Bush foter danasnjega predsednika. On ta stari Bush njegov svetovalec Henry Kissinger in se par najozjih sodelavcev so edini, ki so vedeli za to. Z prezivelim so se dogovorili (ne sprasujte kako) da bi imeli sestanek z njegovimi nadrejenimi. Kar se je kasneje res zgodilo. Na sestanku so se dogovorili o materialni izmenjavi mi njim ljudi, zivali... otiroma raznorazne organe oni pa nam tehnologijo med katero spadajo tudi danasnji procesorji, CD,.... itd itd. vendar pa naj ce bi vse ostalo v tajnosti moramo "mi" priskrbeti neki prostor kjer naj bi se tovrstna izmenjava potekala. Ker je bilo vse skrito in tajno Bush ni mogel zaprositi Kenedija za denar nekje pa so marali dobiti denar za gradnjo in opremo baze Area 51 kjer se je kasneje vse skupaj dogajalo. Zato sta se skupaj z Kissingerjem odlocila da ustvarita prvo mrezo preprodajalcev mamil LSD, Heroin ... ki so jih do takrat ravno tako v tajnosti razvijali v laboratorijih za potrebe vojske. Ustvarila sta mrezo preprodajalcev le te pa so zaceli po celem svetu prodajati ljudem mamila, in se na ta nacin zastrupljati oni pa so dobili tako potreben denar za izgradnjo baze. Vec kot jasno je da je zadeva pocasi zacela uhajati iz rok in ceste kmalu niso bile vec pod kontrolo CIE. Vedno vec se je zacelo pojavljati dilerjev, ki so na svoj racun zaceli preprodajati mamila. To Bushu seveda ni slo v racun zato je napovedal ostro bitko vsem preprodajalcem, ki spet seveda niso bili pod njegovo kontrolo in vse skupaj se je zapletlo do tolikšne mere da je Kenedy izvedel kaj se dogaja. Vse od vesoljcev pa baze in peklenskega nacrta kako priti do denarja. On kenedy je bil v tistem casu zelo priljubljen pri ljudeh saj je bil bolj ljudski predsednik kot pa kaksen diktator zato se je odlocil vso stvar obelodaniti in ljudem sporociti o prisotnosti izven zemeljskih bitij. Kot si lahlo predstavljate je bil Kenedy le marioneta v rokah vplivnejshih posameznikov alal Kisiinger, Bush in pitaj boga koga se (Men in Black ?) zato so ga dali ubiti. Kenedy je pred tem o vsem izpovedal tudi svoji ljubici Marilin Monroe, aktera je takoj po njegovi smrti uzgala paniko tako da so pospravili se njo in vse skupaj prikazali kot samomor. Prej kot slej bo vsa ta zadeva prisla na male zaslone kot najvecja afera vseh casov .
Govoril sem|O
Quake or be Quaked

Thomas ::

hanuman

Dons popoldne bodo pršli po tebe .. in noben več ne bo slišal zate!

Na Slotechu pa bo skrivnostno izginil tvoj post.

:D

p.s.

Tud jest bi zginu, če bi temu tvojmu (bluzu) verjel. :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Huey P ::

Area 51 ni nobena postaja, kjer nezemljani pustijo leteče krožnike, ko obiščejo Zemljo, ampak je to strogo varovana skrivna Ameriška baza, kjer preizkušajo in izdelujejo skrivna letala za katera naj javnost ne bi vedla.

Prvo letalo, ki so ga tam ustvarili je bilo vohunsko letalo U-2, potem pa še SR-71 Blackbird in ne tako dolgo nazaj F-111 Stealth Fighter in B-2 Stealth Bomber.

Govorice o tem, da imajo tam nezemljane so se začele, ko so tam preizkušali letala in ta so puščala za sabo čudne sledi in poke (zvok, ki se zgodi, ko letalo prebije zvočni zid). Še bolj je narod začel verjeti, da so tam nezemljani, ko je en tip po imenu Bob Lazar javnosti povedal, da je bil v Area 51 in, da je dejansko delal z nezemljanskimi letali. Amerišks vlada je priznala, da tam ima skrivno vojaško bazo tako, da o obstoju le te ni več nobenega dvoma.


..::DOOM III: The Legacy::..

hanuman ::

Zalosti me ko vidim da je nekdo tako zaslepljen z lazmi da ne vidi resnice po drugi strani pa verjame svoji umski izmisljotini "protokolu "
Quake or be Quaked

hanuman ::



Jasno da sedaj ko vsa javnost samo o tem govori se v Area 51 prav nic ne dogaja pravzaprav bi tam lahko kar muzej odprli. Tam kjer se resnicno kaj dogaja mi ne bomo izvedeli, ker nam itak samo z drobtinami strezejo. Ko je vse mimo potem kao mi slucajno nekaj zvemo in medtem ko spekuliramo tako in drugace oni medtem druge stvari pocnejo, mi pa izgubljamo cas z preteklostjo medtem ko so "ONI" vedno korak ali vec pred nami. Mi mislimo joj kaj bi bilo lustno ko bi imeli procesor 2gb ali pa 10 gb a kaj ko ga se niso naredili. ONI ze sedaj vedo da nam bodo leta 2002 ponudili ta in ta proc leta 2003 tega in tega 2004 tega in tega in tako naprej. Tehnologijo imajo pripravljeno za nasih sto ce ne vec let v naprej ni da nekaj izumljajo ampak ko pride cas samo vlecejo iz predalov z letnicami. Ja tako je to. Poanta je v tem da ljudem poberejo ves denar in da ljudje nimajo casa premislajti o cem visjem kot kako priti do denarja medtem ko oni kontrolirajo na ta nacin cel svet. Povsod je tako tudi v nasi vladi. Kam mislite da gre ves ta silni denar. Od vsake stveri , ki jo kupimo v trgovini je treba odsteti 19% za drzavo. Enkrat se recimo postavite v interspar v soboto in poglejte kako polne vozicke ljudje ven vozijo. 19% vsega tega gre v drzavno blagajno. Vsem zaposlenim ljudem trgajo se in se od place. Razno razne davke je treba placevati. Denarja je se pa se samo njim ni do tega da bi ljudje prosperirali pac pa samo do popolne kontrole ljudi. Mi mislimo da smo srecni ker nam kakl laufa tko k treba. U mater 150 fps u quake srecen sem. Jao koji smo mi bedniki...
Quake or be Quaked

Thomas ::

> Jao koji smo mi bedniki...

Govor predvsem zase! :D

Mislim ... takele paranoične čenče okrog raznašat...

Amerikanci so na Luni seveda bili. Kdor zagovarja tezo da ne, se "prostovoljno" postavi v eno totalno nerazgledano manjšino. Dosti slabše, kot da naprimer ne bi imel interneta.

Digital divide je manj pomemben od Knowledge dividea. Priključitev na slednjega - zahteva več napora. Posledice nepriključenosti pa so precej hujše. Internet je po moje koristen za razbijanje mitov. Tale konferenca že. Ker takeli bluzi se osmešijo. :)


Za PROTOKOL in zame - ti pa ni treba biti preveč v skrbeh. Alive and well. 8-)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Huey P ::

hanuman;
Malo preveč Matrixa?:\:\:\


..::DOOM III: The Legacy::..

jetam ::

Hanuman hvala za razlago. Vidim da nekateri resno verjamete izmišljotinam ameriških scenaristov... Paranoja rulz...:\

Loki ::

ok fantje sam dokazte, da to z matrico ni res.8-)
I left my wallet in El Segundo

Huey P ::

Roberto;
Prvi dokaz; če bi bilo res se ti tega ne bi zavedal!


..::DOOM III: The Legacy::..

Marjan ::

Mislm, v kaj folk vse verjame, jetam ma prov.
Čisto na vse kar si nekdo lahko zamisli ljudje nasedejo.

Verjamejo v / da:
- NLP-je
- male zelene
- male zelene, ki ugrabljajo zemljane
- da ZDA niso ble na Luni
- da je v kartah, zvezdah, dlaneh, datumu rojstva,... zapisana prihodnost
- astrologijo
- radiestezijo (ane Aggressor :\)
- da živimo na jedru atoma (luna je pa elektron)
- ... tega je še ogromno, kdo več našteje.


Edino smiselno vprašanje tukaj je "ZAKAJ?"

Evolucija je človeka izoblikovala tako, da verjame tisto kar vidi. In to v prihodnosti uporabi sebi v prid, kajne? Druga stvar je pa sklepanje, ki tudi temelji na predhodnih opažanjih. Tko, da me res zlo zanima "Zakaj?"

:)

Thomas ::

Marjan, nej me koj kilov pes pofuka če vem!

Ampak res ne vem.

Po moje majo eno tekmovanje ... res ne more bit druzga! :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Marjan ::

Tam zgoraj sem pozabil še VRAŽEVERNOST! Kot so črne mačke, dimnikarjevi gumbi in podoben shit od zobate ovceTM :P.

Thomas, hitr se obrni, ena spaka je za tabo >:D

Mogoče so ljudje naveličani pustega vsakdana, in zato morjo imet neki za popestritev, neki več, neki "nad" ... ? Sej veš ko so vsi pričakoval da bo leta 2000 KONEC, the end, pol pa ni blo pa so bli kar razočarani, hehe :P.

aja, sej mamo celo besedo - lahkovernost !

jetam ::

Jaz imam malo drugačno razlago. Ti ljudje se pač ne morejo sprijazniti z resničnostjo in se potem zatekajo v fantazijski svet. Pa še tu se raje podvržejo idejam bebcev namesto da bi uporabljali svojo lastno domišlijo. Realnost je pač prehuda da bi se soočili z njo in potem svoj čas zabijajo s paranoičnimi tezami…
Pa še neki: Razlage da je napredek plod nekih malih zelenih in ne človeškega uma je žaljenje človekovih sposobnosti, predvsem pa je to žalitev za tiste ljudi, ki delajo v razvojnih oddelkih in o katerih zelo malokrat slišimo.

(Thomas: nisem še ozdravil moje tehnofobije oz. skepticizma ampak kar je res je res):D


OZZY ::

Samo tako BTW. Nisem vsega bral in je bilo to lahko že omenjeno glede črnih lukenj. Sem gledu pred kratkim gledu, da so znanstveniki odkrili, da je, zdej se točno ne vem ali je bilo rečeno v vsaki ali večini galaksij v središču super masivna črna luknja (tistih, ki so jih raziskovali). Tudi v naši galaksiji obstaja taka črna luknja v središču. In to so tudi dokazali.
Ta super masivna luknje vsrka vase vse v določenem radiu. Potem pa njen vpliv pade. Tako da se galaksija vrti okoli te super masivne črne luknje.

To vam da nove možnosti špekulacij. Zdej ne vem točno kako ste o tem govorili ampak, mislim da je bilo rečeno, da bi bilo potovanje možno čez črne luknje. Potem je možno tudi, da ima naša črne luknje nekje na drugi strani vesolja svojo izstopno in vstopno točko ki potem vodi do naše galaksije. Pač špekulacija. In tako lahko pridejo iz druge galaksije k nam na obisk, če so tako napredni, da jim to sredstva omogočajo.

V vesolju so 100% in še več tudi drugo življenje, saj je enormno število galaksij. In sigurno so tudi mnoge civilizacije naprednejše od naše. Že na samih slikah vesolja (tiste na katerih je slikano globoko v vesolje) je na sliki toliko galaksij, da drugače govoriti bi bilo neumno. Če je na sliki galaksija oddaljena recmo par deset miljonov svetlobnih let ne moremo trditi, da tam ni življenja. Z druge strani pa ne moremo reč da je. Ampak ne moremo tudi mimo tega, da je to možno. Pač nimamo dokazov o nobeni od teh trditev. Vendar če pogledamo, da je v vesolju je toliko galaksij in planetov, je logičen zaključek da je sigurno nekje drugje še kdo drug. Trditev, da smo sami v vesolju pa je nesmiselna.
Go with the flow.

hanuman ::

JETAM POTEM PA MI POKAZI ENEGA SAMEGA CLOVEKA NA SVETU KI ZNA NAREDITI TELEVIZIJO DA O RACUNALNIKU NITI NE GOVORIM.
Da ne omenim kaplje vode, ki jo ne zna narediti niti najimenitnejsi zbor znanstvenikov kar jih premore cel planet zemlja>:D
Quake or be Quaked

hanuman ::

Povsem normalno je da je na drugih planetih zivljenje in bogi so tisti, ki verjamejo samo v to kar je dokazano ali pa tisto kar vidijo z lastnimi ocmi, oziroma verjamejo v tisto kar jim pac pase . Recimo infrardecih zarkov ne vidijo a vanje vseeno verjamejo ker jim tako narekuje njihova religija znanost. Potem pa se norcujejo iz ljudi, ki verjamejo da obstajajo "visje, nam s takim stanjem zavesti nedojemljive stvari". Taki ljudje so v resnici slepi in samo zonglirajo z nekimi kao znanstvenimi besedami, ki jih po moznosti se razumejo ne.
Quake or be Quaked

jetam ::

Hmm Hanuman ti pa mi pokaži te male zelene možiclje ki so prinesli to tehnologijo. Če mi jih ti bom verjel vse kar si napisal...

Seveda tudi jaz kdaj fantaziram o tujih svetovih ampak da bom pa sedaj fanatično verjel vanje? To pač ne. Ko bodo empirično dokazani takrat pa.

In ne razburjaj se... Sto ljudi sto čudi.

:D

Thomas ::

Argumenti tipa hanuman so brezpredmetni. Bi razložil zakaj, ampak on ne bi razumel ali hotel razumeti - še zmeraj. Nič ne morem storiti zate hanuman.

jetam

Med vse neumnosti, s katerimi se ljudje trapijo, ti enakovredno prištevaš tudi radikalne tehnološke utopije tipa PROTOKOL.

Razlika je "samo" v tem, da


  • PROTOKOLA naravni zakoni tega sveta ne prepovedujejo.


  • Ni ga še



Suckerji majo pa težavo bodisi s tem, da ne upoštevajo naravnih zakonov, bodisi vidijo reči, ki bi sicer lahko bile - vendar jih (še) ni.

Tako imamo grobo tri tipe ljudi:



  • skeptike, ki verjamejo samo "kar vidijo"


  • suckerje, ki verjamejo vse kar jim paše verjet


  • racionaliste, ki iščejo racionalno najverjetnejšo sliko sveta no matter what



Pri reševanju šahovskih problemov smo racionalisti vsi. Pri pogledu na svet, pa večini zmanjka moči.


OZZY

Če bi na vseh planetih, kar jih je v tem vesolju, že od njihovega nastanka naprej metal kovanec v zrak - ti ne bi padel grb 200 krat zapored doslej skoraj zagotovo še nikjer.

Argument tipa: Toliko je planetov v Vesolju da mora ... je napačen.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

||_^_|| ::

sploh mi ni jasno zakaj američani al pa gdorkol drug nebi mogu na luno pridt? k bom velk in bogat bom šu gor pa bom sliku une stopinje pa ameriško zastavo da svetu dokažem:))))

btw hanuman: tvoja razlaga area51 bi bla pa dost huda podlaga za kakšn film. a si ti trip pojedu? bush ustvaru dilerje, visolci prnesl CD in procesorje...LOL! na mojmu duronu piše patended by visolc, venus 5000 pr.n.š. ampak ti si zgrešu bistvo!
Visolci niso k nam pršli po organe to je sam "kao". njihov resnični cilj je da dobijo fomulo za coca-colo!!!!

hanuman ::

Kaj pa si pricakoval da bo pisalo made by vesoljci, manufactured by little green fingers. Normalno da to ne bo pisalo.

kaksna je to resnica, ki nam jo ponuja znanost, ki se vsakodnevno spreminja. Vsak dan odkrijejo nekaj novega, jutri pa se novejsega kar pobije vcerajsnjo resnico. Vsak dan vec vemo. Kdo smo to mi?? Jaz? Ti? On? 99.9% vsega kar vemo smo sprejeli od raznoraznih uciteljev. Starsev, druzbe, Tv,knjig ipd.. Zakaj ne tehnologijo od malih zelenih. Nevem mogoce res ne. Vsekakor pa obstaja dejstvo da na celem svetu ni enega tako pametnega cloveka da bi sam naredil recimo kasetar. Tak z vsem komplet da naredi ohisje upore, cipe, keramicno glavo, mehanizem...skratka vse. Takega cloveka ni
Quake or be Quaked

hanuman ::

Lahko da vsak dan vec vemo vendar ali nas ne vodi to "znanje vedno bolj stran v labirint lazi. Proc od resnice, ki se nam ponuja na dlani in je najbolj preprosta stvar na svetu
Quake or be Quaked

jetam ::

Zakaj ne tehnologijo od malih zelenih.
Ker jih ni. OK? Ker ne obstaja niti en sam dokaz o tem da bi obstajali... Pa če se postaviš na glavo je vse o čimer ti govoriš (TV, računalnik, kasetar,...) bilo in bo rezultat človeškega uma. Vse ostalo so pravljice. Ki pa še za lahko noč niso dovolj kredibilne...:D


Sploh pa: bog, hudič, mali zeleni vesoljčki in kar je še podobne navlake so samo izgovori ali opravičila... Za takimi izgovori in opravičili se ljudje skrivajo, ko sami nočejo prevzeti odgovornosti za svoja dejanja ali ko dejanj niso sposobni.

||_^_|| ::

hanuman: ne razumem kje vidiš ti pojnt v temu da en človek ne zna narest računalnika al pa kasetarja al pa nevemkaj. Zato jih je pa 100, 1000 če je pa treba še več.

hanuman ::

Poanta je v tem da se tako rado govori clovek je ful pameten, je ful napredoval, ma ful tehnologijo in nevem kaj se vse. V bistvu je pa 1 clovek samo eno jadno navadno bitje, ki brey pomoci drugih ljudi ali *malih zelenih, Boga" ni sposoben nicesar nadmocnega se celo cesa takega ne kot je najnavadnejsi cip. Tako je clovek pameten da posilja vec miliard dolarjev drago opremo "kao naluno" po drugi strani pa v Etiopijo ne morejo zaradi "tehnicnih tezav " prepeljati nujno potrebno hrano.:|
Quake or be Quaked

||_^_|| ::

v etiopijo (tm je tut starvin marvin:)) nemorjo pelat hrane zato ker nimajo nobenga interesa. kaj bojo pa mel od tega?? tehnične težave maj es. Nevem zakaj pravš da je en sam človk kurac od ovce. kokr jst vem je sm pa tja tut kakšn sam kej (POMEMBNGA) izumu. brez unih zelenih.

ahac ::

> Thomas
: PROTOKOLA naravni zakoni tega sveta ne prepovedujejo
Nezemljanov tudi ne.

> hanuman
Graysi so se z Ameri zmenili za izmenjavo: dovoljenje za ugrabljanje ljudi (določeno število) in njihova tehnologija plovil. Ne pa za procesorje, itd. Kako si razlagaš tako konkurenco pri proizvajalcih visoke tehnologije?
Po nekaj letih so Graysi prekršili sporazum, ker US vladi niso več pošiljali podatkov o ugrabljenih ljudeh. Od takrat naprej gre razvoj v A51 bolj počasi naprej. Zato je tudi nad USA več ugrabitev kot pri nas.

: Tak z vsem komplet da naredi ohisje upore, cipe, keramicno glavo, mehanizem...skratka vse. Takega cloveka ni

Tudi takega "malega zelenega" ne. Če bi bili bi se vsak pripeljal v svoji vesoljski ladji (ki bi jo sam naredil).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Thomas ::

Ahac

Nisem rekel, da Nezemljane naravni zakoni prepovedujejo. Ampak spadajo v tisto kategorijo, da jih tukaj ŠE NI. In jih po mojem mnenju še milijardo let ni pričakovati.

Tolk o tem - kar si pa napisal o Area 51 - si se pošalil, ane?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

||_^_|| ::

ahac: a si resn?:)visolci kradejo američane?hehe...there sure is some sand in your vagina:)))

thomas: zakaj pa miljardo let?

Thomas ::

Ker so zelo redko posejani po Vesolju. Potem pa ob predpostavki, da mi NE zavzamemo Lokalnega Superclusterja, ki se razprostira slabih 100 milijonov svetlobnih let okoli nas - bi ga slejkoprej zavzel kdo drug.

Od tako daleč, da bi najverjetneje potreboval milijardo let, da se s svetlobno hitrostjo razširi do sem.

Trenutno zgleda tako, da civilizacija - če že uspe - zelo hitro (kozmološko gledano) pride do Singularnosti, po kateri spet zgleda nima druge opcije, kot da se s svetlobno hitrostjo širi na vse strani.

Če bomo pa propadli - bodo slejkoprej prišli.

Da so že bili tukaj, je pa naivna predstava. Namreč gastroliti dinozavrov - in celo njihov gnoj - se je ohranil 100 milijonov let.

Oni naj bi bili pa tu relativno nedavno - pa nič od njih.

O zarotah vlade z UFOti - je pa neumnost razpravljati sploh.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

jetam ::

V bistvu je pa 1 clovek samo eno jadno navadno bitje, ki brez pomoci drugih ljudi ali "malih zelenih, Boga" ni sposoben nicesar nadmocnega se celo cesa takega ne kot je najnavadnejsi cip.

Nadmočnega? Čip je produkt tehnologije in človeškega uma. V njem ni nič čudežnega, v njem niso skriti taki drobni škratki ki znajo ful hitro računati, čipi niso padli z neba v obliki letečih krožnikov, niti ni čip produkt božanskega posredovanja… In priznam ne jaz ne ti nisva sposobna narediti čipa ampak v primernih pogojih in s konkretno tehnologijo bi ga znal narediti tudi jaz ali ti. No ti, ki imaš čip za nekaj čudežnega mogoče ne, kdo drug pa sigurno… In ne 1 človek ni eno jadno navadno bitje ampak bitje sposobno prilagajanja najrazličnejšim situacijam… :D

ahac ::

Thomas, kako si ti razlagaš, da so opisi NLPjev velikokrat zelo podobni?

: Trenutno zgleda tako, da civilizacija - če že uspe - zelo hitro (kozmološko gledano) pride do Singularnosti, po kateri spet zgleda nima druge opcije, kot da se s svetlobno hitrostjo širi na vse strani.

Zgleda? To samo ti praviš.

: Da so že bili tukaj, je pa naivna predstava. Namreč gastroliti dinozavrov - in celo njihov gnoj - se je ohranil 100 milijonov let.
: Oni naj bi bili pa tu relativno nedavno - pa nič od njih.

So bili pa malo bolj pazljivi pri puščanju sledi kot dinozavri.

ABX ::

Pomanjkanje fantazije?



In zakaj imajo NLP-ji vedno moderne oblike? Leta 50 NLP-ji so zgledali zelo drugačni kot danes.


Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Yohan del Sud ::

Bolj ti verjamejo, če rečeš da si videl NLP trikotne oblike in sivega kovinskega leska in zelenimi utripajočimi lučmi, kot pa rečeš da je bil orjaška lila tenis žoga, ka je pela Na planince.

ABX ::

Yohan: to ni NLP ampak moja soseda.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

jetam ::

Mogoče je pa ona vesoljc... ki zna sam delat čipe...:D

Hrček ::

hanuman ti si nš...


ampak thomas ti si pa tut tko sam vase zavervan da se kr kadi kle po sloveniji....Hvala ne vem komu da takih k si ti ni več....če ne bi in američani in rusi zbombal slovenijo sam da ne bi poslušat teh tvojih trapastih odgovorov na temo o kateri nimaš pojma.....al če si eno oddajo na discoveryju gledou to še ne pomen da si načitan člouk in da si fizikalc al pa karkol... si pač kmet in kmet boš ostal kaj čš...sprjazn se s tem...in to da ste kmetje kratkovidni kar se tiče tehnologije...no vsaj kar je naprednejše od lopate in vil...

Thomas get a grip....


še dobr da nis skritiziru da kruh ni to kar mislmo da je ..da je u bistvu zmes ne če sa ki je uprabna za nekaj...

hudo...


všeč mi pa so posti od ostalih k niso tko ozko usmerjeni...

well thomas še enkrat .... ne rabš hodt na teme katere imajo za droben tisk napisano (potrebno je uporabljati možgane)...in vse kar se tiče možganov se izogibej...k jih nimaš....in jih ne boš mel...k že s tem vakumom si zlo zatežen !:D
!!! Minimal Rox !!!

Huey P ::

Hrček ti si pa od sile!


..::DOOM III: The Legacy::..

Thomas ::

Ahac

Tole ti popucej ... tele UFOte iz svojih naziranj. Najpametneje.



ABX

A tisto babše je tud tvoja soseda!? :\

Hrček

Hehehe .. a ti je kej odleglo? :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Hrček ::

hjuij....

snetu tulelele...

am..tvoj podpis...alike ...signature pa se mi najbl dopade...am...glih prou za ta topic...sam..little green men mankajo notr...




carry on ...



Hampster has spoken HRČEK fotka
!!! Minimal Rox !!!

ahac ::

>ABX
In zakaj imajo NLP-ji vedno moderne oblike? Leta 50 NLP-ji so zgledali zelo drugačni kot danes.
Graysi se tud razvijajo.
Tisti trikotni so pa ameriški prototipi z aliensko tehnologijo.

>Thomas
Tole ti popucej ... tele UFOte iz svojih naziranj. Najpametneje.
Ti pa protokol. :D
Sej sva na istem. To verjameš v nekaj v kar jaz ne in obratno. Verjetno se pa oba motiva. :))

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Thomas ::

Hm ... da sva na istem Ahac?

Ne ... jest imam v bistvu prav, četudi se lahko v podrobnostih motim.

Ti pa imaš v osnovi narobe.

Trust me!:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

MadMax ::

Dodatek k slovarju: egocentrik=Thomas :D
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Elemen_T ::

huh :))

Thomas ::

Kaj preostane človeku, ki je poln samega sebe?

:))

Mogoče zavedanje ... da kateri drugi se pa tega dejstva (zase) še zavedajo ne. :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

BlackHole ::

Vsi verjamete v nekaj, eni verjamejo da Area 51 obstaja in da so vnjej nezemeljska bitja, drugi temu odločno nasprotujejo, mene pa zanima na podlagi čega tako eni kot drugi sploh lahko karkoli tako vaseprepričano trdite. Jaz rad berem o takih stvareh, vendar nič ne verjamem,
dopuščam pa možnost, da je kaj res oziroma, da nič ni res. Meni osebno se zdi neumno, da bi neka tako inteligentna bitja, (ki so verjetno od zelo daleč) prišla do nas in potem strmoglavila na naš planet. Pristati bi pa skoraj morali znati oz. leteti mimo. Sicer je pa lahko tu (pri preletu Zemlje) nekaj čisto superinteligentno tretjega vmes prišlo, pa je morda "vse" res.

Tomas, malo nazaj si pisal, kaj bi počela milijon let naprednješja bitja z zvezadmi in energijo. Ti bi si pa že moral malo predstavljati, koliko je milijon, pa bi lahko vedel da niti približno ne moreš razmišljati kaj bi tista bitja počela. Ugibaš pa lahko, samo se mi zdi butatsto.

Hanuman, tisto s procesorji se mi zdi pa tudi naivo. Taka bitja, ki bi do nas prišla, bi pa
morala hraniti res zelo stare arhive o procesorjih. Kdaj bi nam pa naj podarili to tehnologijo? Kolikor vem se človek oz. tehnologija razvija že od samega začetka obstoja.

jetam ::

Hja to jaz vidim takole: ker jih nihče še ni videl ali z njimi govoril je na zagovornikih njihovega obstoja da dokažejo da imajo prav. Dokler ne ponudijo zadovoljivega dokaza o obstoju alienov (AlienW excluded:D) lahko upravičeno trdim, da pač ne obstajajo (razen v domišliji prenekaterih). Pa pustimo statistiko ob strani...

ahac ::

> BlackHole:
Jaz sem zadnjič padel s kolesom. Se zgodi pa če še tako obvladaš. Torej se lahko tudi Graysom zgodi, da strmoglavijo.
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

We come in peace... (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24241590 (35194) Gandalfar

UFO Area 51 - The Alien interview (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
58441853 (32893) STASI
»

Mrtev Mars ... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
35125984 (18569) drejc
»

UFO ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
826447 (5418) nuclear
»

Vprašanje za Thomasa - The disclosure project (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
556076 (4964) Thomas

Več podobnih tem